Opinie o Unihouse w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unihouse. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unihouse o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unihouse w Bielsk Podlaski

podwykonawca

teraz poniosą, bedą podani wszędzie krd, big, kig, szukam wiecej firm aby unibep zapłącił najwyższą cene viviel@op.pl

carlos

podaj namiary chętnie się przyłącze, ci złodzieje muszą kiedyś ponieść konsekwencję....

podwykonawca

Szukam firm które mają problemy z unibepem odnośnie płatności, szykuje się pozew zbiorowy. Proszę o kontakt.

xxx

witam oszukani, prosze o kontakt na maila viviel@op.pl , czy macie problemy w tej firmie z płatnościami

logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
łobacz

Witam mam pytanie czy warto wybierać się na za granice z unihausem patrz (Norwegia, Szwecja)???jak z płatnościami??????

waas

Witam oczywiście w tej firmie każdy kabluje szczególnie dla Heńka. Nie polecam pracy w tej firmie, oszukują kłamią, atmosfera w pracy jest bardzo zła. nie warto czytają negatywne komentarze na temat tej firmy potwierdzam ze są prawdziwe. nikt nie robi rekalmy antykonkurencyjnej po prostu czysta prawda. Jedne pan robi co chce, córka syn szwagry.. i wszystko w temacie. Pozdrawiam Heńka mam nadzieje ze jego dni są policzone jak nie w firmie to w życiu aby mu się nie wiodło

byly pracownik

Witam mam pytanko czy Majster (usunięte przez administratora)swoje byc albo nie byc w firmie opiera na kablowaniu pracownikow czy zmienil charakter Prosze o odpowiedz

ashfash

nick siemanoo ma racje.. zarząd pozwala dla Heńka robić co chce i nic sobie z tego nie robi.. widać ze w firmie panuje totalny absurd.. Heniek Synek zieńce i wszystko to na kierowniczych stanowiskach? Czy to jest normalne? Normalnie ludzie się gnojeni a oni? jeszcze córeczka w dodatku proszę proszę jak się wszystko układa na heńka.. Brata sprzedał to i sprzeda Mikołusze, Ci co wiedzą to wiedzą o czym pisze..

bolo

A u was jeszcze majstruje Gruby Waska

Zgadzam się z Tobą Największy Producent to należy podkreślić

siemano

no i pytałłem Uihouse - czyja to firma czy Heńka ŚLIMAKA czy Pana Mikołuszki. Już WADOMO Unihausem rządzi Heniek: Najpierw kupa zięciów i pociotków, potem synek majsterm, zięciulek kierownikiem i jeszcze córeczka pracuje w biórze projektowym. dlaczego zarząd pozwala na takąobsadę RODZINNA - przecież to jest nie zdrowe dla firmy?

sedzia
@siemano

A czy ktos ciebie wzganial do NORDHUSU zazdrosc przez Ciebie przemawia

Heniek cwel
@sedzia

zazdroś? staje w obronie siemano dlatego że ma racje.. zgadzam się z nim.. Zarząd nie jest nic wart po prostu tylko biorą pieniądze nic więcej.. a Henio robi co chce i nikt nie patrzy na to, oczywisice Jakuciowa i Kocowa to dwie (usunięte przez administratora) które męza wsadzają na stanowisko.. proszę bardzo wszystko da się sprawdzić.. Jednym słowem znasz heńka i będziesz mu donosił będziesz pracował w tej firmie a jak nie to zapomnij no chyba ze kocową albo jakuciową jeszcze znasz

Tam jest dobrze gdzie nas nie ma Polecam UNIHOUSE

sędzia

Nie udawaj że nic nie wiesz

Jurek by co wychlał ale nie swoje

Nie no co ty ,wogóle się nie odbiło,jest zajefajnie ,wszyscy są szczęśliwi ,zadowoleni normalnie uśmięchnieta jedna wielka rodzina tańcząca kujawiaka..wyobraz sobie taką scenę...

Rybak Genik sam rybe zjada

peszle pełne,zdejmy nie a tyłek wystaje z szachta

Olek

Podstawa na budowie toaleta a niestety brak,oszczedzaja na maxa

Elektrycy
@Olek

A my siusiamy w peszle

zarośnięty hydrant
@Elektrycy

A mówili norwedzy że ktoś nasikał w niepodłączona rurę kanalizy a kupala w szachcie zostawił..kto wie w desperacji wszystko mozna zrobić,jeszcze zostają zdejmy,też można wykorzystać...

Maciej

Teraz Unihouse a raczej grupa unibep wystawiła 15 ofert pracy, także chyba nie do końca obstawiają stanowiska znajomymi.

Polbud

Wszystko już nie aktualne

siemano

Czy to firma Heńka i jego syna i zięciów czy Pana Mikołuszki? BO to co Henio wyprawia przechodzi ludzkie pojecie..

hheeeejj123

Ogólnie w Unihouse było dobrze. Zapytajcie teraz pracowników, którzy odeszli do Nordhusa: Jak jest w Nordhusie??? Niech odpowiedzą jakie teraz maja wynagrodzenie?, jakie maja perspektywy?, co teraz im się podoba w pracy? Najlepiej zapytac dział elewacji i załadunku. Bardzo dobrze że z Unihouse odeszło 80% osób z elewacji. Teraz w Nordhusie zbierają się do "kółeczka różańcowego"

Zostaw merytoryczną opinię o Unihouse - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Unihouse?

Zobacz opinie na temat firmy Unihouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unihouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unihouse?

Kandydaci do pracy w Unihouse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unihouse