Opinie o Unihouse w Bielsk Podlaski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Unihouse. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Unihouse o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unihouse w Bielsk Podlaski

siemano

Czy to firma Heńka i jego syna i zięciów czy Pana Mikołuszki? BO to co Henio wyprawia przechodzi ludzkie pojecie..

hheeeejj123

Ogólnie w Unihouse było dobrze. Zapytajcie teraz pracowników, którzy odeszli do Nordhusa: Jak jest w Nordhusie??? Niech odpowiedzą jakie teraz maja wynagrodzenie?, jakie maja perspektywy?, co teraz im się podoba w pracy? Najlepiej zapytac dział elewacji i załadunku. Bardzo dobrze że z Unihouse odeszło 80% osób z elewacji. Teraz w Nordhusie zbierają się do "kółeczka różańcowego"

bielszczanin

idz do budimexu nie warto do unihausu bo heniek zwalnia a swoią rodzinke chce wsadzić synka majstrem zrobił a ziecia także

Ktoś

Kurde, co wybrać. Budimex czy Unihouse?...

logo firmy DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO - umowa na zastępstwo
PKO Bank Polski
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.
logo firmy Praca w Niemczech – produkcja domów modułowych
KBTI Poland
....

Pracuję w konkurencji ale miło wspominam tą firmę, odeszłem bo.. bo tak trzeba było:))

Bielskiziom

Perspektywy to byly, poczekaj jak konkurencja ruszy i powiesz czy to nadal tak cudownie zarzadzana firma. Placa za nic nie robienie, dlatego taka fajna?

Tatuś

Witam, w szczególności pana "...." Cztery Kropki. Dlaczego pan nazywa upominanie się o swoje ciężko lub lekko zarobione pieniądze przeszkadzaniem innym i zazdrością???

....

znam w tej firmie sporo ludzi i watpie zeby ktos tak straszył.. nawet jestem pewien a Twoja wypowiedz to zwykła zazdrość.. no niesety i tacy ludzi niskiego pokroju takze są co nie potrafią nic osiągnać a innym przeszkadzac utrudniać w tym.. zwykła zazdrość..

marcin

zostałem oszukany,czekam już 2tydz na przelew pieniedzy na konto a do dzis ich nie ma.Milalem zaplacic za stancje ateraz nie mam gdzie mieszkac,nie wiem co robic.Po prostu czuje sie wykorzystany i oklamywany na kazdym kroku gdy tylko chce sie czegos dowiedziec na temat przelewu.

?

prawda!! majstrowie fa (usunięte przez administratora) uczą się dopiero na budowie a do tego soboty i niedziele za free

dab

witam zgadzam się przeszedłem casting i mnieli mnie zatrudnic a czekam już 3 miesiące i dowiedziałem się ze bedą przyjmować od wiosny dopiero. to jest jakaś kpina

Pewnie że warto by było, żeby poważnie do tego podchodzili organizowali tzw castingi, jak udało ci się przez to przejść to mówili że będziesz zatrudniony ja czekam już ponad 2 miesiące.... :)

Mam propozycje zatrudnienia w tej firmie i nie wiem od kiedy mozna skladac CV. Warto?

Zostaw merytoryczną opinię o Unihouse - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Unihouse?

Zobacz opinie na temat firmy Unihouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unihouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Unihouse?

Kandydaci do pracy w Unihouse napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Unihouse