KSB Grupa Sp. z o.o.

Opinie o KSB Grupa Sp. z o.o.

Hanna

Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Niedopuszczalne są wpisy, które zawierają treści obraźliwe, czy wulgarne. Zachęcam do zapoznania się z treścią regulaminu: www.gowork.pl/regulamin

Obora

Dziś na moim koncie pojawił się przelew z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku. Kwota zasądzona bez odsetek.

PanRolnik

Super firma, fajne obory budują i to jest najważniejsze, rolnik jest zadowolony i krówki jego też. Mleka drogiego dużo dają a to jest najważniejsze.

konon

Koniec Balu Panno Lalu-- Koniec ekspansji, koniec wakacji - nie będzie niczego jak to Konon przepowiadał....Szkoda ludzi i ich pracy która wzbogaciła tych cwaniaków spod Bielska...

Oszukany

KSB Grupa oficjalnie upadło? Jest szansa na odzyskanie pieniędzy z FGŚP?

luki

Dnia 18.07.2016 roku o godz.10:00 w budynku Sądu Rejonowego w Bielsku Podlaskim odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości zabudowanej budynkiem produkcyjno -magazynowym (hala i ziemia KSB GRUPA w Stołowaczu).Cena wywołania jest równa 3/4 sumy oszacowania i wynosi 4 921 824,40 zł brutto

wiki

Pracuje tam niejaki E. Krasowski?

mirek

Ciekawe kto kupił halę w stołowaczu? Dziwne jest to ze nie byla nigdzie nie była wystawiona.a jest spzedana napewno

irek

i co z ta impreza?? rozkrecileś coś?? pewnie nie:)

ja

W Białymstoku w Radzie izby komorniczej wiceprzewodniczącym jest pan Sebastian Dunaj czy to zbieżność nazwisk? Jednym z członków rady jest pan Roman Jakubiuk który prowadzi nieskuteczne licytacje majątku KSB. Składa wam się to w całość? czas rozkręcić imprezę !!!

xxx

Komornicy których ma Dunaj też mają dużo za uszami. Ksb nie zdąży zacząć budowy obory a komornik juz wystawia rachunek do spłaty dla rolnika.Czy takie coś jest dopuszczalne?

student

Podejrzewam ze mają dobrego prawnika który zna się na rzeczy.lepiej opłacić adwokatów niż rozliczyć się z ludźmi.

heh

Stał tylko dwa somochody... więc jak raczej nic nie zostało sprzedane...

znajomy

Ktoś był na przetargu poza asesorem???/

rudy

Ilu KSB zatrudnia na dziś pracowników ogółem????Wie ktoś??

pedro

Jest juz artykuł w nowinach podlaskich.powoli sprawa nabierze rozpędu.

ciekawe

Komedii ciąg dalszy!!! W dniu 18.03.2016 o godz.9:00 odbędzie się kolejny przetarg komornika sadowego w Stołowaczu 7/1 . Dotyczyć ma sprzedaży : 1.ciągnika siodłowego Renault Premium , 2. Wózek widłowy Nissan ,3.Naczepa ciężarowa ZASŁAW D 651 , 4.Przyczepka 1-osiowa SAM , 5.kontener stalowy ,6.samochód osobowy Peugeot Partner ,6.Ford Transit ,7.piła ramowa do metalu ,8.przebijarka hydrauliczna APS-120 ,9. wiertarka stołowa St 034 . Serdecznie zapraszamy na zakupy !!!! Może uda się coś sprzedać  i parę osób dostanie swoje zaległe wypłaty? Na innym sprzęcie trzyma łapę firma BOWIM (wyroby hutnicze z Sosnowca) za długi KSB? Hmmm dziwne to jakieś i grubymi nićmi szyte? Zajmują oni samochody osobowe chevrolety aveo , ładowarkę teleskopową JCB, koparkę JCB J200 i koparko-ładowarke  JCB . Chłopaki nie dajmy się dalej kantować!!! Działajmy!!! Trzeba nagłaśniac sprawę!!!

boss

Ma się plecy.

adrian

Skad masz pewnosc ze widziales te plomby komornicze i te pieczatki w dokumentach ?? cos mi sie wydaje ze to wszystko ustawione... tak jak te wszystkie aveo, jakim cudem nimi pracownicy jezdza skoro niby sa zajete ?? taki komornik tak samo i koparki nie widziales co maja w dokumentach to po co tak gadasz...

kazik

Koparek i innych maszyn nie ma co kupywac od dunaji chyba że za cenę zlomu.sprzęt jest zajechany i nie serwisowany.tagze na licytacji panowie radze nie pzeplacac.wiem co pisze.

rybeńka

chodzi mi o sprzęt który kupują prosto od dunaji koparki i inne maszyny

rybeńka

pamiętajcie wszyscy Ci co kupują maszyny od KSB, wszystkie sprzedaże zostaną anulowane a Ci ludzie co kupią kasę stracą. a sprzęt bedą musieli oddać

obserwator

Jaka firma tacy i wierzyciela wierzyciele takie i pozwy -jakie pozwy takie i egzekucjie. Śmiech na sali ups raczej na hali produkcyjnej. ..

Firma Budowlana

Witam, KSB polikwidowało wszystkie firmowe nr telefonów, proszę o pomoc jesli ktos ma jakis nowy numer kontaktowy lub inny namiar na "prezesów'oszustów z KSB. Z góry dziękuję KSB nie uregulowała płatnosci wobec mojej firmy na pomad 30000,00 zl

lukas

Wpadnij 14 marca godz 9 na sprawę w bielskim sądzie w sprawie ksb co wojujesz i powiedz mi w oczy kto dupe lizal prezesów.po rozmowie napisze komentarz na twoje zapytanie frajerzeBolku.

agent bolek

Lukas nie zmieniaj nickow bo bledy ciagle robisz te same. Pytam gdzie byles jak bylo tam dobrze? Nie lizales [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swoim prezesom? Czy mnie pamiec zawodzi?

No w końcu coś się ruszyło. Pieniążki z licytacji komorniczych pomału zaczynają wpływać na konto, wprawdzie nie w całości jeszcze ale i tak spora część jaką są mi dłużni. Hi hi Nie długo po KSB kamień nie zostanie, bo wszystko pójdzie pod młotek. Tylko ciekawe czy PIT-y wyślą byłym pracownikom, bo po nich wszystkiego można się spodziewać.

kierownik

Szef pilnuje bo mało ze komornik cie kroji to i zaufane psy brygadzisci.jednego pzyczailles ale to na jednym się nie kończy.heh pilnuj fakturek i materialu. na tym skończę bo z kasa lecisz w ciula.sam się domyślaj dalej.

Rhenus Logistics

Witam Serdecznie, Nazywam się Łukasz Brzozowski jestem pracownikiem firmy transportowej. Firma KSB nie uregulowała płatności na kwotę około 25 000 pln. Sprawą zajmuję się nasz dział prawny, kierujemy sprawę do sądu.

kaczor

Jaka firma takie i kontrole ha ha smiech na sali.

marek

Zapraszamy wszystkich oszukanych na sprawę w bielskim sądzie 14 marca godz 9.00 może się zjawi szanowny pan prezes ale wątpię by miał jaja spojrzeć ludziom w oczy.

pewniak

Jeszcze kisiela nie bombarduje inspekcja pracy? jak nie to już niedługo. Ja straciłem 3 tysiące wy stracicie 33 he .śmiej się gruba swinio dalej zobaczymy kto wygra

moise

Zapraszam do strony na FB Oszukani przez KSB Grupa. Strona jest co prawda dopiero w budowie. Ale mam nadzieję, że pomoże :-) Udostępnij Ud

luki

28.01.2016 odbędzie się licytacja .więcej na e.komornik bielsk podlaski licytacje komornika Roman Jakubiuk.

xxx

taka prawda kindol dobrze kombinował na każdej budowie a braciszek piłkarzyk jest jeszcze lepszy paliwo materiały z budowy wszystko woził do garażu do mulawicz dziwne ze jeszcze zaden z prezesów o tym nie wie i wierza w tego debila każda jego budowa to porażka nic dziwnego ze firma pada jak ma takich brygadzistów

xxx

Albo w nałogach tam w lesie mają dziuple na graty.na Google earth pzed miejscowością nałogi widać jak na dłoni drogę w lesie heh mapa jest niedawno aktualizowana

xxx

Czy ktos może wie czy KSB ogłosila upadlość ?

Młody
@trzy razy zero 08.02.2017 20:57
akcent przekorny los

Ciekawe dzięki komu firma padła dzięki nie lojalnym pracownikom Dobrze było brać po trzy tys wypłaty i się odbijać albo pić Nie było dyscypliny szefowie daleko a robotnicy jak się przyjdzie albo pracują albo piją Dorosłe chłopy a głupie Sami doprowadzi liście firmę do bankructwa

Młody
@Młody 18.04.2017 08:20

A i jeszcze jedno trzy tysiące to się zarabialo 7 lat temu (wiem bo pracował em)i jakoś nikt nie narzekał. Cyrki odwalaliscie w tych delegacjach a teraz płacz i zgrzytanie zębów ze wypłaty nie ma. Co do szefostwa było ok nawet zaliczkę dali jak trzeba było tylko co z tego jak człowiek nie pijący nie mógł wytrzymać z wami w tych delegacjach

Maniek

Mylisz sie kolego i nie obrazaj innych bo sam moze nie nadajesz sie do roboty! Zostali Ci ktorzy jeszcze wierzą w tą firme i lojalni bo jak ku... kiedyś było dobrze i ta firma byla jedną z lepszych w naszym regionie pod wzgledem wynagrodzeń to każdy siedział cicho bo dobrze miał . A na budowach to jakie przekrety robili przacownicy. Wlasnie to jest jeden z kilku powodów przez ktorych ta firma jest w takiej kondycji jakiej jest . A Ci co jeszcze pracuja to mysle ze wyjda na swoje . Pozdrawiam ! Olac hejterów

Krzysztof

Ludzie nie odchodzą bo jak im Andrzej Dunaj nie wypłacił dwóch pensji to jak odejdą to im na pewno nie wypłaci!! Ludzie się po prostu boją!! Zostaje tylko rodzina i Ci co się do roboty nie nadają bo inni już dawno pracują gdzie indziej. Wszystkich oszukuje, że zapłaci i się cieszy, że frajerzy mu coś dają na kreskę, a jak jemu nie płacą albo odchodzą bo z oszustami nie chcą mieć nic wspólnego, to wszyscy są ch...ami !! Składajcie pozwy do sądu pracy bo i tak wam nie wypłacą pieniędzy!!

wlodawa

Puki nie odzyskają ludzie wyplat prawda będzie powoli wychodzić na jaw.a jest tego trochę sprawą dymanych Ukraińców tez powinien się ktoś zająć.

obserwator

to ze zmieniasz nicki to nic nie dam - bledy robisz te same. Walka z Dunajami to walka z witrakami -ale szacun za ducha walki i ambicje.

anonimowy

może i komorników mają w garści, ale na pewno nie wszystkich. licytacja spełzła na niczym bo sprzęt zajęty pochowali, ale budynek (halę) mają już też zajętą przez komornika. urząd skarbowy też już się upomniał o swoje, bo podatku nie odprowadzali ani za pracowników ani za siebie. więc zastanówcie się ludzie czy w zus-ie też macie wszystkie należne składki popłacone. WĄTPIĘ!!! więc nie dość że robicie za darmo to i nic nie macie. jedno wielkie zero. radzę się wam tym zainteresować i sprawdzić

magik

kochane rybenki czy ja was kiedys zrobiłem w h... ajednak tak juz rok jak nizaplacilem za robote

luki

Atmosfera napięta ludzie nie wiedzą czy maja się zwalniać czy robić dalej.prezesi mydla oczy ze będzie ok.mysle ze juz czasy świetności za imi.mogli robić same obory to na 100% by nie padli. Zachciało się grubych inwestycji to mają.

Zostaw opinię o KSB Grupa Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KSB Grupa Sp. z o.o.