Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Ewelinka

Sporo krytycznych uwag o rekrutacji. Ktoś coś wie więcej? To ważne i sporo mówi o firmie.

kandydatka
@Ewelinka

Brałam udział w rekrutacji i było naprawdę ok. Nie dostałam pracy, ale sama rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Bez spięcia i durnych pytań.

Gonzo
@kandydatka

Jakie zarobki Ci zaproponowali? mozesz cos wiecej opowiedziec o samej rozmowie? ang weryfikowali?

kandydatka
@Gonzo

Angielski weryfikowali. Jeśli chodzi o kasę to nie padła konkretna propozycja ale podali widełki i wytłumaczyli zasady premiowe. Ogólnie było spoko.

@kandydatka

Napisałaś, że na rozmowie kwalifikacyjnej w Polskim Banku Komórek Macierzystych nie zadawano Ci "durnych pytań"- czyli jakie pytania zadawali? Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę, żeby odpisać.

@kandydatka

W takim razie muszę dopytać o te zasady przyznawania premii- jakie są widełki takich dodatków w Polskim Banku Komórek Macierzystych? I jakie kryteria?

@kandydatka

Jakie widełki podali? Chodzi mi o gwarantowaną pensję, nie prowizję.

rekrutacja Nowy wpis
@Ewelinka

Ja byłam pozytywnie zaskoczona. Rozmowa bardzo miła a samo spotkanie oparte na dialogu.

Mieczysław Nowy wpis
@rekrutacja

Czym cie tak pozytywnie zaskoczyli? Zaproponowanymi warunkami pracy, czy ogólnie rozmową i podejściem do kandydata? Miałaś już odpowiedź i wiesz, czy się dostałaś?

pytanie Nowy wpis
Kandydat

czy firma posiada biura w innych miastach? widziałam ogłoszenia na np. analityka finansowego z rekrutacją do wielu miast w Polsce i zastanawiam się czy naprawdę tak rekrutują, czy strzelają na ślepo i potem wychodzi, że oczekują pracy w Warszawie?

pracownik Nowy wpis
@pytanie

Firma oferuje możliwość pracy zdalnej w części lub całości.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak wygląda ścieżka kariery w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.? Czy trudno jest zdobyć awans?

szukająca pracy

Cześć, widzę że poszukują analityka sprzedaży w dziale kontrolingu, czy wiecie coś na temat atmosfery tam panującej? Możecie coś napisać? warto tam się rozwijać? Pozdrawiam szukająca pracy

Mieczysław
@szukająca pracy

Masz rację, właśnie ukazało się na rynku pracy ogłoszenie na stanowisko, o którym piszesz. Pracodawca oferuje rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmie, więc będziesz mogła pogłębić swoje doświadczenie poprzez pracę w Polskim Banku Komórek Macierzystych. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną, napisz proszę jak oceniasz rekrutację i czy przebiegła pomyślnie?

Ela
@Mieczysław

Ja byłam na rozmowie i zostałam przyjeta. Na razie pracuję dopiero miesiąc, ale już teraz mi sie podoba, koledzy bardzo przyjaźnie nastawienie, pomagają. Polecam.

Ewelina
@Ela

To fantastycznie! Cieszymy się, że udało Co się pomyślnie przejść przez proces rekrutacji. W takim razie dobrze byłoby, jakbyś opisała nam swoje pierwsze wrażenia z pracy w Polskim Banku Komórek Macierzystych. Wiemy, iż już Ci się podoba, ale będziemy wdzięczni za nieco więcej szczegółów a propos tego pracodawcy. Jak, po pierwszym miesiącu pracy, oceniasz swoje wynagrodzenie: uważasz, że jest na dobrym poziomie? Zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

@Ewelina

Hej, ja jestem po pierwszej rozmowie, czekam na ustalenie 2 terminu etapu. Na razie wygląda wszystko w porządku, miła rozmowa. Stanowisko wygląda obiecująco. Tylko pytanie jak tam jest? czy jest czas na spokojne przygotowanie analiz/raportów? czy systemy działają sprawnie i są w porządku? Będę wdzięczna za te informacje.

Kasia
@szukająca pracy

Firma w fazie bardzo dynamicznego rozwoju. W związku z tym bardzo duże szanse na rozwój zawodowy i osobisty.

@Kasia

to mam nadzieje że się uda :) chociaż Pani mówiła że do mnie oddzwoni dzisiaj... a na razie cisza... zobaczymy :)

Marika
@Mieczysław

Mnie się nie udało dostać, nawet nie oddzwonili, bardzo nieprofesjonalnie

Dariusz
@Marika

Skąd wiesz, że nie udało Ci się dostać do pracy w firmie Polski Bank Komórek Macierzystych, skoro pracodawca jeszcze do Ciebie nie oddzwaniał? Może w dalszym ciągu nie podjął decyzji, dlatego brak jest telefonu z ich strony? Ciekawi mnie, czy może tak być, jak napisałem.

@szukająca pracy

A na jaki teren aplikujesz?

Ja
@Kasia

???????????? - nie ma czasu na rozwój osobisty

Ewa

W lutym i marcu miałam 3 rozmowy na stanowisko konsultant medyczny, region kujawsko-pomorskie. Faktycznie nie oddzwaniają i nie odpisują na maile, a też chciałam się dowiedzieć dlaczego mnie odrzucono. Nie wiedziałam, że jest taka strona gdzie można poczytać o doświadczeniach innych. Rozmowy jak rozmowy, niby przyjemne, ale z nutką szyderstwa więc w sumie w trakcie już można się zorientować że nic z tego nie będzie. Mi zależało bardzo na tej posadzie i żałuję że straciłam czas na Warszawę, ale trudno. Może mogłam się postarać bardziej, ale już odpuściłam i było mi to bez różnicy co mówię. Myślę, że potrzebne są statystki, że rozmawiano z kilkoma osobami i po to te zaproszenia. W każdym razie, powodzenia wszystkim ubiegającym się o pracę. I polecam na przyszłość rozmowy przez skype.

Mon
Klient
@Ewa

Znajdziesz lepszą pracę, przynajmniej nie będziesz musiała nikogo oszukiwać.

@Mon

Dlaczego uważasz, że autorka wpisu znajdzie lepszą pracę? Zastanawiam się czy jesteś pracownikiem Polski Bank Komórek Macierzystych i na tej podstawie napisałaś/eś swój komentarz. Co rozumiesz przez stwierdzenie 'nie będziesz musiała nikogo oszukiwać'?

@Ewa

Dziewczyno nie żałuj… wszechświat Cię ocalił.

Kandydat1
Kandydat

Potwierdzam opinie poprzedników dotycząca procesu rekrutacji. Firma nie daje kandydatowi odpowiedzi nawet po ostatnim etapie rozmowy. Poświęca się czas , pieniądze na przyjazd do Warszawy a Firmy nie stać nawet na telefon , mail z odpowiedzią i podziękowaniem za udział w rektutacji. Tym bardzie jest to słaba praktyka bo podczas rozmów z pracowniami tej Firmy cały czas jest podkreślane jak ważna jest empatia , podjęcie do człowieka , relacje , wiarygodność .

@Kandydat1

Tak, (usunięte przez administratora) Nie wspomnę o obietnicach powiadomienia o wyniku. Miałem wrażenie, że to jakaś ustawka. W statystykach wpiszą ilość przeprowadzonych rozmów i będzie cacy. Zatrudni znajomego.

kandydat
@Kandydat

Mi podziękowali, otrzymałam maila z podziękowaniem. Dobrze, że w ogóle dziękują

kandydat 3
@Kandydat1

Mi tam też podziękowali. Ogólnie było spoko.

rekrutacja
@Kandydat1

Brałam udział w rekrutacji. Mega pozytywnie i profesjonalnie.

@kandydat

Jaka propozycja pensji netto?

@Iks

Niestety za tyle pracy 12 h bardzo niskie wynagrodzenie

@Pracownik

Co znaczy niskie? Dlaczego taki lęk przed podaniem kwoty??? Nie firma się wstydzi... Praca 12h dziennie?

@Pracownik

Niech firma się wstydzi...

@Pracownik

12 h to faktycznie całkiem sporo.. ale jak to się ma w przełożeniu na miesiąc pracy? Chodzi mi o to czy pracuje się od np. poniedziałku do piątku czy jakoś mniej dni i jak to wychodzi w przeliczeniu na koniec.

Ms. X.
Klient

jak to wszystko sie ma do przechowywania komurek macierzystych? Czy firma spelnia w 100% wszystko jak powinna?

Czy nowo zatrudnione osoby w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Gość
@Pytanie

Tak, Pracownicy pierwszego dnia pracy podpisują umowę wraz z innymi papierami

@Gość

Czy najpierw jest to umowa o pracę na okres próbny, czy określony? Po jakim czasie można liczyć na umowę na stałe? Czy przy przedłużaniu umowy można liczyć na podwyżkę wynagrodzenia w Polskim Banku Komórek Macierzystych?

Bez nicku
Kandydat

Czy możecie napisać na jakie zarobki obecnie można liczyć na stanowisku konsultanta?

Anonim
Kandydat

Dzień dobry. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko asystenta laboratorium w pbkm?

Jaki jest wkład kierownictwa Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Pytanie

Przez ostatnie kilka lat żaden. Kiedyś 2014/2015r. faktycznie była budowana atmosfera przez kierownictwo najwyższego szczebla. Nie mówię tu o bezpośrednim przełożonym. Można było porozmawiać o wszystkim, o problemach, pomysłach. Z czasem to się skończyło jak niedoświadczona osoba objęła stanowisko pseudo-dyrektorskie.

@Były pracownik

A jakie są możliwości rozwoju w Polskim Banku Komórek Macierzystych? Czy zatrudniając się jako pracownik niskiego szczebla, mam jakieś szanse na uczestnictwo w kursach, szkoleniach mających na celu wzrost moich kwalifikacji?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

zadowolona
@Pytanie

Jest naprawdę ok. Kadra dość młoda więc można się dogadać. Pracy jest bardzo dużo i trzeba być bardzo samodzielnym, ale w razie problemów wsparcie zawsze jest.

Karmel
@zadowolona

A jak wyglada kwestia zarobkow? jakie stawki dla pracownikow w labie? młodszy specjalista ds hodowli np? moze ktos podac widełki?

@zadowolona

Hej @zadowolona, wszystko brzmi naprawdę dobrze. Z czego wynika wiek kadry? Opowiedz też coś więcej o stylu zarządzania zespołem w Polskim Banku Komórek Macierzystych.

Danuta

Witam, jeżeli pracujecie w Polskim Banku Komórek Macierzystych, powiedzcie proszę, jakie macie wykształcenie i jaka była Wasza historia, związana z zatrudnieniem w firmie. Każda opinia się dla mnie liczy.

Kandydat22
Kandydat

Witam. Jak wygląda praca w laboratorium na stanowisku młodszego specjalisty ds kontroli jakości? Czy faktycznie jest tak, że dodatkowe dyżury w weekendy/święta są dobrowolne, nie są narzucane z góry?

dramat

sprzedaz w tej firmie pod okiem wszechwiedzacego, (usunięte przez administratora). wywyższa się, jako manager traktuje osoby z góry i widać że ma straszny kompleksy. dodatkowo zdecydowanie przekracza barierę zawodowa zwierzają się ze swoich problemów i co gorsza oczekując od ciebie, ze będziesz go uwielbiał i traktował jak kolege. Odradzam wszystkim!!!!!!

Prawda
@dramat

Wszystko to prawda. Niestety będąc pracownikiem jesteś zmuszany do pracy niemal non stop. Telefon cały czas w ruchu. Wiadomości i maile do późnych godzin nocnych. Jedni mają lepiej a drudzy gorzej- jak ktoś pracuje to wie o co chodzi. Pracownicy będą odchodzić za co można podziękować wiadomo komu i skąd. Niestety, tak się pracować nie da, a tym bardziej żyć. Ale niektórym to pasuje. Nie pozdrawiam firmy.

Kandydatka
Kandydat

Mimo tylu negatywnych opinii postanowiłam iść na rozmowę w sprawie pracy. Poświęciłem czas i pieniądze na dojazd. Odpowiedź miała być w przeciągu tygodnia. Mija 3 tydzień i cisza. Brak kompetencji i profesjonalizmu. Pani kierownik regionalna powinna przejść szkolenie dotyczące rekrutacji i kultury pracy.

Pracy jest naprawdę dużo wiec obibokom nie polecam. Dajesz z siebie dużo, efektywnie i solidnie to w zamian dostajesz: stabilne zatrudnienie, szacunek, koleżeństwo, dobre wynagrodzenie i wsparcie w pracy.

X

Nie szanują czasu potencjalnego pracownika, rekrutacja trwa bardzo długo, ponad 2 miesiące. Brak odpowiedzi zwrotnej mimo zapewnień, po kontakcie z firmą zapewniają, że odpowiedzi będą najpóźniej do xxx, odpowiedzi oczywiście brak. Porażka.

NICK

Cześć wszystkim, czeka mnie w tym tygodniu spotkanie rekrutacyjne dotyczące stanowiska PM, chciałem zapytać czy coś się zmieniło na lepsze w tej firmie? Czytając opinie zastanawiam się czy jest sens marnować czas, dlatego może ktoś podpowiedziałby jak wyglądają obecne warunki pracy : ile godzin pracy czy to się zmieniło czy nadal jest to do 13 godzin plus 2 godz na raport (czyli praca dla singla)? Co z pracą w weekendy ? Jaka kwota na umowie ? Jaka flota ? Czy samochód do użytku prywatnego? Jak z premią ? No i najważniejsze pytanie jak funkcjonuje firma podczas koronawirusa kiedy szpitale są zamknięte dla gości i kto wpuszcza obcych prócz uczestników do szkół rodzenia, jeżeli ktoś z Was byłby tak serdeczny aby odpowiedzieć będę wdzięczny :)

Wiecie czy Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

koza

tak

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. - Warszawa

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.