Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Opinie o Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Bez nicku

Czy możecie napisać na jakie zarobki obecnie można liczyć na stanowisku konsultanta?

Dzień dobry. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko asystenta laboratorium w pbkm?

Jaki jest wkład kierownictwa Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Przez ostatnie kilka lat żaden. Kiedyś 2014/2015r. faktycznie była budowana atmosfera przez kierownictwo najwyższego szczebla. Nie mówię tu o bezpośrednim przełożonym. Można było porozmawiać o wszystkim, o problemach, pomysłach. Z czasem to się skończyło jak niedoświadczona osoba objęła stanowisko pseudo-dyrektorskie.

Danuta

A jakie są możliwości rozwoju w Polskim Banku Komórek Macierzystych? Czy zatrudniając się jako pracownik niskiego szczebla, mam jakieś szanse na uczestnictwo w kursach, szkoleniach mających na celu wzrost moich kwalifikacji?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

zadowolona

Jest naprawdę ok. Kadra dość młoda więc można się dogadać. Pracy jest bardzo dużo i trzeba być bardzo samodzielnym, ale w razie problemów wsparcie zawsze jest.

Karmel
@zadowolona

A jak wyglada kwestia zarobkow? jakie stawki dla pracownikow w labie? młodszy specjalista ds hodowli np? moze ktos podac widełki?

@zadowolona

Hej @zadowolona, wszystko brzmi naprawdę dobrze. Z czego wynika wiek kadry? Opowiedz też coś więcej o stylu zarządzania zespołem w Polskim Banku Komórek Macierzystych.

Danuta

Witam, jeżeli pracujecie w Polskim Banku Komórek Macierzystych, powiedzcie proszę, jakie macie wykształcenie i jaka była Wasza historia, związana z zatrudnieniem w firmie. Każda opinia się dla mnie liczy.

Kandydat22

Witam. Jak wygląda praca w laboratorium na stanowisku młodszego specjalisty ds kontroli jakości? Czy faktycznie jest tak, że dodatkowe dyżury w weekendy/święta są dobrowolne, nie są narzucane z góry?

dramat

sprzedaz w tej firmie pod okiem wszechwiedzacego, (usunięte przez administratora). wywyższa się, jako manager traktuje osoby z góry i widać że ma straszny kompleksy. dodatkowo zdecydowanie przekracza barierę zawodowa zwierzają się ze swoich problemów i co gorsza oczekując od ciebie, ze będziesz go uwielbiał i traktował jak kolege. Odradzam wszystkim!!!!!!

Prawda
@dramat

Wszystko to prawda. Niestety będąc pracownikiem jesteś zmuszany do pracy niemal non stop. Telefon cały czas w ruchu. Wiadomości i maile do późnych godzin nocnych. Jedni mają lepiej a drudzy gorzej- jak ktoś pracuje to wie o co chodzi. Pracownicy będą odchodzić za co można podziękować wiadomo komu i skąd. Niestety, tak się pracować nie da, a tym bardziej żyć. Ale niektórym to pasuje. Nie pozdrawiam firmy.

Kandydatka

Mimo tylu negatywnych opinii postanowiłam iść na rozmowę w sprawie pracy. Poświęciłem czas i pieniądze na dojazd. Odpowiedź miała być w przeciągu tygodnia. Mija 3 tydzień i cisza. Brak kompetencji i profesjonalizmu. Pani kierownik regionalna powinna przejść szkolenie dotyczące rekrutacji i kultury pracy.

Pracy jest naprawdę dużo wiec obibokom nie polecam. Dajesz z siebie dużo, efektywnie i solidnie to w zamian dostajesz: stabilne zatrudnienie, szacunek, koleżeństwo, dobre wynagrodzenie i wsparcie w pracy.

X

Nie szanują czasu potencjalnego pracownika, rekrutacja trwa bardzo długo, ponad 2 miesiące. Brak odpowiedzi zwrotnej mimo zapewnień, po kontakcie z firmą zapewniają, że odpowiedzi będą najpóźniej do xxx, odpowiedzi oczywiście brak. Porażka.

NICK

Cześć wszystkim, czeka mnie w tym tygodniu spotkanie rekrutacyjne dotyczące stanowiska PM, chciałem zapytać czy coś się zmieniło na lepsze w tej firmie? Czytając opinie zastanawiam się czy jest sens marnować czas, dlatego może ktoś podpowiedziałby jak wyglądają obecne warunki pracy : ile godzin pracy czy to się zmieniło czy nadal jest to do 13 godzin plus 2 godz na raport (czyli praca dla singla)? Co z pracą w weekendy ? Jaka kwota na umowie ? Jaka flota ? Czy samochód do użytku prywatnego? Jak z premią ? No i najważniejsze pytanie jak funkcjonuje firma podczas koronawirusa kiedy szpitale są zamknięte dla gości i kto wpuszcza obcych prócz uczestników do szkół rodzenia, jeżeli ktoś z Was byłby tak serdeczny aby odpowiedzieć będę wdzięczny :)

Wiecie czy Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

koza

tak

Kobieta

Byłam w ubiegłym roku na rozmowie o pracę. Przeszłam do drugiego etapu, który odbywał się w Warszawie. Pani rekruter, przełożona mojej potencjalnej przełożonej, cały czas próbowała mi udowodnić, że nie nadaję się do pracy, bo: - nie mam dzieci; - nie jestem empatyczna; - nie będę potrafiła współpracować z koleżankami, które mają dzieci i czasem potrzebują wolne... Żadne argumenty i opis dotychczasowych doświadczeń oraz informacja o współpracy z fundacjami nie dawały żadnego efektu. Na koniec zostałam zapewniona o ponownym kontakcie z informacją dotyczącą zatrudnienia. Minęło pół roku. Czuję się jak po nieudanej randce: - zadzwonię. - ale nie masz mojego numeru. - na pewno zadzwonię. ;) Odpowiedź odmowna w przypadku rekrutacji jest odpowiedzią. Skoro wymaga się ode mnie profesjonalizmu, empatii etc. to dlaczego nie można liczyć na rewanż?

DorTok
@Kobieta

Dokładnie! Spotkało mnie to samo, 2 godziny udowadniania że jestem do niczego, po czym po upływie terminu na odpowiedź pisałam prośbę o wynik rozmowy, a na końcu poprosiłam o uzasadnienie - do dziś czekam. Zaznaczam, że mnie zapewniano, że praktycznie mam tę pracę.

Kobieta
@DorTok

Ja w sumie jechałam do Warszawy dopełnić formalności, bo decyzja niby należała do lokalnej pani szefowej, która mnie rekrutowała na miejscu ????

DorTok
@Kobieta

Współczuję, to nie fajna sytuacja. Ale słyszałam że to spotkało kilka osób. Nie szanują kandydatów. W sumie ciężko stwierdzić po co organizują rekrutacje.

Jarosław
@DorTok

Jesteście mądrzejsi o udział w procesie rekrutacyjnym, dlatego chciałbym Was zapytać, jak najlepiej przygotować się do rozmów kwalifikacyjnych, aby wypaść jak najlepiej? Zastanawiam się, czy można w szczególny sposób się przygotować.

@DorTok

Nie szanują kandydatów ale też nie szanują pracowników.

Magda

Czy ktoś pracuje na dziale finansowym i zdradzi jakie są zarobki?

Biooo

Praca w laboratorium. Młodszy spec. Ds. Hodowli kom. Jakie są zarobki ? Jest rekrutacja. Zastanawiam się nad przeprowadzka do Warszawy,ale nie wiem czy nie zaproponują groszy... Wie ktoś ?

Mmmm
@Biooo

Też jestem ciekawa. Często widzę ogłoszenie na to stanowisko i zastanawiam się czy nie wiążę się to z kiepskimi warunkami pracy i dużą rotacją.

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Przeciętnie 8-15 wizyty u lekarzy, położnych, sale porodowe, patologie ciąży po południu szkoły rodzenia i spotkania indywidualne z rodzicami. Czasem zdarzy się wolne popołudnie ale rzadko. Trzeba być dyspozycyjnym, w weekendy czasem warsztaty, dni otwarte w szpitalach ale to akurat rzadko.

Jarosław

Jak płatne są warsztaty i dni otwarte w szpitalach? Jest to płacone w formie premii czy normalnego dnia pracy?

@Jarosław

Dni otwarte nawet jak są w sobotę nie są dodatkowo płacone, to jest w ramach podstawy wynagrodzenia. Warsztaty które są popołudniami od 16.00-20.00 czasem 21.00 tak samo w ramach podstawy.

Przypadek rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko kosultatna. Wszystko ładnie i sprawie. Na koniec obietnica poinformowania o wyniku rekrutacji "do końca tygodnia na pewno, niezależnie od wyniku". Miesiąc później brak jakiegokolwiek znaku. Trochę słabe jak na tak "wspaniałą" firmę...

@1234

Tak jak niżej mimo zapewnień brak odpowiedzi.(usunięte przez administratora)plus premie oraz benefity

xxa

teddy

Tak jak poniżej.Brak informacji zwrotnej w sprawie współpracy mimo zapewnień.(usunięte przez administratora)Na plus benefitu oraz przebieg rozmowy.

teddy

Tak jak poniżej brak informacji zwrotnej w sprawie współpracy mimo zapewnień.(usunięte przez administratora).Na plus benefity oraz przebieg rozmowy rekrutacyjnej.

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.