Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

Opinie o Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

rr

Wysłałem Cv oraz list motywacyjny w lipcu 2019 na stanowisko Specjalisty ds.sprzedaży produktów medycznych przez pracuj.pl. (usunięte przez administratora)

Jadzka

Witam, interesuje mnie stanowisko Mlodzszy Specjalista ds Archiwizacji, czy warta gra przyslowiowej swiecy? Jak wyglada atmosfera w pracy? Zarobki?

Kinga
@Jadzka

Witam, również przyłączam się do zapytania o stanowisko młodszego specjalisty ds. archiwizacji. pozdrawiam

Elik

Jaki przedział podstawy i premii. Czy premie są co miesiąc czy co kwartał??? Jaka flota?

@Elik

premie co miesiąc ( za sprzedaż) plus kwartalna za KPI ( ale nie do zrobienia w 100%)

Zainteresowana praca

Ile konkretnie lub jakie widełki bo sprzeczne mam informacje.???? 4000-5000 brutto podstawy??? Czy ktoś może napisać???

klara
@Zainteresowana praca

Kwestia wynagrodzenia jest poruszana na rozmowie rekrutacyjnej, więc myślę, że to będzie najcenniejsze źródło.

Mieczysław
@klara

Przed pójściem na rozmowę kwalifikacyjną dobrze jest uzyskać taką informację. Skoro już wspomniałeś o samym procesie rekrutacyjnym, to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak on wygląda? Chciałbym wiedzieć, czy składa się on z jednego, czy może więcej etapów? Odpowiedz, proszę, co wiesz na ten temat.

Klara
@Mieczysław

Rozmowa składa się zazwyczaj z 2 etapów, chociaż od czasu kiedy ja byłam rekrutowana mogło coś się zmienić. Rozmowa odbywa się z kierownikiem. Dobrze mieć doświadczenie w sprzedaży i pracy w terenie.

Zainteresowana pracą

Czy to prawda że podstawa konsultanta to 3000zł brutto?????

szczerbaty
@Zainteresowana pracą

nie prawda. jest wyższa

Nowa

Całkiem niedawno rozpoczęłam pracę w PBKM. Jestem mega zadowolona z decyzji. Świetny zespół współpracowników, bardzo pozytywna atmosfera:)

@Nowa

Wspaniale! Cieszymy się, że jesteś zadowolona i że jesteś częścią Naszego Zespołu:) Życzymy wielu wyzwań i sukcesów zawodowych!

@Gosia

Firma stawiająca na doskonalenie umiejętności swoich pracowników i ich rozwój. Polecam z czystym sumieniem pracę w każdym z działów.

w

Praca gdzie liczą się tylko statystyki i realizację targetu a nie człowiek. Call center jeżeli chodzi o dział SSUM. Nie ważne , że robisz target jeżeli nie masz acp ( aktywny czas połączeń na min 30 % ) to Cię zwolnią. (usunięte przez administratora) Pozytywy to ludzie ( choć rotacja duża jak to w call center ) , wyjazdy szkoleniowe co 3 msc. Kasa taka sobie jak za usługę o takiej wartości . Jeżeli ktoś lubi pracę pod presją(usunięte przez administratora) to polecam.

Były
@w

Zgodzę się z opinią chociaż pracowałem krótko. Ludzie odchodzą albo ich zwalniają i to o czymś świadczy. Na rozmowie obiecują super zarobki i atmosfere a potem okazuję się zupełnie inaczej. (usunięte przez administratora) (to opinnia od pracowników ). Pracuje tam sporo jego znajomych więc ktoś z zewnątrz może się nie odnaleźć.

Agnieszka
@Były

Jak zapewne wiesz - powody zwolnień pracowników mogą być przeróżne. A więc chyba nie należy aż tak generalizować tej kwestii. Jak sam napisałeś - w Polskim Banku Komórek Macierzystych pracowałeś przez krótki czas. Może zatem nie zdążyłeś poznać tego pracodawcy z nieco innej, lepszej strony. Jak myślisz? A jak formę umowy zaproponowano Ci na sam początek? Napisz coś więcej o tym aspekcie.

Mama
@Agnieszka

Mi się ta praca podoba. Jak ktoś zatrudnia się w dziale sprzedaży, to oczywiste, że nie zarobi za siedzenie na 4 literach bez efektów. Taka specyfika branży i każdy logicznie myślący, raczej wie co to jest cel i po co jest wyznaczany. Nie mam problemów z realizacją planu. Wiadomo są miesiące, gdzie jest trudniej, ale to NORMA na każdym stanowisku gdzie jest sprzedaż. Ja pracuję, żeby zarabiać pieniądze i gdy jestem w pracy to robię wszystko, aby to zrobić. Nic w tym skomplikowanego. Atmosfera jest ok, a szczególnie gdy odchodzą Ci, którzy się frustrują i psują klimat.

Rybka

Witam. Chciałabym złożyć swoją aplikację do działu finansowego. Jakie są warunki zatrudnienia płace i atmosfera ?

Anita

Witam, PBKM poszukuje kandydatów na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Hodowli Komórkowych. Ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w laboratorium w PBKM, możliwościach rozwoju oraz zarobkach na tym stanowisku? Wszelkie informacje mile widziane:)

Czy mógłby mi ktoś napisać jaka jest podstawa konsultanta sprzedaży w Warszawie na Jana Pawla II 29 ?

@Zainteresowany

3000 brutto

Czesław
@Andrzej

Poza przedstawioną przez Ciebie stawką podstawową pracownik zatrudniony na stanowisku konsultanta do spraw sprzedaży w firmie Polski Bank Komórek Macierzystych może liczyć również na ewentualne dodatki bądź premie? Często zdarza się tak, że niezbyt wysoką podstawę wynagradzają za to dodatki oferowane przez pracodawcę. Chętnie dowiem się, jak wygląda to w przypadku tego miejsca pracy.

Jędrek
@Andrzej

a jakieś dodatki do tego? czy to już finito?

Miły

Kumoterstwo. Lizostwo. Plotkarstwo. Nie radzę. Chyba że ktoś lubi chore atmosfery.

Iwi

Witajcie, ogólnie to co tutaj czytam na Temat tej firmy jest mało zachęcające. Chciałabym się dowiedzieć czy nadal są tak fatalne warunki pracy w tej firmie oraz o zarobki, Jaka jest podstawa oraz realna premia na stanowisku konsultanta Medycznego będę bardzo Wdzięczna za każdą odpowiedź pozdrawiam

Iwona
@Iwi

Rozumiem, że obraz Polskiego Banku Komórek Macierzystych na tym forum może nie wpływać zachęcająco na aplikowanie do niego. Jednak na uwadze trzeba mieć to, że sytuacja w każdym miejscu pracy jest dynamiczna i zarówno warunki zatrudnienia mogą ulec zmianie jak i inne aspekty pracy. Warto czasami zaryzykować i sprawdzić osobiście czy zawartość tego wątku przekłada się na stan faktyczny jaki występuje u tego pracodawcy.

Wszędzie brakuje w firmach ludzi do pracy i pewnie dlatego trzeba dłużej pracować?

kate

Zgadzam się z powyższym, praca jako konsultant medyczny w PBKM jest bardzo cięzka, wymagajaca pełnej dyspozycyjności, w ciągu dnia pracy nie ma mowy o nudzie a co już o czasie dla siebie dla rodziny znajomych i przyjaciół. W pracy konsultant ma trzy grupy dotarcia -lekarze gin i położne, spotkania indywidualne z rodzicami, wykłady w szkołach rodzenia, pracę zaczyna się bardzo wcześnie i kończy późno - więc schodzi ok 12/13 h dziennie robiac przy tym średnio 4000 km m-c.Bardzo duże ciśnienie na zrobienie planu który jest podnoszony w bardzo szybkim tempie. Więc tak naprawde praca w PBKM godna polecenia tym co odnajda w tym swój cel życia, misje , pasję i... nikt na nich w domu nie czeka no prócz raportów codziennych na których schodzi kolejne min 2h.

Xyz
@kate

Pracuję jako konsultant medyczny w tej firmie prawie 3 lata. Praca jest bardzo ciekawa, bo produkt jest ciekawy. Nie zgodzę sie z tym ze pracuje sie 12 godzin dziennie. Czasami owszem ale to zależy od tego jak organizujesz swoją prace. Ja jestem około 8-9 godzin w pracy. Nie jest tez prawda ze jest duża rotacja, bo jest taka jak w każdej firmie. Masz fajne systemy motywacyjne, dodatkowe benefity typu multisport czy opieka medyczna tez są. Konsultant ma w grupie docelowej ginekologów, położne i szkoły rodzenia. Nie prowadzi indywidualnych spotkań z rodzicami.

Nina
@Xyz

Oczywiście ze konsultant prowadzi spotkania z rodzicami konsultant jest od wszystkiego

hrrh
@Xyz

hmm to chyba mało wiesz ,pracowałam 2lata w tym bagnie ...zrujnowali mi moja psychike , wysiadlam . szczury korporacyjne wspinajace sie po szczeblach i dwulicowe chamstwo. zycia prywatnego nie posiadałam , spotkania z rodzicami w terenie zajmowały wiekszosc dnia a jeszcze lekarzy i polozne trzeba odwiedzic nie wspoominajac o szkolach rodzenia i weekendowych targach . na zwolnieniu lekarskim z angina musialam do szpitala jechac szkolic personel z pobierania ...zal ,szkoda juz nerw podnosic na sama mysl . tylko ktos w koncu powinien zrobic z nimi porzadek ,bo wykorzystuja wszystko i doprowadzaja czlowieka do wraku...

Byla
@kate

Zgadzam sie z wczesniejsza wypowiedzią, pracodawca nie liczy sie z ludzmi,czas pracy odbiega od przyjętych norm. Jest tyle zmian ciągle ze czlowiek nie nadąża. Kierują zespołami najczęściej ludzie "bez kregoslupa" którzy przytakują pomyslom dyrektora Praca głównie dla singli ale tez nie na dłuższą metę

Maciejka
@Xyz

Oj... prowadzi także indywidualne spotkania... i pracuje się 12 godz bardzo często...

Idealnych firm nie ma. Zawsze można znaleźć coś co wymaga poprawy!!

Zainteresowana

Podpowiedzcie jak się tu pracuje?

Maciejka
@Zainteresowana

Ciężka, wymagająca, trudna praca... jeśli ktoś bezrobotny - niech próbuje... Jeśli praca jest - nie zmieniać...!!!

ciekawy

Witam. Chiałbym się dowidzieć ja wygląda tam praca na stanowisku laboranta. Jaka płaca, jaka atmosfera.

wiedzący
@ciekawy

Atmosfera zależna od działu do jakiego aplikujesz, potrafi być miło i przyjaźnie albo wręcz odwrotnie. Na start 3000 brutto,po 3 mies 3300 brutto.

Żenada ciekawe kiedy zamkną ta firmę jak nie fiskus to sami oglosza bankructwo. Za fikcyjne umowy, wyłudzenia środków unijnych i łamanie prawa pracy.

Justynek

Jak wygląda praca w dziale jakości? Ktoś coś może powiedziec? Jakie zarobki jakie godziny pracy? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.?

Kandydaci do pracy w Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.