Opinie o ALX Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ALX Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ALX Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALX Sp. z o.o. w Warszawa

grzefiu

Firma bardzo niepoważna. Po wysłaniu zgłoszenia dot. chęci uczestnictwa w szkoleniu organizowanym przez firmę ALX Sp. z o. o. Sp. k. przez 6 miesięcy nie mogłem doczekać się na uruchomienie kursu. Terminy kilkakrotnie były przesuwane.

TT
 Rekomendacja

Uczestniczyłem w bootcamp: Nauka programowania w C# i technologii .NET, organizowany przez ALX Sp. z o.o. Bardzo dobry kurs zwłaszcza dla tych, którzy potrafią kontynuować naukę indywidualnie mając przedstawione zwięźle zagadnienia oraz kierunki pogłębiania wiedzy. Zakres kursu obszerny zważywszy, że jest prowadzony od podstaw. Kurs prowadzony przez profesjonalistów-praktyków, zaś organizatorzy dbający o satysfakcję klienta.

Artur Nowy wpis
Klient

Dzień dobry, uczestniczyłem zdalnie w kursie c++, stanowczo odradzam każdemu. Prowadzący mimo informacji od połowy grupy, że prowadzi kurs zbyt szybko nie spowolnił tempa kursu. W rezultacie bardzo mało z tego kursu wyniosłem. Prosiłem obsługę kursu o nagrania (każdy kurs jest filmowany), które mogły pomóc w powtórkach, jednak ich nie otrzymałem, obsługa tłumaczyła, że nie mogą udostępnić nagrań. Każdy dzień kursu zaczynał się trwającym około godziny tzw. "zadaniem na rozgrzewkę" - w efekcie takiego prowadzenia kursu, zadań prawie nikt nie potrafił rozwiązać samodzielnie, tylko czekał na rozwiązanie prowadzącego. Dodatkowo w ostatnich dniach kursu straciliśmy prawie dwie godziny na instalację Qt (prowadzący przecież, mógł przesłać instrukcję instalacji - wtedy byśmy nie stracili godzin przeznaczonych na kurs). Do tak drogiego kursu otrzymałem materiały w formie papierowej o objętości 61 kartek (słownie: sześćdziesiąt jeden kartek !!!!), brak możliwości korzystania z nagrań, zadania na kursie były chyba w większości pozyskane z olimpiad informatycznych np. słynne zadanie z konikiem na szachownicy. Reasumując - stanowczo odradzam - pieniądze wyrzucone w błoto. AP

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w ALX Sp. z o.o.?

Geralt Nowy wpis
Klient

Witam, jestem klientem ALX - mój nastoletni syn uczestniczy w szkoleniach programowania Python - już drugi semestr. Doskonała lokalizacja dla poruszających się komunikacją miejską. Nowoczesny sprzęt na którym pracuje młodzież. Bardzo angażująca metoda uczenia. Lubiany prowadzący, potrafi utrzymać uwagę kursantów. Umięjętność i narzędzia do prowadzenia zajęć zdalnych ale również hybrydowych (kursanci w klasie i w domu)! Poproszę o więcej dodatkowych kursów programowania Python dla młodzieży 13+ Chętnie byśmy intensyfikowali program nauki. Bardzo polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą aby ich młodzież nauczyła się programować. Mój syn, w ALX, nareszcie to polubił.

Karol

Ile trzeba czekać na odzew?

Przemysław Michalski (ALX) Nowy wpis
@Karol

Dzień dobry Panie Karolu, prosimy o kontakt - mailowy: akademia@alx.pl, lub telefoniczny: 226364164, a bardzo chętnie odpowiemy na Pana pytania.  Pozdrawiam

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

grzefiu

Przemysław Michalski (ALX)
@grzefiu

Chcielibyśmy napisać kilka słów wyjaśnienia. Nasza firma prowadzi szkolenia i kursy informatyczne od 17 lat i zawsze bardzo dbamy o ich wysoką jakość. W naszej ofercie mamy szkolenia zamknięte oraz otwarte. Szkolenia otwarte czyli takie gdzie musi zebrać się odpowiednia ilość chętnych żeby szkolenie się odbyło. Zamknięte szkolenie to takie, które jest dopasowane do indywidualnych potrzeb firmy (program szkolenia, miejsce oraz termin a nawet trener - wszystko dopasowujemy do Klienta). Grupy na szkolenia otwarte czasem zbierają się momentalnie - w kilka godzin od wystawienia oferty na stronie, a czasem na potwierdzenie terminu trzeba poczekać dłużej. Wszystko zależy od tematu szkolenia, od ceny, od aktualnego zapotrzebowania firm itp. My jako organizator nie mamy na to wpływu. Jedyne co możemy robić, to bardzo dokładnie informować o tym Klientów. Zdajemy sobie sprawę, że brak potwierdzenia szkolenia może być mało komfortowy, jednak realizacja szkoleń otwartych uzależniona jest od ilości zgłoszeń, a na to nie mamy wpływu. Informacje o tym znajdują się zarówno na naszej stronie jak i w regulaminie, który zawsze jest podpisywany przez Klienta przy każdym zgłoszeniu. Zapisanym osobom przekazujemy ostateczną informację o tym, czy dana grupa się zebrała czy nie, w terminie do 7 dni przed startem szkolenia. To jest pewien standard na rynku, a nie zła wola organizatora kursu. Jeszcze raz bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Prosimy o ewentualny kontakt w przyszłości. Chętnie porozmawiam z Panem o tym, jakie są możliwości szkoleniowe w temacie, który Pana interesuje oraz chętnie zaproponuję potencjalne rozwiązania. Pozdrawiam.

Merge
@Przemysław Michalski (ALX)

Witam. Generalnie rzeczowe wyjaśnienie, ale słabe podejście do klienta. Powinny być terminy gwarantowane. W moim przypadku szukam szkolenia które opłaci mi firma, ale firma też w ciemno nie będzie czekała czy łaskawie Państwo zatwierdzicie termin. Błędne też jest stwierdzenie, że Państwo nie mają na to wpływu bo macie. Gdybyście chcieli i to szkolenie możecie zrobić nawet dla jednej osoby, wszystko zależy od analizy zysków i strat a nie niemożności. Generalnie oferta fajna, ale z powodu technicznych błędów ja się na nią nie zdecyduje (a raczej mój pracodawca)

Przemysław Michalski (ALX)
@Merge

dziękuję za wiadomość - powyższy przypadek dotyczył szkolenia ogólnodostępnego, którego realizacje determinuje zebranie minimalnej grupy szkoleniowej. W naszej ofercie posiadamy także szkolenia dla jednej osoby w formie konsultacji. Wycenę oraz zakres tematyczny zawsze omawiamy indywidualnie z uczestnikiem:(usunięte przez administratora)

Patryk
@grzefiu

Nie wiem jakie masz doświadczenie z firmami szkoleniowymi. Ja w IT pracuję od 2004, zapisywałem się dziesiątki szkoleń i jeśli miałbym taką opinię wystawiać za każdym razem gdy któraś z firm przesuwała bądź odwoływała szkolenie to musiał bym obsmarować każdą szkoleniową firmę w tym kraju. Rozumiem Twoje rozgoryczenie, sam niejednokrotnie przeklinałem firmy za odwołanie szkolenia na którym mi zależało, ale to jest biznes. Jak się nie zebrała odpowiednia ilość chętnych na szkolenie to nie kalkuluje im się uruchamiać szkolenie specjalnie dla Ciebie. Trochę zrozumienia.

TT

Anna
@TT

Także uczestniczyłam w Nauka programowania w C# i muszę przyznać, że trenerzy są bardzo życzliwi i świetnie tłumaczą

Rafał
 Rekomendacja

W ośrodku ALX Sp. z o.o. zrealizowałem kurs szkoleniowy Administrator Linux najpierw na poziomie początkującym (2018r.), a następnie na poziomie zaawansowanym (2020r.) - oba tzw. bootcampy Jestem zadowolony z tego kursu szczególnie ze względu na wiedzę praktyczną przekazaną przez trenera, który dość często przekazywał tzw. good practise poparte olbrzymim doświadczeniem. Dlatego polecam ten kurs zwłaszcza początkującym administratorom jak również tym, którzy siedzą już od dłuższego czasu w Linuxie, ale chcą sobie usystematyzować i pogłębić swoją wiedzę. Owszem na drugi poziom się dosyć długo czeka, ponieważ nie ma zbyt wielu chętnych na zaawansowany poziom linuxa, ale myślę że warto poczekać.

Gregor

Podpowie mi ktoś czy firma potrzebuje aktualnie nowych pracowników?

Piotr

Może macie jakieś informacje czy firma potrzebuje pracowników?

Krzysztof
 Rekomendacja

Co do jakości szkolenia z SQL nie mogę powiedzieć złego słowa. Trener p. Artur bardzo kompetentny i jasno tłumaczył nawet trudniejsze zagadnienia. Lokalizacja biura jak dla mnie bardzo ok – blisko metra. W takcie przerwy dla każdego są ciastka, kawa i piwo (choć bezalkoholowe). Mogę polecić samo szkolenie jak i warunki – oba na wysokim poziomie.

Jan

jestem bardzo zadowolony ze szkolenia które odbyłem w tej firmie. Przede wszystkim świetny wykładowca - p. Agata, kompetentna, przygotowana do zajęć, z ogromną wiedzą dotyczącą Excela. Wiedza, która nabyłem na szkoleniu zdecydowanie przydaje mi się w codziennej pracy.

Lidia

https://www.alx.pl/pl/kariera/ Powyżej znajdziecie link z aktualnymi ofertami pracy. Firma zatrudnia na stałe, jak również tymczasowo. Czy według Was warto starać się o pracę w ALX? Można się w firmie rozwinąć? Jakie korzyści dostrzegacie?

Jak wygląda praca w ALX Sp. z o.o.? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

Dawid

Firma to świetny pracodawca. Nie dziwię się, że tak rzadko piszecie, polecam

BBoss

super polecam Pythona.

Robbe

Bardzo merytoryczne szkolenie. Trener dobrze przygotowany.

anonymous

Muszę pochwalić Pana Piotra Sobolewskiego - świetny wykładowca Javy. Wsyzstko tak jak na stronie opisane nie ma sciemy. Bootcamp, który prowadził Pan Piotr - no rewelacja! Fajne biuro na Jasnej. Fajny klimat, ludzie.

Pracowałeś już w firmie ALX Sp. z o.o.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw merytoryczną opinię o ALX Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ALX Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 43 ocen.
ALX Sp. z o.o.