Ayming Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ayming Polska Sp. z o.o.

Hanna

Kto może powiedzieć użytkownikowi @karku kilka słów więcej na temat przebiegu rekrutacji na stanowisko key account managera? Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Z czego najlepiej się przygotować? Czego można się spodziewać?

karku

grześ, widziałem że poszukują key account managera. Zastanawiam się czy ktoś do nich już aplikował czy ewentualnie będę pierwszy ? Chciałbym mieć jakieś info o tym o co mogą zapytać i co zaproponować..

Zostaw opinię o Ayming Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ayming Polska Sp. z o.o.