Ayming Polska Sp. z o.o.

2.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ayming Polska Sp. z o.o.

Lidia

W swoich rekrutacjach Anyming wspomina o możliwości pracy w trybie hybrydowym... Ktoś mógłby rozwinąć co, to dla nich oznacza? System 2/3 czy coś innego?

Agnieszka Giżejewska-Sabela Nowy wpis
@Lidia

Dzień dobry, nasze biuro jest przede wszystkim otwarte dla chętnych Pracowników - każdy może pracować pięć dni w tygodniu, jeśli ma taką potrzebę. Ogólne założenie to 2/3, czyli dwa dni w biurze, do czego serdecznie zachęcamy - to jest minimum, które pozwala nam podtrzymać relacje lub budować nowe, z nowymi Pracownikami. Co tydzień tworzymy kalendarz obecności w biurze, więc wszyscy wiedzą, w które dni kto będzie i może odpowiednio dopasować swoją obecność. Jesteśmy przygotowani do pracy zdalnej w 100%, jednak jeśli tylko jest taka możliwość - spotykamy się w biurze, kontaktów "live" nic nie zastąpi :) pozdrawiam, Agnieszka Giżejewska-Sabela, Manager HR i Administracji

Zuzanna Nowy wpis
@Agnieszka Giżejewska-Sabela

Czyli skoro jesteście na to przygotowani to jest szansa zatrudnienia się z okolic Wrocławia na 100% zdalnie bez obecności kiedykolwiek u was w biurze? Czy raczej mniej będziecie ufać takiemu pracownikowi?

Agnieszka Giżejewska Nowy wpis
@Zuzanna

Dzień dobry, mamy Pracowników, którzy są "w terenie" - głównie osoby odpowiedzialne za sprzedaż. Ale i konsultanci mogą pracować zdalnie przez większość czasu. Kwestia zaufania jest tu bardzo ważna, a takie zaufanie albo jest albo go nie ma, od samego początku. Trudno jest chyba - i Pracodawcy, i Pracownikowi - współpracować z kimś, kogo nigdy na oczy nie widziało, zakładam zatem, że wola spotkań w biurze będzie po obu stronach. Nie chodzi tu o przyjeżdżanie co tydzień na 1-2 dni, ale jednak od czasu do czasu, na spotkania działowe lub firmowe, albo po prostu na parę dni - wdrożenia, szkolenia produktowego, spędzenia czasu z ludźmi, którzy są na miejscu, załatwienia szybciej pewnych spraw, poczucia atmosfery, którą większość ocenia bardzo dobrze i nad którą wszyscy pracujemy :) Pozdrawiam, Agnieszka Giżejewska-Sabela, Manager HR i Administracji

Karolina Nowy wpis
@Agnieszka Giżejewska

Zaraz, to praca zdalna oznacza dla was prace w rozjazdach po klientach czy po prostu taka zwykła z domu przed komputerem tez jest? Coś dla osób z OzN się znajdzie? Jaka grupa jeśli tak ?

Ayming Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowiska Konsultant. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Agnieszka Giżejewska-Sabela
@Administrator

Dzień dobry, zakres obowiązków na dane stanowisko staramy się szczegółowo opisywać w ofertach pracy, aby kandydaci mieli jasność, jakich profili szukamy. Zachęcam do przejrzenia naszych ofert na stronie: https://www.ayming.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy/, gdzie znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące poszukiwanych kompetencji oraz przyszłych zadań. Pozdrawiam, Agnieszka Giżejewska-Sabela - Manager HR i Administracji

Helena

Widzę, że firma ma jasno i przejrzyście opisaną rekrutacje jak i ścieżkę kariery. Napiszcie czy faktycznie można rozwinąć skrzydła w tej firmie i pracodawca pomoga pnąć się w górę? Dawno nie napisał nic nowego pracownik tej firmy, napiszcie jak wyglądają obecnie realia tej firmy?

Mały
@Helena

Oczywiście jak się do szefa wydzwaniali i się konsultowali tak/nie może hahah a reszta kozaków technologia jeb a go jak małego hahah

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ayming Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Agnieszka G-S
@Pytanie

Pani Aleksandro, Proces rekrutacji w Ayming Polska wygląda następująco: 0/ wybór Kandydatów 1/ spotkanie/rozmowa telefoniczna z Managerem HR 2/ spotkanie z Managerem Działu – niektóre są łączone z Managerem HR 3/ spotkanie z Dyrektorem Obszaru lub/i Dyrektorem Zarządzającym 4/ złożenie propozycji pracy wybranym Kandydatom W czasie pandemii spotkania rekrutacyjne odbywają się online. W razie potrzeby proces rekrutacyjny może zostać rozszerzony o przygotowanie case study lub krótkiej prezentacji. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w Ayming – zapraszam na naszą stronę: https://www.ayming.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy/ Pozdrawiam, Agnieszka Giżejewska-Sabela, Manager HR i Administracji

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Ayming Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista/tka ds. rozwoju biznesu. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
karku

grześ, widziałem że poszukują key account managera. Zastanawiam się czy ktoś do nich już aplikował czy ewentualnie będę pierwszy ? Chciałbym mieć jakieś info o tym o co mogą zapytać i co zaproponować..

Zostaw merytoryczną opinię o Ayming Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Ayming Polska Sp. z o.o.