Opinie o KONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KONE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KONE o rekrutacji.


Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONE w Warszawa

Konserwator
Pracownik
 Pytanie

Mp-prolift poszukuje do pracy w warszawie 10 osob umowa o prace i od 8000zl. mile widziani schodziarze. a wy jak tam? Dalej 6000 a w kwietniu moze dostaniecie 3% podwyzki?

Kandydatka
Inne

Ludzi którym się chciało pracować? Co masz konkretnie przez to na myśli i z jakich przyczyn doszło do podziękowania za współprace? Kiedy miało to miejsce i jakich okolicznościach? co na to kolejni kandydaci?

Były konserwator
Pracownik
 Pytanie

Wiecie czemu zarzad przedłużyl leasingi konserwatorom? A po co ma kupowac nowe auta jak zaraz 1/3 bedzie zwolniona

Mirek
Pracownik
@Alicja

Inwestycje w premie ale dla siebie

Pytanie
 Pytanie

Czy w KONE zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Alicja
Inne
@Kuc

no i co Ci po takim samym siedzeniu jeśli już? są tu może jakieś określone normy, które należy wypracować? jak badają wyniki z czyjejś pracy?

Konserwator
Były pracownik
 Pytanie

Praca w tej firmie od samego początku wydaje się obiecująca jeśli chodzi o wiedzę, bo o zarobkach w innych miejscach niż stolica trochę przykro się rozmawia. Skoro pracownicy wykonują tą samą pracę (każdy ma podobną ilość urządzeń) to dlaczego nie ma tu równości, o której każdy tak ochoczo mówi na wszelkich spotkaniach online? Pracownik, który pracuje dwa lata jako konserwator ma niewiele większą stawkę niż świeży konserwator to też trochę zniechęca. Strasznie zamydla oczy ta "przyjazna atmosfera" w firmie. Jednak otwartość na współpracę widać dopiero wtedy gdy masz problem wykraczający za Twoje możliwości. Proszenie się o to aby pracownik, którego zadaniem jest pomoc konserwatorom przyjechał to jakaś porażka. Co ważne tak jak koledzy piszą, że u prywaciarza to to i tamto. Ale prywaciarz raczej nie stwarza sztucznych stanowisk... dlaczego ja mam sie przez pół godziny męczyć z programowaniem panelu, gdzie ktoś z THD ma do tego program komputerowy. Tu zdecydowanie brakuje logiki. To tylko jeden z wielu problematycznych tematów dotyczących codziennych zadań konserwatora. Podsumowując jeśli chesz się nauczyć obejścia z dźwigami to praca jest super, bo faktycznie szkolą (teraz weszły jakiaś akademia Kone, gdzie wszystko jest wyjaśnione krok po kroku, chociaż to nie pozwoli Ci pracować szybciej, bo od szybkiej pracy jest thd. Ty tylko sprzątaj i wykonuj brudną robotę). Finanse przemilczmy, a ścieżka rozwoju mimo, że istnieje to nie widzę możliwości tego rozwoju.

Mirek Nowy wpis
Były pracownik
@Konserwator

sciezka rozwoju. jak nie masz pleców a masz kregosłup moralny to zapomnij o awansach. tu masz pusto jak ten (usunięte przez administratora) wykonywac polecenia przełożonych. Ktoś wczesśniej pisał o zarobkach na poziomie sredniej 7000. to chyba jakis zart albo tylko w Wawie. bo reszta 6k to juz jest dobrze

Mar Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie
@Mirek

czy ta kwota o której wspominasz to jest brutto czy netto?

mirek Nowy wpis
Pracownik
@Mar

no raczej brutto. Na rękę to dostaniesz ale odcisków od przełożonych którzy zrzuca na Ciebie robotę której im się nie chce zrobić.

XYZ Nowy wpis
Inne

Mówiliście w wątku o niefajnych zarobkach. Widzę ogłoszenie na konserwatora urządzeń na umowę o pracę i oferują benefity. Jak jest w realu?

anonim
Inne

Pracuje ktoś teraz jako Specjalista ds. Obsługi Klienta? liczę na jakieś zdanie odnośnie tego czy warto iść, bo jakoś w ostatnich komentarzach to na konserwatorach się skupiliście. Dodatkowo zastanawia mnie opis, bo najpierw piszą, że to praca stacjonarna a potem podają opcje na możliwość pracy zdalnej. Tak w 100%?

DW
Pracownik

Mieli zwalniać a gościowi z Schindlera z paroletnim stażem w dźwigach zaproponowali 9400 brutto.Ciekawe czy u nas chłopaki po 5 czy 8 latach pracy mogą się pochwalić taką stawką.Raczej 7000 tyś to średnia i gdzie tu sprawiedliwość.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
(15 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Łódź
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Warszawa
Krzysztof Liberadzki Axel
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Rychu
Były pracownik

Kone moderuje te wpisy, więc spieszcie się czytać :). Nie polecam pracy w tej firmie, bo warunki są bardzo złe. Nie można ani się rozwinąć ani zarobić. Generalnie hipokryzja rządzi na każdym kroku. tylko ci którzy przyklaskują pną się po szczeblach a reszta jest do przynoszenia wyników. Znam z autopsji. Było wiele przypadków nadużyć, Które zostały zamiecione pod dywan i teraz nawet ci ludzie są ambasadorami! Żenada! Jest cała masa(usunięte przez administratora) którzy są nie do ruszenia, a zwalnia się młodych, którym się chce pracować.

Lidka
Inne
@Rychu

Możesz wyjaśnić proszę kwestie tego całego rozwoju, po czym tak jednoznacznie stwierdzasz, że nie można? Chłopak będzie chciał iść na pomocnika konserwatora i tu w opisie oferty piszą o bogatym pakiecie szkoleń technicznych

Konserwator
Kandydat
 Pytanie

Jak to jest, mieli zwalniać a ogłoszenie jest, że chcą przyjąć? Da się wytrzymać tu jeszcze?

anonim
Inne

W niektórych wątkach nawiązywano do tematu podwyżki z tym, że w kontekście tej inflacyjnej co natomiast ze stażowymi czy także są one przyznawane przy tak długim stażu pracy jak 10 lat?

anonim
Inne

Też właśnie widziałem, że dziś dodano ofertę dla konserwatora. Parę dni wcześniej została wrzucona też ta dla pomocników. Zastanawiam się przy tym nad tymi poprzednimi opiniami dotyczącymi szkolenia i potem rezygnacji ze współpracy. czemu miało to kiedyś służyć? I czy dalej takie coś występuje?

Sonia
Pracownik

Małe Januszowe firmy potrafią zrobić wigilię dla pracowników, a ta nawet w tym roku nie chce nawet tego zrobic, a prezes sie bawi kosztem szeregowych pracowników... W takiej firmie ludzie organizują sobie wigilię za własne pieniądze... Wstyd i pokazanie gdzie firma ma swoich ludzi

Nick122
Pracownik
@Sonia

Wigili firmowej nie było,paczki dla pracowników o połowę mniejsze niż w zeszłych latach. Ciekawe jak premie świąteczne też zapewne poucinają. A przed nami marzec i podwyżki jak tak dalej pójdzie papiery się posypią i hr będzie miał ręce pelne roboty.

anonim
Inne
@Nick122

Podkreślasz marzec jako czas podwyżek. czy to oznacza, że te styczniowe nikogo tutaj w zasadzie nie dotkną czy cos źle rozumiem w tym wszystkim? Jest to jakiś średni %? Czegoś się już spodziewacie?

Znachor
Pracownik
 Pytanie
@anonim

W kone dają od kwietnia podwyżki, żeby ludzie nie uciekli na koniec roku. A po podwyżkach jest ankieta pracownicza, nigdy przed… przypadek?

anonim
Inne
@Znachor

A te ankiety do czego im jeszcze są potrzebne? Do czego je wykorzystują? I zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz, która została podkreślona wyżej – nie ma podwyżek w styczniu? Tak? czy to oznacza, że kompletnie nikt tutaj nie zarabiał kwoty poniżej 4,2 tys? nie ma aneksów?

anonim
Inne

Podasz teraz jakiś przykład tego, że faktycznie cos z zeszłego roku na ten mogło wyjść źle? Do tego ciekawi mnie treść tych ankiet, co podajecie w sugestiach? Pracownicy dyskutują później na te tematy?

Konserwator
Kandydat
 Pytanie

Witam,. konserwator z uprawnieniami na hydrauliki, elektryczne i schody, doświadczenia 10 lat, czy 9000 brutto osiągalne na początek?

Aleksandra
Inne
@Konserwator

Nawiązuje Pan do podstawy? kiedyś tez się zastanawiałam z tym, że nie wiem do teraz jak tu premie liczą, bo temat parę miesięcy temu się urwał. Partner ma akurat 3 lata doświadczenia to pewnie tylu by nie miał proponowane, ale może z dłuższym stażem? Czy do tego tez by się ktoś odniósł i do tych premii?

Konserwator
Pracownik
@Aleksandra

Tak, oczywiście, że podstawy, jeśli ma wszystkie uprawnienia to spokojnie może wynegocjować 9tys brutto podstawy, a jak wygląda premia to się nie wypowiem, bo nie wiem

anonim
Inne
@Konserwator

Praca jest dosłownie identyczna niezależnie od lokalizacji i po prostu ona sama determinuje te kwotę? widzę wyżej podkreślenie, że właśnie w stolicy tak będzie, wiec w mniejszych miastach może być mniej? wiadomo tak w ogóle jakie prace mimo wszystko najczęściej się trafiają na rejonie?

Pytanie
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w KONE?

konaJ
Pracownik
@Pytanie

Odkąd wprowadzone zostały zasady jak w Danonie to już nie jest to ta sama firma.

Bożena
Inne
@konaJ

O jakich dokładnie zasadach mówisz? Jaki wpływ te wprowadzone zasady miały na atmosferę? I jaki na firmę skoro piszesz, że nie jest to już ta sama firma?

Janek
Pracownik
@Bożena

Myślę, że chodzi mu o braku szacunku dla pracowników zwłaszcza teraz podczas restrukturyzacji. Zdanie pracownika już się nie liczy tylko decyzja odgórna. Jest grupa nierobów, którzy nic nie robią i dostają pieniądze a szeregowego pracownika się niszczy. Promocje dostają ukubieńcy a nie ci co na nie zasługują.

Samanta
Inne
@Janek

Macie restrukturyzację? Co było takim ostatecznym powodem? Widzę do was z osiem ofert, kiedyś już obczajałam oferty na obsłudze klienta z językami obcymi. Czy na tym stanowisku jakoś mocno się to odbiło? Albo odbije? Myślałam o przyjęciu się od nowego roku

anonim
Inne

A co dalej, jest jakaś dalsza wizja? Tak jak wyżej wspomniano widać, że są oferty, mnie także interesują tak wstępnie ale skoro jakieś restrukturyzacje maja teraz miejsce to jest w ogóle sens się interesować? planowo co ma się zmienić?

Były konserwator
Pracownik
 Pytanie

Wiecie czemu zarzad przedłużyl leasingi konserwatorom? A po co ma kupowac nowe auta jak zaraz 1/3 bedzie zwolniona

Śmieszko_Pierwszy
Były pracownik
@Były konserwator

Tak i dlatego co chwile jest otwarta rekrutacja na pomocników, żeby takiego wyszkolić, zainwestować pieniądze a potem zwolnić... nie wymyślaj głupot.

Alicja
Inne
@Śmieszko_Pierwszy

Czyli na czym ostatecznie tutaj z tym wszystkim stanęło? Bo zastanawiam się skąd takie poruszenie odnośnie tych aut

Janek
Pracownik
@Alicja

Będę 5 osobowe elektryczne samochody , potwierdzone info. Czas się wydłużył bo Tata Motors na Polską dystrybucję wchodzi 2023/2024 z elektrykiem

Iza
Inne
@Janek

Skąd masz takie informacje? Czemu akurat elektryczne? Są bardziej ekonomiczne jeśli chodzi o pracę?

Janek
Pracownik
@Iza

Są najtańsze . No i są trendy.

Alicja
Inne
@Janek

Dbanie o PR firmy i dlatego? A w jaki jeszcze obecnie sposób mogliby to robić? W coś jeszcze będą planowane inwestycje, sporo tej kasy mają?

Zenek
Pracownik
@Alicja

Kasy mają jak lodu. Ale tylko dla siebie i pod siebie. Robią wszystkich i klientów i konserwatorow. SZKODA tylko że mają tak słaby wzrok (albo są tak pazerni) że nie widzą że to właśnie Ci LUDZIE robią tutaj robotę.

Mirek
Pracownik
@Alicja

Inwestycje w premie ale dla siebie

Pytanie
 Pytanie

Czy w KONE zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

beta
Pracownik
@Pytanie

Np. na pomocniku konserwatora pierwsza umowa jest o prace na okres 3 miesięcy. Nie słyszałem, żeby ktoś dostał zlecenie.

Alicja
Inne
@beta

Można dopytać o stawkę? Na próbnym jest standardowa dla każdego i po jego zakończeniu pojawia się jakieś pole do negocjacji? Są jakieś widełki czy jednak to stanowisko jest dość sztywne pod tym względem?

beta
Pracownik
@Alicja

Stawka jest taka sama dla każdego, po okresie próbnym nic się nie zmienia, dopiero po zdaniu uprawnień UDT i zmianie stanowiska na konserwatora jest przewidziana podwyżka. Kwota mniejwięcej równa dla każdego, jeśli chodzi o widełki to są jak w każdej korporacji, każdemu mówią, że jesteś na samej górze, a tak naprawde jest na odwrót :D

Alicja
Inne
@beta

Aha no dobra, bo mnie właśnie chodziło o to czy samemu można sobie coś ciekawego wypracować? Tutaj ze względu na zajmowane stanowisko lub posiadane standardowe uprawnienia i tak każdy ma równo? Niczym partner się nie wyróżni?

Kuc
Pracownik
 Pytanie
@Alicja

Wypracowac, samemu, rowno? Raczej mozna wychodzić w gabinecie dyrektora regionalnego z Katowic. Awansuja i maja dobrze tylko ci ktorzy maja do niego dostep i moga posiedziec w jego gabinecie, najlepiej kilka razy dziennie, codziennie

Alicja
Inne
@Kuc

no i co Ci po takim samym siedzeniu jeśli już? są tu może jakieś określone normy, które należy wypracować? jak badają wyniki z czyjejś pracy?

Konserwator
Pracownik
 Pytanie

Mp-prolift poszukuje do pracy w warszawie 10 osob umowa o prace i od 8000zl. mile widziani schodziarze. a wy jak tam? Dalej 6000 a w kwietniu moze dostaniecie 3% podwyzki?

Kone
Pracownik
@Konserwator

Mp-Prolift wygrał przetarg na metro,to na pewno będą potrzebować konserwatorów.

.
Były pracownik
@Konserwator

.

Xyz
Pracownik
@Konserwator

Wolę 6000 i pracę od 8 do 16 niż (usunięte przez administratora) nocki na metrze.A tak w ogóle po h startowaliscie w przetargu jak nie macie ludzi

kuropatwa
Pracownik
@Xyz

Biznes to biznes. Za rok czy dwa przetarg wygra ktoś inny, matro odejdzie a ludzie zostaną.

ABC
Pracownik
@kuropatwa

Maksymalnie za pół roku będzie nowy przetarg. W prolifcie raz,że nie mają ludzi dwa Ci którzy są nie znają się na niczym innym niż MP,trzy nie mają części do żadnych z tych urządzeń

Prywaciarz
Były pracownik
 Pytanie
@ABC

Części do dźwigów można kupić w sklepie , czy to stacjonarnym czy to internetowym, w kone znacie się na czymś innym niż Monospace ? 95% tylko to widziało , różnica między konserwatorem z mniejszej firmy a tym z kone, jest taka że on coś widział , parę sterowań , wie cokolwiek , komisję na monosoace też zda, proste usterki usunie. A przypuszczam , że ty kolego miałbyś problem z obwodem bezpiecze stwa , czy wykonaniu próby hamulca, a o ucm nie wspomnę , dlatego pracujesz w korporacji i myślisz że jesteś extra konserwatorem, a jak usterka przewyższa twoje myślenie dzwonisz do thd o pomoc, a sam nie pomyślisz . A potem mówisz że dana firma się nie zna na niczym, nie ma części itp. Prawdopodobnie nigdy nie pracowałeś w innej firmie i ktoś co naoppwiadal że prywaciarz nie płaci , pieniądze są raz na kwartał, samochod to polonez , a narzędzia masz jsk przyniesiesz z domu ...

Prywaciarz
Były pracownik
 Pytanie
@ABC

Proszę podaj jakiś przykład przetargu publicznego które jak pisałeś po pół roku będzie jeszcze raz ? Bo widzę, że powielasz głupoty a wiedzy zero na ten temat.

Praga team
Pracownik
@Prywaciarz

100% prawdy. Popieram i zgadzam się. Mimo, że jestem pracownikiem kone widzę co się dzieje w firmie. Może nie 5 a 10% coś innego wie niż Monospace. Ale nie masz coś się dziwić , tutaj jest pranie mózgów tym młodym chłopaka mówi się, że w kone najlepiej , w otisie jest okon i BHP z (usunięte przez administratora) to sami wiecie, schindler to specyficznie ludzie, thyssen upadł , a prywaciarz to zło wcielone.

maliniak
Pracownik
 Pytanie
@Prywaciarz

Co to znaczy zdać komisję na monospace?

Prywaciarz
Pracownik
@maliniak

Zrobić próby , które chce inspektor udt , krańcowy , chwytacze , ucm , itp itd.

ABC
Pracownik
@Prywaciarz

Widzisz do Korpo poszedłem bo miałem już dość pryeaciarza i miliona sterowań. Przeszedłem całą drogę uprawnień od 3 do 1 Zaczynałem na tradycji w Śródmieściu. Drewniane SDJ rygle DR1 o których pewnie nie słyszałeś i nie widziałeś,stała krzywka. Licencje na Batorego trzy w grupie z drzwiami SDJ ruchomą podłogą i drzwiami kabinowymi jak w tradycji o których jak mówiłem inspektorom w innym mieście to mówili,że takich dźwigow nie było. Tak masz rację ktoś kto pracował całe życie w korpo na niczym innym się nie zna.

1
ABC
Pracownik
@Prywaciarz

Jeśli firma nie będzie w stanie wywiązać się z umowy to rozwiązuje się umowę i rozpisuje nowy przetarg. Z tego co wiem tak to działa.

Prywaciarz
Pracownik
@ABC

No i to szanuje szczera wypowiedź. Miło słyszeć, że są tacy fachowcy w kone. Pracowałem w mprdo widziałem i tradycje i licencję , nawet do 2020 konserwowalem " Leonarda " . A co do tych przetargów , to masz rację jak firma się nie wywiązuje , to jest powód do nowego przetargu. Tyle, że patrząc na kilka ostatnich lat każdy przetarg publiczny który wygrała jakaś firma i zaczęła konserwację to go dokończyła. Z metrem przetarg otis zaskarżył na zbyt niską cenę, no i jedna kwestia odnośnie przetargów , często wymiany części przekraczające jakąś kwotę - przeważnie ujęta ponad 10 k, odbywa się w formie przetargu. Także konserwacja , drobne naprawy a poważniejsze wymiany to inne sprawy

Kandydatka
Inne

Ludzi którym się chciało pracować? Co masz konkretnie przez to na myśli i z jakich przyczyn doszło do podziękowania za współprace? Kiedy miało to miejsce i jakich okolicznościach? co na to kolejni kandydaci?

Nickiiiii
Pracownik
 Pytanie

Jak tam koledzy i koleżanki, zadowoleni z podwyzek? Który dostał chociaż inflacyjną?

konserwator
Pracownik
@Nickiiiii

Hahah, dyrektorzy to (usunięte przez administratora), mowia ze nie ma pieniędzy żeby dać podwyzke pracownikom wysokości inflacji a sami wszystkim klientom podnieśli ceny konserwacji o wskaźnik inflacji

Mari
Inne
@konserwator

i jak ta podwyżka wpłynęła ostatecznie na całą firmę? mam na myśli warunki zatrudnienia lub ogólne finanse. budżet musiał się wyrównać? kiedy planowana jest kolejna inwestycja? i czy pod względem obowiązków są jakieś zmiany?

Zenek
Pracownik
@Mari

Konserwy obowiązków mają coraz to więcej. Ale uposażenie z roku na rok coraz mniejsze. Jak tak dalej pójdzie to chyba trzeba będzie poszukać czegoś nowego bo tu firma idzie jak Titanic ostro w dół. Jeżeli chodzi o dbanie o pracowników najniższego szczebla. Już nawet nie ma co myśleć o imprezie firmowej. Bo dyrekcja za nasze się bawi na całego ale plebs nie potrzebuje się spotkać z innymi bo jeszcze się zgadają i powychodzą wałki w innych miastach.

Mario
Pracownik
 Pytanie
@Zenek

Czy ktoś wie na jakim etapie jest dostawa samochodów dla serwisu ? Zarzekali się że pierwsze dostawy mają być we wrześniu chodzą słuchy że nawet ich jeszcze nie zamówili . Oczywiście kiery nic nie wiedzą i boją się spytać o cokolwiek dla swoich podwładnych . Pozdr ludzi pracy

Elektryk
Pracownik
 Pytanie

Dzień dobry. Jak tam Panowie konserwatorzy kto się decyduje na elektryka zaproponowanego przez firmę?

Alicja
Inne

Na forum była w ostatnim czasie mowa o dźwigach elektrycznych oraz samochodach. Są ich różne odmiany, że padło tego typu zapytanie? Jeśli tak to jakie? i jakie konsekwencje mogą wynikać z tego typu wyboru?

NICK
Kandydat
 Pytanie

Szukam pracy , mam wszystkie uprawnienia na windy i schody ile mogę dostać?? Do 8 dojdę?? Czy lepiej do konkurencji S i O?

kabociorz
Pracownik

Chcemy żeby ta wiadomość była czytana jako listy otwarty. Jako konserwatorzy prosimy o pomoc kierownik serwisu z Katowic ciągle nam dowala i nie mamy żadnego wsparcia, wszystko co powiemy nie po jego myśli kończy poleceniem służbowym, sam nic nie załatwi, ze wszystkim jest problem, z narzędziami, z rozliczeniami, z ilością pracy, premie obcina za nic, klientów spycha na nas bo nie chce zadzwonić. Chcemy pomocy

hah
Pracownik
@kabociorz

zgłoś do swojego dyrektora albo do działu hr, a nie czekaj to jest jedna i ta sama klika i Ci nie pomogą

Pracownik
Kandydat
@hah

Nie zgłosi bo wtedy musiał by się ujawnić, a sądząc po tym że wyżala się tutaj to niema jaj powiedzieć co go boli przełożonemu lub wyżej, (usunięte przez administratora)

pcp
Pracownik
@hah

Niby komu to zgłosić, zgłosze to się będzie mścić... Po premii, same najgorsze roboty przydzieli, a jemu nic... jak zwykle. My nawet głupiego plecaka na narzędzia się możemy się doprosić

Rado
Pracownik
@pcp

Tak już jest w tej firmie, to że zgłosisz nic to nie da. Co zrobili z ankietą puls, wszystko ukryli, wycieli drażniące wyniki i pokazują to co wygodne.

Fachura
Kandydat

Ile dostanę brutto podstawy. Mam 15 lat doświadczenia uprawnienia na dźwigi elektryczne i hydrauliczne towarowe osobowe oraz na platformy dla niepełnosprawnych. Praca w Krakowie.

Mirek
Pracownik
@Fachura

Napewno mniej niż u prywaciarza.pewnoe naobiecuja Ci złote góry a w praktyce dostaniesz na rękę okolo3500 oc,uwiscie na początku później oczywiście maks około 4000. Wiec nie licz na kokosy.

Nick00000
Pracownik
 Pytanie

Wiadomo coś o podwyżkach planowanych na 2023?

Olek
Pracownik
 Pytanie
@Nick00000

Wiadomo. Równa suma dla każdego,żeby nie było awantur. 0 zł Jakie podwyżki ? Chłopie ledwo co covid, wojna , ciesz się że obniżki nie ma.

wezyr
Pracownik
@Nick00000

jak co roku w kwietniu będą.

Mateusz
Były pracownik
@Nick00000

Szanowni państwo, podwyżki będą już od nowego roku. Na początek żywności, energii i paliwa. No i wpadnie kilka nowych podatków.

Nickkkkk
Pracownik
 Pytanie
@Olek

Nie ma obniżek? Inflacja zeżarła nam dwie pensje! Co do podwyżek: będą, ale i tak nie dogonią inflacji. Trochę słabo, bo wychodzi na to, że z roku na rok realnie mniej zarabiamy a nasze doświadczenie nic dla KONE nie znaczy.

Karol
Pracownik
@Nickkkkk

Ale tu bedzie (usunięte przez administratora) jak nie dadzą solidnych podwyżek.

NickCone
Pracownik
 Pytanie

Słyszeliście plotki o kolejnych zwolnieniach i oszczędnościach w firmie? Oczywiście one nie mają dotyczyć góry.

śmieszko2
Pracownik
@NickCone

jeśli mają dotyczyć nierobów z biura i stanowisk nie wiadomo od czego, to niewielka strata.

Alicja
Inne
@śmieszko2

każdego z biura za takiego masz? :( i czy do dziś już jakiej info wypłynęło, bo w sumie to ciekawa bym była? od czego zazwyczaj zaczynają przy oszczędzaniu?

Zostaw merytoryczną opinię o KONE - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w KONE?

  Zobacz opinie na temat firmy KONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w KONE?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 1 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy KONE?

  Kandydaci do pracy w KONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KONE
2/5 Na podstawie 320 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Poleczki 35
  02-822 Warszawa
 • NIP: 5210534532 KRS: 0000095449
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
KONE
Przejdź do nowych opinii