Opinie o KONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KONE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KONE o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONE w Warszawa

Jaco

Brawo Brawo!! Kone to pierwsza firma która będzie pomniejszała wypłate ludziom którzy chcą się szkolić i zwiększać swoją wiedzę. Bierzesz udział w szkoleniu? Jesteś nieproduktywny... premia 0%

Konserwator

Czas spędzony na szkoleniu to przy raportowaniu czas pośredni, jeśli będziesz miał za dużo czasu pośredniego to premia spada w dół. @Jaco ma rację

Bolek
@Konserwator

No tak, jak ktoś myje samochód co 2 dni i zajmuje mu to 2 godziny to czemu nie...

@Bolek

No to trzeba się zająć tymi co naduzywaja tych "tankowań" a nie wrzucać ich wszystko do worka z uczciwie pracującymi i karać wszystkich dla lepszych statystyk

Świeży

Cześć, mam pytanko jak wygląda praca w Warszawie, na stanowisko pomocnika konserwatora

@Świeży

Dzień dobry, jestem rekruterem w KONE i w razie jakichkolwiek pytań służę pomocą. Proszę o kontakt mailowy zuzanna.blazejczyk@kone.com. Pozdrawiam Zuzanna Błażejczyk KONE

@Świeży

Nie trać czasu Idź do Schindlera

Mannerheim

Skandynawski styl zarządzania to nie w tej firmie. Piszę o "ego" tego i tamtego.

Załamany

Konserwatorzy mieliście juz spotkania o nowych premiach? To porazka, robią wszystko żeby nie wypłacać pieniędzy ludziom za prace. Czas produktywny jak nawet na KJ nie ma zleceń a siedzi się godzinami po kilka razy na dzwig. Zalecenia żeby więcej doic klientów a jak sie idzie do administracji to trzeba się nasłuchac że ceny z kosmosu. Ta firma sie rozpada nie ma nawet HR, bo pozwalniali i nie wiadomo co będzie z wypłatami w grudniu, nie da sie nic załatwic, od tygodni czeka się na odpowiedź na maila i nic, niech zrobią więcej dyrektorów żeby mogli z konserwatorow więcej wyciskac

były koniarz
@Załamany

Co "wspaniałego" tam wymyślili? Premie to i tak była kicha, nieraz się szło nasłuchać jaka to wspaniałomyślność że się w ogóle premie dostaje i niektórzy kierownicy za byle głupotę ucinali premię. To jak zrobili coś jeszcze gorszego to wam współczuję.

Kontener
@były koniarz

Beda ucinac premie za to ze raportujesz przerwe, bo to nieproduktywny czas - tak żebyś nie miał szans, powtarzajace sie awarie na ktore nie masz wplywu, bo niewłaściwe użytkowanie itp jest w jednym worku. Lokalne firmy już zaczynają płacić więcej i atmosfera jest lepsza, a tu trzeba zarabiać na tych co siedzą na stołkach w cieplutkich domach albo biurach

ehh
@Kontener

zanim zaczniesz opowiadać bzdury upewnij się u swojego kierownika co jest w premii. Jezeli chodzi o firts fix to są brane pod uwage tylko usterki techniczne a nie przyczyny zewnętrzne a czar nie produktywny dotyczy bardziej tych którzy potrafią 4h tankować auto. Wszystko zalezy jakiego masz kierasa, mój odpowiada na kazde pytania - wiadomo ze zmiany są meczące ale kwestia współpracy.

Jokers
@ehh

Czy coś cię łączy z kierownikiem ? Możemy ci jakiś pomóc? Molestuje cię ? Zastrasza ? To mobbing , daj sobie pomóc... U nas kierownik nie mówi prawdy , żaden !

wewewe
@Jokers

to współczuje oddziału

Nic
@ehh

No właśnie co jest w premi ? Trochę słabo ,wiecej dowiesz się na go work niż bezpośrednio od przełożonych

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Joker

Odradzam pracy w KONE! To jakiś wyzysk... Jeszcze od nowego roku utrudnili dostanie premi i zabrali wszystkie dodatki

Barabasz
@Joker

Możesz rozwinąć?

Jaki jest wkład kierownictwa KONE w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Serwisowiec z kone

Z przykroscia musze napisac,ze zaden.Liczy sie tylko co roczny wysoki zysk ktory my wypracowujemy a premie miedzy soba przydzielaja inni.

tolololo

Jak wygląda praca pomocnika konserwatora w KRK? Zarobki, atmosfera, stosunek do pracownika.

Wieliczka
@tolololo

Około 2600 brutto. Na początku sprzątasz , podajesz narzędzia, uslugujesz konserwatorowi. Atmosfera fajna i przyjazna między konserwatorami. W biurze czy z kierownikiem gorzej.

tolololo
@Wieliczka

A jest szansa nauczenia się zawodu/zyskania doświadczenia? Ewentualnie czy jest jakaś lepsza firma z tej branży? Tego co tu się naczytałem to głowa mała.

@tolololo

Dzień dorby, jeżeli jest Pan zainteresowany rekrutacją na Pomocnika Konserwatora Urządzeń Dźwigowych w Krakowie,, proszę o bezpośredni kontakt mailowy: zuzanna.blazejczyk@kone.com. Pozdrawiam Zuzanna Błażejczyk Rekruter KONE

Pomocnik
@tolololo

Byłem w KRK za pomocnika konserwatorzy w miarę a kierownictwo (usunięte przez administratora) jest jeden p.Kierownik co gnębi ludzi i sprzedaję kolegów.

@Pomocnik

Ta opinia pasuje do wielu kierowników w branży, podaj jakieś szczegóły po których będziemy mogli zidentyfikować tego gada

Kone23
@tolololo

Żebyś tylko nie trafił do grupy p.Kamila bo będziesz pomiatany i bez premi to domena tego kierownika.Jak tacy ludzie maga być na takich stanowiskach.

Porozmowie

Chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami co do rozmowy o pracę. Ostatecznie nie jestem pracownikiem Kone, wybrałem inną firmę. Rozumiem , że nasz fach jest specyficzny, każda firma szuka pracownika, tym bardziej zdziwił mnie ton Pana w krótkich włosach który prowadził rozmowę, chyba jakiś kierownik. Jego sposób mówienia był obojętny , jakby miał wszystko w (usunięte przez administratora) , na niczym mu nie zależało. Generalnie dobrze Wyszlo , że tutaj nie pracuje przestrzegan innych. Jest wiele firm

Ucho Prezesa

Gdyby ktoś nie wiedział wygrała Dacia

Jaka jest kultura pracy w KONE? Obowiązuje typowy dress code?

Zuzanna

Dzień dobry, jeżeli interesują Pana/Panią szczegółowe informacje na temat pracy w KONE i rozważa Pan/Pani aplikację na wybrane stanowisko, zachęcam do bezpośredniego kontaktu na maila: zuzanna.blazejczyk@kone.com Pozdrawiam Zuzanna Błażejczyk KONE

Praga team

Jaka kultura ? Kone i kultura ? To tak jak kierownik świeżak i sprawiedliwość

judasz

obecnie Kone szuka konserwatora i zastanawiam się jak wygląda możliwość rozwoju (dofinansowanie angielskiego i dalsza możliwa kariera na innym stanowisku) oraz jak wygląda pomoc w relokacji - jakiś dodatek przez określony czas, mieszkanie służbowe przez pewien okres? Panów frustratów piszących nie na temat i osoby którym wiecznie źle i którzy boją się żeby ktoś młodszy i sprytniejszy ich nie "wygryzł" ze stanowiska proszeni są o nie udzielanie się w temacie.

@judasz

Dzień dorby, jeżeli byłby Pan zainteresowany pracą w KONE oraz chciałby Pan porozmawiać o szczegółach, proszę o bezpośredni mail do mnie zuzanna.blazejczyk@kone.com. Pozdrawiam Zuzanna Błażejczyk Rekruter KONE

Koleś.
@Zuzanna

Zuza może ty sie zaineresujesz tym co sie dzieje w KRK jak jeden z kierowników gnębi pracowników to już podchodzi pod mobing.

Koleś

To będzie najlepsze rozwiązanie że bez interwencji Piotra się nie obejdzie może rozbije tą Krakowsko Katowicka szajke.

Monter

Witam. Jak płaci kone za montaże?

Ucho Prezesa

Koledzy, jak się podoba nowy system zgłaszania awarii?

Ziutek
@Ucho Prezesa

Ma swoje plusy w końcu kombimatorzy będą musieli ogarniać swoje zgłoszenia. Ale też minusy bierzesz dyżur A tu nagle 20 zgłoszeń.bo cwaniacy już znaleźli sposob

@Ziutek

Docelowo CO ma być wysyłany do konserwatora który jest najbliżej, więc już niedługo GPS w telefonie będzie pewnie włączony na sztywno

Jarek
@Ucho Prezesa

Zawsze ktoś musi się wykazać

Olaf
@Ucho Prezesa

Możesz coś więcej napisać bo nic nie wiem na ten temat ?

KoneONE

Wraca najbardziej lubiany i najlepszy kierownik, Robert pipka świeżak. Gorzej być nie mogło, człowiek po znajomości z przypadku, lubiący lizac tu i tam . Porażka, dramat

@KoneONE

Wysłaliśmy go do klasztoru szałlin aby oczyścić ciało i ducha i teraz będzie jak ta lala Teraz po przemianie będzie Robert oświecony świeżak potem od siustr norbetanek przybędzie basaj i będzie harmonia i szczescie

Koneone
@Prezes

Jak to się mówi, jaki prezes taka cała firma. Sióstr. (usunięte przez administratora) Prezesie, " Tylko nie mów nikomu..."

Były koniarz
@KoneONE

Naprawdę świerzak do was wraca? Który taki mądry go ponownie zatrudnił? Przecież tam prawie każdy na niego narzekał, a niektórzy to jako powód zwolnienia się z firmy podawali m.in jego osobę...

@Były koniarz

Kolego mnie poprawiają za ortografie wiec i ja poprawie i ciebie pisze się świeżak chyba że robiłeś to celowo

@KoneONE

Akurat świeżak był sprawiedliwy. Musiałeś być niezłym leserem skoro narzekasz.

były koniarz
@Bolo

Taki sprawiedliwy i dobry to dlaczego w przeciągu roku 7 ludzi się u niego zwolniło i raczej nie słychać było od chłopaków z jego grupy pozytywnych opinii na jego temat.

@były koniarz

Napisz którzy to się przez niego zwolnili? Większość sama sie (usunięte przez administratora) z pracy na własne życzenie.

Koneone
@były koniarz

Ta sprawiedliwy.. Podobno jego sprawiedliwość , była tak wielka , że Ziobro go chciał w trybunale... Ale , że świeży bez wykształcenia to został mu warzywniak.

Prezes

Błąd był z powodu "slownika" a z tego co napisałeś bo nie kumam kto komu się chował pod sutanne Hmm ? Poprawisz mnie pisownię a sam masz problem z przekazem co napisałeś

Stary
@Prezes

O coś nowego a może ktoś sie zainteresuje kolesiostwem w KRK jak kierownik. Kamil sprzedaje pracowników do pana Damiana.

Kone Wrocław

Kone Wrocław najlepszy! Kone 24/7 ! To się nazywają nagrody! Przynajmniej raz lepsi niż Warszawka!!!

Konserwator wro
@Kone Wrocław

Czemu niż Wawa. 2 na swiecie

Kolega

Jak juz to w Wojdakową która jest w otis i z tym slowem dobrym handlowcem toby nie naduzywal

Zgniły

To co kierownika zwolnili, teraz wróci stary. Cieszyliście się ze już nie wrócić a tutaj niespodzianka.

Kone
@Zgniły

Kto wraca

@Kone

Chodzą słuchy, że Oko

Oko
@Zgniły

Wraca ale nie wiadomo czy na stare śmieci. Obiło mi się o uszy że własną firmę chce otworzyć. Ma to sens. Handlowca dobrego też ma.

@Oko

Zakłada swoją firmę? Ciekawe ile będzie płacił konserwatorom. Kto handluje u niego? Kamiń . poszedł na swoje.

Nowy pomocnik

Witam wszystkich ja jestem bardzo nie zadowolony z pracy w firmie KONE , Osoby pracujące w biurze wywierają nacisk na konserwatorów a konserwatorzy wywierają nacisk na pomocników konserwatorów aby szybko i dokładnie sprzątać jak najwięcej dźwigów . Ja osobiście mam konflikty o sprzątanie dźwigów .

Jesień
@Nowy pomocnik

Skoro konserwator każe ci tylko sprzątać to znaczy że nie nadajesz się jeszcze do innych prac . Poza tym ja nie uważam sprzątania za jakąś ujmę to praca ważna jak każda inna .

ed
@Jesień

Człowieku, zakres obowiązków jest adekwatny do stanowiska. Z całym szacunkiem, ale co chciałbyś robić jako pomocnik konserwatora? Rządzić firmą? Poza tym, jak kolega wyżej napisał, sprzątanie to żadna ujma, normalna uczciwa praca.

B.
@Nowy pomocnik

PS zgadzam się z przedmówcami...

Asdfg
@Nowy pomocnik

Opisana przez ciebie sytuacja ma miejsce w każdej firmie dźwigowej, nie jesteś ewenementem. Tak jak koledzy powyżej - to żadna ujma. Uczysz się podstaw, bo inaczej byś utonął na rejonie bez wiedzy. Jeżeli uważasz inaczej, to masz dwa wyjścia. Robisz kwity albo rzucasz papier.

Pomocnik
@Nowy pomocnik

W Krakowie jest złe pomocnicy bici po tylkach ile wlezie a kierownictwo się śmieje i głupio docina tak jak kierownik K.......

Alek
@Pomocnik

A mi we Wrocławiu konserwator wrzuca co chwilę zeta albo 2 i się śmieje, że niedokładnie sprzątam, i tak mam zawsze dodatkową stówe na miesiąc, ale niesmak pozostaje.

Otisowiec

Witam kolegów z branży. Panowie, z tego co widzę to w kone trochę się poprawiło (może odkąd ryba trafiła do nas). Od kilku lat przyglądam się korporacjom i chyba finansowo niczym się nie różnią, ale uwierzcie, ze to co teraz u nas się wyrabia to już absurd na absurdzie, stad moje pytanie, warto teraz przenieść się do was? Jak wyglada sprawa finansowo? Jak traktowanie ludzi? Lokalizacja? Premie? Ktoś odpowie szczerze?

@Otisowiec

Zostaw merytoryczną opinię o KONE - Warszawa

• Jak się pracuje w KONE?

Zobacz opinie na temat firmy KONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KONE?

Kandydaci do pracy w KONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KONE
  • Poleczki 35