Opinie o KONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KONE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KONE o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONE w Warszawa

Agnieszka

@Bobo, a czy Ty pracujesz w KONE w Warszawie? Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Nick, Twój komentarz może usunięty przez administratora forum, ponieważ jest niezgodny z regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). Jeśli masz do powiedzenia coś merytorycznego na temat pracy w tym miejscu - zachęcam. Czy ktoś z Was pracuje lub pracował w KONE w Warszawie? Polecacie tego pracodawcę?

Agnieszka ssie

Konij

Na jakie wynagrodzeni może liczyc kierownik montażu w KONE oraz jakies wysokosci jest premia kwartalna. Prosze o pomoc .

Supervisor
@Konij

Jako kierownik możesz liczyc na zarobki w wysokości około 10 tys. brutto premia 15% plus dodatkowe prowizje za ekstra prace na budowie np. obróbki drzwi.

@Supervisor

Dziekuje za info

Bobo
@Supervisor

Jako kierownik montażu, jak dostaniesz połowę tego co napisał supervisor! A premia raz jest raz nie, ale w wysokości kilkuset złotych. A EXTRA prace? Nabiegasz się i może jakiś grosz dostaniesz!

@Bobo

Witam. Panie ,,Bobo" czyli podstawa brutto 5 tys. na stanowisku Kierownika Montażu? Domyslam się ze róznica w podanych stawkach jest związana z sytuacją w jakiej było sie zatrudnianym. Mam na mysli ze przy awansie wewnetrzym otrzymuje się nizsze wynagrodzenie niż osoba która została zrekrutowana z rynku. Czy dobrze wnioskuje?

Bobo
@Konij

Źle wnioskujesz... Ani awans wewnętrzny ani pozyskiwanie pracowników z zewnątrz nie daje takich profitów. Poza tym kto by chciał pracować w takim zespole... Ludzie tu piszą głupoty i osiągają zamierzony efekt

Ty, Magdalenka, weź sphierdalaj z tą swoją propozycją z naszego forum

Łukaszewicz

gorąco polecam prace w kone, atrakcyjne wynagrodzenie, super atmosfera, wysokie premie do 3000zl, liczne dodatki, mulitisport, opieka medyczna. dyzury wysoko płatne. rejon do 80 urzadzen max. zarobki od 5000zl brutto do 7500zl. prosze aplikowac

Ralf
@Łukaszewicz

I dyżur na super warunkach

Świeżak
@Ralf

Z tym że zarobi od 5000 do 7000 to bym mocno polemizował bo jest bardzo dużo konserwatorów którzy pracują ponad 10 lat a maja 4000 brutto lub trochę więcej . Ale nowo zatudnieni którzy nie maja żadnego pojęcia o konserwacji dziwigów kone to i owszem 5k dostaną . Szkoda tylko że firma nie docenia swoich doświadczonych pracowników .

pozdro z innej firmy
@Łukaszewicz

Każdy kto ma pojęcie o róznym rodzaju napedu i różnych sterowaniach i pracuje za mniej niz 7-8k brutto, jest frajerem. Tyle, że większość "konserwatorów" u was to wpisywacze którzy nie mają pojęcia o innych sterowaniach.

klopzpolka

Gratuluje Katarzynie i jej dzielnej świcie sukcesu i rozpisania dyżurów. Chociaż ciężko to nazwać sukcesem jak mimo grożenia i straszenia 3/4 ludzi olało te śmieszne dyżury. I jeszcze te śmieszne maile o majówce, że można wziąć dyżur mimo urlopu, naprawdę komedia, uważajcie bo się pozabijają o to :D Co ciekawe nagle jest możliwość dania większej kasy za dyżur w święta, a ponoć się nie dało hmm. Tym co wzięli dyżury też gratuluję, pięknie się daliście zrobić w bambuko :)

@klopzpolka

Trzeba być ciężkim idiotą, żeby brać dyżur na urlopie hehe. I widzisz zawsze znajdzie się kilku co to ostatecznie się zlitują i wezmą, a potem wychodzi, że jest kilku co im wiecznie nie pasuje..

Koniowaly
@Rysio

Tu trzeba tłumaczyć młodym że te ich korporacyjne haselka to jest jedna wielka lipa i nie ma co się litowac tylko walczyć o swoje

@klopzpolka

a jak tam podwyzki oczywiscie ilosci urzadzen bo przeciez nie pisze o uposazeniu

@klopzpolka

a dlaczego szanowna oderwana od rzeczywistosci Katarzyna i jej swita nie wemie dyzuru. przeciez to jest taka super sprawa ze wszyscy sie o niego w calej Polsce zabijaja. to moze ona i jej swita wlacznie z kierownikami wezmie przeciez maja samochody sluzbowe co za problem

@wacław

Bo te dyżury są tak wspaniałe, tak samo jak oni i nie chcą nam ich odbierać. Nie doceniasz ich wspaniałomyślności po prostu. Powinieneś brać ile wlezie, nawet jak urlop wziąłeś, bo to takie wspaniałe, co z tego że za śmieszne pieniądze ważne dla jakiej firmy to robisz. I nie podskakuj bo za darmo będzie jeżdżenie. Co do podwyżki ilości urządzeń to oczywiście że są, rejon ponad 100 urządzeń już nikogo nie dziwi.

Mietek
@klopzpolka

O jak źle o jak niedobrze w tym kone . Muszę sie zwolnić , a nie wróć napiszę kilka opinii i dalej będę robił swoje ..... Przestańcie proszę pie****ić takie bezcelowe wypowiedzi bo aż szkoda wchodzić na ta strone i czytac ciagle to samo .

Expert
@wacław

Obecnie, nie w Warszawie mam 110 i rośnie, są też rejony po 130.

@Mietek

To nie wchodź jak Ci nie pasuje. Po za tym pokaż mi gdzie ja napisałem że mi źle. Ja tylko pogratulowałem wszystkim sukcesów, a że przy tym się ubawiłem lepiej niż przy kabarecie to raczej dobrze niż źle.

@Expert

Wiem sam mam 125 sztuk i słyszę ze już zatrudniają nowych tylko ze to trwa już kilka lat

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Moko

Ktoś z pracowników był na piątkowym spotkaniu w sprawie dyżurów na maj ? Na czym stanęło ?

@Moko

Ja proponuje sie spotkac w kilka konserwatorow tzw przedstawicieli z calej Polski na imprezie i ogadac szczegoly dzialania wobec ekipy kawoszy. Celem odciecia ich od kawy.

@Waclaw

I to jest bardzo dobry pomysł. Wg mnie standardy w naszej firmie są różne w zależności od rejonu Polski. Jeśli większość będzie gadać jednym głosem to zaczną nas słuchać bo na razie to od dobrej zmiany tylko nam dopierdzielają...

@Waclaw

Poza tym nie wiem czy u Was Panowie też jest takie podejście, że młodzi dostają lekki rejon na niskiej mieszkaniówce a starzy zapierdzielają w schodach na galeriach i innych tego typu obiektach?

Erick
@Rysio

To prawda, co inny rejon Polski, to jakby inne światy.

@Erick

a wiec w czerwcu mamy impreze mysle ze bedzie sie mozna zebrac w jednym pokoju i poustalac szczegóły oczywiscie osoby ktorym jeszcze zalezy na wywalczeniu czego kolwiek

Bolo

Myślę, że zamiast takiego wzajemnego podpuszczania się wystarczy zapytać szefostwo i pewnie nie będzie nerwowo!!!

@Bolo

Szefostwo akurat nie podejmuje żadnego dialogu z konserwatorami . Przedstawiają swoje gotowe nieprzemyślane propozycje i dziwią się że nie ma aprobaty wśród konserwatorów . Z reszta nie ma o czym mówić jak w ciągu 10 lat podnieśli pule na dyżury z 12000 na 16000 zl brutto miesięcznie a dźwigów przybyło parę tysięcy . Czysty wyzysk

@Bolo

O czym Ty mówisz gościu? pytałem przełożonych i nabrali wody w usta. Wiesz dlaczego? Dlatego, że wiedzą, że te zmiany to będą na gorsze, tak samo jak było z premiami. Oznajmiono już gotowy twór bez nazwijmy to "konsultacji społecznych" z konserwatorami.

byly dyzurant
@Rysio

Było spotkanie w styczniu dotyczące dyżurów. Miało to być organizacyjne, a chodziło o przedstawienie nowej formy dyżurów. Twierdzili że mają dwie propozycje na dyżury, ale jak się ich pociągnęło za język to okazało się że była tylko ta jedna badziewna a druga to było straszenie 3-ma zmianami. Spotkanie jednak poszło nie po myśli szefostwa, bo z ok. 30 konserwatorów, którzy przyjechali, zapisało się wstępnie 19. Ostatecznie zostało im 11 ludzi do dyżurowania. Wyzyskiem to jest ta forma, która de facto jest gorsza od poprzedniej. Na starej miałeś wyjęty z życiorysu jeden tydzień, na nowej jesteś uwiązany przez 3 tygodnie. Ich argumentem jest to że masz przerwy, ale co z tego jak 3 tygodnie jesteś uwiązany dyżurem i cierpią na tym twoje konserwacje które i tak musisz zrobić, a schodziarze to już całkiem mogą o dyżurach zapomnieć. Jakby można było się zapisywać na pojedyncze dni dyżuru to mieliby dużo więcej chętnych, ale dłużej by się schodziło z ustaleniem grafiku i mniej mieliby czasu na picie kawki w biurze, a tak dużo łatwiej umoczyć jednym ruchem człowieka na 3 tygodnie i można lecieć do kuchni...

@byly dyzurant

System sam w sobie nie jest jakiś tragiczny . Ale kasa to jakieś nieporozumienie .

Łukaszewicz
@Rysio

zgodziłes sie robic na takich warunkach a teraz bijesz piane? albo pracujesz i akceptujesz albo wypad....

@Łukaszewicz

Jak tam Robercik macie już ciepło czy jeszcze nie ? Jak wprowadzicie przymusowe dyżury dla każdego konserwatora to spodziewajcie się kilkunastu wypowiedzeń od konserwatorów i strategicznych klientów . Nie zazdroszczę wam ;-)

Dawid
@Franek

Tylko gdzie Ci wszyscy konserwatorzy sie zatrudnia? Chyba w Lidlu. W każdej firmie dźwiękowej dyżur to obowiazek.

@Dawid

Nie wiem jak jest w innych firmach , ale nie po to zatrudniłem się w firmie kone żeby jeździć po nocach na czyjeś dźwigi i praktyczne nie wiem życia prywatnego. I to jeszcze za takie śmieszne pensje . Oczywiście większość konserwatorów zostanie i będą pracować na takich zasadach ale myślę że kierownictwo będzie mialo problem z zatrudnieniem nowych konserwatorów . Uśmiecham się na myśl jak dyżur będą mieli ludzie którzy nigdy ich nie brali wiecznie siedzą u siebie na rejonie a tu się trafi taki Mariott Wedel Żagiel xD afera gwarantowana :-D

Koniowaly
@Franek

No i co z tego że afera będzie nie pierwsza i nie ostatnia co najwyżej Basajowa poleci a największym problemem są kierownicy którzy jej doradzają papa.. Kasia

@Koniowaly

Już ja widzę jak zmuszeni sumiennie i rzetelnie dyżurują. Basajowa i jej lojalna świta to już całkiem jest oderwana od rzeczywistości. Niech stworzą jakiś ludzki sposób dyżurowania to się znajdą chętni a nie jesteś w kajdankach na 3 tygodnie.

@Łukaszewicz

Słuchaj to ja zdecyduję, kiedy będę chciał zrobić "wypad" a nie Ty, boś za króciutki. Poza tym na takie niewolnictwo się nigdy nie zgodziłem. Jak się nie dyżuruje tylko pierdzi w stołek to można się mądrzyć..

@Rysio

I to jescze trzeba dodać, że on pierdzi w stołek załatwiony po znajomości a nie otrzymany z awansu za rzetelność, zaangażowanie i fachowość.

@Bolo

Bolo skad ty sie chlopie urwales

Brutto?

Lidl

Brutto

mmm

Brutto czy netto jak netto to nieźle jak 3650 brutto to za mało żeby sobie łeb zawracać

Emce

Witajcie. Jak wygląda awans z pomocnika na konserwatora? Jeżeli jako pomocnik mam 1950 zł netto to jako konserwator otrzymam przynajmniej 3000 netto? Wiecie może czy kone planuje zmianę samochodów na inne niż obecne fiaty? Pozdrawiam

3000-3200 Brutto pewnie dostaniesz

@Wiesław

Na pewno brutto czy chyba netto ? Chyba nie placa mniej niz jak pracowalem na stacji benzynowej.

total
@Emce

To chyba nie mozliwe ze konserwator z rejonem na glowie i wszystkimi sprawami zarabia 300 zl wiecej od pomocnika który nie robi nic nie ma zadnej odpowiedzialnosci.

@Emce

Tak brutto porozmawiaj z konserwatorowi a jakie miasto

@Emce

Hm dziwne. Konserwatorzy mówią że koło 3 na rękę to na pewno, a tutaj że 2 tysiące. Ogromna przepaść. To konserwator zarabia 300 zł więcej od pomocnika? Coś dziwne. Na stacji benzynowej jak się uczyłem zarabiałem między 2,3 a 2,5 na rękę gdzie nie miałem ani uprawnień żadnych, ani doświadczenia ani odpowiedzialności. A tutaj po awansie z pomocnika na samodzielnego konserwatora miałbym mieć 2,1 na rękę?

Oddział północ

@Emce

Parę tekstów niżej bynek napisał prawdę ile zarabia po objęciu rejonu w Warszawie

@Wiesław

Faktycznie w Warszawie tragedia

ivan
@Emce

to ciekawe... w Warszawie konserwator ma pensje pomocnika ?

@ivan

Pomocnik 2200 brutto . Konserwator który dostaje rejon 3000-3200 brutto . Przez 5 lat na rejonie dostajesz podwyżki inflacyjne , jak dostaniesz w jednym roku 200 zł to jest mega (usunięte przez administratora) przeważnie jest to 70-100 podwyżki . Po 5 latach na rejonie masz zmianę angażu i około 4500 brutto . Więcej nie dostaniesz chyba że będziesz wchodził w dupko kierownikowi ,ewentualnie jak masz schody ruchome to wtedy też możesz coś wywalczyć jak zagrozisz ze się zwolnisz . Mam nadzieje ze po tym wywodzie skończą się wieczne pytania jakie są zarobki w kone Pozdro

Kamil
@Franek

Hej. W końcu sensowna odpowiedź. Czyli na większe zarobki można liczyć po około 5 latach ? Pozdrawiam

Ivan
@Kamil

Co to jest zmiana angażu?

@Ivan

Takie wewnętrzne ustalenia w firmie . Pomocnik Konserwatora>Młodszy konserwator>Konserwator>Starszy konserwator . To że po 5 latach masz dostać podwyżkę to nie jest w 100% pewne . Znam konserwatorów którzy prowadza rejon 10 lat a mają 4400 brutto . Wszystko jest w gestii kierownika .

Kamil
@Franek

Dziękuję Ci za odpowiedz. :)

Bartek

Pomocnik 2800 brutto teraz ma

pomocnik
@Bartek

ja mam 2600 ...

@Emce

Jako młodszy konserwator, będziesz zarabiał niewiele więcej niż pomocnik. Uprawnienia masz tylko na elektroniki więc możesz konserwowac tylko Kone lub inne sterowania elektroniczne. Umówmy się, że jak pracujesz tylko w Kone to znasz tylko sterowanie Kone, na każdym inny sterowaniu polegniesz

@Tomek

Mam 4350 i tylko jedynkę i bez dużego doświadczenia. Praktycznie poznaje dźwigi. O czym wy piszecie? Oddział Ukraina?

@Tomek 2

A jesteś że tak się wyrażę wychowankiem kone czy cie zwerbowali z innej firmy ? Bo niestety tak jak już kiedyś pisałem na tym forum firma woli dać więcej pracownikom z innych firm niż swoim wychowankom . Ale podejrzewam że tak jest wszędzie .

@Franek

Byłem pomocnikiem przez rok w innej firmie. Przeszedłem do kone i zrobiłem uprawnienia i zaproponowali taką stawkę na początek. Myślę że to nie jest dużo. Starszy konserwator zarabia chyba sporo więcej jak pytałem się innych.

@Tomek 2

Teraz u nas pomocnik zrobił papiery. Tzw wychowanek,młody chłopak 22 lata i zaproponowali mu 4100.

Aaa

W Warszawie?

A na jaką kasę może u Ciebie liczyć konserwator z 1+H ?

obciagacz

2600 netto jak zrobisz dobrze szefowi

@obciagacz

Któremu obciągnełeś ?

robert

to sie zacznie... od 1.02.2018 maja byc 3 zmiany, i jeszcze gpsy w samochodach. a juz chcialem tam przychodzic

@robert

To są potwierdzone wiadomości czy tylko tak piszesz żeby zamęt zrobić ? Bo to ze jakieś zmiany w dyżurach będą to wiadomo od dawna . Ale jeśli potwierdzi się to co piszesz to czarno widzę prace w tej firmie :D

LJ
@Franek

Gpsy są w samochodzie 2. Jeśli któryś z kierowników zechce sprawdzić czy konserwator faktycznie jest w danej chwili na urządzeniu, nie potrzebuje gpsa w samochodzie. Może to sprawdzić w czasie rzeczywistym jak i wstecz.

Bartek
@robert

Kto ci takich głupot nopowiadał mają być zmiany z dyżurami ale nie będzie żadnych 3 zmian a ty bardziej te gpsy w autach jest kfm i w każdej chwili może kierownik sprawdzić czy jesteś na urządzeniu a obsługa gps kosztuje pieniądze wydane w błoto

total
@Bartek

Szykują się moze zmiany w samochodach czy dalej fiaty ?

Kierownik
@total

Zmiana na łada niva

Rut
@Kierownik

Meganek już nie ma, teraz Astry. Ktoś wie czy fiaty tez zmieniaja ?

Tabor
@robert

maja być gpsy w samochodach i w kfm. dyzrury za 1400 netto ale wg grafiku miesiecznego, dramat.

Szkoda że nikt nie potrafi napisać prawdy ile się zarabia. Jedni zawyżają inni piszą bzdury że niby 3000 brutto ktoś ma...

@Nowy

Mam 18 lat pracy w dzwigach i w Kone mam 4200 brutto. Szału nie ma.

@Bot

Mam 4350. Dwa lata doświadczenia w dźwigach. Uprawnienia jedynka. Bez schodów i znajomości. Ludzie wy chyba w jakimś innym kone pracujecie...

Pytanie w którym Oddziale pracujesz

@Nowy

Będziesz zarabiał tyle ile wytargujesz, moja rada : zarządaj 8 tys. brutto podsawy, ale poniżej 6 tys. brutto nie schodź, jak nie przystaną na twoje warunki to ich olej i idź do innej firmy, te warunki nie są jakieś wygórowane, są normalne...i nie daj się zbyć tekstami typu ,, u nas najlepsi zarabiają mniej " co ciebie obchodzi ile zarabiają najlepsi, ty chcesz tyle i końec pieśni, jak im nie pasuje to niech spadają banany prostować, a w/w warunki są łatwe do wytargowania w innych firmach w obecnych warunkach braków kadrowych na rynku pracy, szczególnie w naszej branży

Benek

5000 max brutto na początek podstawy wiecej nie wytargujesz ale zawsze można sobie dorobić dyżur nadgodziny i spokojnie można szarpnąc 4500-5000 netto a kwartalnie z premia 6000-7000 pozdro

Rafał q
@Benek

Siemka. A jak wygląda awans z pomocnika na samodzielnego konserwatora? Stawkę oni już narzucają czy są jakiekolwiek negocjacje? Ile mniej więcej proponują przy awansie? Jako pomocnik mam jedynie 2600. Rozumiem że to jest staż i firma jeszcze nie zarabia na mnie, ale już jako konserwator tak.

@Benek

Jak kto lubi, ja nie chce spędzać życia na nadgodzinach, ja chce czas wolny poświęcać na swoje pasje i hobby a nie na dorabianie korpo, dlatego namawiam do targowania się o swoje wynagrodzenie z pracodawcą...a na gadanie ,że można dorobić na dyżurach i nadgodzinach ,to leje ciepłym moczem ,wynagrodzenie podstawowe trzeba sobie wywalczyć na tyle duże ,żeby wystarczyło na wszystko i nie trzeba było poświęcać czasu prywatnego na dorabianie, trzeba żyć dla siebie i rodziny a nie dla pracy

konik
@Nowy

ja mialem 2600 na reke ale powiedzielm ze sie zwalniam i dali mi 3200na reke po 10 latach pracy. prawda jest taka ze jak im nie wydrzesz tych pieniedzy to ono ci nic nie dadza

Radek
@konik

3200? Na początek więcej dają..

Sebastian
@konik

Witam u nas dostaniesz wiecej na reke i brak typowych dla konsernow warunkow . Plus ewentualne dodatki i dyzury. Lift-pol warszawa 501063597 zapraszam do rozmowy zachowujemy anonimowosc

Artur
@Sebastian

Jaka podstawa?

(usunięte przez administratora) na handlowca od modernizacji...hahahahaha

Grundig

Jak tam nowe kfmki? :-D wesołych świąt!

Aplikacja nowa telefon stary

Lukas
@Bot

Nie prawda. Nowe telefony.

Kierownik
@Bot

Chcesz mieć nowy telefon to sobie kup, (usunięte przez administratora)

@Lukas

Nie wszyscy jeszcze mają

majcioch
@Grundig

Już są. Co z tego że nowe telefony, jak są niższej klasy. Specyfikacja techniczna nowych jest gorsza od starych :D No ale kosztują 800zł. I do tego chiński case który kupili pewnie na alliexpress 2zł sztuka. Stare miały porządne obudowy gniotsja nie łamiotsja i stary telefon po 2 latach wygląda jak nowy. Coś ktoś tłumaczył że na te nowe nie ma takich obudów (są ok 80zł sztuka) i nie marudzę bo chce mieć topowy telefon w pancernej obudowie. Służbówki w ogóle w celach prywatnych nie używam, tylko nie chce walczyć z zacinaniem się ich aplikacji i przynosić co pół roku rozwalony telefon :P

Tel
@majcioch

Jakie są?

@majcioch

Jaka gorsza? Więcej Ramu,lepszy procek. Masz w ogóle pojęcie o smartfonach? A co do tej obudowy to chętnie zobaczę gdzie można taką kupić

Lis
@Tomek

Dokładnie. Akurat na to nie można narzekać. Telefon całkiem fajny..

Damian
@Lis

Tomek wiesz może ile proponują konserwatorowi na początek?

@Damian

Zależy od oddziału z tego co wiem, nie wszędzie w Kone płacą tyle samo

Damian

Mnie interesuje Gdańsk.

Zależy jakie masz papiery, ale myślę, że 4k brutto powinieneś dostać

@Damian

Krzycz 8 000, poniżej 6000 nie schodź, jak się na gówniane stawki będziemy zgadzqć, to zawsze będziemy chu.jowo zarabiać

enka

A jak wygladaja zarobki na montazu ?

@enka

Marnie, jeszcze gorzej niż na konseteacji

@enka

Marnie, jeszcze gorzej niż na konserwacji (tak miało być, oczywiście)

@Pornogrubas

Nie prawda. W Warszawie idzie ładnie zarobić. 5 na łapę spokojnie zarobisz. Chyba że jesteś pijak albo leń.

@Mały

Z resztą w serwisie też. Trochę tu pracuje już, wiec wiem. Nie słuchajcie tych ćwoków.

dede
@Mały

Bzdury piszesz, maluchu, komu w du-pe włazisz ?

@dede

Ja? Nikomu nigdy i nie zamierzam. Bzdury to tu inni piszą na forum. W jakim wy świecie żyjecie? Chyba nie w Kone pracujecie? 3 000 na rękę od razu dostaje konserwator po pomocniku. To ile ma straszy według was? Tyle samo? 4-5 tys na spokojnie wyjdzie.

@Mały

Widać, że nie orientujesz się w temacie, ale swoje trzy grosze musiałeś wcisnąć, kierownictwo lubi takich urzytecznych idiotów jak ty, i często się nimi psługuje, chociaż taki idiota jest tego nie świadomy

@Pornogrubas

Chyba tobą grubasie. Co Ty piszesz ludziom?! Pomocnik teraz ma 3000 brutto a Ty piszesz że konserwator doświadczony ma mniej niż 5000? Może Ty masz cwoku nie udaczniku

@Mały

Ja więcej o windach zapomniałem niż ty się przez całe życie zdołasz nauczyć, kurduplu, chciałbyś tyle zarabiać co ja...ale nigdy nie będziesz , bo za prosty i za głupi jesteś.

@Pornogrubas

Haha. Idź do prywaciarza licencje robić i jarac się że dużo wiesz. A wypłatę oczywiście bierz w łapę.

@Mały

Ale po co te nerwy, maluchu, przeproś, że mnie obraziłeś, i żyj sobie w w swojej konowskiej Narnii, bo widać po treści twoich wpisów, że niewiele wiesz obranży w której pracujesz

Prywaciarz
@Mały

Widać, że z mózgu zrobili ci sieczkę w kone. Twoje postrzeganie pracy u prywaciarza jest takie jak twój kierowniczek Robert przedstawił... A tak naprawdę " prywaciarz" śmieje się z fachowca z kone, który po za kone widział co najwyżej platformę vimeca...a co do zarobków u prywaciarza jesteś w stanie normalnie zarobić - prywaciarz też odprowadza składki i płaci zus

Niko
@Grundig

Dobrze. Już wiem jak obchodzić i zmieniać czas żeby (usunięte przez administratora) kierownik myślał że jestem na dźwigu

@Niko

No i cały misterny plan wzioł w łeb po tym wpisie...dzięki, kuhrwa, dzięki

Robert

Weź się do pracy. Kasę chcesz większą a uczciwie pravowsc już nie

Moko
@Grundig

dobrze, juz wiemy ja oszukiwac

pragus
@Moko

jak??

Agnieszka

@klopzpolka, @Pornogrubas, używajcie proszę kulturalnych wyrażeń. Rzetelne, merytorycznie napisane opinie o pracodawcach z pewnością pomogą osobom chcącym ubiegać się o pracę w KONE, więc jeśli takie posiadacie, to chętnie je poczytam. W Internecie znaleźć można wiele ofert pracy w tym miejscu - czy ktoś z was próbował już aplikować? Macie jakieś doświadczenia z rozmów kwalifikacyjnych w KONE?

Konetosyf.
@Agnieszka

tak szukają frajerów którzy wezmą im rejon za 4000 brutto. Ciekawy będzie moment w którym firmy zorientuja się że wszyscy wartościowi ludzie siedzą u prywaciarza , a nie da się tego pociągnąć posiadając 1 ogarniętego gościa na 10 wpisywaczy co to 1 typ dzwigu w życiu widzieli.

@Agnieszka

Jak będę chciał...i odradzam każdemu prace w tym czymś, a napewno nie za tę grosze które ta firma proponuje

Kofi
@Pornogrubas

Ile dadzą przy przejściu z pomocnika na konserwatora? Da się wywalczyć więcej niż 3 tys na rękę?

@Kofi

Warto spróbować, ale ciężko będzie, raczej dostaniesz dwie/trzy stówki i heja na rejon, oczywiście obiecają Ci, że jak się wykażesz to dostaniesz więcej w bliżej nieokreślonym czasie

Rq
@Pornogrubas

Te 3 to dostaniesz. Pytanie tylko czy chcesz zasuwać za 3 tys na rękę.

@Rq

Ja nie chce...ale Kofi ma ochote

Kofi
@Pornogrubas

To ile moze dostac konserwator po awansie z pomocnika ? dadza wiecej niz 2000 tys brutto podwyzki ?

@Agnieszka

Co prawda w oczy kole? Jestes z HR czy inny dzial biura i boli ze sie wasze pomysly nazywa po imieniu? Co do chetnych do pracy tutaj to konserwatorom z uprawnieniami polecam. Dostaniecie wiecej od konserw ktore pracuja tu kilka badz kilkanascie lat i sa dobrymi fachowcami. Nawet jak jestescie sredniorozgarnieci to dostaniecie wiecej. Tak cudownie firma docenia wieloletnich i rzetelnych pracownikow.

Aaa
@Kofi

Idź i się ich zapytaj jak jesteś taki ciekawy

Pogromca Agnieszki

Ta 2000...hahaha. Od razu będziesz miał 5000 netto

@Pogromca Agnieszki

Jednorazowo maksymalnie w firmie kone dostaniesz 1000 zl podwyzki . Wiem bo pracuje w tej firmie ponad 10 lat -_-

Antonio
@Franek

No podwyżki. Ciekawe jak to jest podczas zmiany stanowiska.

Rolas
@Konetosyf.

Cała prawda w tym poscie

Jarek
@Agnieszka

Agnieszka to chyba koleżanka z naszego biura. Która postrzega konserwatora jako tego zasranego robola który tylko wymaga

Agnieszka ssie

Wojdak
@Pornogrubas

komu? ja mam męża i go kocham

Kapiszon

Ale jak pójdziesz do KONE, to się na tych pedałów nadziejesz, warto tak ryzykować? W KONE (podobno) jak się ma słabszy harakter, to można się skurwić.

Emil
@Kapiszon

Jak to? Wystepuje mobing?

Nowy10
@Kapiszon

A co to dokładnie znaczy?

To forum jeat o opiniach o pracodawxy, a nie wyzwiskach.bo to ze kierownicy to pedaly to juz wiem zdarzylem przeczytac, ale... Chcialbym sie dowiedziec jaka Panuje atmosfera , zastanawiam sie czy tam isc jako konserwator.

Muffin
@Nowy

Nie warto. Lepiej idź do otisa lub mniejszej firmy

Otis Boys
@Muffin

do jakiej mniejszej? do otisa, schindlera czy thyssena nie chce, dziadostwo

Centek

Dyżur w nowej formule zaczął się od piątku plusem jest to że nie tyrasz cały tydzień bez przerwy minusem 2 weekend w plecy a reszta oka ze się po pierwszym miesiącu

riczi
@Centek

A kto za Ciebie zapierdziela na rejonie jak masz wolny tydzień?

Maciej
@riczi

ty murzynie.

Kornel

Jakie zmiany w dyżurach?

@Kornel

Zdaje się, że po kilkunastu latach doszli nasi mocodawcy, że działają nie do końca zgodnie z kodeksem pracy i teraz próbują jakoś to ogarnąć. Ja się zastanawiam tylko co zaoferują w zamian za te lata do tyłu..

@Rysio

Nic nie zaproponują, przecież oni mają osiągnąć maximum zysku przy minimum kosztów, a pracownicy są tylko narzędziem do osiągnięcia tych zysków i przeszkodą w minimalizacji kosztów, krótko mówiąc robol to zło konieczne

Kibelzpolka
@Rysio

Oni wiedzieli o tym od poczatku, tylko sie przestraszyli bo jedna z firm dzwigiwych wziela w obroty panstwowa inspekcja pracy za podobny styl dyzurowania. Pewnie nadal by bylo tak samo gdyby nie to, ale jak ktos napisal nizej, zmiany w dyzurach to jakies nieporozumienie.

Info

Jak wyglądają te zmiany?

P.

Jak wyglądają te zmiany?

Rysio

Niestety myslę, że masz rację. Najgorsze jest to, że na tylu konserwatorów gotowych powalczyć będzie ledwie garstka, wszyscy się godzą jak potulne baranki. Zmiany w premiach? OK, zmiany w dyżurach? Dobrze, wymuszanie większej ilości zaleceń? spoko, itd.Poza tym nikt z nami nie rozmawia o zmianach nas dotyczących, Rok pracują nad dyżurami, czy ktoś zaprosił chociażby delegację konserwatorów może mieliby jakieś konstruktywne uwagi... Myślę, że coś w tym roku (usunięte przez administratora) bo balonik się już napina.

P.

Jakie zmiany??

Ciekawe jak ogarną te 3 zmiany bo dyżur mało chętnych

@Waldek

Waldek, chciałbyś coś szerzej mi opowiedzieć o dyżurach twoim rejonie, bo zdaje mi się, że u nas jest jakoś inaczej. Chodzi mi o to jakie zasady, siano itd do tej pory. Pytam bo już drugi raz się to przewija tutaj, że nie ma chętnych a u nas to wygląda tak, że masz dyżur obligatoryjnie i już..

@Rysio

W Warszawie dyżur będzie wyglądał mnie więcej tak z tego co zrozumiałem na tym zebraniu tydzień robisz 18-7 pod telefonem i rano nie idziesz razem z weekendem 2 tydzień robisz jakoś od 9-10 do 22 weekend po 12 za (usunięte przez administratora)

@Rysio

U was dyżur jest przymusowy w jakim mieście dobrze zrozumiałem

Waldek, używaj znaków interpunkcyjnych

@Rysio

Wasz menago działa wbrew kodeksowi pracy, ja na waszym miejscu podpiehrdolił bym go do PIP, i wyjephał bym go z roboty

hirol
@Hoszimin

Czyli dyzur jest tylko np tydzien nocek 18-7, ale pracuje normalnie po za tym 8-16, tak ?

@hirol

Nie cały dyżur trwa 2 tygodnie. Pierwszy tydzień dyżuru pracujesz od 18-7 robisz tylko reklamacje razem z weekendem,rano nie idziesz do pracy na konserwację śpisz.Drugi tydzień idziesz rano do pracy na 9-10 do 16, później po 16 robisz reklamację do 22. Drugi weekend dyżuru robisz po 12 godzin.Np Sobota 7-19 nocka wolna i niedziela 7-19 tak mniej więcej to ma wyglądać za(usunięte przez administratora)

hirol
@Waldek

W sumie. I to jest pewne, ze tak bedzie ? w kazdym miescie, w kazdym oddziale ? Od kiedy ma to obowiazywac ? Stawka wszedzie taka sama czy zalezy od miasta ?

@Waldek

Waldek, na górze mapy. No to widzę, że niezły bajzel będzie. Ciekawe kto w tygodniu kiedy Ty będziesz w dzień w domu będzie za Ciebie zapierdzielał rejon. Jak dla mnie to jakaś masakra, kto to będzie ogarniał kto kiedy ma dyżur...

@Hoszimin

No ja to wiem, ale nie mogę bo już ostatnio za dużo szczekam:) Do tej pory to wygląda tak jak chyba wszędzie (jeśli się mylę, wyprowadźcie mnie z błędu), dyżurujesz cały tydzień 16-7 i cały weekend ciągiem. U nas sprawa dyżurnych wygląda tak, że każdy praktycznie konserwator musi dyżurować, chyba że mieszka gdzieś daleko lub ma jakąś dobrą legendę.

@Rysio

Jak będziemy milczeć, to zawsze będziemy dhymani w dhupe

@Kibelzpolka

Ja proponuje zalozyc zwiazki wtedy przynajmniej beda musieli z nami wszystko konsultowac a tak caly czas jestesmy r.... w d.....e

zwiazki
@Waclaw

To byloby najlepsze co moze byc !

@zwiazki

Z tą zgrają nie uda sie założyć związków

do zwiazkow wystarczy tylko 10 osob

@wacław

To ich szukaj, może znajdziesz...Ale ja w to wątpię

Dźwigowiec
@Kornel

Chodzą słuchy, że dyżur będzie wliczony do twojej pracy i pensji, więc nie będzie dodatkowo płatny

Aha
@Dźwigowiec

To już śmiech przez łzy na sali

riczi
@Dźwigowiec

Spoko, niech mi do tego co mam doliczą z 7 setek to podpisze aneks.

@riczi

A niech wprowadzają sobie te 3-cie zmiany . Polecą wypowiedzenie skargi od klientów i zaraz będą musieli wrócić do normalnych form dyżurów z tym że to konserwatorzy będą dyktować warunki . Najpierw żeby bylo lepiej musi byc troche gorzej .

MarkowS

3 zmiany maja wejsc, bo nie machetnych od 1.05

Rafaello

Czy to prawda że nowa polityka firmy mówi o umowach full serwis zaraz po gwarancji, tak żeby dźwigi nie odchodziły do mniejszych firm.

Robik
@Rafaello

Tak ! Żeby Kamiński i zaborowski nie zabierali dźwigów.

katowice
@Robik

a kto to?

Szczecin

Wiecie może coś o Szczecinie? Ludzi potrzebują, jak tam z kasą?

Za ile?

BasajKa

Wesołych Świąt ! Dla wszystkich koleżanek i kolegów z biura oraz wszystkich pracowników mobilnych.

Zostaw merytoryczną opinię o KONE - Warszawa

• Jak się pracuje w KONE?

Zobacz opinie na temat firmy KONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 44, z czego 1 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KONE?

Kandydaci do pracy w KONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KONE
  • Poleczki 35