X-Trade Brokers

Opinie o X-Trade Brokers

Jasiek

Pracowałem tam kilka lat temu i potwierdzam informacje o zarobkach. Są kompletnie nieadekwatne do wykonywanych obowiązków, odpowiedzialności i umiejętności pracownika. Nawet porównując je z zarobkami rynkowymi są po prostu niskie. Natomiast możliwość rozwoju jest dość duża w każdym dziale firmy, wydaje się, że nawet na początku pracy można mieć realny wpływ na działalność firmy, oczywiście jeżeli ma się pomysły i są one konkretne i merytoryczne. Co do podejścia do pracownika, rzeczywiście można odczuć, że czasami nie jest ono właściwe, ale myślę, że to zależy od działu. Rażącym jest fakt, że czasami liderzy działów nie posiadają żadnych umiejętności zarządzania ludźmi, a swoją pozycję zawdzięczają stażowi pracy w firmie oraz niewątpliwie pracowitością. Niestety bez umiejętności menadżerskich bardzo często zrażają do dalszej pracy w tej firmie. Niewątpliwie polecam pracodawcę, ale tylko tym, którzy szukają pierwszej pracy, albo pasjonują się rynkami finansowymi. Możliwość pracy w obszarze swoich zainteresowań, czasami trochę rekompensuje braki pieniężne.

Iza

@Jacekdlaczego uważasz, że pracodawca jest nieprofesjonalny? O jakim podejściu do pracownika mówisz? Powiesz coś więcej na ten temat? @Gregoro jakie są możliwości rozwoju w firmie X-Trade Brokers? Czy powiesz coś więcej o warunkach pracy?

Jacek

Bardzo nieprofesjonalny pracodawca. A szkoda bo sama firma o bardzo dobrej renomie. Jeżeli szukacie pracy z możliwościami rozwoju bądź przyjaznej atmosfery w pracy to zdecydowanie odradzam - bardzo lekcewarzące podejście do pracownika.

romenio

Iza wracając do tego programisty wiadomo, ogłoszenia są pisane w taki a nie inny sposób ale faktem jest, że nudzić się tam nie można, kolega po fachu bo z CSa po sąsiedzku (ja obok z karolkowej) chwili sobie, nie wiem skąd to info pensji bo nie słyszałem narzekań z jego strony, atmosfera elegancka także ja o XTB jak klient i "nauszny" świadek złego słowa nie powiem

Gregoro

Miejsce do pracy bardzo przyjazne. Nie ma poczucia marnowania czasu, cały czas można się rozwijać, i mówię tu o zdolnościach, jak i stanowisku oraz zarobkach. Nigdy nie słyszałem, a tym bardziej nie byłem świadkiem złych praktyk z ich strony w stosunku do pracowników.

Iza

Obecnie w X-Trade Brokers szukają do pracy jako Młodszy Programista C++. Z oferty wynika, że zapewniają udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego, pracę w młodym, dynamicznym zespole, dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu), pracę z doświadczonymi programistami i pakiet świadczeń pozapłacowych. Kto jest zainteresowany takim stanowiskiem pracy?

weroko

Ale niskie wynagrodzenie to znaczy jakie konkretnie? Wydaje mi sie, że z tych ofert, które teraz się pokazały to ciekawa jest jako Romanian Speaking Customer Support Specialist.

Santoro

xtb odradzam jako klient oraz jako pracownik. Niesamowicie niskie wynagrodzenie, ta firma tylko udaje firmę brokerską.

Mesjasz

Pracuje w dziale IT, pracowałem w kilku korpo, jeden z lepszych pracodawców jakich miałem do tej pory :-) śmiało polecam !!! :-)

markonix

Praca w dziale IT firmy XTB. To może konkretami bez zbędnego lania wody: Plusy: - możliwość zatrudnienia na podstawie UoP (pełna umowa o pracę z podstawowymi benefitami) - w miarę dobra lokalizacja Minusy: - duże wymagania - przeciętne wynagrodzenie - mało benefitów - ostatnio zaczęli zatrudniać przez agencję zatrudnienia (baaardzo duży minus, rekrutacja się wydłuża mniej więcej 2-krotnie a część Twojego potencjalnego wynagrodzenia dostaje agencja rekrutująca)

Anonim

firma taka sobie, ujdzie, ale bez rewelacji

Witam, Może ktoś napisać coś o warunkach pracy w tej firmie pracy - w dziale IT, analitycznym lub innym?

Wiesio

(...) szukałem (...) wierzyłem (...) zachwycony (...) Asia Jeżeli pracują tu osoby z zaburzeniami płci i tożsamości, to chyba na rynku są bezpieczniejsze miejsca do lokowania pieniędzy.

Zostaw opinię o X-Trade Brokers - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie X-Trade Brokers