Supernova Property Sp. z o.o.

Opinie o Supernova Property Sp. z o.o.

kuhj

umowa do praca jest pozytywna i coraz cześciej wreszcie staje sie standardem. Mnie bardziej interesuje na jakie zarobki można liczyć na kieorwniczym stanowisku? Bardzo prosze o rzetelną odpowiedź... :)

Poszkodowany

Apeluje wszystkich którzy przeczytają te wpisy o ich nielekceważenie ich i naprawdę nie wchodzenie w żadne interesy z firmą Supernova Property , [usunięte przez moderatora]

Interesant

MONIKA - 2012-06-20 15:12:13 FIRMA JEŚLI MOŻNA NAZWAĆ TO FIRMĄ, OSZUŚCI, NIE WYPŁACAJA PIENIĘDZY. NIE POLECAM ŻADNEJ WSPÓŁPRACY Z NIMI. Z TEGO CO WIEM JEST BARDZO DUŻO FIRM, KTÓRYM SĄ WINNI PIENIĄDZE. OGÓLNIE BAŁAGAN STRASZNY. NIEEEEEE POLEEEECAM!!!!!!!!!!!!!!!Potwierdzam i odradzam również jakąkolwiek współprace. [usunięte przez moderatora] .... t

MONIKA

FIRMA JEŚLI MOŻNA NAZWAĆ TO FIRMĄ, [usunięte przez moderatora] , NIE WYPŁACAJA PIENIĘDZY. NIE POLECAM ŻADNEJ WSPÓŁPRACY Z NIMI. Z TEGO CO WIEM JEST BARDZO DUŻO FIRM, KTÓRYM SĄ WINNI PIENIĄDZE. OGÓLNIE BAŁAGAN STRASZNY. NIEEEEEE POLEEEECAM!!!!!!!!!!!!!!!

rysiek z klanu

młode wilki, [usunięte przez moderatora] - można by więcej ale szkoda słów odradzam jakikolwiek kontakt

rumek

nic dobrego napisać niestety nie mogę

Gołym okiem widać że pisał to któryś z prezesów :) nie chwalcie się tak tą waszą firemką. za dużo ludzi oszukaliście a na tej stronie spodziewajcie się więcej wpisów negatywnych, za dużo macie długów żeby się chwalić. PAJACE!!!

Zostaw opinię o Supernova Property Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supernova Property Sp. z o.o.