Dr. Max Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię
Dr. Max Sp. z o.o.
counter
2 162 611 5 1

Czym się zajmujemy?

Holding Dr.Max zarządza największymi sieciami aptek w Czechach i na Słowacji oraz największą niezależną od hurtowni siecią aptek w Polsce. W sumie w skład grupy wchodzi ponad 850 aptek zlokalizowanych w 3 krajach.

  • 2004

    Rok założenia

Ilona Kidawa – Wysocka Dyrektor personalny, Dr. Max Sp. z o.o.

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach. Od 2001 roku związana z branżą farmaceutyczną. Uczestniczyła w budowaniu jednej z pierwszych sieci aptecznych: Apteki 21. W latach 2008 – 2010 prowadziła Dział HR w największej sieci aptek w Polsce: Dbam o Zdrowie. Od 2011 roku związana z grupą aptek Dr. Max, będącą liderem w branży aptecznej. Prywatnie szczęśliwa mama małej Hani.

Przeczytaj cały wywiad »

Jadwiga
Pracownik

Jestem magistrem farmacji, to mój zawód, ale mam dodatkowe hobby, interesuje się ezoteryka i stawiam sobie i znajomym tarota. Położyłam karty na prace w dr Max i w skrócie mówiąc wyszło mi takie czytanie - nie stój, nie czekaj, uciekaj Pozdrawiam

Marek
Były pracownik

Mija rok, jak nie pracuje w tej sieci. po zmianie osób zarządzajacych zaczęła się gehenna. zero podwyżek, zero szkoleń, zero wsparcia HR, KR. Kiedyś w tej firmie pracowało się dobrze. Był szacunek, były podwyżki, było wsparcie i znało się osoby, które pracowały w Centrali. Teraz karierowicze ze znanej sieci spożywczej przyszli i wprowadzili swoje rządy. nie przedstawiają się, ukrywają i boją powiedzieć , że nie znają się na farmacji. To nie wstyd. To prawda. Mieliście bardzo dobrych pracowników i straciliście ich. Tak jak tutaj piszą przedmówcy nie ma sensu się wysilać, w innych sieciach potwierdzam bardziej się staram, bo nie traktują mnie przedmiotowo. Jestem dla nich Magistrem i wsparciem.

Natalia
Były pracownik
 Problem

Mam negatywne zdanie o firmie. Bylam na szczycie, mialam czterokrotna podwyzke, dostawalam mase zlecen, i z dnia na dzien zwolnienie. Dwa zrobili mi opinie psychicznej, bo widzialam duzo kradziezy na poziomie apteki. (usunięte przez administratora) nigdy sie nie przyzna do zlych czynow. Na poprzednia magisterke przede mna tez nawymyslano brednii. A centrala tego nie widzi i daje przyzwolenie. Bo najwazniejesze dobro zespolu. W tej firmie tylko liczy sie wierny ale bierny. Nie polecam.

Zobacz wszystkie opinie (611)

KA 2020-01-21 20:20 przez KA

Przebieg rekrutacji

Pozytywnie

Pytania

Wiadomo doświadczenie ale też chęci do nauki i wyprowadzenia apteki

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę

Pracodawca

 Aktualność

Dr. Max Sp. z o.o.