Dr. Max Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Dr. Max Sp. z o.o.
2 103 118 5 1

Czym się zajmujemy?

Holding Dr.Max zarządza największymi sieciami aptek w Czechach i na Słowacji oraz największą niezależną od hurtowni siecią aptek w Polsce. W sumie w skład grupy wchodzi ponad 850 aptek zlokalizowanych w 3 krajach.

  • 2004

    Rok założenia

Ilona Kidawa – Wysocka Dyrektor personalny, Dr. Max Sp. z o.o.

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach. Od 2001 roku związana z branżą farmaceutyczną. Uczestniczyła w budowaniu jednej z pierwszych sieci aptecznych: Apteki 21. W latach 2008 – 2010 prowadziła Dział HR w największej sieci aptek w Polsce: Dbam o Zdrowie. Od 2011 roku związana z grupą aptek Dr. Max, będącą liderem w branży aptecznej. Prywatnie szczęśliwa mama małej Hani.

Przeczytaj cały wywiad »

mgr

potężne braki personalne w aptekach, łatane zleceniobiorcami, którzy mają wywalone na robotę i biorą kasę za przesiedzenie, firma woli kogoś takiego, niż zapłacić za nadgodziny etatowym pracownikom (którzy i tak muszą po takich UZ nadrabiać później zaległości), ciągła rotacja kierowników regionalnych, których praca jest tak naprawdę zupełnie zbędna (o ile można to w ogóle nazwać pracą), z centrali ciężko dostać jakąkolwiek odpowiedź zwrotną na napisanego maila do jakiegokolwiek działu... premie oczywiście nierealne do wyrobienia, podwyższane do absurdalnych limitów (których apteka nigdy wcześniej nawet nie wyrobiła), wiecznie szukają pracowników (głównie mgr) do wszystkich lokalizacji, ale próbują znaleźć za półdarmo, co oczywiście nigdy im się nie udaje, a budżetu, żeby godziwie zapłacić pracownikom nigdy nie ma... o podwyżkach można zapomnieć, jedyna szansa dostać normalną pensję to gdy apteka ma nóż na gardle i istnieje widmo jej zamknięcia - wtedy nagle znajduje się budżet i nowo zatrudniony pracownik dostaje lepszą wypłatę niż lojalny pracownik, pracujący w firmie od wielu wielu lat (dla niego zabrakło budżetu na 100 zł podwyżki po 5 latach pracy)... do firmy: bez techników, a tym bardziej mgrów nie istniejecie, więc polecam w końcu pójść po rozum do głowy, może nowy zarząd będzie na to stać, to właśnie pracownicy aptek dają Wam możliwość zarobku i większości w centrali pierdzenia w stołek za niezłe pieniądze, a z dotychczasowym podejściem za chwilę nie znajdziecie nikogo do pracy w aptekach, nawet w wielkomiejskich lokalizacjach

KH
Nazwa działu: Dział Operacyjny - Apteka

Pracuję w maxie od roku. Premia jest do wyrobienia, ale tylko częściowo, bo składa się na nią kilka rzeczy, więc z obiecanych pieniedzy naogol udaje sie uzyskac tak z 1/3 na trzy miesiace pracy i trzeba naogol pisac odwolania bo brakowalo kilku zl do wyrobienia normy, choc przyznam ze sa one rozpatrywane raczej pozytywnie. Jesli chodzi o kadrowe sprawy to podstawa tu jest dobrze zgrany zespol, inaczej ciezko zamknac grafik. Kasa w moim regionie miesci sie gdzies w polowie widelek, ale dochodzi do tego premia i socjal (maly bo maly, ale jest). Jesli chodzi o marke wlasna, to niektorzy pacjenci sobie ja chwala i jest coraz bardziej popularna, czasem sprzedaje sie sama. Przez rok uslyszalam moze z dwa razy o tym ze za malo jej sprzedajemy, ale moze dlatego ze wyrabiamy premie w tym aspekcie. I nie bylo to na zasadzie reprymendy. Jak kazda siec ma swoja polityke z ulozeniem polek, promocjami, ale da sie to ogarnac. Mysle ze duzo zalezy od regionu, charakteru apteki i zespolu ktory w niej pracuje, ale tak jest wszedzie.

anonim

(usunięte przez administratora)

Zobacz wszystkie opinie (118)

Pracodawca

 Aktualność

W poniedziałek 23.09.2019 zorganizowaliśmy w Centrali Dzień bez Samochodu!
Prawie 25% pracowników wzięło udział w akcji! Wszyscy uczestnicy otrzymali eko-upominek.
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w Akcji!

Pozdrawiamy,
Dr.Max

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Dr. Max Sp. z o.o.