Uniwersytet Medyczny im.Piastów Śląskich

Wrocław

Opinie o Uniwersytet Medyczny im.Piastów Śląskich

Iza

Uniwersytet Medyczny im.Piastów Śląskich oferuje obecnie pracę na stanowisku technika symulacji. Poszukują kogoś na czas trwania projektu, tj. 1 stycznia 2018 - 31 grudnia 2020 r. Oferta zapowiada się fajnie, może ktoś z was ma doświadczenie w podobnym projekcie? Dla osób zainteresowanych tą ofertą będą to bardzo przydatne informacje.

jy

Fajnie, że warunki zakwaterowania odpowiadają, ale czy wypłata jest terminowa? Dobrze, że dbają o pracowników.

Zostaw opinię o Uniwersytet Medyczny im.Piastów Śląskich - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Medyczny im.Piastów Śląskich