Opinie o Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum o rekrutacji.

Branże: Edukacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum w Szczecin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum odbywa się również w języku angielskim?

@Zosia Nowy wpis

Czy poszukują Państwo pracownika administracyjnego ? Gdzie można zgłosić swoją kandydaturę.

Czy w Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum?

collegium balticum

Tak, co roku mamy wyjazd 3-5 dniowy, na którym omawiamy strategię pracy na kolejny rok plus mamy czas na integrację.

Emilia
@collegium balticum

I ile zazwyczaj kosztuje tego typu wyjazd?

@Emilia

Nic, jest to finansowane ze środków uczelni.

Emilia
@Collegium Balticum

Tego się domyśliłam, chodziło mi o to ile uczelnia zazwyczaj maksymalnie środków przeznacza na takie wydarzenie. ;) Bo jednak musi być jakiś limit, prawda?

@Emilia

Kwoty są różne, uzależnione od wielu czynników.

Helena
@collegium balticum

te wyjazdy na 3-5 dni to dotyczą kadry nauczającej czyli wykładowców, czy także pracowników administracji?

@Helena

Wyjazd jest organizowany dla administracji i Władz Uczelni.

Mirosław
@Collegium Balticum

O to super. A te wyjazdy są w jakieś atrakcyjne miejsca? Na przykład w góry albo nad jezioro? Bo wiadomo że jak okoliczności przyrody sprzyjają to i integracja lepsza. Co roku jeździcie w inne miejsce?

Nick Nowy wpis
@Mirosław

Tak.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Czy nowo zatrudnione osoby w Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Collegium Balticum

Osoby zatrudniane na pełen etat zazwyczaj mają od razu umowę o pracę, chyba że pracownikowi zależy na innej formie umowy/rozliczania.

Collegium Balticum

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum?

Collegium Balticum

Dzień dobry, Jeżeli chodzi o wymagania to wszystko zależy na jakie stanowisko dana osoba aplikuje. Uprzejmie proszę o skonkretyzowanie pytania.

mila

nie mieć życia prywatnego. kilka etatów na jedno stanowisko przy najniższej krajowej.

Dominika
@mila

Chyba lekka przesada, może jakieś konkrety? Pracuję tu od 9 lat. Kilka etatów? Ludzie łączą etaty (np. dwa), ale tylko na swoje życzenie, bo chcą mieć większe zarobki i najwyraźniej czują, że mają na to moc i przestrzeń. Uczelnia niczego nie narzuca. Masz wolny wybór na co się zgadzasz, a na co nie.

Mariusz

Polecacie prace w tej szkole? Jak zarobki?

Jest jakiś powód, że nikt z pracowników nie korzysta z forum?

Lidia

@Anka, posiadasz jakieś informacje, które będą cenne, dla osób które aktywnie przeglądają watek opinii o pracy w firmie Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum? Przede wszystkim jakbyś posiadała jakieś informację na temat warunków zatrudnienia w tym miejscu pracy to będę wdzięczna, gdybyś podzieliła się takimi informacjami w tym wątku.

Lidia

@Aaass a czy możesz napisać coś więcej na temat warunków zatrudnienia w Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum? Czy jest możliwość podpisania umowy na pełen etat? Każda merytoryczna informacja będzie pomocna dla osób, które interesują się podjęciem pracy w Collegium Balticum.

Anka

Znowu usunięto link o plagiacie Żywuckiej Kozłowskiej zatrudnionej w szkółce nazywanej szumnie uczelnia wyższą. Zatrudnianie plagiatorki świadczy o poziomie a właściwie jego braku (usunięte przez administratora)

To jest mega zaskakujące, że w dzisiejszych czasach człowiek opluwa człowieka bezpodstawnie. Do czego to doszło, że tak łatwo można zniszczyć komuś opinie i do tego obrzucić błotem całe środowisko zawodowe w którym się znajduje. Ludzie opanujcie się czy na prawdę nikt już nie ma swojego życia, że musi swój czas poświęcać na ploty.

@Karolina

Co ty piszesz. Ten profesor co zawiadomił Komisję, która jednogłośnie głosowała przeciwko habilitacji Żywuckiej to według ciebie bezpodstawnie ją pomówił? Bredzisz! Tyle osób się myli? Profesorów? Żywucka sama sobie zniszczyła opinię kradnąc bezczelnie cudzy dorobek a to co zostało napisane nie są ploty tylko fakty i my mamy prawo wiedzieć kogo zatrudnia CB, bo to jest ujma dla uczelni i studentów

Karol
@Anka

jejku jaka napinka....:/ Takimi sprawami to powinny zajmować się raczej jakieś formalne instytucje, a nie ludzie na forum

@Karol

Och Karol przecież już odpowiednie instytucje zajęły się sprawą. Ja się nie napinam jak sugerujesz tylko przedstawiam fakt uznając, że studenci CB mają prawo wiedzieć, że wśród kadry jest osoba delikatnie mówiąc nieuczciwa i nie powinna dłużej pracować w uczelni. To raczej ty jesteś spięty. Nie zależy ci na prestiżu uczelni?

Anka

Kolejny raz bezpodstawnie usuwacie mój post dotyczący plagiatorki zatrudnionej w CB E. Żywuckiej-Kozłowskiej. Wszystkie usunięte przez was posty zapisuję i przekażę je Ministerstwu oraz innym instytucjom gdyż naruszacie moje prawo do publicznego wyrażania własnego zdania oraz poglądów (usunięte przez administratora)

Wiki

OOOooooooo no to niezły bigosik się tej Pani przytrafił. A taka zawsze głupio-mądra była na zajęciach. Zawsze udawała, że wszystko wie i jest najmądrzejsza a tu proszę ... PLAGIACIK. Ciekawe co teraz zrobi Collegium ? W sumie zatrudniać takiego pracownika to niesamowity wstyd. Poczekamy zobaczymy. Współczuję osobom, których była lub jest promotorem. Całe szczęście, że ja jej nie wybrałam.

Robert

No i zgadzam się z tym również, że liczy się tylko kasa a jakość zajęć do bani i do tego siedzenie w szkole na tych krzesełkach tyle godzin. Ale najlepsze jest to, że mają kadrę, która ma "lewe" tytuły. Proszę sobie poczytać jak to Pani (usunięte przez administratora) popełniła plagiat swojej habilitacji. Takich to teraz uczelnia zatrudnia dla nas wykładowców. Wstyd i katastrofa na całej linii. Ciekawe co na to uczelnia i ta pani Burdzy co tak się przejmuje opiniami o szkole. (usunięte przez administratora)

drt

Widocznie o wszystkich ofertach najlepiej bezpośrednio dowiadywać się u nich, ale nie wydaje mi się, żeby była jakaś rotacja wśród pracowników. To doskonały dowód na to, że się dobrze dzieje, bo każdy dba o pozytywne stosunki między sobą, co się odbija na to, że atmosfera dopisuje.

Monika94

Jestem tego roczną absolwentką licencjatu z pedagogiki, myślę, że lepiej nie mogłam trafić z wyborem uczelni, jestem bardzo zadowolona. Już po 3 latach czuję się mocna w pracy z dzieciaczkami, bo wykładowcy przekazują wiedzę praktyczną. Zapisałam się do Collegium Balticum również na magisterkę wszystkim znajomym polecam tą uczelnie. Pomagają nawet znaleźć praktyki i to w fajnych miejscach, gdzie można później dostać pracę.

Hej wszystkim. Studiuję na tej Uczelni i jestem zaskoczona, że Pani ala płaci więcej niż ma na umowie, którą pewnie podpisała, jak każdy w mojej grupie. Nie wierzę także, że nie wiedziała jaka jest cena studiów za semestr, a na ostatnim roku przecież płaci się krócej i cena za semestr się nie zmienia.

ala

To że czesne nie wzrasta to czyste kłamstwo. Gdy zapisałam się na uczelnie wynosiło ono ok 320zł po jakimś czasie wzrosło o 20 zł, natomiast obecnie na 3 roku płacę ok 440.

kaśka

A co ty chcesz od wykłądów, że zabiorą Cię w plener? Na każdej uczelni jest tak samo. Nie rozumiem po co obrazanie uczelni, nie podoba się to na uniwerek. Z jednym co się zgodzę,ze wykladowcy zaczeli wymyslać bezsensowane formy zaliczenia, testy, testy, albo jakies referaty... zero postępu i kratywności. Student był wykuł na pamięć, zaliczył i po tygodniu nie pamieta.

Zostaw merytoryczną opinię o Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum - Szczecin

• Jak się pracuje w Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum?

Zobacz opinie na temat firmy Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum
2.5/5 Na podstawie 39 ocen.

Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum