APS Service Sp. Z o.o. sp. Komandytowa

Toruń

Opinie o APS Service Sp. Z o.o. sp. Komandytowa

Zniesmaczony

Nie polecam! Wszystkich zatrudniają na umowę o współpracy (własna działalność gospodarcza), z obietnic danych przy "zatrudnieniu" nie spełnia się w rzeczywistości nic. Stąd etat płynie, a Ty nie masz żadnych profitów z tego, że podpisałeś umowę o współpracy a pracujesz jak etatowy pracownik... Jeśli robi dobre wrażenie to tylko na początku, po jakimś czasie łatwo przekonać się o ich "uczciwości". Jeśli ma się wybór, tę ofertę radzę odrzucić. Dodatkowo coraz gorzej przędą.

Zostaw opinię o APS Service Sp. Z o.o. sp. Komandytowa - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APS Service Sp. Z o.o. sp. Komandytowa