Opinie o Fagor-Mastercook w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Fagor-Mastercook, jak również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fagor-Mastercook o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fagor-Mastercook w Wrocław

Pytanie Nowy wpis

Jakie są warunki zatrudnienia w Fagor-Mastercook?

Radek Nowy wpis

Czy dobrze się pracuje? Zapomnieliście zupełnie o tym forum?

3erf Nowy wpis

@M no mysle ze dziala tylko zastanwiam sie dlaczego nie ma od dluzszego czasu zandych nowych opinii/ komenatrzy tutaj na temat firmy nikt sie nie wypowiada..przeciez z cala pewnsocia ktos tu pracuje :-)

Ewa Nowy wpis

czy na fagorze działa jeszcze produkcja pralek - zwłaszcza operatorzy wtryskarek?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Krycha

Nie mogę zrozumieć co się dzieje w naszym kraju,wszystko co dobrze prosperowało zostaje niszczone a ludzmi nikt się nie przejmuje,że mają rachunki do płacenia i dzieci do wykarmienia-co robi nasz kochany Rząd?Czy w końcu ten Rząd weźmie się do roboty?jak obiecywała Pani Premier,bo jak do tej pory to same obiecanki.

yu

Z tego co wiem to fagor istnieje do konca kwietnia a reszta na bruk, znisczyli zaklad....

prawix

Ja po ośmiu latach pracy tam, zarabiam obecnie 1500 zł, jeśli interesuje cię zarabianie jeszczę mniej to gratuluje ambicji i pozdrawiam :)

jo

cala załoga do zwolnienia, ciekawe czy otrzyma odprawy i po jakim czasie bosch zacznie przyjmować do pracy czy będą to miesiące czy też lata?

ARS

Jeśli ktoś chciałby zrealizować szkolenia zawodowe, dowolne i bezpłatnie, żeby potem znaleźć lepsza pracę jest taka firma w Legnicy, która może sfinansować takie szkolenie. Jest tam już sporo osób zwolnionych z Mastercook... szkoda ,że sama firma nie zapewniła takiego wsparcia

ARS

AGENCJA ROZWOJU SPOŁECZNEGO NA KOŚCIUSZKI 25 W LEGNICY , REALIZUJĄ PROJEKT UNIJNY I WSPIERAJĄ ZWOLNIONYCH LUDZI PŁACĄC IM ZA SZKOLENIA I INNE RZECZY. MAJĄ JESZCZE PEWNIE MIEJSCE NA SZKOLENIA, Z TEGO CO WIEM DO LUTEGO CHYBA SĄ TE SZKOLENIA CZY DO KWIETNIA. WYSTARCZY SIĘ DO NICH ZGŁOSIĆ, DAJA KASĘ NA SZKOLENIA I ZA UDZIAŁ JAKIES STYPENDIA

Piotr

Witam - Poszukuje do pracy w UR pracowników z firmy Fagor Mastercook. W razie zainteresowania polecam kontakt na numer 536 868 789. pozdrawiam Piotr

topowy

(usunięte przez administratora) ludzie nic z tego zakładu nie będzie! SZUKAJCIE SOBIE INNEJ PRACY BO TEGO ZŁOMOWISKA NIKT NIE KUPI! od pół roku (usunięte przez administratora) o sprzedaży,terenia załatwiła zlecenie po to żeby sobie zarobiła i jej (usunięte przez administratora) ,żeby pospłacać dłużników itd i żebyśmy my mieli na odprawy i kopa w dupę dostaniemy w grudniu lub z początkiem stycznia ja czekam bo im odprawy nie popuszczę

@topowy

MALA
@ARS

JAKA TO FIRMA?

@MALA

?

Czy już wiadomo coś nt tego kto przejmie Fagora? AMICA? BOSCH? ...

ciekawy

co słychać w szerokim świecie mastercooka? Czy ktoś jest zorientowany?

viva
@ciekawy

Ztego co słyszałam to teraz na 1 zmiane pracuja...

ciekawy

To było do przewidzenia że będzie padaczka, przy takim kierownictwie nie ma się co dziwić.Generalicja da se radę a robole na bruk.

patriota

hiszpany wykończyły polski dobry zakład

lili

No to już po Fagorze...1200 osób na bruk;/

radziu

Firma leży i czyja to wina???? Wywalil bym tych wszystkich kierowników co się snują jak(usunięte przez administratora)po katach!! Jak wszystko walnie to oni sobie poradza a zwykli pracownicy na bruk!!!!!

były

Totalne nieporozumienie, nieludzkie normy (usunięte przez administratora) Mam dosyć szukam czego innego!

Andrzej

Pracuję w tej firmie już kilkanaście lat.Pracuję...bo pomimo ogłoszonej upadłości nadal prawnie jestem pracownikiem,choć nie wiem jak długo i czy wogóle ruszymy. Przez te lata pracy przechodziłem przez różne stanowiska, przez prawie wszystkie fabryki. Ogólnie powiem tak: Łatwo nie było...NIe raz mnie szlag trafiał...Miałem dosyć..Ale teraz wam powiem,że jak zabrakło mi tej pracy, bo już pięć prawie miesięcy siedzę w domu, to znów mnie szlag trafia bo mi brak tej pracy...Chętnie już bym wrócił. Widocznie już taka jest natura niektórych ludzi. Firma sama w sobie niczym szczególnym nie wyróżnia się od innych takich fabryk. Wszędzie trzeba zapieprzać bo to jest produkcja, wszędzie występuje chamstwo i wyzysk. W mojej rodzinie ludzie pracują w Toschibie oraz LG. Z porównania wiem,że Fagormastercook nie wiele różni się od tamtych. Być może jest drobna,że tak powiem różnica w płacy ale zasady są identyczne. Pracownik ma zapier....i nic wiecej nie ma do powiedzenia. To standard w takich firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Fagor-Mastercook - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Fagor-Mastercook