fagor-mastercook

Wrocław

Opinie o fagor-mastercook

3erf

@M no mysle ze dziala tylko zastanwiam sie dlaczego nie ma od dluzszego czasu zandych nowych opinii/ komenatrzy tutaj na temat firmy nikt sie nie wypowiada..przeciez z cala pewnsocia ktos tu pracuje :-)

Ewa

czy na fagorze działa jeszcze produkcja pralek - zwłaszcza operatorzy wtryskarek?

Krycha

Nie mogę zrozumieć co się dzieje w naszym kraju,wszystko co dobrze prosperowało zostaje niszczone a ludzmi nikt się nie przejmuje,że mają rachunki do płacenia i dzieci do wykarmienia-co robi nasz kochany Rząd?Czy w końcu ten Rząd weźmie się do roboty?jak obiecywała Pani Premier,bo jak do tej pory to same obiecanki.

yu

Z tego co wiem to fagor istnieje do konca kwietnia a reszta na bruk, znisczyli zaklad....

prawix

Ja po ośmiu latach pracy tam, zarabiam obecnie 1500 zł, jeśli interesuje cię zarabianie jeszczę mniej to gratuluje ambicji i pozdrawiam :)

jo

cala załoga do zwolnienia, ciekawe czy otrzyma odprawy i po jakim czasie bosch zacznie przyjmować do pracy czy będą to miesiące czy też lata?

ARS

Jeśli ktoś chciałby zrealizować szkolenia zawodowe, dowolne i bezpłatnie, żeby potem znaleźć lepsza pracę jest taka firma w Legnicy, która może sfinansować takie szkolenie. Jest tam już sporo osób zwolnionych z Mastercook... szkoda ,że sama firma nie zapewniła takiego wsparcia

ARS

AGENCJA ROZWOJU SPOŁECZNEGO NA KOŚCIUSZKI 25 W LEGNICY , REALIZUJĄ PROJEKT UNIJNY I WSPIERAJĄ ZWOLNIONYCH LUDZI PŁACĄC IM ZA SZKOLENIA I INNE RZECZY. MAJĄ JESZCZE PEWNIE MIEJSCE NA SZKOLENIA, Z TEGO CO WIEM DO LUTEGO CHYBA SĄ TE SZKOLENIA CZY DO KWIETNIA. WYSTARCZY SIĘ DO NICH ZGŁOSIĆ, DAJA KASĘ NA SZKOLENIA I ZA UDZIAŁ JAKIES STYPENDIA

Piotr

Witam - Poszukuje do pracy w UR pracowników z firmy Fagor Mastercook. W razie zainteresowania polecam kontakt na numer 536 868 789. pozdrawiam Piotr

topowy

( usunięte przez administratora ) ludzie nic z tego zakładu nie będzie! SZUKAJCIE SOBIE INNEJ PRACY BO TEGO ZŁOMOWISKA NIKT NIE KUPI! od pół roku ( usunięte przez administratora ) o sprzedaży,terenia załatwiła zlecenie po to żeby sobie zarobiła i jej ( usunięte przez administratora ) ,żeby pospłacać dłużników itd i żebyśmy my mieli na odprawy i kopa w dupę dostaniemy w grudniu lub z początkiem stycznia ja czekam bo im odprawy nie popuszczę

MALA
@ARS 16.12.2014 15:50

JAKA TO FIRMA?

@MALA 16.12.2014 15:51
JAKA TO FIRMA?

?

Czy już wiadomo coś nt tego kto przejmie Fagora? AMICA? BOSCH? ...

ciekawy

co słychać w szerokim świecie mastercooka? Czy ktoś jest zorientowany?

viva
@ciekawy 19.05.2014 11:15
co słychać w szerokim świecie mastercooka? Czy ktoś jest zorientowany?

Ztego co słyszałam to teraz na 1 zmiane pracuja...

ciekawy

To było do przewidzenia że będzie padaczka, przy takim kierownictwie nie ma się co dziwić.Generalicja da se radę a robole na bruk.

patriota

hiszpany wykończyły polski dobry zakład

lili

No to już po Fagorze...1200 osób na bruk;/

radziu

Firma leży i czyja to wina???? Wywalil bym tych wszystkich kierowników co się snują jak( usunięte przez administratora )po katach!! Jak wszystko walnie to oni sobie poradza a zwykli pracownicy na bruk!!!!!

były

Totalne nieporozumienie, nieludzkie normy (usunięte przez administratora) Mam dosyć szukam czego innego!

Andrzej

Pracuję w tej firmie już kilkanaście lat.Pracuję...bo pomimo ogłoszonej upadłości nadal prawnie jestem pracownikiem,choć nie wiem jak długo i czy wogóle ruszymy. Przez te lata pracy przechodziłem przez różne stanowiska, przez prawie wszystkie fabryki. Ogólnie powiem tak: Łatwo nie było...NIe raz mnie szlag trafiał...Miałem dosyć..Ale teraz wam powiem,że jak zabrakło mi tej pracy, bo już pięć prawie miesięcy siedzę w domu, to znów mnie szlag trafia bo mi brak tej pracy...Chętnie już bym wrócił. Widocznie już taka jest natura niektórych ludzi. Firma sama w sobie niczym szczególnym nie wyróżnia się od innych takich fabryk. Wszędzie trzeba zapieprzać bo to jest produkcja, wszędzie występuje chamstwo i wyzysk. W mojej rodzinie ludzie pracują w Toschibie oraz LG. Z porównania wiem,że Fagormastercook nie wiele różni się od tamtych. Być może jest drobna,że tak powiem różnica w płacy ale zasady są identyczne. Pracownik ma zapier....i nic wiecej nie ma do powiedzenia. To standard w takich firmach.

edzia

Hej! Mam pytanie jak to w końcu jest z Fagorem ponieważ dziś znalazłam ogłoszenie z Interkadry że szukają do Was do pracy na (usunięte przez administratora).Dzięki za odpowiedz:)

ciekawy

Właśnie przez takich mądralińskich mamy taką sytuację w naszym kraju. Egoistów nie brakuje.

zenada

betony do betonów.dla nas zawsze jest robota

ciekawy

Dzięki, dzięki za informacje. To było do przewidzenia w naszych realiach . Na wszystkich przyjdzie kolej prędzej czy później, takie mamy czasy.

Grzybek

W firmie cały czas trwają tzw. ukryte zwolnienia tzn. nie przedłuża się umów o pracę , zwalnia się w pierwszej kolejności osoby z czasowymi umowami o pracę. Teraz zbliża się pora na zwolnienia tych z umowami na czas nieokreślony.Dział sprzedaży jest w likwidacji....Czyli odpowiedzcie sobie sami co dalej.

ciekawy

Czy ktoś mi powie co z tym biednym mastercookiem się wyprawia? Może nie warto pytać? Czeski film?

ZainteresowanY

Witam, Czy ktoś może napisać jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Czy jest już nowy inwestor? Co z fabryka chłodziarkozamrażarek? Będzie coś z tego pod inna marka czy temat jest definitywnie zamknięty?

Dostawca

Teraz dostawcy FagorMastercooka maja problemy i zwalniają pracowników, tragedia: (usunięte przez administratora)

kolega

Wlasnie GW podala,ze firma upadla.

?

Od kiedy dawny Wrozamet polonczyl sie z fagorem jest coraz gorzej i gorzej wszystko sie wali i zmierza do upadlosci taka jest prawda fagorMastercoock to juz historia, tam juz prokurator siedzi i ponoc cbos. oddajcie zwloki chinczykowi(hajerowi) on juz dokonczy dokopie lezacego

Nina

Takie molochy jak Mastercook,Whirpool czy Wabco to [usunięte przez administratora] pracy.Więcej inżynierów i biurowych niż produkcyjnych.Prawda jest taka,że robi się coraz gorzej.Ludzie po szkołach obejmujący wysokie stanowiska, to tumany do potęgi nie mający żadnego doświadczenia.Jeden mądrzejszy od drógiego.Szkoda słów na to wszystko.Albo wyjdziemy na ulicę,albo nas zajadą,że nikt emerytury nie doczeka.

Witam mógłby mi ktoś napisać na czym polega praca na tzw.topach ?

zenon
@anonim 08.08.2013 16:54
Witam mógłby mi ktoś napisać na czym polega praca na tzw.topach ?

Topy - to taśma na której jest montowana pralka ładowana od góry, Fronty - Ładowana od przodu.

anik

ale o co Ci chodzi z urlopem? fagorowcy przychodzą 19 sierpnia do pracy a tymczasowcy wtedy kiedy im powiedzą przez tel. czy sms..

dziewczyna

praca ciężka, płacą mało... zdecydowanie za mało jak za pracę na 3 zmiany, ale kierownik na topach jest bardzo ok i brygadziści raczej też :) pozdrowienia dla przystojnego brygadzisty [usunięte przez administratora] ze szczelności :* który pewnie nigdy tego nie zobaczy ;p

Pietrek Top
@dziewczyna 26.07.2013 23:17

Witam jak Góral jest przystojny(usunięte przez administratora)

jawiem

Ruszymy z kopyta po wolnym? Zapomnij! Nigdy w historii tego zakładu tak nie było, wręcz odwrotnie. Sezon jesienno zimowy zawsze jest ciężki. To że teraz jest lipa na frontach i zmywarkach nie wynika z faktu, że nie ma zapotrzebowania. Zapotrzebowanie jest. Po prostu pieniądze za komponenty przelewane są z dużymi poślizgami a żadna firma nie dostarczy nam detali, jak nie będzie miała na czas kasy na swoim koncie. Tyle.

CIĄGLE_TYMCZASOWY

No i mamy, 4 tygodnie bez pracy... Oby tylko cztery! Trzeba mieć nadzieję, że po tym całym postojowym, wszystkie linie ruszą z kopyta i będzie na Nas zapotrzebowanie. Panie Murzyn zlituj się Pan. Pozdrawiam i udanego "urlopu"(niestety, bez bez umowy) !

czarny lis

Pracowałem w tym syfie tydzień,przez pośrednika:) Na taśmie z kuchenkami:) Tam jest jeszcze gorzej jak w whirlpoolu . [usunięte przez administratora] za grosze. Współczesny kolonializm:) Takie firmy jak Mastecook; whirlpool radzę omijać szerokim łukiem . Jeżeli naprawdę niemasz żadnej pracy to można tam pracować. To są firmy które czerpią zyski z niewolniczej pracy:) Pracujesz przy taśmie uwiązany jak pies:)) Cieszę się że już tam nie pracuję. Nie polecam z całego serca.

duodonte

Popracuj kilka, kilkanaście lat, to zrozumiesz w jakim burdelu pracujesz. Jak Cię satysfakcjonuje praca za 1400 zł w to współczuję braku wyobraźni i aspiracji. Co mądrzejszy i młody to stąd ucieka, ale idąc Twoim tokiem rozumowania lepszy rydz niż nic :D

MAGDALENKA

A ja pracuje na Topach u kierownika p.[usunięte przez administratora] i nie narzekam ,nigdzie Wam nie zapłacą za "nic nie robienie"wszędzie trzeba zasuwać.P [usunięte przez administratora] jest wymagający dąży do normy nie raz powie coś ostrzej (tez miałam z nim nie raz zatargi) uważam że warto porozmawiać szczerze i na spokojnie wyjaśnić sprawę,Pracuje tam mnóstwo ludzi z różnymi charakterami i trudno jest się ze wszystkimi dogadać i ludzie to w końcu praca a nie wakacje! dajcie sobie na luz wychodzicie po 8 godzinach i zapominacie o pracy.Jestem zatrudniona przez Gi group i na pensje też nie narzekam sama przystałam na takie warunki umowy a p.[usunięte przez administratora] tez zawsze pomoże wytłumaczy znajdzie najlepsze rozwiązanie sprawy.Ja się komuś nie podoba nikt go tam siłą nie trzyma .NIE JEST WCALE TAK ŻLE!!! POZDRAWIAM

onx

Nie widziałem, żeby kiedykolwiek się uśmiechnął, zagadał do pracownika. Tu nie chodzi panie Kierowniku, żeby Pan z nami na piwo chodził, ale odrobina kultury i uśmiechu naprawdę nie zaszkodzi a wręcz pomoże rozładować niefajną atmosferę na najcięższym wydziale.

no name

slajd - 2009-10-25 21:41:25 W gorszej firmie nie pracowałem chamstwo brak organizacji .po [usunięte przez administratora] robią szkolenia bhp wysyłają na badania jak potrafią zwolnić ludzi po dwóch godzinach pracy moim zdaniem bezsęsu tragiczna firma moja noga więcej tam nie postanieP. kierownik[usunięte przez administratora] do pracownika: "... Jak nie pasuje, to wynocha!"- to mówi samo za siebie.

anonim - 2009-08-15 10:21:45 Dodaj opinie o fagor-mastercook - wrocław. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Firma tragedia, nie polecam i pszestrzegam przed pracą w takim towarzystwie. Wyzysk i brak szacunku dla człowieka

odpowiadający

A na kuchenkach jak na kuchenkach 1 zmiana

pytająca

A jak jest na kuchenkach? Ile jest zmian itp.?

greg

Wszystkim osobom mającym zamiar zatrudnić się w Fagorze, stanowczo odradzam ten pomysł. Niech nikt nie da się omamić obietnicom, że zakład się będzie rozwijał, że powstaną nowe linie montażowe (pralko suszarki :D ), że gwałtownie wzrośnie zatrudnienie. Progres w tej firmie to pojęcie obce. Tutaj boom na produkcję trwa kilka miesięcy (przeważnie w sezonie letnim, do urlopu sierpniowego) a potem jak zawsze nastąpi powolny regres, zastój, redukcje i tak w "koło macieja". Nawet jeśli ktoś nas kupi, znajdzie się jakiś inwestor..nie wiem, Chińczyk, Francuz czy Eskimos to będzie to wiązało się z kolejnym cięciami kosztów. Kasa będzie szła na budowę nowej fabryki ( de facto takie są zamysły zarządu ), więc przeciętny pracownik może zapomnieć o jakiejkolwiek podwyżce. Jeżeli kogoś satysfakcjonuje zapierdzielantus za 1500 PLN to powodzenia. Współczuję osobom, które z przyczyn materialnym musza gdzieś pracować i wybierają karkołomny Fagor. Wszystkim pozostałym osobom odradzam ten zakład. Nie dorobicie się tu niczego oprócz garba i frustracji zawodowej...

noname

Firma tragedia!Srednie zarobki na reke to 1300zl!W dodatku kaza pracowac w swiatek piatek i niedziela!.Liczy sie tylko norma a nie nasze zdrowie!To juz lepiej pracowac w supermarkecie niz w FAGOR!!!Omijajcie fagor szerokim lukiem!!!ODRADZAM!!!!

wkrętarka

Dlaczego część osób z produkcji została nagle przeniesiona z GiGroup do Interkadry? Czy ktoś wie o co tu chodzi?

kicikici

czy są obecnie przyjęcia na produkcję?

starty taty

ha! jutro mam rozmowe w mastercooku.. trzymajcie kciuki ;) hahaha!

aniaxxx

na topach? w całym zakładzie jest niewesoło i redukować ludzi maja maxymalnie, nawet stałych pracowników..ale dla pocieszenia kryzys ma ustąpić koło 2016 r. Sama szukam pracy na gwałt, bo w każdej chwili mogą mnie kopnąć na zieloną trawkę

topman

Coś niewesoło zaczyna robić się na TOPach, straszą, że wkrótce likwidacja trzeciej zmiany, a tym samym redukcja tymczasowych. Zaczną się zwolnienia, przeniesienia...

prersley

Tak to wlasnie jest jak ludzie zamiast pracowac sami nakrecaja sie plotami. To jest tylko zwykla bezmyslnosc i glupota tych osob. Ale nie da sie ukryc, sa osoby ktore juz dawno powinny zniknac z listy pracownikow FM. Ale zmieni sie to gdy w zycie tloczni wejda od dawna omawiane zmiany na wydziale. A jakie- sami wiecie. Gdyby kazdy z nas byl soba w 100% wowczas to forum byloby niepotrzebne.

Zostaw opinię o fagor-mastercook - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fagor-mastercook