Opinie o Fagor-Mastercook w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fagor-Mastercook. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fagor-Mastercook o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fagor-Mastercook w Wrocław

Pracuję w tej firmie już kilkanaście lat.Pracuję...bo pomimo ogłoszonej upadłości nadal prawnie jestem pracownikiem,choć nie wiem jak długo i czy wogóle ruszymy. Przez te lata pracy przechodziłem przez różne stanowiska, przez prawie wszystkie fabryki. Ogólnie powiem tak: Łatwo nie było...NIe raz mnie szlag trafiał...Miałem dosyć..Ale teraz wam powiem,że jak zabrakło mi tej pracy, bo już pięć prawie miesięcy siedzę w domu, to znów mnie szlag trafia bo mi brak tej pracy...Chętnie już bym wrócił. Widocznie już taka jest natura niektórych ludzi. Firma sama w sobie niczym szczególnym nie wyróżnia się od innych takich fabryk. Wszędzie trzeba zapieprzać bo to jest produkcja, wszędzie występuje chamstwo i wyzysk. W mojej rodzinie ludzie pracują w Toschibie oraz LG. Z porównania wiem,że Fagormastercook nie wiele różni się od tamtych. Być może jest drobna,że tak powiem różnica w płacy ale zasady są identyczne. Pracownik ma zapier....i nic wiecej nie ma do powiedzenia. To standard w takich firmach.

edzia

Hej! Mam pytanie jak to w końcu jest z Fagorem ponieważ dziś znalazłam ogłoszenie z Interkadry że szukają do Was do pracy na (usunięte przez administratora).Dzięki za odpowiedz:)

ciekawy

Właśnie przez takich mądralińskich mamy taką sytuację w naszym kraju. Egoistów nie brakuje.

zenada

betony do betonów.dla nas zawsze jest robota

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fagor-Mastercook? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
ciekawy

Dzięki, dzięki za informacje. To było do przewidzenia w naszych realiach . Na wszystkich przyjdzie kolej prędzej czy później, takie mamy czasy.

Grzybek

W firmie cały czas trwają tzw. ukryte zwolnienia tzn. nie przedłuża się umów o pracę , zwalnia się w pierwszej kolejności osoby z czasowymi umowami o pracę. Teraz zbliża się pora na zwolnienia tych z umowami na czas nieokreślony.Dział sprzedaży jest w likwidacji....Czyli odpowiedzcie sobie sami co dalej.

ciekawy

Czy ktoś mi powie co z tym biednym mastercookiem się wyprawia? Może nie warto pytać? Czeski film?

ZainteresowanY

Witam, Czy ktoś może napisać jak wygląda obecna sytuacja w firmie? Czy jest już nowy inwestor? Co z fabryka chłodziarkozamrażarek? Będzie coś z tego pod inna marka czy temat jest definitywnie zamknięty?

Dostawca

Teraz dostawcy FagorMastercooka maja problemy i zwalniają pracowników, tragedia: (usunięte przez administratora)

kolega

Wlasnie GW podala,ze firma upadla.

?

Od kiedy dawny Wrozamet polonczyl sie z fagorem jest coraz gorzej i gorzej wszystko sie wali i zmierza do upadlosci taka jest prawda fagorMastercoock to juz historia, tam juz prokurator siedzi i ponoc cbos. oddajcie zwloki chinczykowi(hajerowi) on juz dokonczy dokopie lezacego

Nina

Takie molochy jak Mastercook,Whirpool czy Wabco to [usunięte przez administratora] pracy.Więcej inżynierów i biurowych niż produkcyjnych.Prawda jest taka,że robi się coraz gorzej.Ludzie po szkołach obejmujący wysokie stanowiska, to tumany do potęgi nie mający żadnego doświadczenia.Jeden mądrzejszy od drógiego.Szkoda słów na to wszystko.Albo wyjdziemy na ulicę,albo nas zajadą,że nikt emerytury nie doczeka.

Witam mógłby mi ktoś napisać na czym polega praca na tzw.topach ?

zenon

Topy - to taśma na której jest montowana pralka ładowana od góry, Fronty - Ładowana od przodu.

anik

ale o co Ci chodzi z urlopem? fagorowcy przychodzą 19 sierpnia do pracy a tymczasowcy wtedy kiedy im powiedzą przez tel. czy sms..

dziewczyna

praca ciężka, płacą mało... zdecydowanie za mało jak za pracę na 3 zmiany, ale kierownik na topach jest bardzo ok i brygadziści raczej też :) pozdrowienia dla przystojnego brygadzisty [usunięte przez administratora] ze szczelności :* który pewnie nigdy tego nie zobaczy ;p

Pietrek Top
@dziewczyna

Witam jak Góral jest przystojny(usunięte przez administratora)

jawiem

Ruszymy z kopyta po wolnym? Zapomnij! Nigdy w historii tego zakładu tak nie było, wręcz odwrotnie. Sezon jesienno zimowy zawsze jest ciężki. To że teraz jest lipa na frontach i zmywarkach nie wynika z faktu, że nie ma zapotrzebowania. Zapotrzebowanie jest. Po prostu pieniądze za komponenty przelewane są z dużymi poślizgami a żadna firma nie dostarczy nam detali, jak nie będzie miała na czas kasy na swoim koncie. Tyle.

CIĄGLE_TYMCZASOWY

No i mamy, 4 tygodnie bez pracy... Oby tylko cztery! Trzeba mieć nadzieję, że po tym całym postojowym, wszystkie linie ruszą z kopyta i będzie na Nas zapotrzebowanie. Panie Murzyn zlituj się Pan. Pozdrawiam i udanego "urlopu"(niestety, bez bez umowy) !

czarny lis

Pracowałem w tym syfie tydzień,przez pośrednika:) Na taśmie z kuchenkami:) Tam jest jeszcze gorzej jak w whirlpoolu . [usunięte przez administratora] za grosze. Współczesny kolonializm:) Takie firmy jak Mastecook; whirlpool radzę omijać szerokim łukiem . Jeżeli naprawdę niemasz żadnej pracy to można tam pracować. To są firmy które czerpią zyski z niewolniczej pracy:) Pracujesz przy taśmie uwiązany jak pies:)) Cieszę się że już tam nie pracuję. Nie polecam z całego serca.

duodonte

Popracuj kilka, kilkanaście lat, to zrozumiesz w jakim burdelu pracujesz. Jak Cię satysfakcjonuje praca za 1400 zł w to współczuję braku wyobraźni i aspiracji. Co mądrzejszy i młody to stąd ucieka, ale idąc Twoim tokiem rozumowania lepszy rydz niż nic :D

MAGDALENKA

A ja pracuje na Topach u kierownika p.[usunięte przez administratora] i nie narzekam ,nigdzie Wam nie zapłacą za "nic nie robienie"wszędzie trzeba zasuwać.P [usunięte przez administratora] jest wymagający dąży do normy nie raz powie coś ostrzej (tez miałam z nim nie raz zatargi) uważam że warto porozmawiać szczerze i na spokojnie wyjaśnić sprawę,Pracuje tam mnóstwo ludzi z różnymi charakterami i trudno jest się ze wszystkimi dogadać i ludzie to w końcu praca a nie wakacje! dajcie sobie na luz wychodzicie po 8 godzinach i zapominacie o pracy.Jestem zatrudniona przez Gi group i na pensje też nie narzekam sama przystałam na takie warunki umowy a p.[usunięte przez administratora] tez zawsze pomoże wytłumaczy znajdzie najlepsze rozwiązanie sprawy.Ja się komuś nie podoba nikt go tam siłą nie trzyma .NIE JEST WCALE TAK ŻLE!!! POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o Fagor-Mastercook - Wrocław

• Jak się pracuje w Fagor-Mastercook?

Zobacz opinie na temat firmy Fagor-Mastercook tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fagor-Mastercook