Fagor Gastro Polska Sp. z o.o.

Palmiry

Opinie o Fagor Gastro Polska Sp. z o.o.

Adi

Witam ile mozna w chwili obecnej zarobic na początek. Jest jakis socjal?

miki
użytkownik zarejestrowany

Teraz firma nazywa sie Fagor industrial, na ich stronie internetowej jest ogólny formularz aplikacyjny, gdyby ktos szukal pracy. Firma to głównie urzadzenia grzewcze, zmywarki, piece i kuchnie, które ciesza sie dużym uznaniem wsród klientów.

edessaplayer

Dlaczego z Płońska? W Handlowym pewnie z 3 tyś. zarobią

dkr

Zgadzam się chesz tam pracować to grunt to rodzinka w innym wypadku brak szans

Witam. zarobki jak wszędzie z czterema sobotami (zwanyni setkami) to ok.1950zł czy tak dużo to niewiem bo praca lekka nie jest to tyle o produkcji. Jeżeli chodzi o biuro to na start więcej niż 1800 nie dają a czas pracy to nienormowany a (usunięte przez administratora) spory. Jezeli chcesz pracować w firmie FAGOR to musisz mieć tam znajomości albo być z Płońska w innym przypadku jest to nie możliwe.

Zostaw opinię o Fagor Gastro Polska Sp. z o.o. - Palmiry

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fagor Gastro Polska Sp. z o.o.