Opinie o Fagor-Mastercook w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fagor-Mastercook. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fagor-Mastercook o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fagor-Mastercook w Wrocław

onx

Nie widziałem, żeby kiedykolwiek się uśmiechnął, zagadał do pracownika. Tu nie chodzi panie Kierowniku, żeby Pan z nami na piwo chodził, ale odrobina kultury i uśmiechu naprawdę nie zaszkodzi a wręcz pomoże rozładować niefajną atmosferę na najcięższym wydziale.

no name

slajd - 2009-10-25 21:41:25 W gorszej firmie nie pracowałem chamstwo brak organizacji .po [usunięte przez administratora] robią szkolenia bhp wysyłają na badania jak potrafią zwolnić ludzi po dwóch godzinach pracy moim zdaniem bezsęsu tragiczna firma moja noga więcej tam nie postanieP. kierownik[usunięte przez administratora] do pracownika: "... Jak nie pasuje, to wynocha!"- to mówi samo za siebie.

anonim - 2009-08-15 10:21:45 Dodaj opinie o fagor-mastercook - wrocław. Twoja ocena może okazać się bezcenna przy procesie rekrutacyjnym, podjęciu decyzji, pracy.Firma tragedia, nie polecam i pszestrzegam przed pracą w takim towarzystwie. Wyzysk i brak szacunku dla człowieka

odpowiadający

A na kuchenkach jak na kuchenkach 1 zmiana

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fagor-Mastercook? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
pytająca

A jak jest na kuchenkach? Ile jest zmian itp.?

greg

Wszystkim osobom mającym zamiar zatrudnić się w Fagorze, stanowczo odradzam ten pomysł. Niech nikt nie da się omamić obietnicom, że zakład się będzie rozwijał, że powstaną nowe linie montażowe (pralko suszarki :D ), że gwałtownie wzrośnie zatrudnienie. Progres w tej firmie to pojęcie obce. Tutaj boom na produkcję trwa kilka miesięcy (przeważnie w sezonie letnim, do urlopu sierpniowego) a potem jak zawsze nastąpi powolny regres, zastój, redukcje i tak w "koło macieja". Nawet jeśli ktoś nas kupi, znajdzie się jakiś inwestor..nie wiem, Chińczyk, Francuz czy Eskimos to będzie to wiązało się z kolejnym cięciami kosztów. Kasa będzie szła na budowę nowej fabryki ( de facto takie są zamysły zarządu ), więc przeciętny pracownik może zapomnieć o jakiejkolwiek podwyżce. Jeżeli kogoś satysfakcjonuje zapierdzielantus za 1500 PLN to powodzenia. Współczuję osobom, które z przyczyn materialnym musza gdzieś pracować i wybierają karkołomny Fagor. Wszystkim pozostałym osobom odradzam ten zakład. Nie dorobicie się tu niczego oprócz garba i frustracji zawodowej...

noname

Firma tragedia!Srednie zarobki na reke to 1300zl!W dodatku kaza pracowac w swiatek piatek i niedziela!.Liczy sie tylko norma a nie nasze zdrowie!To juz lepiej pracowac w supermarkecie niz w FAGOR!!!Omijajcie fagor szerokim lukiem!!!ODRADZAM!!!!

wkrętarka

Dlaczego część osób z produkcji została nagle przeniesiona z GiGroup do Interkadry? Czy ktoś wie o co tu chodzi?

kicikici

czy są obecnie przyjęcia na produkcję?

starty taty

ha! jutro mam rozmowe w mastercooku.. trzymajcie kciuki ;) hahaha!

aniaxxx

na topach? w całym zakładzie jest niewesoło i redukować ludzi maja maxymalnie, nawet stałych pracowników..ale dla pocieszenia kryzys ma ustąpić koło 2016 r. Sama szukam pracy na gwałt, bo w każdej chwili mogą mnie kopnąć na zieloną trawkę

topman

Coś niewesoło zaczyna robić się na TOPach, straszą, że wkrótce likwidacja trzeciej zmiany, a tym samym redukcja tymczasowych. Zaczną się zwolnienia, przeniesienia...

prersley

Tak to wlasnie jest jak ludzie zamiast pracowac sami nakrecaja sie plotami. To jest tylko zwykla bezmyslnosc i glupota tych osob. Ale nie da sie ukryc, sa osoby ktore juz dawno powinny zniknac z listy pracownikow FM. Ale zmieni sie to gdy w zycie tloczni wejda od dawna omawiane zmiany na wydziale. A jakie- sami wiecie. Gdyby kazdy z nas byl soba w 100% wowczas to forum byloby niepotrzebne.

ELVIS

ZGADZAM SIE Z PANEM PONIZEJ ! LUDZIE CO WY ZA BREDNIE PISZECIE. TRZEBA PIERW SPOJRZEC NA SIEBIE A NIE NA INNYCH.

Spokojny

Pracujemy żeby żyć ! Przychodzimy do zakładu by pracować , dobrze wykonywać swoje obowiązki , nie szukajcie tu przyjaciół , kolegów - 8 godz i do domu , zapomnieć o wszystkim i żyć swoimi radościami , problemami. Ludzie bądźcie ludzmi dla siebie i dla innych - Wy na dole i Wy na stołkach !!! Oszczerstwa , obelgi - to nie jest nikomu potrzebne - każdy w swoim sumieniu wie jaki jest i niech rozliczy się sam ze sobą . Na ludzkim cierpieniu i krzywdzie jeszcze się nikt nie dorobił. Ponoć sprawiedliwości nie ma , ja myślę że Ktoś poprostu daje nam lekcję życia i czas na obranie drogi . I dopiero nastanie sprawiedliwość. Pokój Ludziom Dobrej Woli !!!

gh

Najpierw naucz sie pisac a pozniej szukaj pracy.

jan

Też tam pracowałem 7 lat. W lecie gorąco w zimie oj jak zimno. Współczuję dalej mają 1500 zł. Przecież to jest 2012 rok.-- tyle lat bez podwyżek ?

universal

jeżeli zdrowie i życie wam miłe, nie zaczynajcie pracy w fagorze-kołchozie, a już na pewno omijajcie szerokim łukiem pralkowe fronty..bajzel, brak organizacji, [usunięte przez administratora] Pracowałem już na kuchniach, topach i lodówkach,ale takiej patologii co jest na frontach nie widziałem

zielony

Jak wygląda praca na taśmie w Fagorze (zresztą, pewnie w każdym innym zakładzie również)? Norma Przerwa Norma Przerwa Norma Koniec zapieprzania. I tak 5 dni w tyg. na 3 zmiany.

~były pracownik

Pracowałem w tym[usunięte przez administratora] ponad 6 lat więc wiem jak jest i wole polar przez Adecco bo z trzema sobotami na zlecenie zarobiłem prawie 3000 brutto.Ci co mądrzejsi nawet z biura technolodzy planisci juz od dawna pracują w polarze bo widze ich na hali i wszyscy mamy wyje....ne!A w Fagorze od kiedy pamietam zawsze było magiczne słowo KRYZYS bo tak wygodnie dac 1500 zeby ludzie z głodu nie zdechli i jazda do roboty.

Zostaw merytoryczną opinię o Fagor-Mastercook - Wrocław

• Jak się pracuje w Fagor-Mastercook?

Zobacz opinie na temat firmy Fagor-Mastercook tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fagor-Mastercook