Opinie o Fagor-Mastercook w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fagor-Mastercook. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fagor-Mastercook o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: RTV i fotografia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fagor-Mastercook w Wrocław

kwiatek

hehhee smiech na sali!!!!!!!!!!!!!!!! najchetnij to ztrudniaja przez te agencje pracy, w ktorych siedza niekompetentne babki, które jakby z choinki sie urwały. no ale czego można wymagac jeżeli 3/4 tej fabryki to ludzie z wiosek o bardzo niiiiiiiiiiiiiiiskich ambicjach, dla nich praca za 1800 zl brutto to istny raj na ziemi.....zrobia dosłownie wszystko by ta prace utzrymac. jeszcze rok a fagor bedzie ztrudniał tylko takich ludzi, nie wiem tylko gdzie ich znajdzie bo społećzeństwo sie starzeje szybko hehe a z wrocławia to raczej nikt nie bedzie sie użerał w siurami gdzie wiekszość to tepi ludzie!!!!. nikt normalny tam nie bedzie parcowal i cały dzień sie użerał z brygadzistami, pracownikami, kierownikami o ilorazie inteligencji na poziomie 7 klasy, z kim rozmawaiac? ludzie tam to banda niekompetentncych narzekaczy, krętaczy, trzymaja się ajk wielka rodzina z jednego autobusu zal.....wprowadzają niemiło atmosfere w pracy, wyscigu szczurów. normalni ludzie sie z tamtąd zwalniaja i uciekaja do ludzi cywilizowanych, z taka banda kto chciałby sie użerac codziennie 8 godz, psyhicznie nikt nie da rady. to jak rozmowa z dziewięciolatkiem masakra.........FAGOR JEŚLI CHCE PRZETRWAC NIECH ZACZNIE WPROWADZAC AJKĄŚ SELEKCJE I NIECH ZATRUDNIA LUDZI BARDZIEJ INTELIGENTNYCH, bo niedługo wiosek w całej Polsce im zabrakniie (oczywiscie na wsi tez sa ludzi inteligentni, sprtni, normalni, ale to trzeba szukac ze swieczką)i napewno nie w okolicach tego śmiesznego Wąsocza)

gołość

Zakład pracy chronionej , no niestety tak to można określić ten przytułek ludzi z kumoterstwem i brakiem zrozumienia dla zwykłego pracownika którego chce sie tylko maksymalnie wyzyskiwać i trzymając sie ciągle zasady kryzys dla was a sami sobie używając .

Zadowolony z życia

Ale wy tu wszyscy brednie wypisujecie na temat tej wspaniałej firmy czemu to robicie za co pytam się? Czy za to, że pan kierownik wyrzucił was za picie i bardzo dobrze bo w pracy się nie pije a jest kryzys i pracę trzeba szanować!!!! Powiem wam całą prawdę: Słuchajcie dzieci coś wam powiem Mastercook do najlepsza firma na ziemi. Zarobki wahają się w granicach od 5000 do 8000 zł brutto a dodatkowo oferują szeroki wachlarz szkoleń zarówno językowych jak i technicznych. oczywiście nie wliczając Pana kierownika oraz Prezesa Ci Państwo to na pewno więcej zarabiają. Ja na przykład zarabiam 6000 zł brutto mało tego na święta Bożego Narodzenia dostajemy 1500zł w bonach a na Wielkanoc 1000zł czego można chcieć więcej od życia to najlepsza firma dla ludzi chcących zdobyć doświadczenie i zarobić dużo pieniędzy nic tylko składać tam swoje papiery naprawdę warto. Panuje tam zawsze miła rodzinna atmosfera a twoi przełożeni wprowadzą Cię w świat artykułów AGD tej wspaniałej firmy Mastercook. Jeżeli mogę wam coś doradzić to jeżeli Pan[usunięte przez administratora] podczas rozmowy kwalifikacyjnej zada pytanie ile chcesz zarabiać to śmiało możecie mówić 4000zł brutto zobaczycie oni naprawdę gotowi są dać Wam takie pieniądze nawet nie będą marudzić zobaczą, że się cenisz i że nie mają z byle kim do czynienia

norek

A mi tam dobrze. Awansowałem , dostałem podwyżkę i dalej robię swoje. Praca jak każda inna , a że Polacy to taki narzekający na wszystko naród , to już nie mój problem... Pozdrawiam.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Fagor-Mastercook? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
lachon

Chciałbym na początku dodac ze firma fagormastercook to jedno wielkie[usunięte przez moderatora], przez 5 lat wiekszosc dostala 100 zl podwyzki ( zastanawiam sie gdzie dom kupic :-) ) zwiazki to jakas żenada i myslą tylko o swoich [usunięte przez moderatora] ( polar w 2012 wywalczyl 300 zł ) a my co wywalczylismy ? pytanie do przewodniczacych zwiazkow. Poprostu kiedys ucieli im jaja. Ja juz dawno [usunięte przez moderatora] na ten zakład bo nic tu dobrego nikogo nie spotkało i nie spotka, jesteśmy slugusami hiszpanów i rypią nas w[usunięte przez moderatora] bo zwiazki na to pozwalaja. wystarczy sie postawic a hiszpanie nic nie zrobia bo do chin sie nie przeniosa :) Apeluje do związków, zróbcie cos bo ludzie w koncu nie wytrzymaja.

janek

nic dobrego nas tu nie spotka wiec ... na pralkach patologia na kuchenkach balagan a na lodowkach jedna masakra oddelegowania i kumoterstwo brak organizacji jedynie ta tlocznia jest OK ale tyle co tu pieniedzy sie marnuje to tylko [usunięte przez moderatora] jeden wie

normalpeople

Tomek26, ciekawe jakie piastujesz stanowisko...bo na pewno nie robotnicze. Nie znam żadnej ŻADNEJ osoby na stanowisku Pracownik Produkcji, której by się podobała płaca i praca w tym zakładzie. Tak więc drogi Tomku nie wypowiadaj się w ogóle, bo o obiektywizmie w Twoich wypowiedziach nie ma mowy.

Święta racja Tomek 26:) !!!

TOMEK26:)

jak jestescie takimi łbami że sobie nigdzie nie poradzicie to tak będziecie narzekać całe życie,ja Tam pracuje robie swoją robote i odpowiada Mi to,a ze kierownik taki i taki(jeden z drugim [usunięte przez moderatora] ma to powiedz mu to w twarz) a nie podludzie na forum piszecie obelgi tylko

Ktoś

Jaka jest jakość produkowanych wyrobów? Chodzi mi o piekarniki i zmywarki do zabudowy (pełnej)?

Ludzie mastercooka jezeli widzicie ze w waszym zakadzie dzieja sie takie rzeczy ze osoby po podstawwce zajmuja stanowiska kierownicze to nie ma sie co dziwic ze zakad pod upada .Z tym zawsze mozna cos zrobic .dla mnie jest smieszne ze tak liczaczy sie zakad na swiecie pozwoli sobie na takie rzeczy.smieszne.Zrobcie pozew zbiorowy i napiszcie gdzies wyzwj nawet do samego wasciciela spolki oraz praw czowieka.Wtedy zaczna sie jakies konkretne kontrole wiem z wasnego doswiadczenia pozdrowienia dla wszystkich brygazistow po podstawowce oray kierownikow kpina

Pracownik produkcji - Praliki

Na wstępie ślę gorące pozdrowienia dla brygadzistów: Górala, Łukasza oraz Kozaka! Niedługo się zwalniam z tej firmy - nie widzę tam perspektyw na przyszłość. Na wstępie podejście do pracownika średnie - na przepustkę na auto trzeba sobie "zasłużyć" bo oczywiście nie chce się brygadzistom jak to powinno być w każdej szanującej się firmie zrobić tego od ręki. Na taśmie trzeba gonić. Jak ktoś nie ma smykałki w rękach to albo się szybko nauczy albo równie szybko go zwolnią. Choć i tak zwolnią jak nie będzie zleceń - kwestia czasu, kariery tutaj nie zrobisz. Ogólnie jak się jakaś maszyna rozwali (co jest dosyć częstym zjawiskiem gdyż nikt o nie nie dba) to linia stoi i generalnie nie trzeba już gonić bo i tak normy się nie wyrobi. Audyty brygadzistów gdzie sprawdzają momenty dokręcania wkrętaków w porównaniu do innych firm (np WABCO) wypadają kiepsko. Najczęściej nie mierzą nic tylko wpisują w tabelkę takie pomiary jakie powinny być, bo po co mierzyć jeżeli przez to zrobi się mniej pralek. Z audytami BHP i porządku na linii się nie spotkałem. Żeby nie było ze same krytyki wypisuję to oczywiście na kontakty międzyludzkie nie można tam narzekać - przynajmniej ja się z takimi przypadkami nie spotkałem, ludzie mili i uprzejmi, nawet brygadziści także nie są złymi ludźmi jak się z nimi dłużej popracuje. To że brygadziści gonią, motywują, pomagają przy taśmie to nie ich wina - oni też komuś podlegają wiec oni dają ochrzan pracownikom a sami też dostają od przełożonych. Co mógłbym polecić w własnego doświadczenia ? Miejcie na wszystko wyjebane ! - jak to Stefan mówi. Brygadzista ciebie ochrzania? to wiedz ze chce ci w ten sposób zmotywować (widocznie faktycznie coś robisz nie tak), linia się popsuła ? nie przejmuj się (chyba ze ty ją popsułeś). Ważne aby twoje stanowisko nie było zapchane- pralka ma przyjść masz zrobić swoje dobrze i pralka ma jechać dalej a to co się dzieje dookoła ciebie nie interesuje. Tak więc jeżeli chce ci się pracować przez całe życie za 1500zł na rękę to witamy w FAGORZE. (stawka dla pracowników zatrudnionych przez firmę , przez pośrednictwo dostajesz jeszcze mniej i umowę przedłużaną co 2 tygodnie)

Pracowalem około roku jako ligistyk na kuchniach. Kupa roboty balagan i sląbe wynagrodzenie niema co sie stracbo jak pracownika docenia to tylko na krutki czas i dowalą mu tyle roboty ze niewiedza co maja robić. Na magazynie kuchni, brygadzista ma za wysokie ambicje ale jak trzeba to nawet pomoze. Na mulda w magazynie bałągan brak ludzi i logistyków wykorzystuja. Ale jak człowik wie co gdzie leży to praca jest fajna i przyjemna I bardzo wyrozumiala brygadzistka w porównaniu do drugiego brygadzisty. na magazynie robilem 7 miesiecy na muldach nie chicalem tam zawszelka cene isć ale po tygodniu wiedzialęm że jest fajnie i mal duży luz. ludzie z magazynu zawsze pomagali sobie był problem to go szybko rozwiazali niebyło z tym problemu. A to co kolega napisał to prawda konfidenci to mnieli najlepiej kapusie wiecznie nażekali że niemaja czasu i nie wyrabiaja sie ale na plotkowanie to zawsze mnieli. odnoosze sie do człoweika z magazynu kazdy go zna :0 pozdrawiam maly wózek boczniowy :0

Lea

Przestraszyliście mnie Jutro mam iść pierwszy raz i w ogóle nie mam na to ochoty,mimo,że desperacja mnie do tego zmusza:(

WW

Sytuacja w Zakładzie jest nieciekawa, żeby nie powiedzieć beznadziejna. Koreańczycy wycofali się z zawarcia umowy. Sprzedajność spada do minimalnych pułapów. Powstały gigantyczne zadłużenia. Kto na tym ucierpi najbardziej?Oczywiście pracownicy. Szykują się masowe zwolnienia. Na przesunięcia nie ma co liczyć, bo już nie ma gdzie ludzi upychać po wydziałach.

Brygadzista z Montażu

Ludzie chory człowiek !!!!!!!!! . Piszesz herezje zawodówka to minimum a z wyższym to na stanowisko kierownika zmianowego nikt się nie pcha . Wiem bo tam pracuje .

Ten pajac [usunięte przez moderatora] na facebooku dodal,ze lubi ten portal, czyli opinie o fagorze. Zenada kierowniczku,ale widac,ze na bezaco z tym jestes .

zwolniona pracownica

Tak wlasnie w tym zakladzie jest!!! Wlasnie teraz mialo to miejsce [usunięte przez moderatora]zostawil sobie tylko swoich[usunięte przez moderatora]!!! Prawda panie "kierowniku", ze pan lubi donosicieli, podlizywaczy itp???? Przeciez pan to uwielbia. Wstyd,ze zwolnil pan tak dobrze pracujace kobiety, gdzie pana honor, ambicja? Jak mozna informowac pracownika przez tel, ze jest zwolniony??? No coz pan mysli,ze tak wolno, bo skad pan moze wiedziec jak takie sprawy sie zalatwia, wkoncu jest pan zwyklym glabem.

ktoś!

Praca w tym zakładzie to wielkie nieporozumienie, osoby na stanowiskach kierowniczych bez jakichkolwiek kompetencji i wykształcenia, przykład-łysy [usunięte przez moderatora], za wykonanie normy sprzedał by własną matkę i w 100%- tach konfident. Albo brygadzistka z magazynu bez żadnej wiedzy, bez jakiegokolwiek pojęcia o pracy na magazynie, totalna[usunięte przez moderatora] elokwencja tej pani= mniej niż 0, fałszywa, obłudna konfidentka, ale liże[usunięte przez moderatora] i donosicielstwo na każdym kroku; brygadziści wchodzą w (usunięte przez administratora) kierownikom ci menadżerom itd. Awans uzyskuje się tylko po znajomości i lizydupstwo (wykształcenie bez znaczenia). Zjednoczeni w związkach ci [usunięte przez moderatora] (kierownicy zmianowi i brygadziści) wzajemnie się tam adorują i popierają, także mur nie do zburzenia, jak za PRL-u. Uwierzcie mi, że w departamencie kuchni na stanowisku brygadzisty i kierownika zmianowego, nie ma ani jednej osoby z wyższym wykształceniem. Zawodówka to max. Pracownicy są[usunięte przez moderatora] do granic możliwości.

pani

a chętnie zatrudniają tam kobiety na magazyn ? dużo kobiet pracuje na magazynie ? Złożyłam tam swoje cv lecz po Waszych wypowiedziach zastanawiam się co i jak z tą robotą ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fagor-Mastercook - Wrocław

• Jak się pracuje w Fagor-Mastercook?

Zobacz opinie na temat firmy Fagor-Mastercook tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fagor-Mastercook