Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k.

Opinie o Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k.

Anetka Nowy wpis

Hej, chce się dowiedzieć jaka teraz wychodzi podstawa handlowcom. Parę lat temu ktoś stwierdził, że marna. Z oferty na stronie nie poznam konkretów odnośnie zarobków. podacie je wprost? jak prowizje wychodzą w tym roku?

Czy pracownicy Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

asek Nowy wpis

raz w roku mają wigilię

ML Nowy wpis
@asek

„mają”? A Ty nie pracujesz czy jak? Widzę oznaczenie pracownik. ;p a jakieś paczki świąteczne przy tym są lub cokolwiek? i ta integracja to jest na koszt firmy czy jednak trzeba się dołożyć? Jak są organizowane?

asek Nowy wpis
@ML

jest wigilia na koszt firmy w "restauracji" i premia w postaci około 1/4 wynagrodzenia miesięcznego. Wstyd mówić o tym ale nazywane jest to premią :) i to już wszystko z bonusów dodatkowych

Dominika

Hej rozglądam się za opiniami o firmie , pisaliście ze wymagań specjalnych językowych nie ma, a jak z wykształceniem? Bez magistra ani rusz czy niekoniecznie? ;D

@Dominika

Wykształcenie nieistotne liczy się udana rozmowa z szefem

Mieczysław
@malcyk

Zdroworozsądkowe podejście, to cieszy. Nie interesują mnie już wielopiętrowe rekrutacje. Jakich warunków pracy i płacy można się spodziewać tutaj?

Czopik
@Mieczysław

Słabych

@Czopik

Jakoś chyba mało konkretnie? A dałoby radę jakoś może szerzej to ująć? Bo szkoda się bez sensu domyślać

Czopik
@Agata

Zależy od stanowiska i pewnie powiązań rodzinnych :) Myślę, że w tej firmie stawki rzędu 3000-3500 netto są uznawane za dość wysokie. Ogólnie jeśli jesteś osobą, która chce się rozwijać i nie pracować w zacofanym i zakłamanym środowisku (obgadywanie, donoszenie to tutaj norma) to polecam rozejrzeć się za innym miejscem pracy. Pewnie zaraz ten komentarz będzie usunięty tak samo jak na opiniach google (usunięte przez administratora)

@Czopik

No jak widać nie został. Mimo wszystko wobec tych pieniędzy, które tu przytoczyłeś zaszły po nowym roku jakieś konkretne zmiany? były może podwyżki? ciekawi mnie też nawiązanie do tego zacofania jakiegoś. obecnie również mógłbyś tak firmę określić czy coś się polepszyło w tej kwestii?

Agata

Mówisz? To mimo wszystko masz jakieś ciekawe argumenty odnośnie tych wspomnianych zmian? O jakich obecnie jest mowa i co się pogarsza?

Jacuś
@Agata

to co się w tej firmie dzieje jest nie do opisania, to trzeba przeżyć !! Dziwne reakcje między pracownikami, jeszcze dziwniejsze z przełożonymi. Nikt nic nie wie, nikt nie pomoże. Jesteś zostawiony samemu sobie i pracujesz a jak coś się stanie to samemu musisz to naprawić. Każdy umywa ręce. Nie ma żadnego progamu wdrożeniowego dla nowych pracowników. Tylko wiedza przekazywana przez odchodzących a takiemu nie zależy na nauczeniu czegoś byle dotrwać do końca okresu wypowiedzenia.

To ja

Witam, a czy w firmie jest również praca dla kobiet?

Dominika
@To ja

Ekhm, w polskim prawie nie może być dyskryminacji ze względu na płeć żadnej pracy oddzielnej dla kobiet i mężczyzn. Chyba ze chodzi ci o lekka prace to rozumiem, bo tez o taka chciałabym zdobyć info, ale litości nie mówmy tak.. ?

@Dominika

praca jest dla wszystkich

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?

Ile jest zmian w Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k.?

jedna zmiana

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k. na stanowisku przedstawiciel handlowy? 4 kwietnia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Podstawa dość marna i nic więcej :)

Olga

@jajek czyli nie trzeba znać żadnego?

Olga
@Olga

trzeba mieć tylko stalowe nerwy i być opanowanym

Natalia

Czy oni wymagają znajomość języków obcych?

jajek
@Natalia

Co najwyżej pisania po polsku, resztą zajmie się translator

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k.?

Julia

@Artur Czyli słabo w Pronar z awansem. A co ze szkoleniami? Sa organizowane dla pracowników?

Mała

Dokładnie tak

Willy

Na jakim stanowisku pracowałeś i w którym oddziale? Bo zastanawiałem się czy nie aplikować

Anka

(usunięte przez administratora) Moze powinnas pomyslec nad forma i trescia, zanim cos napiszesz????? Wydaje mi sie, ze na szacunek to trzeba sobie zapracowac a od handlowca oczekuje sie wynikow o czym powinnas wiedziec. Nikt za kawke placic nie bedzie????. Wyniki=placa. Prawda (usunięte przez administratora)? I na czym niby to ponizanie polegalo, bo tylko wiadro oskarzen tu widze, bez zadnych faktow... slabe to wszystko (usunięte przez administratora), slabiusienkie... wrzuc na luz i wez sie do pracy). Taka malutka rada na przyszlosc.

Czy Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k. zapewnia kartę multisportu?

Odp.

Za opłatą wszysko zapewniają.

Julia

A czy w Pronar oferują jakieś inne dodatki pozapłacowe? Tak zwane benefity? Jeśli tak, to jakie?

@MailS

Zamiast Multisport, jest Pakiet zdrowotny. W dzisiejszych czasach NFZ chyba znacznie istotniejszy.

PAtryk

@rozczarowany a czy można awansować w tej firmie ?

Rozczarowany
@PAtryk

Nie ma szans, jeśli nie jesteś czyimś krewnym lub znajomym...nie ważne ile z siebie dasz, nikt w żaden sposób tego nie doceni .

bomba

widzę, że obecnie szukają już pracowników nawet przez powieszenie banera na własnym ogrodzeniu. (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o atmosferę w pracy to było to najgorsze miejsce w jakim dane mi było gościć i nie mają tu nic do rzeczy zorientowanie na wynik czy normy które trzeba spełnić. (usunięte przez administratora) polecam ... omijać szerokim łukiem.

Rozczarowany

Nie polecam. W tej firmie liczy się TYLKO I WYŁĄCZNIE cyfra, bez względu na wszystko. Pracownik się nie liczy i nie ma znaczenia...Zasuwasz na "(usunięte przez administratora)" etacie za (usunięte przez administratora)podstawę, brak wsparcia i pomocy ze strony szefostwa.... Początkowo wydaje się, że jest super, ale potem okazuje się jak jest naprawdę ;/(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k. - Gajków

• Jak się pracuje w Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. sp.k.