Opinie o Satrevolution S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Satrevolution S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Satrevolution S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Satrevolution S.A. w Wrocław

Bob

Firma- (usunięte przez administratora) Umawiają się na pewną pracę a potem trzeba ich ścigać za niewypłacone pieniądze. Straszeni spalona w środowisku space

Teddy
@Bob

Czy mógłbyś doprecyzować?

Czy można liczyć w Satrevolution S.A. na prywatną opiekę medyczną?

STORK-0

Można, niestety firma regularnie (średnio 2-5 razy na rok) z niewiadomych powodów zapomina zapłacić subskrypcję za prywatną służbę zdrowia, przez co pracownicy przyjeżdżają na umówione badania i dopiero na miejscu dowiadują się że badań nie będzie, chyba że zapłacą z własnej kieszeni

Ogórek w dziąśle tej firmy

Kadra menadżerska jest skrajnie niekompetentna, morale wśród inżynierów są niskie, nikt nie sprawdza wyników pracy. Świetna robota żeby się obijać przez ~2 lata bo nikt tego nie zauważy. Dla jakkolwiek ambitnych ludzi stanowczo odradzam.

Roxi Nowy wpis
@Ogórek w dziąśle tej firmy

To trzeba wykonać jakąś pracę, która i tak nikogo nie obchodzi i nikt tego nie sprawdza? To po co to komu? Ile kasy chociaż można zaroić za takie nic nierobienie?

Ogórek w dziąśle tej firmy Nowy wpis
@Roxi

Kierownik projektu (chociaż ciężko powiedzieć jaki dokładnie ma jaki tytuł w mocno rozmytej strukturze firmy) nie wie co się dzieje w projekcie, więc można wykonywać każdą pracę, łącznie z brakiem pracy - postępy i zadania nie są monitorowane, można w kółko mówić to samo na spotkaniach. Pieniądze nie są złe, stawka minimalnie poniżej rynkowej, bardzo solidny zespół inżynierów i ciekawe technologie mogłyby to wynagrodzić, niestety brak umiejętności zarządzania kierownika zespołu niszczy wszystkie dobre chęci.

@Ogórek w dziąśle tej firmy

Możesz podać, ile wynosi to wynagrodzenie? Bo ja tak za bardzo nie orientuje się w stawkach rynkowych i nie wiem, ile to dla Ciebie "minimalnie powyżej"... Pracownicy nie dogadują się, skoro piszesz, że kierownik nie ma umiejętności zarządzania zespołem? Jak wygląda atmosfera w pracy?

Czy można liczyć w Satrevolution S.A. na prywatną opiekę medyczną?

obecny

jestem na rocznej umowie po 3 miesiecznym okresie probnym, nic mi nie zaproponowano, byc moze samemu trzeba poweszyc.

Mike
@obecny

Nie masz prywatnej opieki medycznej?

Wioleta
@obecny

Z tego co wiem to czasami trzeba samemu pójść i się dowiedzieć, przynamniej ja tak miałam w kilku firmach, w których pracowałam. A po okresie próbnym zaproponowali Ci przynajmniej wyższą stawkę?

STORK-0 Nowy wpis

Bob

Teddy
@Bob

Czy mógłbyś doprecyzować?

Weronika

hej, nie widzę dobrych opinii odnośnie nawet samej rekrutacji, poprawili się w tej kwestii? I czy ten komentarz o opóźnieniu z kasą to jakaś jednorazowa sytuacja czy częściej się tak u was dzieje? Pomóżcie, bo nie wiem czy warto będzie brać ich pod uwagę, akurat pracę zmieniam :(

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Satrevolution S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Morrigna

Rozmowa zdalna, ale osoby przeprowadzające rozmowę bardziej zainteresowane pochwaleniem się czegoż to oni nie robią, i na czym się fantastycznie nie znają i och i ach na swój własnych temat i na pracy w ich dziale. Żadnych pytań merytorycznych do kandydata. Ponadto, pomimo solennych zapowiedzi i obietnic pani z hr, brak jakiejkolwiek informacji co do wyniku rozmowy. Kompletny brak szacunku.

Weronika
@Morrigna

No ta opinia na temat rozmowy faktycznie brzmi bardzo niekorzystnie dla nich. Ale może wejdziesz w większe szczegóły, bo aż ciekawa jestem w jaki dokładnie sposób wychwalali swoje działy. Pytań merytorycznych piszesz, że brak to o co innego właściwie spytali? A braku feedbacku to już nie będę lepiej komentować...

Czy poziom wynagrodzeń w Satrevolution S.A. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 5 października.

SatRev_HR

Poziom wynagrodzeń w SatRevolution jest adekwatny do kompetencji kandydatów/pracowników. Wszystkie ogłoszenia IT są dodawana z widełkami płacowymi (justjoinit), tak więc można sprawdzić na jakim one są poziomie. Mamy bardzo fajny benefit w postaci wyżywienia, zatem śniadania i obiady są refundowane przez pracodawcę i spożywane wspólnie całą firmą! Jesteśmy nadal firmą startupową, bardzo prężnie rozwijającą się, zatem robienie kosmicznych rzeczy jest dużą wartością dodaną.

Uha

Klimat trochę jak w studenckim kole naukowym – dla jednych to zaleta, bo zespół jest rzeczywiście młody i dynamiczny, dla innych wada bo metodologia jest bardzo „lean” i czasem jest problem z podstawowymi rzeczami jak np. zakup komputerów. W pakiecie socjalnym jest ubezpieczenie medyczne i wyżywienie (bardzo dobra rzecz moim zdaniem)

Zniesmaczony

Jakoś w maju 2018 umówiłem się na rozmowę. Chciałem zaproponować współpracę B2B (jako moja jednoosobowa działalność) inżynier elektronik. Ucieszyłem się bo nie wykluczali takiej formy współpracy. Przygotowanie drugiej strony na rozmowie raczej słabe (chyba zapomnieli o moim terminie). Nie dostałem, żadnego trudniejszego pytania technicznego, jedynie rzeczy w stylu "W jakich projektach Pan brał udział i co tam było robione, w jakim programie Pan projektuje płytki a w jakim pisze programy na STMy". Powiedziałem swoją stawkę. Nie chciałbym mówić wprost ale była to kwota netto ok 3x większa niż maksymalna stawka, którą podał tu jeden z użytkowników (dla mnie minimum). Rozmowa skończyła się po dosłownie może 20min ale mimo wszystko w miłej atmosferze, dlatego pomyślałem, że nawet jak się nie zdecydują to chociaż napiszą wprost, że nie są zainteresowani. Tym bardziej, że na pewno się nie zbłaźniłem bo nie było na czym... Po 2tyg. nieodzywania się napisałem do nich maila z pytaniem, czy brak kontaktu == negatywne rozpatrzenie czy może jeszcze trwa rekrutacja, może biurokracja trwa tyle na sporządzenie szkicu umowy pod B2B? No cóż.... na tego maila również nie dostałem odpowiedzi. Oczywiście dalej już sobie odpuściłem bo nie robię interesów z niepoważnymi ludźmi. Po przeczytaniu opinii innych użytkowników wyłania mi się pewien obraz tej firmy. Mianowicie wygląda na to, że stawiają raczej na studentów, że zrobią coś za grosze i jeszcze się pochwalą kolegom na uczelni, że pracują w branży kosmicznej, gdzie ich koledzy programiści w korporacjach zarobią przynajmniej 2x tyle na studiach, ale oni są w branży kosmicznej. Widać po ogłoszeniach, że szukają cały czas bo chyba faktycznie zależy im, żeby mieć kogoś za darmo. a 3tys netto za wiedzę, która potrzebna jest w elektronice, która ma latać w kosmos to zostawię bez komentarza.

doles
@Zniesmaczony

4 lata temu również aplikowałem do tej śmiesznej zakłamanej firemki - banalna rozmowa kwalifikacyjna, głupie uśmieszki,głupie pytania. Na końcu doświadczonemu inżynierowi elektronikowi zaproponowali 2800 brutto :D Więcej dostałbym na produkcji na 3 zmiany. Warunki pracy w tej firmie to jest istny kosmos !!!!

Jarek

Mam bardzo dobrą opinię o SatRevolution jako o Pracodawcy. Atmosfera jest świetna, rodzinna, luźna, nie jest to korpo gdzie każdy tylko patrzy na potknięcie. Jest przyzwolenie na robienie błędów, jest feedback odnośnie wykonywania obowiązków (pozytywny też, co rzadkie!). Sporo uczestnictwa w targach na całym świecie z branży kosmicznej (USA, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Australia), współpraca z NASA (!!!!), skomplikowanie i mega ciekawe technologie, Rozwój przed duże R!. Czego możesz chcieć więcej jako inżynier? Poznajesz niesamowitych ludzi, dzielą się z Tobą wiedzą, razem z nimi budujesz przyszłość!! Zdaję sobie sprawę, że w tym kraju, tylko się wszystkim kłody pod nogi kładzie, jak ktoś chce coś osiągnąć, a hejt jest na porządku dziennym. Taki mamy klimat. Tym bardziej podejście Sata do ludzi wreszcie pokazuje, że można żyć inaczej, można mieć marzenia i je realizować.

eWela

Ja tam pracowałam i bardzo miło wspominam. Zaczynaliśmy razem od zera. Współpracowaliśmy ze sobą sporo czasu. Widzę efekty ich pracy i jestem pod wrażeniem tego co robią bo na naszym rynku nie jest to proste. Atmosfera w pracy zawsze była przyjazna, a zarobki adekwatne do wiedzy. Już tam nie pracuję bo musiałam się przeprowadzić, ale życzę im wszystkiego co najlepsze :) Jak czytam, że to firma krzak to aż mi się włos jeży na głowie. Jest to miejsce dla ludzi z pasją, otwartą głową. Pozdrawiam Ewela

Pracę rozpocząłem zaraz po studiach i od początku jest spoko, dużo ciekawej pracy, sporo opcji żeby się rozwijać, dobra opcja dla ludzi szukających pracy od razu po studiach

Gabriela
@447

To ile już pracujesz w Satrevolution? Wiesz, czy trudno jest się dostać tam jako programista? Zapewne trudniej niż na produkcje.

Tulipan

Ta firma to fikcja do robienia kasy.wszelkie urządZenia i loty w kosmos są kłamstwem i blefem.

Szary

Trochę nieaktualne informacje - zarobki tak 3000 - 5000 na rękę na początek. Rozmowa kwalifikacyjna na luzie. Praca trochę jak w kole naukowym - dużo "rozkminiania" jak ugryźć jakiś problem. Lokalizacja daleko od centrum ale przez to nie da się utkwić w korku.

Agata
@Szary

To co piszesz brzmi bardzo zachęcająco a forma pracy jaką przedstawiłeś wygląda na taką, gdzie w dużej mierze stawia się na pracę zespołową, mam rację? Czy w związku z tym Satrevolution ceni sobie osoby otwarte, świetnie odnajdujące się w grupie?

Annerkod

Atmosfera pozytywna. Można się wiele nauczyć, ciekawa wizja firmy. Jak dla mnie zarobki adekwatne do zadań. Ogólnie polecam dla osób, które chcą robić angażujące, niesztampowe projekty.

Artur
@Annerkod

Fajnie, że jesteś zadowolony z atmosfery w pracy i warunków zatrudnienia. Wspominając o tym, że możesz się dużo nauczyć masz na myśli projekty, o których piszesz, czy także kursy i szkolenia, które podnoszą kompetencje zawodowe i pogłębiają wiedzę? Dodaj proszę więcej szczegółów dotyczących wynagrodzenia. Liczę na Twoja odpowiedź.

Annerkod

Atmosfera bardzo pozytywna, co dla mnie bardzo ważne. Praca ciekawa i zarobki adekwatne do zadań. Można się wiele nauczyć. Ogólnie polecam.

cooba

Byłem na stażu - na stanowisku programista i było spoko

HERmiona

Warunki pracy słabe tj. poziom ofert płacowych nie adekwatny do doświadczenia oraz a pożądane cele nie są możliwe do zrelizowania przy zasobach sprzętowych i kadrowych tejże firmy. Sprawozdawczość finansowa firmy opiera się na tabelkach wydmuszkach, przez co w firmie panuje bałagan. Niektórzy zwalniają ludzi za kloczyk lub "po prostu" bo komuś źle patrzy się z oczu. W firmie nie są oceniane kompetencje, lecz poziom przypodobania się "grupie zarządczej". Cel firmy słuszny, lecz idee towarzyszące działaniu firmy niekoniecznie. Programiści na minimum socjalnym.

Praca bardzo ciekawa, świetna atmosfera pracy, ciekawe benefity, trochę daleko od centrum Wrocławia ale firma ma siedzibe tuż obok stacji Wrocław Pracze - pociąg z Dworca Głównego jedzie 15 minut

Jolanta
@Paweł

Od czasu opublikowania Twojego komentarza minęło przeszło dwa miesiące. Czy w dalszym ciągu pracujesz w Satrevolution? Jeżeli tak, powiedz, jak obecnie pracuje się w tym miejscu? Czy po nowym roku zaszły w firmie jakieś zmiany? Jeśli tak, to jakiego rodzaju były to zmiany i czego dotyczą?

Ulka

Sporo ciekawych dodatków socjalnych macie i to takich rozsądnych.

El Pacho

Zarobki na poziomie 1500-3000 zł netto dla inżyniera/magistra inżyniera. Wymagania na rozmowie niezbyt wielkie natomiast w rzeczywistości trzeba mieć obszerną wiedzę. Istnieje możliwość samokształcenia poprzez internet w godzinach pracy. Brak osób, które posiadają olbrzymią wiedzę i chcą się nią dzielić. Ogólnie mały zespół (firma łącznie zatrudnia około 15 osób). W firmie są sponsorowane przez pracodawce śniadania i obiady(dwudaniowe) wybierane co tydzień z wąskiego menu (każdy znajdzie coś dla siebie). Dodatkowo 100zł na dojazd ze względu na zadupie, jeździ kilka autobusów miejskich oraz pociąg. Atmosfera w pracy pozytywna.

Zostaw merytoryczną opinię o Satrevolution S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Satrevolution S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Satrevolution S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Satrevolution S.A.?

Satrevolution S.A.
3.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Stabłowicka 147
    54-066 Wrocław