Netpioneer Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Netpioneer Sp. z o.o.

Agata

Większość firm w przypadku pracy przedstawiciela handlowego stosuje rozwiązanie - podstawa + prowizje od wyników sprzedażowych. To ewentualne targety weryfikują faktyczną wysokość wynagrodzenia. Jak to wygląda w Netpioneer Sp. z o.o.?

jfcg

jest i dobra i niedobra - zalezy z jakiej strony na to patrzeć @besh. Bo jak nie sprzedaż to nie zarobisz, a to też moim zdaniem sprawiedliwe nie jest. Najlpeij mieśc podstawe i do tego ewentualnie jakies premie

Owal

A czy to nie jest tak, że prowizja jest ustalana na podstawie sprzedaży skokowo? Teraz jakbyśmy mieli się szczegółowo zagłębiać w sposób premiowania pracy handlowca to byśmy to analizowali długi czas coś czuję. Orientacyjne informacje jak najbardziej, szczegółowe chyba nam tylko zrobią mętlik w głowach.

zofia rączka złotnicka

również margaryno podzielam twoją nieufność do internertowych komentarzy negatywnych, nigdy nie wiadomo kto i z jakimi intencjami siedzi po drugiej stronie. takie czasy, taki świat. i również priorytetem jest jak przedstawia się na dzień dzisiejszy system prowizyjny w tej firmie, opowie ktoś coś na ten temat?

Zbulwersowany

(usunięte przez administratora)To co zostawia, to tylko skrawek krytycznej informacji o tej firmie.

radek

ja też od kilientów słysze, że spoko, zadowoleni, tylko jednak pojawia się to ale...bo niekiedy i uśmiech wygląda na wymuszony, mam mieszane uczucia co do tego, datego podbijam pytanie o warunki ze strony prcownika

Eryk

W ogole to w internecie czytałem ,ze firma jest nawet dobra, ale były to opinie głównie klientów dlatego ciekawi mnie jak traktuja pracowników..

i_won_a21

Witam, czy ktoś się orientuje dla kogo Netpioneer obecnie wykonuje projekty? Ostrzegam prze współpracą z tą firmą!!!

Poszkodowana

Może ktos ma nr telefonów do szefów firmy

nygy

nie ukryli się są w jelczu-laskowicach na inżynierskiej 3 biura wynajmują i halę produkcyjną

legarus

nygy
@legarus 07.04.2014 09:52
Szukamy firm i osób poszkodowanych przez firmę Netpioneer. Prosimy o kontakt na adres biuro@legarus.com...

wynajmują biura w jelczu laskowicach (usunięte przez administratora)

były pracownik2

Ostrzegam każdego chętnego do podjecia pracy w tejże firmie. Notoryczne opoźnienia z wynagrodzeniami są "normą",które przeciągają się do nawet kilku miesięcy!!!!. Cieżko telefonicznie w tej sprawie z kim kolwiek porozmawiać (nieodbieranie tel. przez pracowników), a praca odbywa sie w delegacjach w PL i DE. Jeżeli stawisz się osobiście w siedzibie (Plac Solny to fikcja nikogo tam nie zastaniesz) to będziesz ułaskawiany obietnicami niemającymi pokrycia w rzeczywistości. Zero inwestycji w rozwój pracownika.

zara

Witam może dalej orientujesz się gdzie ta firma realizuje projekty?

ZARA

Witam czy ktoś wie gdzie obecnie ta firma pracuje , lub dla kogo wykonuje uslugi . Naciągneła moja firmę na straty ogromne. Pozdrawiam

D88

[usunięte przez administratora] i nic wiecej nie moge sie 200 zl doczekac ktore mi winni sa od dwoch miesiecy!!!

Zostaw opinię o Netpioneer Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netpioneer Sp. z o.o.