Opinie o Dipia Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dipia Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dipia Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dipia Sp. z o.o. w Wrocław

ja Nowy wpis

Czy coś wiecie dlaczego teraz w KRS Koszów Marek jest prezesem DIPIA? Czy on wyszedł z paki? Może ktoś coś?

pracowałem w tej firmie w 2015 roku ,przyznaje ze cos mi smierdzialo od samego poczatku ,te fochy Pani Kasi i Pan kAMIL DZIWNY FACET , Płacili na czas zawsze jak ja byłem ,,ale jak odszedłem to byłem targany 2 razy na przesluchania po komisariacie na przesłuachania Pani Kasiu zycze ci bys z pierdla nie wyszła juz nigdy za brak szacunku

Koszow Nowy wpis
@pracownik

Ta (usunięte przez administratora) troche popierdzi w pasiaki.

andrzej Nowy wpis

.........no to znaczy nie fajnie jak czytam

laikida Nowy wpis

Witam, z tego, co wiem ludzie pracujący dla EI w ZIPAR zbiorowo składali pozew do SP i wszyscy wygrywali na pierwszej sprawie. Także odwagi i do dzieła :). Nie można odpuścić czegoś tak podłego !!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dipia Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Osoby poszkodowane prze EI czy DIPIA a pracujące na umowę o pracę proponuję złożenie zbiorowego pozwu do sądu pracy. Zbiorowy pozew do sądu pracy zaczyna się od 10 osób w górę. Owszem można odzyskać wypłatę z Gwarantowanego Funduszu Świadczeń Pracowniczych ale dopiero po wyroku sądu i nieściągalności pieniędzy. Dlatego im szybciej tym lepiej. Pozdrawiam.

Ela

Oprócz oszukanych osób na kredyty są również pracownicy nie mowie o doradcach ktorzy brala udzial w oszukiwaniu ale cala centrala, szeregowi pracownicy. Ludzie przez ponad 2 miesiace byly oszukiwani ze wyplata bedzie a nikt to dzis nie zaplacil, a ciezko pracowali na nowe samochody zarzadu. Na szczescie wielka trojca juz w wiezieniu, na innych tez przyjdzie czas.

zaległy
@Ela

Hej z tym więzieniem to prawda? Kto i gdzie? Za co? Od kiedy?

urzędnik

Odpowiednie organy powinny zająć się pozostałymi spółkami którymi ta szajka kieruje pod zarządem innych osób, poszkodowanych jest znacznie więcej niż podają media! Cała Polska zalana jest dziesiątkami oddziałów pod różnymi nazwami firm, które na szybkości sie przebranżawiają, zmieniają nazwy i cały zarząd. Dalej to będzie powtórka z sytuacji, kolejne setki tysięcy poszkodowaych i kolejne dziesiątki, setki ukradzionych milionów.

Ela

Pracodawcy nie polecam, ani żadnej spółki z nim związanej: Enterprise Investment, Europejskiej Grupy Finansowej Council, DBB, EFSF, Council Finance. ten sam zarząd-Ci sami oszuści! spóźniają się z wypłatami, a od początku roku nie płacą w ogóle. Pracowników mają za nic.

Wszystko

Dipia, Ipar, El Global, Aurum, Council, EGF wiele spółek jeden rządzący. Mam nadzieje ze odpowiednie służby zajmą się tym panem. Nie polecam nikomu pracy z tym panem.

@Wszystko

Jeden rządzący, nie zawsze wpisany w rejestr. Od tego ma innych ludzi, którzy figurują w dokumentach, niektórzy w papierach w ogóle nie figurują, choć sprawują rolę zarządczą. Przemyślana i skalkulowana strategia obejmującą cały kraj... Banda oszustów śmiejących się w twarz!

telewizja

Osoby mające informację na temat działań Dipia proszę o pilny kontakt! maciej.piotrowski.tvp@gmail.com

msh

Nie polecam pracy w tej firmie. Osoby zarządzające są po prostu oszustami. Nie płacą ludziom. To są ludzie od Council - firmy zajmującej się doractwem kredytowym, która oszukała tysiące osób.

Bez komentarza

Firmę polecam omijać szerokim łukiem. Oszuści! Nie płacą wynagrodzenia pracownikom.

jergo

Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają. Jak żadna inna pozwoli im ona na poznanie prawdziwego życia . Później w przyszłym życiu zawodowym w branży jest zdecydowanie łatwiej. Jak sa nieogarnięci @amisz to niech w domu siedzą

Znowu jakiś samotny frustrat co gada sam ze sobą. Powodzenia. Ludziom się pracuje nieźle, angazują się charytatywnie, jest sporo ciekawych projektów. A Ty się pewnie z natury użalasz sam nad sobą, idzie wiosna więc może promienie słońca trochę Cię nastroją pozytywnie

@12345

Angażują owszem, tzn, angażowali tylko szkoda ze nie płacą pracownikom

@12345

Tak się za bardzo nie zesr...aj,bo twój szefuncio siedzi w Pie....lu i bądź pewna czy pewny że tobie też się do d..py dobiorą.

dipia council eiglobal efsf czy kto co lubi :)

@zle nie trzeba odchodzic by tłumaczyć się na komisariacie :P Ja już nikomu pracy nie zaproponuje w tej firmie, no chyba, że audyt bo tam chyba dobrze mają z tego co słychać. Poza tym jak ktoś lubi stres i mobing to się odnajdzie na sprzedaży lub w BO. Jak szuka spokoju to raczej infolinia/call centere dla mniej wymagających. Może i chrytatywnie się coś uliela firma ale o normalną kawę dla pracowników to już ciężko w tym roku.

zle

Firma jest bardzo fajna tak tak po odejsciu pracownicy moga liczyć na ciąganie po komisariatach ;-)

Sawa

Mi podoba się zaangażowanie charytatywne np ta ostatnia akcja Pokonaj Rekrutera. Słyszałam, że ludzie od nas pojechali pomóc dzieciakom, zrobili im warsztaty. No i co, można? Można.

Lex Luthor
@Sawa

I szlachetna paczka. Udało się zebrać bardzo dużo potrzebnych rzeczy dla potrzebujących. To budujące jak ludzie potrafią się zmobilizować i pomóc innym, a nie myśleć tylko o sobie. To też dużo pokazuje jaka jest atmosfera w firmie i jacy ludzie pracują, naprawdę pozytywny zespół!

Ty chyba nigdy w Dipii nie pracowałeś tak wygląda. O wspieraniu jakiej działalności mówisz - doradztwie, szkoleniach, projektach, inwestycjach w nowoczesną technologię? A może nie pasuje Ci, że się angażujemy w działalność charytatywną?

DIPiA

Faktycznie firma może wydawać się fajna pomijając działalność jaką wspiera. Jako były pracownik jestem wzywany na Policje i przepytywany jak (usunięte przez administratora) czy wiem czym się zajmują i jak to wygląda.

Dobry

widziałem na ich Facebooku, że pomagają dzieciakom w jakimś programie, co ma im pomóc w szukaniu pracy. Bardzo pozytywnie, widać że to może dużo dać, młodzież z trudnych środowisk potrzebuje by im podać rękę.

Zostaw merytoryczną opinię o Dipia Sp. z o.o. - Wrocław

Dipia Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 23 ocen.
  • Solskiego 4 lok. 7
    52-416 Wrocław