Opinie o T-Bull S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy T-Bull S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie T-Bull S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T-Bull S.A. w Wrocław

XYZ Nowy wpis

Siema co wam wiadomo o tych masowych zwolnieniach co o nich w zeszłym roku pisali? temat umarł a nie widziałem na necie żeby firma sie zawinęła. Chyba ze coś przeoczyłem?

Krysia Nowy wpis

Jak to jest, że ostatnia opinia dotycząca bezpośrednio biura odnosi się do pandemii? Co się teraz dzieje na Szczęśliwej? W jedne z opinii ktoś w minusach wypisał brak premii projektowych, podwyżek i czegokolwiek bo by motywowało, czy po roku dalej tak jest? ma to wpływ na rotacje? Jaki jest jej bieżący poziom?

@Krysia

masowe zwolnienia, brak premii, firma chyba plajtuje :)

Piotrek

Siema! Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Wrocławia. Proszę, dajcie znać jak pracuje się w firmie T-Bull S.A.? Czy warunki pracy są dobre? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Piotrek

Dagmara
@Piotrek

Hej Piotrze. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie organizacji obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Atlas z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od męża, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Powodzenia! Dagmara.

Robert Nowy wpis
@Dagmara

Witam Pani Dagmaro. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma Atlas, o której Pani wspomniała używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Jeżeli zaczynasz swoją pierwszą przygodę z IT jest to dobra firma. Plusy: +Lokalizacja +Atmosfera +Imprezy integracyjne +Elastyczne godziny pracy +Nieprzymusowy catering Minusy: -Zarobki, jeżeli nie ma widełek to możesz być pewny, że mniej niż u konkurencji -Nie ma żadnych premii projektowych,podwyżek czy czegokolwiek co by motywowało -Przerwy pilnowane co do minuty

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Game Designer / Projektant Gier w firmie T-Bull S.A.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Młodszy Specjalista SEM
logo firmy Instalator sieci swiatłowodowych
Brzozów
INTERQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Software Engineer (C++)
Autodesk Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

T-Bull ma nabór na 3D Artist (Juniora i Seniora), Game Designera i Junior Unity Engineera https://t-bull.com/careers/ Nie stwierdziłam w ofertach widełek zarobkowych i liczę, że pracownicy coś zdradzą, bo rzuca się w oczy, że tu są i się udzialają. @Odpowiedź, może Ty? ;)

Jaka jest kultura pracy w T-Bull S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Odpowiedź

chodzisz w czym chcesz do pracy, luźna atmosfera

Aleksandra
@Odpowiedź

Skoro jest luźna atmosfera, to czy nowemu pracownikowi w T-Bullu łatwo będzie się odnaleźć? Jak zostanie nowa osoba przyjęta? Czy można liczyć na wsparcie współpracowników oraz szefostwa? Ma się jakieś stałe wsparcie? Wiadomo, że na początku ma się wiele pytań i wątpliwości :D

Jak długo trwa proces rekrutacji? Ile średnio czeka się na odpowiedź po wysłaniu CV?

Covid

Koronawirus szaleje. Kolejny rekord 27875 zakażeń. T-Bull dalej więzi pracowników w biurze.

Kamil

To wy macie zapewniony catering?

mały_Niki

Widzę że są nowe ogłoszenia w T_Bull. Jak tam wygląda sytuacja w 2020? Dalej klepie się samochody i proste modele? Czy się coś poprawiło czy dalej pracuje się za płacę niższą niż konkurencja? Czy dalej catering od szefostwa jest przymusowy i płatny? Czy dalej spóźnienia paro minutowe są "płatne"

@mały_Niki

Catering nie jest przymusowy. Aktualnie jest pyszny z Marche. Skarbonka na cele charytatywne zniknęła. Można przyjść od 8 do 10.

Jaka atmosfera jest między działami w T-Bull S.A.?

Jesteśmy jak jedna duża rodzina. Siedzimy w zasadzie wszyscy razem, więc nie ma podziałów rządzących się nienawiścią jednej grupki osób do innej

@mały_niki gdzie są ?

mały_Niki
@Kasia

na Pracuj.pl

Dla kogos totalnie bez doswiadczenia w porzadku, ale bez perspetkyw na sensowna wyplate. Doswiadczonym pracownikom placa mniej niz konkurencja, trzymaja na obietnicach, ktorych nie spelniaja.

Bogdan

Na dole widziałem komentarz ,jakoby były kary za spóźnienia. Dodatkowo pracownik miałby być zatrudniony jednocześnie na umowę o pracę oraz umowę o dzieło. Czy ktoś może zaprzeczyć lub potwierdzić te informacje? Dajcie też znać, czy są dobre zarobki.

anon

ktoś wie jak wyglądają testy na rozmowie mniej wiecej na programiste C#?

@anon

trzeba było zrobić kółko i krzyżyk w unity (na stanowisko C#, gdzie w ogłoszeniu gdzie znajomość unity była określona jako plus). Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne

@anon

Taką odpowiedzią zapewne pomogłeś @anon. Ciekawe, jak poradził on sobie z tymi testami. Tak czy inaczej - chciałabym skorzystać z Twojej dużej wiedzy o T-Bull. Tak się zastanawiałam, jak to tam jest z możliwościami rozwoju. Może zatem Ty mi powiesz, jakie ścieżki kariery oferuje ten pracodawca?

@Hanna

mogę powiedzieć jeszcze, że praca na komputerach mac, fajne biuro, wygodne fotele

i jeden monitor 24 cale chyba

Hej, W T-Bullu robiłem swoje pierwsze kroki w Unity czas ten będę wspominał bardzo pozytywnie. Bardzo dużo się nauczyłem. Ludzie w firmie są zawsze pomocni, nawet jak się ma gorszy dzień i robi się głupie błędy. Jak najbardziej polecam :)

0cto

@hrabia_hh Dołączam się do prośby @Hanna. Jakiego rodzaju są to pytania? Algorytmika? Znajomość C#, Unity? (o ile w ogóle mówimy tutaj o stanowisky programisty).

marek
@0cto

i jak wyglądają te testy?

Marian

Widziałem w internecie, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może potrzebuje teraz pracowników?

Hanna

@0cto zadał dobre pytanie. Na jakie stanowisko byłeś rekrutowany @hrabia_hh? To ważne jeżeli napiszesz te pytania. Póki @hrabia_hh nie odpisał, to może ktoś inny był na rozmowie rekrutacyjnej w T-Bull S.A. i miał taki test i chciałby wiedzą na jego temat się z nami podzielić.

artur
@Hanna

kilka dni temu byłem na rozmowie na programiste gier. test trwa tyle ile zajmie ci rozwiazanie zadan. ja wyszedłem po 3h. czekam na odpowiedz

mati
@artur

mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat testu?

Hanna

Na wiodących serwisach z ogłoszeniami znalazłam kilka ofert pracy w T-Bullu. Czy ktoś planował w ostatnim czasie aplikować do firmy? Czy to odpowiednia praca dla młodych osób? Pytam szczególnie o takie osoby, które posiadają już niezbędne umiejętności, by pracować na danym stanowisku, jednak nie mają dużego doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o T-Bull S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w T-Bull S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy T-Bull S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

T-Bull S.A.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Szczęśliwa 33 lok. 6.B.14
    53-445 Wrocław