T-Bull S.A.

Wrocław

Opinie o T-Bull S.A.

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@0cto zadał dobre pytanie. Na jakie stanowisko byłeś rekrutowany @hrabia_hh? To ważne jeżeli napiszesz te pytania. Póki @hrabia_hh nie odpisał, to może ktoś inny był na rozmowie rekrutacyjnej w T-Bull S.A. i miał taki test i chciałby wiedzą na jego temat się z nami podzielić.

0cto

@hrabia_hh Dołączam się do prośby @Hanna. Jakiego rodzaju są to pytania? Algorytmika? Znajomość C#, Unity? (o ile w ogóle mówimy tutaj o stanowisky programisty).

Hanna
użytkownik zarejestrowany

@hrabia_hh a zdradziłbyś jakie pytania występują na teście? mniej więcej z czego trzeba się przygotować? Może dzięki temu komuś uda się znaleźć pracę w T-Bull S.A.

hrabia_hh

dostalem sie na rozmowe, ale niestety nie podolalem z testami. polecam sie przygotowac!

Janusz

Mirek opowiedz coś więcej

l

Pytanie odnośnie trwającej już ponad 2 miesiące rekrutacji. Do kogoś się już odezwali? Wszędzie cisza, a ogłoszenia nie znikają. Z góry dzięki za info ;)

erf
użytkownik zarejestrowany

@Ss wydaje mi się ze standardowo wysylasz swoje CV oni się do Ciebie odzywaja i zapraszają na rozmowe kwalifkacyjną tylko lepiej się trochę przygotować

Ss

Również jestem ciekawy jak wygląda rekrutacja, po jakim czasie się odzywają oraz na jakie zarobki można liczyć (programista C# z dobrą znajomością Unity).

sadass
@Ss 19.09.2016, 16:48

Podbijam

koko

Z tego co wiem firma cały czas się rozwija i prowadzi ciągłą rekrutację. Chyba spróbuję swoich sił.

radek

Po jakim czasie od wysłania cv firma sie odzywa? Jest tu ktoś kto był na rozmowie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

okon

Czemu dalej szukaja pracownika na to stanowisko? Nie znalezli nikogo ? Jakos nie pilno im chyba zatrudnic kogos.

Zostaw opinię o T-Bull S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T-Bull S.A.