FRAMELOGIC SP. Z O.O.

Toruń

FRAMELOGIC SP. Z O.O.

Opinie o FRAMELOGIC SP. Z O.O.

Agnieszka

Czy ktoś z Was wie, czy szukają obecnie pracowników do Framelogic? Na stronie firmy jest możliwość przesyłania CV, czy jest szansa na angaż w najbliższym czasie? Podzielicie się opinią, jak wygląda rekrutacja? Jaka panuje atmosfera w firmie? Liczę na pomoc. Od jakiegoś czasu nie wypowiadaliście się w wątku firmy. Czy coś się zmieniło od czasu kiedy publikowaliście ostatnie komentarze?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w FRAMELOGIC SP. Z O.O.?

miszka

żenada a nie firma, analitykom proponują 1800 zł netto ... na prawdę bardzo żenujące, testy na rozmowach, są wymagający- bardzo dobrze, jednakże nie za stawkę kasjera w supermarkecie...

ewa

Raczej kompetencje musisz posiadasz wysokie, wiesz Analitycy Sytemowi muszą być bardzo precyzyjni, posiadać wiedzę teoretyczną, praca umysłowa cięzka w pewnym sposobie, zalezy też od ciebie jak sie sprwadzasz czy to praca twoich amrzen, zawsz możesz spróbować

robert

sam zatrudniam tak pracowników do swojej firmy i nie ma cwaniakowania a prosty rachunek od tego też sie placi podatki wiec drogi Panie nie zna sie Pan na przepisach podatkowych plusy są inne nie ma urlopu platnego choroba nie interesuje i nie powstanie zaden związek pracowniczy bo nie jesteście pracownikami dla Pana informacji

Zostaw opinię o FRAMELOGIC SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRAMELOGIC SP. Z O.O.