Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o.

były pracownik

katastrofa. zarządzający to ignorant z manią wielkości rekompensujący braki z lat młodzieńczych. pracownik przynosi do firmy fortunę a nie dostaje z tego nic.

Roman.K
@były pracownik 24.03.2017 10:30

Witaj, czy jako były pracownik jesteś w stanie określić jak wygladaja zarobki w tej firmie? Wisi u nich na stronie oferta Specjalisty Technicznego i zastanawiam się czy jest sens aplikować.

walczak

Dramat tyle mogę powiedzieć o tej firmie - rotacja jak w hokeju :)

Zostaw opinię o Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o.