Fanuc Robotics

Wrocław

Opinie o Fanuc Robotics

R30iB+

Jeśli ktoś ocenia firmę po rozmowie kwalifikacyjnej, to może mieć mylne odczucia. Praca w Fanucu jest ciężka fizycznie jak i psychicznie. Niejednokrotnie zabiera cały czas od pn do pt a zdarza się, że na dodatek w weekendy. W dodatku kokosów się nie zarobi. Może dostajesz samochód komputer i telefon ale to główne narzędzia pracy. Na początku nie cieszyłem się z tego, że już tam nie pracuję, jednak z perspektywy czasu widzę, że była to praca ciężka nie wynagradzana w taki sposób w jaki było to pięknie opisywane. Mimo wszystko jeśli ktoś odnajduje się w klimacie pracy fizycznej nie raz w trudnych warunkach i odpowiada mu typowo męskie środowisko pracy to będzie zadowolony. Wszystko zależy od osobowości. Mi się nie udało, ale może komuś się uda. ;)

Fundament

W Fanuc u trza być fachowcem, flachowcy i dyletanci nie mają szans. Praca na wyjazdach, szkoleniach, etc etc. każdy znajdzie coś dla siebie. Tu jest kasa, samochód, opoka dla zbudowania rodziny.

Pan
użytkownik zarejestrowany

No pewnie, że to jedna z najlepszych ścieżek rozwoju, przeciez to nie od dziś wiadomo, firma jest na szczycie w tym momnecie, lepiej nie mogłaby chyba wypadać, zwłaszcza jeśli chodzi np. o to w jaki sposób postrzegają ją inni, jak całe województwo chociazby

Ktos 3

Faktycznie rozmowy kwalifikacyjne są wyjątkowe. Rekrutujący wydaje się medytować lub zasypia ... Bardzo specyficzne podejście do kandydata.

Ktos 3

ktoś 2

Czy mógłbyś dopisać dlaczego nie jesteś już pracownikiem firmy? Na rozmowie rekrutacyjnej dowiedziałem się że w ciągu ostatnich 8 lat nikt nie zwolnił się z własnej woli. Wnioskuję że zostałeś zwolniony i stąd taka opinia?

Ktoś

Byłem pracownikiem tej firmy i zdecydowanie nie polecam. Natomiast jeśli nie masz życia prywatnego, możesz wysyłać maile o 3 w nocy, jakość pracy i szacunek nie jest dla ciebie priorytetem to znajdziesz tu miejsce dla siebie.

Niki

Bylem ostatnio na rozmowie rekrutacyjnej, przyznam szczerze ze 2 godziny zleciało jakby 5 minut. Bardzo nietypowe spotkanie, aczkolwiek z pewnoscia ciekawe. Na długo je zapamiętam, trzymajcie kciuki!!!

tiki

Witam A jak traktują handlowców? Czy ktoś się wypowie ?

robi

Hmm, akurat miałem okazję współpracowac z firmą Fanuc i zastanawiają mnie negatywne opinie które tu zobaczyłem. Z tego co zauważyłem to zapraszają do współpracy konkretne i wartościowe osoby. Wydaje mi się również że potrafią docenić swoich pracowników. Sugeruję aby nie słuchać innych a przekonać się samemu czy warto tam pracować...

M.

Czy ktoś mógłby coś o tej firmie napisać?

IQ

Porazka

XX

Nie polecam, brak szacunku do pracownika, bałagan, chaos.

KOR
@XX 02.09.2014, 20:40
Nie polecam, brak szacunku do pracownika, bałagan, chaos.

piszesz glupoty. To jedna z najlepszych ścieżek rozwoju

kicia

wie ktoś coś o tej firmie? proszę o informację - jak sie pracuje, jaka atmosfera, jak ludzie i szef? dziękuję

Zostaw opinię o Fanuc Robotics - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fanuc Robotics