Opinie o Dragongaz Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dragongaz Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Dragongaz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dragongaz Sp. z o.o. w Wrocław

Jaka atmosfera panuje w firmie Dragongaz Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Praca.gov.pl z 17 stycznia. Czy jest rotacja?

Były Nowy wpis

Lipa zatrudniają wtedy kiedy mają braki i jak już jesteś niepotrzebny to won. Nie polecam kiedyś to była firma teraz dzieci żądzą i nie mają zielonego pojęcia co robią

Kamila

Przestrzegam przed tą firmą a szczególnie przed podpisywaniem z nimi jakichkolwiek umów na dostawy gazu !! To krętacze ,umowy mają celowe kruczki prawne aby w razie gdy klient chciał zrezygnować naliczają bezpodstawne opłaty ,kary itd !!!

Barbara Nowy wpis
@Kamila

bezkarni, (usunięte przez administratora) właśnie się z nimi procesuję...

Jozef Nowy wpis

Przedstawiciel Dragonfaz pan G.... namawia klientów aby zrezygnowali z firmy i kupili sobie zbiornik na własność. Widziałem ulotkę z logo firmy i reprezentującym ja Panem przedstawicielem. Krecia robota....

Gregcio

(usunięte przez administratora) Ponadto masz stalowe nerwy i mnóstwo kasy, która chcesz po prostu stracić. To DragonGaz będzie świetnym wyborem :) Jestem związany z tą firmą ponad trzy lata, o to moje wnioski. 1. Umowa jest tak napisana, że jak się nie obrócisz, płacisz (jedną słowem tylko pod DragonGaz). - Kupujesz u nich gaz przepłacasz - Musisz kupić raz w roku inaczej kara – płacisz - Kupisz u kogoś innego > kara – płacisz - Płacisz drogi abonament za ich zbiornik, no ale za inspekcje, co … no oczywiście płacisz i to drożej. - Chcesz, aby zabrali zbiornik płacisz, za opróżnienie za wywiezienie itd. płacisz, płacisz i jeszcze raz płacisz! 2. Gaz najdroższy, o 0,40 PLN i więcej za litr! Przy różnicy 0,40 PLN i na 2500 litrach przepłacasz 1000 PLN. Oczywiście usłyszysz frazesy o jakości gazu itp. 3. Przedstawiciel ma Cię w (usunięte przez administratora) o przepraszam, tam, gdzie słońce nie dochodzi i nie odpowiada na Twoje SMSy, bo i po co? 4. Dzwoniąc do biura i pytając o cenę gazu, usłyszałem bardzo wysoką stawkę. Ponadto Pani jednym tchem powiedziała: „ale musi Pan zamówić dziś, bo od jutra będzie o 5 groszy drożej”. To był dla mnie przysłowiowy gwóźdź do trumny. 5. A jak chcesz od nich uzyskać jakąś informacje mailem, to wiedz, że jest to bardzo profesjonalna i nowoczesna firma, która ma dwa tygodnie na odpowiedź. Dobrze czytasz dwa długie tygodnie. A w międzyczasie nie otrzymasz nawet poczekajki w stylu: „Drogi kliencie, termin oczekiwania...” Po prostu głucha cisza. Ot zaawansowany poziom obsługi klienta godny 21 wieku. No dobrze na koniec dodam już bez sarkazmów, że kierowcy Dragongazu byli naprawdę na poziomie, czyści i schludni. Dobrze wykonujący swoją prace.. Takie było moje wrażenie przy dostawach. Nie mniej jednak DragonGaz to nie jest firma do współpracy! Dobrego Dnia wszystkim czytającym :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Dragongaz Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Olga

Firma jak najbardziej w porządku! Elastyczni, dostosowują się do klienta. Ceny gazu bardzo przystępne, gaz dobrej jakości. Polecam!

@Olga

Przypuszczam, że wypowiadasz się z poziomu klientki, która miała okazję korzystać z usług firmy Dragongaz. Tak mi się wydaje, dlatego może będziesz tak uprzejma i napiszesz mi dokładnie, czy zauważyłaś może, jak wielu pracowników w firmie tej pracuje? Pytam o to, ponieważ chcę oszacować, czy jest to duże miejsce pracy pod względem ilości zatrudnionych osób.

Steven

Bardzo dobry pracodawca i firma więc konkurencja zaczęła działać żeby zaszkodzić?

Kordian

@Kamila Ale to forum pracownicze. Dlaczego akurat tu klienci zostawiają swoje uwagi?

Jula

Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat atmosfery w pracy i zarobków? Byłabym wdzięczna, pozdrawiam

ANNA

CHCĘ ZAŁOŻYĆ BUTLĘ Z GAZEM NA PODWURKU INTERESUJE MNIE ILE BY MNIE TO KOSZTOWAŁO PROSZĘ O TEL.888532875

Nlulu

Nie polecam przez NIE. Drogi gas abonament również fv po czasie nawet raz na rok zaskoczą cię fv za cały rok, opłaty za wszystko. Nie nie nie

lolo

dlamnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Dragongaz Sp. z o.o. - Wrocław

Dragongaz Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kościelna 10
    52-314 Wrocław