MJ GROUP SP. Z O.O.

Toruń

MJ GROUP SP. Z O.O.

Opinie o MJ GROUP SP. Z O.O.

Patrycja

@Robet, dziękuje za merytoryczną opinię. Posiadasz informacje na temat benefitów pozapłacowych w MJ Group? Co możesz powiedzieć na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy, podnoszące ich kwalifikacje?

Robert

Praca we Wrocławiu - bardzo dużo interesujących projektów. Możliwość rozwoju zawodowego i tym samym zwiedzania świata. Młody zespół. Imprezy integracyjne. Oczywiście, żeby tu pracować trzeba mieć odpowiednią wiedzę. Wynagrodzenie proporcjonalne do wiedzy! Pozdr

Patrycja

@ergth to wątek o Toruniu, więc lepiej nie robić zamieszania pisząc o pracy we Wrocławiu. Aktualnie też są oferty pracy z innych miast, ale ważne, żeby na forum była spójność, żeby użytkownicy nie mieli problemów z odczytaniem wątków.

ergth

teraz jest oferta na stanowisko projektanta AKPiA we Wrocławiu wymagane jest wykształcenia wyższego technicznego o profilu automatyka przemysłowa, elektrotechnika lub pokrewnego, co najmniej 2–letniego doświadczenia w branży związanej z automatyką przemysłową oraz w projektowaniu instalacji AKPiA

mega

Na fb daja ogloszenia. na pracuj.pl tez cos jest.

Olo

Firma bardzo fajna. Luźna atmosfera i generalnie przyjemnie. Oczywiście trzeba swoje wiedzieć i swoje robić, ale nie ma sztucznej presji. W przypadku programistów PLC idealne miejsce, żeby zdobyć mnóstwo doświadczenia, zwiedzić świat, ale trzeba chcieć. Hajs się zgadza. Pracowałem tam dość długo i polecam.

Twoja wiedza i doświadczenie w firmie MJ GROUP SP. Z O.O. może pomóc wielu osób szukającym tam pracy. Zachęcamy do komentowania na forum.

Zostaw opinię o MJ GROUP SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MJ GROUP SP. Z O.O.