Magic Service

Wrocław

Opinie o Magic Service

ron

we Wroclawiu zle potraktowali ajj strzeżcie sie robią w pracy smieciówe sciema konkretna wały też robią dobre

ron

Dajcie spokój odradzam odrazu traktują pracownika jak smiecia kierownictwo fałszywe nie nie nie !!!

facet

z tego co słyszałem od znajomego który pracował u nich (3 miesiące)to warunki niezbyt ciekawe liczy się tylko kasa ale ..... dla właściciela. Rotacja pracowników mówi sama za siebie , a poza tym to partacze biorą się za wszystko nie znając urządzeń.

Zostaw opinię o Magic Service - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Magic Service