Opinie o 4Soft S.A. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie 4Soft S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie 4Soft S.A. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Soft S.A. w Wrocław

Nie Feir! Nowy wpis

Oferta na stanowisko „Specjalista/ka ds. Rozliczeń” to ukryta umowa na zastępstwo. Dla czego nie jest to napisane wprost w waszym ogłoszeniu?

Maryśka Nowy wpis
@Nie Feir!

Skąd to wiesz? Jesteś po rekrutacji? Poza tym szczegółem, co mówili i o co pytali? Wszystko przebiegało w miłej atmosferze?

Danka Nowy wpis
@Maryśka

Mi też mówili to co jest napisane powyżej, tylko w ładnych okrągłych słowach. I oferta pracy „do czasu..” a nie na stałe. Jeśli na start ukrywane są intencje, to raczej nie spodziewam się niczego dobrego później.

Czy w firmie 4Soft S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Miałem dwa tygodnie temu rozmowę na Angular Developera. Rekrutacja składała się z dwóch etapów: rozmowy HR i rozmowy technicznej. Do rozmowy HR nie mam zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o rozmowę techniczną już tak. Chłopak, który przeprowadzał rekrutację, już na początku rozmowy w ramach żartu rzucił, że ma przygotowane pytania do 'koszenia' kandydatów. Pytania były typowo z wyuczonej wiedzy z dokumentacji (NgZone, różnica między wersją X i Y Angulara), a także pytania z edge case'ów, które zdarzają się raz na milion i wiesz o nich tylko, gdy ci się wydarzą (m.in. ile zagnieżdżeń klas można zrobić w Sassie). Moim zdaniem te pytania nijak nie weryfikowały umiejętności jako developer, a bardziej miały za zadanie podbudować ego pytającego i 'udowodnić, że nie wiesz'. Niestety, po rozmowie firma już się nie odezwała. Rozumiem, że brak kontaktu to 'nie', ale brak maila z informacją jest jak dla mnie nieprofesjonalne.

Teresa
@Kandydat

Cześć! Przykro mi, że Twoje doświadczenie nie było w pełni satysfakcjonujące. Proces rekrutacyjny na Angular Developera okazał się być długi, stąd brak wcześniejszych informacji.

Izabela
@Teresa

Co było przyczyną tego, że okazał się być zbyt długi? Dużo kandydatów się zgłosiło i trudno było się zdecydować? A co ostatecznie z informacją zwrotną, skoro już rekrutacja dobiegła końca to została dostarczona z opóźnieniem? Składa się z samego podziękowania czy jest w niej zawarte szersze wyjaśnienie?

Teresa
@Izabela

W trakcie tego procesu rekrutacyjnego współpracowaliśmy z klientem, dlatego czas jego trwania nie zależał tylko od nas. Rzeczywiście, zgłosiła się także duża liczba kandydatów, co dodatkowo przyczyniło się do wydłużenia tego okresu. Informacje zwrotne zostały przekazane uczestnikom po zakończeniu procesu.

Zostaw merytoryczną opinię o 4Soft S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w 4Soft S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Soft S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

4Soft S.A.
  • Szewska 3A