counter
1 8 152 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 82 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Traditional Polish Style Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Antek Nowy wpis

Sąd Rejonowy w Warszawie, X Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, postanowieniem z dnia 31 lipca 2018 roku umorzył postępowanie w sprawie z wniosku wierzyciela o ogłoszenie upadłości Traditional Polish Style

artur Nowy wpis
@Antek

Firma upadła a ty masz stare informacje.... jest syndyk a prezes juz nic nie ma do gadania sad gospodarczy w krakowie ogłosił upadłość dziadów..

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 284 dni.

Arek

@Pydych Chyba pomyliłeś firmy. Firma normalnie funkcjonuje i polecam pracę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dariusz

Czy firma w dalszym ciągu funkcjonuje? Widziałem wzmianki o zamiarze ogłoszenia upadłości, ale nie wiem, czy to prawda. Na ten moment nie znalazłem również żadnych aktywnych ofert pracy. Wie ktoś może czy jest prowadzana lub zaplanowana rekrutacja?

Pydych
@Dariusz

Tak firma dalej istnieje zostało 2 pracownikow D.Sosnowski i P.Sołtysik i płytki żeliwne już wyrywają z ziemi żeby coś urwać

Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.

Hej, czy w firmie Traditional Polish Style Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

tps2

tak mamy nowa firme i co wam do tego.. w Polsce kto kombinuje ten ma... a zreszta jest wolność rynkowa i skoro nas stać to produkujemy.. Płacimy na czas pracownikom.

Artur
@tps2

Niedługo ci tam komornik wjedzie Mamba i wszystko zabierze i te garnki co produkujesz (usunięte przez administratora)

Jarek

słyszałem, że koło kopalni w Olkuszu firma otworzyła produkcję garnków pod inną nazwą firmy oraz na inne nazwisko, maszyny te same,nikt się za to nie weźmie? #tematdlauwagi

Mietek
@Jarek

Kolo kopalni Niejaki Madej k.produkuje garnuszki na wielka skale i zatrudnia kupe ludzi z TPS

Radek

I co dalej będzie, czy firma jednak ogłosiła upadłość?

Siwy
@Radek

A Sosnowski i Soltysik dalej sie oblawiają bylym TPS masakra,szkoda ze Wiezik o tym nic nie wie

poszkodowany

Mija rok odkąd traditional polish style wyrzucił na bruk swoich pracowników.. Przez ten rok byli pracownicy nie dostali zaległych wypłat i innych zaległości. Z firmą nie ma kontaktu, prezes i dyrektorka maja wszystkich w głebokim poważaniu i dalej krecą swoje interesy..skutecznie omijając prawomocne wyroku sądu w im. RP, komornika i innych..takie rzeczy to tylko u NAS

jamessss11

Hala z biurami i labolatorium została sprzedana. A wszystkie prasy i pozostałe rzeczy sprzedał na Rosję.

@jamessss11

Hala już dawno została sprzedana a pieniędzy dalej nie ma i komornik się osiąga. Mało operatywny jest i chyba dobrze dogadany z D.W

Edek
@jamessss11

czy dostał ktoś od złodziei pity?

@Edek

Ja nie

@jamessss11

Widzieliście wogole DW z Sylwia? Czy ślad po nich zaginął ?

aga
@jamessss11

witam wszystkich..jak tam sprawy finansowe i Nasze należności? prezes płacić nie zamierza, sylwia też, komornik udaje, że sprawy nie ma.. co dalej? ma ktoś pomysły na wyrwanie od nich Naszej kasy.. a może sprzedamy wszyscy ich długi firmie windykacyjnej?????

emalia
@aga

może to jest dobry pomysł kto za?

Tps
@jamessss11

Jak ktoś ma numer do Sylwii niech napisze. Dam znac jak coś ustalę. Tylko numer do niej potrzebuje ktoś -coś?

wkurzony
@Tps

a co można z nią ustalić?większość osób co nie zakładała (alb już wszyscy )maja zapłacone pieniądze.Tylko Ci co poszli do sądu pracy mają tyły i komornik nie ma pieniędzy. Prezes ma dobre układy chyba z komornikiem ile jeszcze pozwolimy się (usunięte przez administratora) komornikowi i prezesowi?

BYŁY PRACOWNIK

(usunięte przez administratora) Traditional Polish Style zamiast wypłacić należne ludziom pieniądze wystawili ludziom PITY w których jest wykazane. że wszystko się zgadza i wszystko wypłacone jest co wisieli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FAŁSZYWE PITY ZAMIAST KASY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

al

czy rozmawiał ktoś ostatnio z oszustem?????? czy plotka że banki zajęły nieruchomości jest prawdziwa?

@al

Też jestem ciekawy czy to prawda o zajęciu przez banki

Gość

Podajcie numer do Sylwii bo prezes nie odbierze

Prawy

A co komonik na to ?odcigaja wszystko jak mogą aby wyrwać jeszcze ile się da dla siebie .Dalej pilnuje tego Darek S ?

michał

sąd pozwolił im sprzedawać z wolnej ręki i spłacać długi..proszę o numer do W lub sylwi s.

Edek
@Prawy

Wywozi Dariusz caly czas razem z Piotrem S.Elektrykiem Wyrywaja nawet kable ze sciany zeby cos grosza zarobic

tomek

kiedy (usunięte przez administratora) wystawią PITY? ktoś wie

Tomek
@Edek

Co nowego w tps? Macie jakieś nowe informacje?

Emalia

Dostał ktoś pieniadze w tym roku od komornika lub od firmy?cały czas czas coś z tps wywoża

Gall

Żadne śmieci nie zostały wywiezione z TPS tylko przewiezione zostały na drugą stronę, tz. złożone zostały gdzie miał swoje biuro syndyk. Jest tam jedna wielka kupa aż pod sam dach ale oczywiście nikt z urzędników się tym nie interesuje.

Mieczysław
@Gall

Mógłbyś napisać, czy firma Traditional Polish Style normalnie funkcjonuje? W wątku pojawiały się niepotwierdzone informacje o rzekomych problemach firmy, dlatego może Ty będziesz w stanie napisać coś więcej na ten temat? Zastanawia mnie, czy pracownicy zatrudnieni u tego pracodawcy w dalszym ciągu normalnie pracują? Proszę o informację na ten temat.

Prawys
@Mieczysław

Nie funkcjonuje, nie ma produkcji pracownicy zostali zwolnieni 14 maja2018 roku może tylko pani w sklepie firmowym pracuje ,prezes dwie SS i DS

Nowy
@Prawys

Dwie Sylwie? Jak to ?

al

WIECIE ZE (usunięte przez administratora)WYWIÓZŁ ŚMIECI Z TERENU TPS??????

Ktoś coś
@al

Nie możliwe?a wiecie że ponoć bank zajął hale i nie będzie kasy od komornika

artrur

DLA ZAINTERESOWANYCH: OSZUST ZOSTAŁ WYRZUCONY Z WARSZAWY UKRYWA SIĘ TERAZ POD ADRESEM: Węgrzyce ul. Forteczna 8 lok. 10 32-086 Węgrzyce!!!!!!!!! czy jest ktoś jeszcze kto nie założył sprawy w sądzie?

pracownicy tps

wesołych świąt panie danielu, darku, sylwio...niech wam ość ryby ugrzężnie w gardle..za to wszystko co nas spotkało od was

szafraniec
@pracownicy tps

I jak tacy ludzie chodzą bez kary ma wolności mi sie to w głowie nie mieści,złodziejstwo na maxa

były pracownik

Przypomnienie historii: firma tps sp z.o o przejęła emalię olkusz produkowała naczynia bazując na wszystkim tym co odziedziczyła po Emalii...dostała ogromne dofinansowanie ze środków unijnych z biegiem czasu przestała płacić wypłaty- zaległość 3 -4 miesiące w tył.. Prezes Więzik 14 maja 2018 wszystkich zwolnił i do dnia dzisiejszego nie zamierza uregulować swoich zobowiązań.. z firmą nie kontaktu , została ogrobiona z majątku..media nie chcą się zająść sprawą.. a prezes się śmieje.

ktoś znajomy

Panie danielu, panie darku, pani sylwo jak wam nie wstyd.....oszukaliście wszystkich, rabujecie dalej, pracowników macie w ........ tak się robi???

@ktoś znajomy

Dokładnie !

Zostaw merytoryczną opinię o Traditional Polish Style Sp. z o.o. - Olkusz

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Zobacz wywiad