Business Reporting Solutions

Adres: Powstańców Śląskich 125/203, 53-234 Wrocław

NIP: 7792342517 KRS: 0000310782

Business Reporting Solutions
5 2 7 5 1

Opinie o Business Reporting Solutions

Filtruj opinie po kryteriach:

Katarzyna
 Opinia

@Krzysiek a czy mógłbyś opisać proces rekrutacyjny, jaki Cię spotkał w Business Reporting Solutions? Może masz jakieś przemyślenia, wskazówki dla osób, które są zainteresowane pracą w tej firmie? Twoja wypowiedź z pewnością będzie cenna.

Krzysiek
 Opinia

Z firmą BRS współpracuję już dwa lata. Pomimo że obsługuje dużą irlandzką firmę i jej klientów, to atmosfera bardziej przypomina rodzinną firmę niż korporację. Język urzędowy – angielski, firma oferuje darmowe szkolenia z angielskiego na miejscu. Wymagana jest duża samodzielność i bardzo doceniana jest twórcza aktywność – wymyślanie nowych rozwiązań i usprawnień. Firma stawia na ciągły rozwój – wymagane jest zdobywanie nowych umiejętności, opanowywanie i wdrażanie nowych technologii. Przez ostatnie 2 lata w Dublinie spędziłem niecałe 3 tygodnie zdobywając dodatkowo bardzo cenne doświadczenie w dużej irlandzkiej firmie. Polecam firmę szczególnie osobom pragnącym bardzo szybko się rozwijać i zdobywać doświadczenie.

Opinia

Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w firmie Business Reporting Solutions?

JJ
 Opinia

Współpracuję z firmą BRS już kilka lat. Pracownicy to zgrana ekipa z poczuciem humoru i dystansem do życia. Dużym plusem jest praca z zagranicznymi klientami, dzięki czemu można poprawić swój angielski (również dzięki nieobowiązkowym wyjazdom zagranicznym). Zatrudnia zarówno doświadczonych pracowników jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z IT. Zarobki bardzo dobre, zależne od doświadczenia i zaangażowania. Praca w wielu różnych technologiach BI, każdy znajdzie coś dla siebie i nauczy się czegoś nowego. Jasne zasady i zero ściemy :)

Tak1Nie

Jacob
 Opinia

Pracuję w tej firmie od stycznia tego roku. Wszyscy pracownicy są bardzo mili, życzliwi i szanują się nawzajem. Po prostu nie da się ich nie lubić. Na próżno szukać tutaj klimatu korpo-wyścigu, zawiści, fałszywości, etc. Szef jest mega inteligentny i jeśli trzeba, to zawsze potrafi skierować w dobrym kierunku. Praca jest ciekawa (codziennie coś nowego), hajsik bardzo dobry i generalnie wydaje mi się, że lepiej trafić nie mogłem.

Tak1Nie

Michal
 Opinia

Firma nie jest korporacja i ma to wiele wymiernych korzyści. Począwszy od tego że nie obowiązuje żaden dress code no i dodatkowo wszyscy się znają. Firma świadczy usługi dla klientów zagranicznych dlatego nie ma też większych problemów żeby czasem pracować z domu (work office). Głównie zatrudniaja na B2B ale dzięki temu stawki są bardzo konkurencyjne. Dodatkowo przez to, że jest niewielka i prężnie się rozwija można uczestniczyć w ciekawych projektach i panuje tutaj rodzinna atmosfera, która ciężko spotkać u innych.

Tak4Nie

Kontraktor
 Opinia

Współpracuję z tą firmą już drugi rok, póki co mam bardzo miłe doświadczenia. Firma jest kameralna (choć świadczy usługi dla największych europejskich korporacji) i dzięki temu panuje świetna, rodzinna wręcz atmosfera. Codziennie rano zapewniane jest śniadanie, dodatkowo można zrobić sobie przerwę w pokoju drzemek, a chodzi się w kapciach :) Co najważniejsze naprawdę stawiają na rozwój. Ilość technologii, które poznałem (i zgłębiłem) przez niecałe dwa lata jest nieporównywalna z tym, czego doświadczają moi znajomi w innych firmach. Naprawdę polecam!

Tak2Nie

Zostaw opinię o Business Reporting Solutions - Wrocław