IPSILON AGENCJA REKLAMOWO WYDAWNICZA LIDIA SZMAJS

Poznań

Opinie o IPSILON AGENCJA REKLAMOWO WYDAWNICZA LIDIA SZMAJS

kisner

Witajcie wszyscy. Interesuje mnie ta firma , jednak nie chce nagle stanąć w miejscu. Stąd moje pytanie czy firma umożliwia podnoszenie swoich umiejętności i kompetencji poprzez jakieś szkolenia itp.? IPSILON AGENCJA REKLAMOWO WYDAWNICZA na pewno nie cierpi na nadmiar account managerów - czyli stanowiska na którym szkolenia są na porzadku dziennym w innych firmach

Zostaw opinię o IPSILON AGENCJA REKLAMOWO WYDAWNICZA LIDIA SZMAJS - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IPSILON AGENCJA REKLAMOWO WYDAWNICZA LIDIA SZMAJS