JobRun

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o JobRun

Aktualność
UWAGA na PODEJRZANE OSOBY!!!

My jako firma JobRun NIE pobieramy od Państwa pieniędzy.
Nasza usługa jest całkowicie dla Państwa DARMOWA.

Zlokalizowaliśmy osobę, podszywającą się pod naszą firmę, która chce wyłudzić od Państwa pieniądze.
Jeżeli ktoś będzie chciał, aby zapłacili Państwo za transport czy inna usługę, to prosimy NIE róbcie tego.
To oznacza że macie do czynienia z oszustwem.

Sprawę zgłaszamy na Policję!
Jacek

Panie z jobrun pomogly mi wyjechac do pracy w holandii . pomogly mi w transporcie. Na miejscu jest tak jak mi opisywano przed wyjazdem. super komunikacja. Szybko i sprawnie mam prace.

Ilona
@Jacek

Hej ,jaką pracę podjąłeś?

zsalonu

Ja pracowałam przy kwiatach. W tym roku też jadę. Praca ciężka nie jest, a można sobie zarobić, więc czemu nie skorzystać. Czekam tylko aż sesja się skończy. Chociaż jest jeden minus. Tam jak dostaję wynagrodzenie w tygodniówkach to zawsze po powrocie do PL nie mogę się doczekać tej wypłaty, bo trzeba cały miesiąc czekać XDD

@kacperzzzz

Dzień dobry, Prosze przesłać CV na mail jobs@jobrun.eu W chwili obecnej Oferty sa pojedyncze. Zmieniają się dynamicznie. Prosze napisać czy zna Pan język Ang i czy posiada prawo jazdy. Osób chętnych jest bardzo dużo. Dziennie dzwoni kilkaset osób. Prosimy o wyrozumiałość. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Mirreek

Jobrun mowi jak jest. Opisuja jak wyglada praca, mieszkanie. Pomagaja zalatwic transport. Widac pomoc i zaangazowamie, co nie czesto mozna teraz spotkac. jest ok. Ja polecam!

@Monika

Pozmieniało się u mnie niestety. Jeszcze nie pojechałam. Na początku lipca planuję.

aero

Jedna z lepszych agencji z którymi wyjeżdżałem. Teraz jadę w czerwcu, bardzo szybko udało się wszystko załatwić :D

Hej
@aero

Mogę zapytać gdzie wyjeżdzasz z ta agencja ?

GI Nowy wpis

Myślę nad ta ofertą do Ochten na jajka. Piszą, że to pakowanie, praca przy maszynach, oddzielanie żółtek do białek i tak dalej. to jest tak, że na jednym stanowisku robi się jedną funkcje czy moze to jakiś cykl? Chce się dowiedzieć jak oceniacie prace, bo może pojadę

mnb

A gdzie znajduje się wasze biuro w Holandii czy to ściśle tajna informacja? Bo na stronie znaleźć nie mogę, a warto byłoby poczytać jak jest na miejscu, a nie jakie jest biuro w Poznaniu.

@mnb

Dzień dobry, My jesteśmy firmą, która rekrutuje osoby do pracy w rożnych firmach w Holandii. Biuro mamy w Poznaniu. Natomiast firma holenderska jest Państwa pracodawcą i adresy są różne w zależności od danego pracodawcy holenderskiego. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Jolanta
@JobRun

Witam, czy dobrze rozumiem, że nikogo technicznie tam na miejscu nie ma? a co z tymi holenderskimi Pracodawcami? Jak długo prowadzona jest z Nimi współpraca? Czy co jakiś czas pojawia się ktoś nowy?

@Jolanta

Pani Jolanto, Na miejscu zawsze są pracodawcy holenderscy, którzy zatrudniają polskojęzyczne osoby w biurach. Zawsze 1-go dnia w biurze są sprawy administracyjne, podpisanie umowy. Pracodawca wiezie Państwa na zakwaterowanie... Zapewniam, że my współpracujemy tylko z wiarygodnymi, rzetelnymi firmami.

Jola Jaroszewska Nowy wpis
@JobRun

Z tą wiarygodnością i rzetelnością to bym się nie rozpędzała na waszym miejscu.

Nowy wpis

Aktualność
UWAGA na PODEJRZANE OSOBY!!!

My jako firma JobRun NIE pobieramy od Państwa pieniędzy.
Nasza usługa jest całkowicie dla Państwa DARMOWA.

To oznacza że macie do czynienia z oszustwem.

Sprawę zgłaszamy na Policję!

Szanowna Pani / Szanowny Panie "ŚMIECH", Żenadą jest, gdy wiele innych firm podaje zawyżone stawki godzinowe, aby przyciągnąć ludzi. W Holandii jest dodatek wakacyjny, doliczany do stawki godzinowej lub na koniec zatrudnienia, lub najpóźniej w maju kolejnego roku. Do każdej godziny doliczane są dodatki, inny za pracę zmianową, inny za prace w godzinach wieczornych, inny w godzinach nocnych, inny za prace w sobotę. Dodatkowo odkładają się godziny urlopowe. Aby podać wiarygodną stawkę, oferta byłaby kalkulacją a nie ofertą o pracę. Z pozdrowieniami, Zespół JobRun

Xl
@JobRun

Małe sprostowanie wakacyjny dodatek może być doliczany do podstawy stawki godzinowej i wypłacane tygodniowo .Jeżeli nie to dodatki wakacyjny i urlopowy musi być wypłacony 2x wyroku lub przy powrocie do Polski. W innym przypadku jest to (usunięte przez administratora)

Ona Nowy wpis
@Xl

I co dalej wobec tego wspomnianego sprostowania? Ciekawi mnie czy jakoś firma się do niego ustosunkowała? Ten wskazany dodatek dotyczy każdego pracownika? jest to wskazane w jakiejś umowie lub czymś podobnym?

jest.

Niemam

Jolanta Jaroszewska

Nie polecam JobRun.Wysylaja do pracy w Holandii której jak się okazuje po przybyciu nie ma.Nie odbierają telefonów.(usunięte przez administratora).Powrot do kraju na własny koszt pomimo iż to pośredniak z Polski i Holandii zawinił.

SC

Jakie prace polecacie kobietom, tak że nie trzeba dużo dźwigać, a można się wykazać mając zdolności manualne? Na co wiosną teraz warto jechać?

PC

Widziałam, że pracownik biurowy - rekruter miał obiecywaną możliwość długiego stabilnego zatrudnienia. I to mnie akurat przeciąga, tylko chciałabym zapytać, jakie zarobki są przewidywane dla osoby, która rekruterem nie była, ale pracownikiem administracyjno-biurowym i owszem? :) Są szanse awansu?

@PC

Dzień dobry, Prosze przesłać CV na biuro@jobrun.eu Pozdrawiamy, Zespoł JobRun

Kacper

Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego kandydata sprawiają, że polecam ich z czystym sumieniem.

Dyzio

Współpraca z JobRun to dla mnie gwarancja bezpieczeństwa i satysfakcji. Ich podejście do pracownika jest naprawdę wyjątkowe

Nikos

Witam, zamierzam wyjechać do pracy. Szukam osoby która też jest zainteresowana wyjazdem i nie chce trafić losowo na osobę w pokoju. Mam 26 lat, bez nałogów i dbam o porządek. Zostawiam maila: nikos_nikkk@proton.me

Mateusz

Czy ktoś się będzie wybierał na te sałatki bo piszą że z tą firmą warto i spoko warunki mieszkaniowe

K

Hej. Jak zarobki po odliczeniu opłat?

Sylwia
@K

No właśnie też mnie to interesuje. Piszą w ogłoszeniu, że organizują zakwaterowanie, ale nie znalazłam nigdzie info czy pobierają za to opłatę od pracownika i ile. Orientuje się ktoś? Na jaki okres czasu się wyjeżdża do pracy? Wszyscy na tyle samo czy można sobie ewentualnie skrócić pobyt?

Dzień dobry, Ciekawe dlaczego tak dużo osób tam pracuje? Szokujące jest to, ze Polacy którzy sa na miejscu w Holandii, tak bardzo zniechęcają nowe osoby do pracy, do przyjazdu, a same od lat przebywają i pracują w Holandii. Obawiają się o swoje miejsca pracy, boja się ze nowe osoby zabiorą im godziny pracy. Nie słuchajcie złudnych opinii. innych ludzi. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Sylwia

Ale dlaczego mieliby przekierować gdzie indziej? I czemu nic się nie zarobi..? Nie ma tam zleceń czy o co chodzi?

@Mateusz

Będę próbował wyjechać po świętach Wielkanocnych. A ty juz wyjechales?

@JobRun

Czy macie jakieś oferty w szklarni bez jezyka od zaraz

Magda
@Mateusz

Byłam na sałatkach,w Holandii przechodzisz przez kolejna agencje. (usunięte przez administratora) na tydzień przy 38 h jak je zrobisz będziesz miała około 300e, najwięcej zarobiłam 430e przy 49h. W miesiącu nawet nie wyciągniesz nawet 1100. Na produkcji bardzo zimno, ubiór jak byś pracowała w laboratorium, po jednej godzinie stania jesteś przemarznięta. Dojazd do pracy zależy skąd, my mieliśmy 50 min jazdy. Więc odradzam.

@Magda

To są tygodniówki już po odliczeniu za mieszkanie i ubezpieczenie?

Misiak16
@Sylwia

Za tydzień 120euro zakwaterowanie

@Misiak16

Witam, Zakwaterowanie w Holandii jest płatne. W Polsce także płacimy, gdy wynajmujemy pokój, czy mieszkanie. Tyle, że w Holandii nie trzeba płacić z góry. Kwotę za zakwaterowanie pracodawca holenderski potrąca od wynagrodzenia. W ogłoszeniach nie podajemy kosztu zakwaterowania, ponieważ kwoty są podobne lecz trochę różnią się od siebie. U niektórych pracodawców holenderskich to koszt € 122,50 brutto (faktycznie będzie potrącona nieco mniejsza wota netto). Inny pracodawca potrąca € 126 brutto tygodniowo od osoby, inny € 50 tygodniowo, a jeszcze inny € 105 lub € 85 tygodniowo za osobę. Bywa ze firma holenderska jest właścicielem zakwaterowań i kwota może być niższa. Częściej bywa, że firmy same wynajmują i pracownikom podnajmują, wówczas kwota może być wyższa. Każdy wyjeżdża na różny okres czasu do pracy. Oczywiście pracodawcom holenderskim zależy, aby prawnicy pracowali jak najdłużej, ale każdy ma swoje plany, życie przynosi sytuacje, których nie można przewidzieć, i w praktyce okresy pracy są różne. Zapraszamy do kontaktu, najlepiej mailowo jobs@jobrun.eu Prosimy podać nr tel, oddzwonimy. Pozdrawiamy :) Zespół JobRun

@Magda

Nie to jest w miesiącu. Na tydzień wychodzi się około 300 euro. Pod warunkiem że zrobisz 48 h

@@Magda

Co wy zadarmo robicie to ja 400 euro samej diety mam za 300 euro tygodniowo to ja bym w domu siedział ja tygodniowo zarabiam 720 euro+ 400 diety za co wy robicie Magda

@Marcin

Przepraszam, jeśli mogę spytać, to gdzie pan pracuje i przez jaką firmę ? Dziękuję.

Renata
@Marcin

@Marcin . Przepraszam, a gdzie pan pracuje , jeśli można wiedzieć i przez jaką firmę ? Dziękuję .

Wilk
@Marcin

Możesz podać namiary na tę pracę?

Krystian

JobRun to nie tylko agencja, to partner, który dba o swoich pracowników. Bardzo doceniam ich zaangażowanie w moją karierę za granicą. Bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie.

II
@Krystian

A w jakim zawodzie robisz karierę? Z tego co widzę, agencja pośredniczy w zatrudnianiu pracowników typu fizycznego, a o karierze mówi się raczej w kontekście pracy w korporacji. Czy firma ma oferty także na stanowiskach menedżerskich, a przynajmniej biurowych?

Czy firma JobRun w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Łukasz

Praca za granicą z JobRun to strzał w dziesiątkę! Skuteczna rekrutacja, zawsze pomocni i gotowi odpowiedzieć na każde pytanie. Bardzo zadowolony z ich usług.

Aneta

Jestem zachwycona współpracą z JobRun! Profesjonalne podejście do rekrutacji, pomoc w znalezieniu idealnej pracy za granicą. Dzięki nim, mogłam rozwijać moje umiejętności w Holandii. Bardzo polecam!

IG
@Aneta

Ile w Twoim przypadku taki proces rekrutacyjny trwał? Opiszesz go? To pierwsza sprawa a druga to już samo znalezienie pracy. czy aby na pewno udało się tego dokonać już za pierwszym razem?

Kamil

Profesjonalizm, uczciwość, skrupulatność - to słowa, które idealnie opisują JobRun.

AP

JobRun to nie tylko agencja pracy, to partner w rozwoju zawodowym. Pomogli mi znaleźć pracę dopasowaną do moich umiejętności, a także zadbasz o wszelkie formalności. Polecam z pełnym przekonaniem.

DD

A tutaj o w ogóle cokolwiek niezgodnie z prawem się działo? Po prostu pierwszy z najnowszych komentarzy podkreśla ze wszystko zgodnie z nim się tu stało w trakcie współpracy i zastanawiam się z czego wynika takie podkreślenie tego. to byłaby moja pierwsza próba na taka prace. jakie za tym idą porady dla osób niedoświadczonych?

@DD

Dzień dobry, Zapewniam ze zawsze działamy zgodnie z prawem. I miło nam, że ktoś postanowił, nie narzekać (jak większość osób), lecz także podkreślić ze JobRun działa skutecznie i zgodnie z prawem. Dziękujemy za pozytywną opinię i zapraszamy do kontaktu z nami, najlepiej mailowo jobs@jobrun.eu Prosimy o podanie nr tel do siebie, oddzwonimy. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Dzięki JobRun spełniłam swoje marzenie o pracy w Skandynawii. Wsparcie krok po kroku, szczegółowe informacje o ofertach, a do tego wszystko zgodnie z prawem. Jestem im bardzo wdzięczna!

LH

Hej, jest tu taka oferta na oder pickera do magazynu odzieżowego. Piszą ze to robota od zaraz… dlaczego? ludzi ubywa czy o co chodzi? mam na myśli De Meern, był tam ktoś może i się wypowie? praca lekka? Niby na picku mam doświadczenie ale nie za granica. Kwatery przy tym jakie są?

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 266.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 24 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun