JobRun

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JobRun

zsalonu

Ja pracowałam przy kwiatach. W tym roku też jadę. Praca ciężka nie jest, a można sobie zarobić, więc czemu nie skorzystać. Czekam tylko aż sesja się skończy. Chociaż jest jeden minus. Tam jak dostaję wynagrodzenie w tygodniówkach to zawsze po powrocie do PL nie mogę się doczekać tej wypłaty, bo trzeba cały miesiąc czekać XDD

Pracujaca

Wyjechalam. Pracuje przy kwiatach. Czasem scinamy, czasem sortujemy i pakujemy. Domki sa blisko. W domkach ludzie rozni, ale to jak ludzie. Goraco poleca ta agencje :)

Mirreek
Kandydat

Jobrun mowi jak jest. Opisuja jak wyglada praca, mieszkanie. Pomagaja zalatwic transport. Widac pomoc i zaangazowamie, co nie czesto mozna teraz spotkac. jest ok. Ja polecam!

aero

Jedna z lepszych agencji z którymi wyjeżdżałem. Teraz jadę w czerwcu, bardzo szybko udało się wszystko załatwić :D

Wiola
Kandydat

Witam. Jestem z województwa warmińsko - mazurskiego Szukam osób co chciałyby wyjechać pod koniec lutego. Jadę pierwszy raz a samej tak nie fajnie. Odpisz a podam namiary :)

Zuza
@Wiola

Witam, ja wlasnie tez planuje wyjechać pierwszy raz do Holandii i miło byłoby kogoś poznać przed wyjazdem ;) tylko ja z poznania

Kossa80883
@Wiola

Hej. Ja również Jestem w warmińsko-mazurskiego chcę wyjechać w lutym przez agencje do Holandii. Zazwyczaj latałem do UK do rodziny ale tym razem pora wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować czegoś nowego.

Wiola
@Kossa80883

Witaj. A kiedy planujesz wyjazd bo ja koniec lutego. Daj jakieś namiary to się zgadamy

Aga
@Zuza

Witam.Ja z narzeczonym też jutro wyjeżdżamy przez tą agencję,może się poznamy,ale trzeba być dobrej myśli.Pozdrawiamy.

Kossa80883@o2.pl Nowy wpis

Początek lub koniec lutego. Odezwij się na maila. Kossa80883@gmail.com

Wiktoria-Wielkopolska Nowy wpis
@Wiola

Cześć, razem z siostra chcemy wyjechać za granice mamy 21 i 22 lata. Tez planujemy wyjechać koniec lutego.Osoby spokojne, nie żadne imprezowiczki ;) Mój numer 785427147

Vogel Nowy wpis
@Zuza

Ja planuje też z kolegą okolice Poznania pzdr

Anka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Kandydat

Cześć jest ktoś z Katowic lub okolicy chętny do wyjazdu pod koniec lutego? ???? Byłoby raźniej

Interesuje mnie kariera na stanowisku Robotnik Produkcyjny. Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w tej branży i podzielić się doświadczeniami z zatrudnienia w firmie JobRun?

Aga
Kandydat

Witam.Był ktoś przy warzywach i owocach,jak tak to proszę o opinię.

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy JobRun? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Malarz? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Zuza
Kandydat

Chce wyjechać na samym początku lutego. Jestem z Poznania.interesuje mnie praca przy kwiatach.mam 25 lat, bez nałogów, cenie sobie spokój, wiec szukam spokojnych znajomych żeby milej bylo tam żyć

Paweł
@Zuza

Hej też wyjeżdżam pod koniec stycznia lub na początku lutego , jak chcesz to napisz na maila k520player@gmail.com. Pozdrawiam

Xxxx xxx
@Zuza

Cześć, jaka stawka jest na kwiatach? Też planuje wyjechać jakoś w lutym ale narazie rozglądam się po agencjach. Niedaleko poznania mieszkam

@Xxxx xxx

Witam, W zależności od oferty pracy na kwiatach jest stawka €10,48 + dodatki lub €10,46 + dodatki lub €10,56 + dodatki. Najlepiej prosimy przesłać swoje CV lub nr tel kom na jobs@jobrun.eu Oddzwonimy i szczegóły przedstawimy telefonicznie. Pozdrawiamy :) Zespół JobRun

Zainteresowana
Kandydat

Czy pracował ktoś z Was jako order picker na magazynie jumbo? Jak z godzinami pracy i wypłatą?

Paweł
@Zainteresowana

Dołączam się do pytania jeśli chodzi o Jumbo i Albert H. Chcialbym wyjechać na początku lutego właśnie do jednej z tych firm jako order picker . Opinie jakie czytałem o tej agencji są chyba jedne z lepszych , chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat lokalizacji zakwaterowania , jakie warunki jakie pokoje. Bo to co słyszałem na temat lokalizacji innych agencji to żeby źle się nie wyrazić to raczej ludzkie warunki nie są. Proszę o opinie i odpowiedź .Pozdrawiam :-)

Mam doświadczenie w pracy jako Pracownik Budowlany. Myślicie, że firma JobRun będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

@Administrator

Dzień dobry, Jak najbardziej potrzebujemy pracowników z branży budowlanej. Malarze, pracownicy wykończeniowi, stolarze warsztatowi - jak najbardziej są potrzebni. Osoby z doświadczeniem zapraszamy do kontaktu. CV można wysłać na dariusz@jobrun.eu lub dzwonić na 668749068. Osoby z doświadczeniem w pracy jako elektryk, hydraulik, dekarze są także mile widziani. Pozdrawiamy :) Zespół JobRun

Marcin88
@JobRun

Witam jestem tynkarzem dziewczyna będzie pracować na sałatkach w Dronten . Czy macie gdzieś w okolicy pracę dla tynkarza Mm

@Marcin88

Witam, Niestety nie mamy oferty pracy dla tynkarza w Holandii w okolicach Dronten. Potrzebujemy specjalistów nie jako tynkarzy lecz do pracy jako malarze, stolarze i nie w Holandii lecz w Niemczech. Trudno będzie pogodzić. Przesłał Pan do nas swoje CV? Może razem z partnerka podejmie Pan pracę na sałatkach w Dronten i zawsze na miejscu można się rozglądać. A może na sałatkach się Panu spodoba? :) Zapraszamy do kontaktu jobs@jobrun.eu 518891884, 5173627797, 517017884 668749068 tu w przeważającym stopniu rekruter zajmuje się rynkiem niemieckim Pozdrawiamy :) Zespół JobRun

Igor
Kandydat

Cześć. Planuję wyjechać do Holandii pod koniec stycznia. Posiadam własne auto gotowe do wyjazdu. Chętnie zabiorę ze sobą osoby spokojne i bez nałogów (najlepiej w ogóle niepijące alkoholu). Jeżeli też planujesz wyjazd i chcesz o tym pogadać to pisz na wyjazd.holandia2022@gmail.com (dam ci mój numer tele/whatsapp).

Kandydat

Witam. Chciałbym wyjechać przez tą firmę do pracy. Ale szukam jakiejś chętnej na wspólny wyjazd dziewczyny. Wiadomo kobiety są spokojniejsze A mam zamiar jechać do pracy a nie imprezować. Mile widziana spokojna osoba. Mam własny samochód więc transport zapewniony. Tylko poważne odpowiedzi poproszę . Podam kontakt. Pozdrawiam:)

Niska21
@Robert29

Hej. Też chce wyjechać do pracy przez tą firmę. Jestem spokojną, 21 letnią dziewczyną. Jeżeli chcesz, podaj kontakt do siebie

Paulina
@Niska21

Hej. Planuje wyjechać do pracy do Holandii. Szukam osoby do towarzystwa, jeśli jesteś zainteresowana dawaj znac ????

Karolina
@Robert29

Hej. Bardzo chciałabym wyjechać jak wciąż chcesz to daj jakiś namiar do siebie :)

@Niska21

Podaję kontakt. poznam26@o2.pl napisz śmiało:)

@Niska21

Jeśli nadal Jesteś zainteresowana to napis na email i coś razem sobie poszukamy. Pozdrawiam Cię ciepło:)

@Karolina

Hej poznam26@o2.pl . Pisz śmiało. Coś razem poszukamy. :) wiadomo zawsze z kimś raźniej bo tak w ciemno jechać to ciężko. Pozdrawiam

@Karolina

poznam26@o2.pl pisz śmiało:)

Ola
@Paulina

Hej, hej, ja planuję wyjazd po 15 czerwca. Jeżeli jest ktoś chętny proszę o kontakt, napisz email - olanegri@interia.pl

Marzena
@Robert29

Jestem spokojną i bez nałogów. Chętna na wyjazd od zaraz. Szukam osoby z transportem na wyjazd do Holandii lub Niemiec i na wspólny kwaterunek. Proszę o smsy na nr 783 939 325

Oski
@Paulina

Pisz

Natalia
@Marzena

Pewnie pojechałaś :) Jak Ci tam, płacą tyle, co było obiecane?

JobRun zatrudni osobę na stanowisko Operator Linii Produkcyjnej. Braliście udział w procesie rekrutacji i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami!

Anna
Kandydat

Hej, czy jest ktoś z Poznania lub z wlkp, kto planuje wyjazd do pracy? :) Chodzi mi o osobę spokojną, która chce zarobić, a nie wydawać wszystko na imprezy itd. Sama mam 30 lat i z chęcią poznam kogoś przed wyjazdem - wiadomo, że razem raźniej :)

Katarzyna

Jakiś kontakt?

ELA
@Anna

Ja też jestem spokojna i chciałabym też zarobić a nie wydawać na byle głupstwa ale mam już 58 lat nie wiem czy taka osoba Ci odpowiada ,JESTEM Z WOJ.MAZOWIECKIEGO

Ula
@ELA

Ja jestem również zainteresowana wyjazdem mam 50lat jestem podobna do ciebie jestem już babcią jestem również spokojna i chce zarobić czy ty mówisz o firmie JobRun ? Bo w czoraj do nich dzwoniłam byłby wyjazd w przyszły poniedziałek i to by była praca przy pakowaniu surówek niedaleko Amsterdamu odpisz proszę jak możesz . Pozdrawiam

Ula
@Anna

Hej ula z tej strony odpowiadam na twoje pytanie bo ja też wybieram się z firmy JobRun ale jestem z mazowieckiego też szukam osoby żeby było raźniej jeśli byś była moją osobą zainteresowana to odpisz .

Marzena
@Anna

Jestem z Leszna (wielkopolska). Jestem też osobą spokojną.Jedziesz busem czy swoim samochodem?

@Anna

Hej..A kiedy byś chciała wyjechać..

@Marzena

Hejka..Ja jestem chętna na wyjazd po nowym roku,a Ty kiedy byś chciała??Pozdrawiam

@Marzena

Napisz na meila anita1234-97@o2.pl..

@Marzena

Dzień dobry, jestem z Wielkopolski (okolice Piły) mam 21 lat. Chciałabym wyjechać do pracy ale sama się boje :/ mogę prosić o jakiś kontakt do Pani ? Planuje wyjazd w styczniu

@Anita

Dzień dobry, ja również chce wyjechać w styczniu do pracy. Mam 21lat, Wielkopolska ( okolice Piły). Jestem osoba spokojna mogę prosić o jakiś kontakt?

@Wiktoria

Witam, Pani Wiktorio u nas jest kilka rekruterów. Czy już rozmawiała Pani z którymś z nich? :) Jeżeli nie, to proszę śmiało dzwonić na nr np. 518 819 884, 517 36 2797. Jeżeli byłoby trudno się dodzwonić, bo często rozmawiają, to zachęcam do wysłania maila na jobs@jobrun.eu napisać nr tel do siebie i oddzwonimy :) Pozdrawiamy Zespół JobRun

Kamil
@Anna

Cześć też mam zamiar wyjechać . Tylko że ja z Warszawy . Jak coś to się odezwij ???? pozdrawiam

Amanda
@Wiktoria

Hej tez planuje w styczniu z kolega jechac mamy po 20lat. amanda.witon@wp.pl

Robson7755

Witam wszystkich Ja obecnie pracuję przez inną agencję pracy tzn Wercpost i to co oni z ludźmi robią to jest porażka.Oczywiście pokój masz zawiozą Cię do pracy a z powrotem czekaj ile chcesz bo oni nie mają czasu.Ludzie po pracy czekają na transport od 1h do nawet 4h. Nic nie potrafią pomóc,mają w nosie ludzi. W związku z tym chcę się przenieść do agencji Jobrun ponieważ ma dobra opinię ale potrzebuję adres do biura w Holandii ,ponieważ mija to się z celem żebym jechał do Polski i z Polski do holandii skoro jestem na miejscu.Może ktoś ma jakiś namiar numer telefonu adres będę bardzo wdzięczny

Mariusz12
@Robson7755

Jestem u nich w Renswoude. Tu nazywają się Workstead. Mogę Ci dać nr do mojej koordynatorki.

Krystian

Część jest ktoś z Warmii i Mazur chętny na wyjazd do Holandii jestem osobą spokojna 31 lat wyjazd w styczniu

JobRun poszukuje pracownika na stanowisko Stolarz. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem. Wasza opinia może pomóc innym osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Anna
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.
Kandydat

Cześć. Czy jest ktoś może z lubuskiego kto ma w planach wyjechać?Chce się zgłosić na wyjazd a razem zawsze może być raźniej. Poznam chętnie osobę spokojną i rozważną - chce pojechać pracować, troche zarobić a nie imprezować. Mam 48 lat.

Pawel
Kandydat

Witam jest ktoś chętny na wyjazd w styczniu praca na magazynie lub produkcja osoby chętne niech się odezwa podam fb i się zgadamy. Samemu trochę lipnie jechać a w grupie raźniej

Ewa
@Pawel

Może ja bym pojechała... Jeszcze nie byłam i trochę się boje jak tam jest

MARCIN
@Pawel

Witaj Jestem zainteresowany wyjazdem po raz pierwszy, więc chętnie bym pojechał z kimś kogo poznam wcześniej. Widzę, że nie masz z tym problemu ja jestem z Wawy.

Adriankrk92
@MARCIN

Ja jadę też planuje wyjechać za tydzień :)

Vincent
@MARCIN

Tez się podłączam Ja tez z Warszawy

@Pawel

Cześć, mogę prosić o fb?

Jakiś czas temu firma JobRun poszukiwała osoby na stanowisko Rekruter. Czy znajdę tu kogoś, komu udało się otrzymać tę pracę? Jak ocenia atmosferę w firmie?

JobRun rekrutowała niedawno na stanowisko Magazynier - Pracownik Magazynowy. Ktoś może powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia?

Jakie pytania dostaliście podczas rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pakowacz – pracownik magazynu w firmie JobRun?

Ghallab

Hi.i like to work as one team..fast and smart harde work.long hur

@Ghallab

Hello, If you want us to introduce you current job offers, please mail us your CV and we’ll call you back. Best regards, JobRun Team ????

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 10 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie JobRun?

Liczba opinii klientów firmy JobRun, to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!