JobRun

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JobRun

Mirreek
Kandydat

Jobrun mowi jak jest. Opisuja jak wyglada praca, mieszkanie. Pomagaja zalatwic transport. Widac pomoc i zaangazowamie, co nie czesto mozna teraz spotkac. jest ok. Ja polecam!

zsalonu

Ja pracowałam przy kwiatach. W tym roku też jadę. Praca ciężka nie jest, a można sobie zarobić, więc czemu nie skorzystać. Czekam tylko aż sesja się skończy. Chociaż jest jeden minus. Tam jak dostaję wynagrodzenie w tygodniówkach to zawsze po powrocie do PL nie mogę się doczekać tej wypłaty, bo trzeba cały miesiąc czekać XDD

Pracujaca

Wyjechalam. Pracuje przy kwiatach. Czasem scinamy, czasem sortujemy i pakujemy. Domki sa blisko. W domkach ludzie rozni, ale to jak ludzie. Goraco poleca ta agencje :)

aero

Jedna z lepszych agencji z którymi wyjeżdżałem. Teraz jadę w czerwcu, bardzo szybko udało się wszystko załatwić :D

Agata
Kandydat

Właśnie się dodzwoniłam i odebrała bardzo sympatyczna Pani, super wszystko mi wytłumaczyła ! Wystarczył jeden telefon, więc nie miałam problemu z kontaktem :) Polecam serdecznie kontakt i wystawianie pozytywnych opinni Kochani :) Lecę do Holandii w marcu, także dzięki rozmowie wiem co mam zabrać ze sobą i jakie kroki wykonać przed wyjazdem :)

Ryszard Nowy wpis
@Agata

Można wiedzieć, jaka praca i jaka stawka? Wyczytałem, że polecają brać własny talerz, kubek i sztućce, czy o czymś jeszcze, poza ciuchami, trzeba pamiętać?

Dawid G Nowy wpis
Kandydat

Szkoda że nie odbierają telefonu CV wysłałem i zadzwonili raz w trakcie gdy ja do nich dzwoniłem zmięcie to odbierajcie telefony

Nowy wpis

@Dawid G

Dzień dobry, Panie Dawidzie w chwili obecnej, w ciągu jednego dnia dzwoni do nas około 600 osób! My nie możemy napisać nawet jednego sms-a osobie, z którą mamy kontakt, ponieważ stale, non stop osoby dzwonią. Pracodawcy holenderscy, ze względu na sytuacje jaka powstała w Holandii w efekcie wojny na Ukrainie, dramatycznych podwyżek energii zwalniają ludzi z pracy, albo ograniczają zatrudnienie nowych. W styczniu i lutym zwykle jest mniej ofert pracy. Jest praca głownie dla osób które znają język angielski oraz posiadają prawo jazdy. Takie osoby zapraszamy do kontaktu pisząc maila na jobs@jobrun.eu Prosimy zaznaczyć ze zna się język angielski oraz posiada prawo jazdy. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Maniu 5555
Kandydat

A byles juz gdzies za granica czy pierwszym raz ja tez sie wybieram po 15 lutym mozna sie zgadac

Gość Nowy wpis
@Maniu 5555

Witam proszę o kontakt też się wybieram

Wiktoria
Kandydat

Czy był ktoś na sałatkach w Dronten? Jakie warunki mieszkalne i jak z dojazdami do i z pracy.

Monia
@Wiktoria

Dojazd do pracy rowerem - niecałe 3km. Zakwaterowanie w budynkach po dawnych akademikach. Pokoje dwuosobowe z łazienką. Kuchnia nie była wyposażona, więc radzę wziąć jakiś garnek, patelnie. Do centrum jest jakieś 2km

@Monia

Dzień dobry, Jeżeli kuchnia nie była wyposażona w garnki, patelnię to znaczy ze poprzedni lokatorzy je zabrali. Najlepiej poinformować koordynatora, aby uzupełniono wyposażenie kuchni. My sugerujemy wziąć własny talerz, sztućce oraz kubek. Pozdrawiamy, zespół JobRun

Ven77
@JobRun

Witam jak stawka na sałatkach w Dronten

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy JobRun? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Malarz? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Ruler

Bardzo dobre zarobki, profesjonalne podejście do pracownika. Firma naprawdę szanuje ludzi i docenia ich pracę. Szczerze polecam.

Sylwia
@Ruler

Podasz jakieś przykłady w jaki sposób firma podchodzi profesjonalnie do pracownika i w jaki sposób pokazuje im szacunek? To co piszesz brzmi dobrze ale chciałabym usłyszeć konkretne przyklady

Domn
Kandydat

Cześć, chciałbym wybrać się do pracy przez tą agencje bo póki co po opiniach widzę że jedna z niewielu solidnych i ogarniętych agencji, jednak nie chce wyjeżdżać samemu, tak samo na różnych ludzi mozna trafić w zakwaterowaniu a wolałbym jednak wiedzieć z kim mam mieszkać. Jeżeli ktoś zainteresowany wspólnym wyjazdem to zostawiam email do kontaktu :) nowaldominik@gmail.com

Anonim
Kandydat

Szkoda że nie można się dodzwonić.. od dwóch dni próbuje nawiązać kontakt w sprawie oferty gdzie podobno jest oczekiwana chęć podjęcia pracy od zaraz ale zero odzewu od ogłoszeniodawcy.. na wiadomość e-mail również nikt nie odpowiedział.. takie oferty są najbardziej żenujące gdzie oczekuje się od kandydata że będzie chciał podjąć pracę jak najszybciej ale nie można się z nikim skontaktować xd a najlepsze że linia jest cały czas wolna i poprostu nikt nie odbiera.. nie wiem co mam o czymś takim myśleć..

XD
@Anonim

Nie wiem czy sie orientujesz ale istnieje cos takiego jak wybieranie kandyatów do pracy. to nie jest jakas łapanka z ulicy tylko oferta pracy, na którą aplikuje milion ludzi xd Troche pomyslenia z drugiej strony

Jogurt
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.
Kandydat

Pracował ktoś na jogurtach w geldermalsen

Darix
Kandydat

Mam pytanie co do finansow czy są jakieś opłaty przed wyjazdem na część agencji? Czy jest możliwe w takim przypadku pobranie zaliczki by uiścić te opłaty? Dziękuję

@Darix

Dzień dobry, Nie pobieramy opłat od osób szukających prace. Firmy które to robią działają niezgodnie z prawem. Nasza pomoc jest dla Państwa darmowa. Także zapraszamy jobs@jobrun.eu Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Darix

Bardzo dziękuję za odpowiedź

Odradzam!
@Darix

Opłat nie ma, ale na miejscu okazuje się, że nie ma transportu do pracy ,więc opłacasz go sobie sama. Godziny pracy są krótkie, więc nie zarobisz nawet na koszta przejazdu i opłaty mieszkania w pierwszym tygodniu.(usunięte przez administratora) Wysyłają w zupełnie inne warunki niż obiecują.(usunięte przez administratora)

xvw
@Odradzam!

Powiem tak, po co wy ludzie piszecie takie negatywne opinie/ skoro nadal siedzicie w Holandii i szukacie pracy, żerując na firmach i szukając tylko miejsca na nocleg a nie do pracy. Zniechęcacie ludzi, by nowe osoby przyjeżdżając się bały i nie przyjeżdżały do pracy, a pozniej wy macie zapewnione zakwterowanie i pracę. Takie komentarze piszą osoby z własnego doświadczania, ktore po prostu źle trafiły, lub nie potrafią się przyznać do tego, że to one nawaliły w pracy i są im potrącane za to koszta. Takich osob jest masa. Proszę się zastanowić następnym razem czytając negatywnego komentarze, które mają na celu zniechęcenie nowych osob, a gwarancję pracy dla osob, które już są na miejscu w Holandii i tylko krążą z firmy do firmy. Skoro tak narzekacie nie piszcie zniechęcających komentarzy, tylko wyjdźcie z tego kraju i szukajcie szczęścia gdzieś indziej.

Olek
@Odradzam!

Takich bzdur dawno nie czytalem! Transport jest. Za nic nie placisz. Firma wszystko robi aby pracowac a nie siedziec na domkach.

Olo

Ani jedno slowo nie jest tu prawda!!

Laura
Kandydat

Witam poszukuje pracy dla 3 osób może być przy pakowaniu drobiu ponieważ robiliśmy już na mięsie.

@Laura

Dzień dobry, Prosimy o kontakt telefoniczny z nami na 518891884, 517362797, 517017884. Gdy rekruterzy nie odbierają tzn, ze rozmawiają z innymi osoba. Wówczas prosimy przesłać kontakt do Państwa na jobs@jobrun.eu Praca jest. Oddzwonimy. Pozdrawiamy :) Zespół JobRun

Laura
@JobRun

Dobrze to czekam na odzew od was.

@Laura

Dzwonimy do Państwa i włącza sie poczta głowowa. Prosimy na maila jobs@jobrun.eu podać jeszcze inny nr telefonu.

Kz
@JobRun

A macie może praca dla kobiety z brielle z transportem mieszkam na prywatnym mam doświadczenie na sortowniach,szklarnie,pole też było,oraz interesuje mnie teraz praca na sadzeniu cebulek kwiatowych do doniczek na taśmie wyrabiałam normy.Prosze o kontakt

Michał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Kandydat

Kosmetyki - PAKOWANIE - praca za granicą - BEZ języka, także praca dla Par. Pracował ktoś na tym stanowisku ?. Jaka kasa ? Nocleg bo jakby dobrze zapłacili to bym się skusił

Katarzyna

Witam, zainteresowały mnie oferty pracy tej firmy. Szczególnie zależy mi na stanowisku produkcyjnym właśnie gdzieś za granicą. Chciałam się zapytać jak jest z warunkami zatrudnienia w tej agencji? Jaką umowę się dostaje? Czy można liczyć na wsparcie firmy podczas jakiś napotkanych problemów? Wynagrodzenie na czas?

Piotr
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat

Witam jadę w przyszłym tygodniu do biura i będę pracował na Sałatach w Dronten czy pracował może ktoś tam i może powiedzieć jak tam jest ? Pozdrawiam.

Ewelina
Kandydat

Hej ! Jest ktoś chętny na wspólny wyjazd. Nawet nie chodzi o samą drogę, chociaż też raźniej, no ale wiadomo można się do kogoś w busie odezwać. Tylko przyjazd na miejsce i załatwianie wszystkiego w pojedynkę jest stresujące. Jak ktoś ma podobne poglądy i wiek ( 28 lat) to pisz: poszukamy czego. I jeszcze jeden wątek nie zależy mi na jakiś nadgodzinach i wysokim wynagrodzeniu. Jeżeli będą w miarę dobre warunki mieszkaniowe to chciałabym zostać dłużej i pracować systematycznie, aczkolwiek w niepełnym wymiarze godzin. Chodzi o delikatnie nadszarpnięte zdrowie... Zostawiam e-mail: ewelina.nic@onet.eu

Kamil

Pakowanie serów ktoś jest lub był . Opinia

On22
Kandydat

Cześć, znajdzie się ktoś chętny na wspólny wyjazd do pracy po nowym roku, termin elastyczny. Szukam osób w wieku 18-26, sam mam 22. Już jeździłem i mam auto na wyjazd. Resztę już na priv ;). Zostawiam maila: zagranica547@gmail.com

20 lat
Kandydat

Jest ktoś chętny na wyjazd od nowego roku? Praca mi obojętna byle by były godziny future.mws1@gmail.com

Szym
@20 lat

ja rozważam wyjazd na przełomie stycznia i lutego, o ile będzie wtedy możliwość

Rafii
Kandydat

Mam pytanie czy w Marcu ma panstwo jakas prace bez jezyka jobrun ...

@Rafii

Dzień dobry, Prowadzimy rekrutację na bieżący i kolejny tydzień. Zwykle w marcu są oferty ze znajomością języka oraz bez języka. Prosimy o kontakt bliżej wyjazdu, około 2 tygodnie przed wyjazdem. Pozdrawiamy, Zespół JobRun

Rafii
Kandydat

Czy mozna przyjsc do biura na rozmowe w poznaniu....

@Rafii

Dzien dobry, Tak zapraszamy :)

Kandydat

Hej, mam 30 lat, szukam chętnej osoby z prawem jazdy, (ponieważ jest to wymagane od przynajmniej jednej osoby, a ja niestety nie posiadam) na wspólny wyjazd. Praca na magazynie odzieżowym.

Ewa

Jestem chętna mam prawko

Rafał
@Ewela

Cześć, mam na imię Rafał, 39 lat, mam trochę doświadczenia odnośnie wyjazdów do pracy w Holandii, posiadam prawo jazdy, auto i chętnie zabrał bym kogoś do pracy, a najlepiej kogoś znajomego ale ciężko w obecnych czasach znaleźć kogoś chętnego. Razem wyjechać jest raźniej, a przede wszystkim taniej. Jeśli chcesz to odezwij się na mój numer telefonu, pogadamy, a później być może ustalimy szczegóły wyjazdu. Ja mieszkam między Zieloną Górą, a Poznaniem. To mój numer telefonu +48669779207. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu telefonicznego :)

@Ewa

Ooo super ???? Odezwij się na maila - ewelina6323@o2.pl

@Rafał

Cześć Rafał ;) Bardziej chodziło mi o Towarzyszkę ;) Ale bardzo dziękuję za odzew ;) Również pozdrawiam i powodzenia ;)

Marietta
@Ewela

Hej a powiedz kiedy miałby być wyjazd

Klient
@Marietta

Jakoś w najbliższym czasie ;)

Nata
@Ewela

Mam prawko szukam pracy a samemu ciezko się zmobilizować może coś w ekipie ...

Marta
@Nata

Cześć,też chce jechać ale sama się boję, odezwij się na mail jak masz ochotę pogadać, martaandruszewska@gmail.com.

Kana
@Marta

Ja wyjeżdżam w przyszłym tygodniu dalej szukam oferty pracy myślałam o pakowaniu kwiatów . Tez sama jadę stresik jest lekki

Angelika
@Kana

Hej, też jadę pod koniec maja. Dasz znać jakie warunki na miejscu? Będę wdzięczna

Ktosia
@Rafał

Hej hej i co jesteś w Holandii z JobRun?

Zostaw merytoryczną opinię o JobRun - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w JobRun?

Zobacz opinie na temat firmy JobRun tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 225.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JobRun?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 15 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JobRun?

Kandydaci do pracy w JobRun napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JobRun
Przejdź do nowych opinii