Poznań

Opinie o JobRun

Abc

Czy ktoś mógłby sie wypowiedzieć o pracy jako pokojowka w Amsterdamie z ta firma?

BETI
@Abc 11.01.2018 10:14

CZESC..CZY JESTES W AMSTERDAMIE JAKO POKOJOWKA? MOZESZ MI COS WIECEJ NAPISAC O WARUNKACH I JAKIE BIURO TAM MASZ. ILE GODZIN W TYGODNIU I OCZYWISCIE CZY JEST CZAS NA POKOJ.BEDE WDZIECZNA

Vanessa

Czy jest ktoś odważny i życzliwy kto napisze czy jak się przyjedzie na miejsce to czy jest gdzie pracować i zarabiać?Czy zlecenia na pracę są na tydzień czy na dłużej. Czy pieniądze są na koncie po tygodniu? Jak wyglądają pokoje. Czy umowy o prace załatwiane są w języku polskim czy angielskim? Będę wdzięczna za informacje.

@odważny i życzliwy 28.03.2018 15:07

Bardzo dziękujemy za prawdziwe i rzeczowe informacje. Robimy wszystko aby odebrać jak najwięcej telefonów, ale my również jesteśmy tylko ludźmi. Tak, najlepiej wysłać smsa a rekruter na pewno oddzwoni. Pozdrawiamy serdecznie.

JobRun

Drodzy Kandydaci, Widzimy, że pojawiają się wpisy, które są totalnie kłamliwe i nie prawdziwe. Dlatego kilka zdań, które mamy nadzieję wyjaśni kilka spraw. My jesteśmy BIUREM POŚREDNICTWA PRACY, a nie PRACODAWCĄ. A to oznacza, że my NIE dajemy wam umów o pracę, nie wypłacamy wam wynagrodzeń, nie dajemy zakwaterowań. My współpracujemy z firmami z Anglii, Niemiec i Holandii. I firma czy to niemiecka, holenderska, angielska jest waszym pracodawcą, który daje wam zakwaterowanie, płaci wynagrodzenie, daje urlop. My wam przedstawiamy ofertę pracy danego Pracodawcy zagranicznego, dokładnie taką, jaką od niego otrzymujemy. Szkoda byłoby nam naszej pracy, naszego i waszego czasu aby wymyślać i zmieniać oferty, bo za to nam nikt nie płaci. Od was, czyli KANDYDATÓW NIE pobieramy opłat!!! Mamy taką inf. nawet na naszej stronie www.jobrun.pl Jeżeli jakiekolwiek firmy rekrutacyjne / agencje pracy biorą od was pieniądze jest to niezgodne z prawem! Naszym celem jest aby dana osoba wyjechała do pracy i aby była zadowolona z warunków jakie daje wam pracodawca zagraniczny i aby pracowała jak najdłużej, bo dopiero gdy dana osoba będzie pracowała przez jakiś czas, my możemy "upomnieć" się do pracodawcy zagranicznego aby zapłacił nam za naszą usługę rekrutacyjną. I nie jest to "zabierane" z waszego wynagrodzenia. Firma zagraniczna sama NIE byłaby w stanie zrekrutować 100 osób dlatego prosi inne firmy zewnętrzne o wsparcie, co dla nich jest zyskowne, bo nie muszą zatrudniać nowego pracownika, któremu trzeba dać miesięczne wynagrodzenie, płacić ubezpieczenie i podatek. Lecz "biorą" do współpracy taką firmę jak nasza, której zapłacą dopiero po zrobionej z sukcesem pracy. Jeżeli chodzi o telefony - prowadzimy blisko 100 rozmów dziennie! Jeżeli ktoś dzwoni na tel stacjonarny a wszyscy rozmawiamy przez tel komórkowe to nie jesteśmy w stanie odebrać stacjonarnego. Zawsze staramy się oddzwonić. Jeżeli komuś zależy na kontakcie i zderza się z zajętym telefonem to zachęcam napisać do nas maila czy to np. na rekrutacja@jobrun.pl czy aplikuj@jobrun.pl lub biuro@jobrun.pl Oddzwonimy. Niektóre osoby, oczywiście anonimowo, wypisują bzdury na temat różnych firm. A dziwne jest ze nawet w ciężkich warunkach pracy – przetwórstwo mięsne – stale pracuje tam ponad 200 osób i to całe lata. Kolejną bzdurą jest ze w ekskluzywnych 5-cio gwiazdkowych hotelach ktoś pił wodę z kranu!!! To nawet na magazynach, szklarniach są kantyny z automatami z darmową kawą, herbatą. Byliśmy wielokrotnie w Holandii, Anglii i wiemy jak to wygląda. Swoją drogą, moglibyśmy napisać księgę o tym jak niektórzy kandydaci zapewniają nas o swojej rzetelności, gotowości do pracy, chęci podjęcia od zaraz. Potwierdzają. Dzwonią do zagranicznego pracodawcy. A w efekcie nie pojawiają się i nawet nikogo z nas o tym nie informują. Potem my tłumaczymy się przed firmą zagraniczną. A takie osoby nawet nie pomyślą ile kroków, ile pracy my wszyscy zrobiliśmy. Przygotowanie profili kandydatów, często w języku angielskim. Tam pracodawca zagraniczny wprowadza dane do systemu, przygotowuje miejsca na zakwaterowaniach, przygotowuje miejsca pracy…. Takie osoby zajmują miejsca innym, którzy naprawdę są chętni i gotowi do pracy. Uzbrajamy się w cierpliwość i liczymy na współpracę i kontakt ze strony rzetelnych Kandydatów. Pozdrawiamy! Zespół JobRun

Alicja

@man, rozumiem, że pracujesz za pośrednictwem JobRun. Jak osobiście oceniasz swoją współpracę z tą firmą? Jak przedstawiają się warunki Twojego zatrudnienie i co sądzisz o zakwaterowaniu w miejscu, w którym wykonujesz swoje obowiązki? Ważne, aby na tym forum zamieszczać dokładne i uargumentowane opinie o JobRun, aby były ważnym źródłem informacji dla osób chcących współpracować z tą firmą.

biała zmora

Myślisz, że jedziesz przez Job run, na miejscu okazuję się, że masz pracować przez Wal pol. Mieszkanie w Lipsku na pakowaniu mięsa tragiczne!!! Sama patologia, (usunięte przez administratora) Bez żarówek w pokoju, Materace śmierdzące, brak jakiejkolwiek kołdry czy poduszki, Brak kubka, talerza, łyżki, totalna katastrofa. Łazienki brudne, kuchnia zawalona jakimiś śmieciami! W biurze na miejscu mówią, że pracuje się po 12 godzin przy czym wychodzi po 1200 na miesiąc! W pracy trzeba być z 40 min wcześniej, nigdy nie wiadomo o której przyjedzie mięso. Za buty 30e, bluzę białą około 15e, boxa 15e, badania do pracy 30e. NIE polecam!

man
@biała zmora 29.01.2018 12:54

dziwne co piszesz, cala masa ludzi pracuje latami! w domu? jak sobie posprzatasz tak masz. moze jeszcze sprzataczke załatwic?

mama

A co jesli chodzi o prace w Anglii? Moje dziecko niedawno wyjechało smo załatwiało mieszkanie teraz sie okazujeże konto musi założyć w tamtejszym banku nie może otworzyć drugiego rachunku kraju. Ciekawe czy w ogóle zapłacą.Czytam Państwa wpisy i jestem przerażona.Czy jak młody człowiek wyjeżdża z kraju ma chęci do pracy to musi zaraz stac sie obiektem przekrętu oszustwa i to przez tzw rodaków bo to nasi rekrutują chętnych. Po prostu boję się o moje dziecko.

Wladyslaw
@mama 29.11.2017 11:06

Coś Pani dziecko ścienna, jak ma angielska umowę to musi mieć konto w UK. A w Polsce dodatkowo to sobie może 20 kont założyć Pozdrawiam

Alicja

@patrick, napisałeś, że umowa brytyjska jest lepsza od polskiej. Czy mógłbyś uargumentować, dlaczego tak jest? Czym się różnią te dwie umowy?

mama

Witam. A co jeśli chodzi o Wlk. Brytanię. Czytam Państwa wpisy i włos się jeży. Moje dziecko niedawno wyjechało mieszkanie musiało sobie znalezć samo nikt tam nie pomaga przy załatwianiu formalności związanych z wypłatą najpierw musi założyc sobie konto w tych kwestiach miała pomóc agencja. Poza tym nie jest już w JOB RUN przejęła ją Omega. A oni mają fatalną opinię. Jestem przerażona. Najgorsze jest to że taki młody człowiek wyjedzie chce pracować a tam kubeł wody na głowę.Nie dosyć że nie spełniają obietnic danych w ofercie to obcinają stawki i po prostu drą łacha.

Alicja

Czy żeby dostać zatrudnienie za pośrednictwem tej firmy, trzeba posiadać doświadczenie i dobrze znać język obcy? Jakie są Wasze doświadczenia z JobRun?

Roman

Ja polecam!

anonymous
@Roman 16.08.2017 13:33

tzn. miało być dlaczego polecasz. Napisz coś więcej

lulok

na stronie jobrun oferty pracy są tylko nie ma stawek godzinowych praca gratis?

Stanisław

Nie polecam!

Lola

Witam chce wyjechać z tą firmą, proszę o niej coś napisac jaka jest ,czy warto wyjeżdżać.

pablo

ludzie, co wy za bzdury piszecie.oni nie daja umowy o prace. czytajcie co dosajecie. i nie biorą zadnych oplat. wyjechalem przez nich i pracuje pod niemcem.

ZOSTAŁEM OSZUKANY!

I nie wierzcie w te dobre komentarze o nich bo to tez jedna wielka ściema! Oni to sami wypisują z biura. A te negatywy kasuja zeby ludzie nie widzieli. Niby wszystko jest ok. Ale jak pojedziecie przez ich biuro do pracy, na drugi dzień będziecie chcieli wracać. Nie warto. Pozdrawiam

Wściekły
@ZOSTAŁEM OSZUKANY! 06.07.2017 14:11

Pisać mogą nawet z kosmosu ,ale nie pisz że kasują negatywy bo tego zrobić nie mogą, bo to nie jest ich serwis który prowadzą.Więc nie wypisuj bzdur.Zamiast dać opinie o firmie i ostrzec ludzi, wypisujecie głupoty.

Alicja

Zainteresowani podjęciem współpracy z JobRun? Na stronie internetowej znajdziecie ich najnowsze oferty: http://www.jobrun.eu/oferty-pracy Z którym z tych stanowisk macie już jakieś doświadczenia?

misiek

Witam wszystkich czytajcie uważnie i dokładnie umowę o pracę ciągnie wtopą!!!!!!!!!!!!

bady

ja też dostałem umowa mailem do uzupełnienia, później ma się niby podpisywać umowę bezpośrednio u angielskiego pracodawcy jak postanowią człowieka przyjąć. Ktoś ma jakies doświadczenia z tą firmą JubRun?

gorenje

właśnie ludziska może się ktoś wypowie na temat pracy w holandii jaką oferuje to pośrednictwo? czy wypłaty są tygodniowe? (jak być powinno w nl) i jakie warunki na kwaterach tzn jakieś baraki czy domki max 8 osób? będę wdzieczna za każdą opinię czekam na info

be

No dobra, ale wiecie jakich średnich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, ale czy wypłata jest w pełni terminowa.

Gość

Serio? Nikt nie wie albo nie chce się wypowiedzieć na ten temat?

marek

mie nikt nie pytał. dali mi umowe, przyslli mailem, zostawili puste pola i to ja decyduje, po przeczytaniu umowy czy daje te dane czy nie. cz podpisuje czy nie. mozna jechac do nich i zalatwic wszystko w biurze.

@marek 16.10.2016 12:29

Pewnie dlatego że z Poznania jesteś to masz blisko? Ode mnie chcieli te dane dopiero wtedy miałem dostać umowę....Pytanie czy z tymi danymi nie mogą czegoś zrobić skoro zrezygnowałem...np zaciągnąć jakiś kredyt albo pożyczkę i branie takich danych na początku przez nich jest w ogóle legalne?

Gość

Byłem zainteresowany ofertą pracy z tej agencji i osoba która się ze mną kontaktowała chciała poznać serię dowodu osobistego, pesel i skan dowodu. Mieli prawo żądać tego ode mnie?

Ludzik
@Gość 15.10.2016 14:42

Nie mogą pytać o takie rzeczy , nigdy nie wiesz kto jest po drugiej stronie czy nie oszust , tak samo jak wysyłanie skanu dowodu , lub nawet CV ze zdjęciem nie ma prawa żądać w kodeksie pracy jest na własne życzenie czyli jak chcesz a to nie kasting na modelkę żeby się spinać , dokument tożsamości możesz na miejscu okazać przy podpisaniu umowy i na dodatek nie musisz dawać do rąk tylko pokazać niech sobie pisze z ręki . Niedługo będą o pin do bankomatu pytać i ile kto ma na kącie.

Gość

Witam. Mam pytanie do wszystkich korzystających z tej agencji pracy, czy jesteście z niej zadowoleni?

jobrun

Witam, Obecnie poszukujemy sporo osób do pracy w Niemczech - malarze, stolarze, operatorzy wózków widłowych, magazynier, osoby na produkcję. Do Szwecji dwóch lakiernikow samochodów osobowych. Każda oferta mam inne warunki także zachęcamy do dontaktu z nami czy to mailowgo czy bezpośrednio telefonicznego. Dane kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej str www.jobrun.pl Pozdrawiamy (JOBRUN) :)

Zostaw opinię o JobRun - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JobRun