5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lead24 Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

W celu udzielenia rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść.

Z wyrazami szacunku,
Lead24 Sp. z o.o.

Szanowni Państwo, każda Wasza opinia, która mówi o miejscach lub obszarach, które wymagają poprawy w zakresie naszych pracowników, jest dla nas bardzo wartościowa. Wszystkie wypowiedzi uważnie analizujemy, a następnie przystępujemy do ewentualnego planu naprawczego. W celu udzielenia rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, bardzo prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. Pragniemy nadmienić, że opinie niezgodne z regulaminem GoWork mogą być usuwane przez administratora portalu. Z wyrazami szacunku, Lead24 Sp. z o.o.

sklep filtry do wody

Kampania Google ADS na duży + Pozycjonowanie naszego sklepu na pełnym profesjonalizmie. Przeszliśmy nie jedną agencje SEO i tą właśnie możemy polecić z ręką na sercu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Ile jest zmian w Lead24 Sp. z o.o.?

sklep filtry do wody Nowy wpis

Nowy wpis

Nowy wpis

Aktualność
Szanowni Państwo,

Z wyrazami szacunku,
Lead24 Sp. z o.o.
Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Lead24 Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
MSUN

Współpraca przebiegła całkiem dobrze, rozliczaliśmy się za efekt. Nie udało się zrobić wszystkiego, ale ok.60% fraz znalazło się ostatecznie w TOP10. Miałem obawy przed podpisaniem umowy na efekt (choć i wielką ochotę, bo abonamenty mają swoją renomę), okazały się zupełnie bezpodstawne. Wszystkim, którzy mają wątpliwości polecam analizę umowy przed jej podpisaniem.

Maja

Cześć. Możesz powiedzieć coś więcej o działalnosci tej firmy? Szukałam w internecie, ale nie znalazłam. Jak wygląda proces rekrutacji i jak pracuje się w Lead24?

Paulina

Jak tam, firma działa ? Jest otwarta ?

Zostaw merytoryczną opinię o Lead24 Sp. z o.o. - Poznań