InServ Sp. z o.o.

Opinie o InServ Sp. z o.o.

anonymous

Kasa jest, na czas a nie ma co ukrywać… ale na tym najbardziej każdemu zalezy , firma jest ok, na razie nie slyszalem żeby kogos oszukali a o to tez trudno!

Peter

Nie pracuję już z Inserv, ale było wszystko dobrze, wypłata na czas ( z innymi firmami miałem gorzej, czasami czekało się 2 lub 3 miesiące bez wypłaty) dają zaliczki, zwracają za przejazd,tylko trzeba mieć paragon za busiarza.

Andrzej

Troche sie trzeba naprawcować, nocleg w miarę blisko budowy, nie jest zapchlony, pokoje po 2 osoby, pieniadze sa zawsze, raz na miesiac wyplata

Bartek

Podobało mi się bo nie musiałem sam się męczyć z papierkami,urzędami,załatwianiem…. przy tym warunki takie jak ustaliliśmy,da się spokojnie robić i co najważniejsze zarobić ;)

Kazimierz

Tak zarabiasz jak pracujesz, inne sprawy załatwione typu kwatera, ubezpieczenie, wynagrodzenie –informują o wszystkim, zero kruczków jak masz pytanie dzwonisz do którejś z pań nawet w weekendy, mi zawsze pomogły!

Jack

Kasa ok nocleg w porzontku panie w biurze spoko wszystko na czas czeba karty godzin wysylac ale jest ok

Marcino

Bardzo dobra uczciwa firma, dobre zarobki i mieszkania super. Jestem zadowolony i bede kontynuowal wspolprace. Marcin P

Kris

Jak znasz się na tym co robisz to będziesz zadowolony, bo firma ogólnie sprawdzona, uczciowa, ja się nie zawiodłem

Paweł

Wszystko ok. Kasa się zgadza. Naprawdę polecam, można dobrze zarobić w tej firmie.

Sylwester
@Paweł 19.06.2018 21:28

Dobrze zarobić??????

Nick

Jak ktos planuje chlac po robocie to nie dla niego taka praca, bylo paru takich to szybko ich pogonili bo z pożytek z nich żaden, sama robota ok, nie zdazylo mi sie żeby cos było nie tak – jak jesteś fer to oni tez i tyle

Zenon

Kasa zgodnie z umową, ZUS, kwatera – wszystko załatwione elegancko!!!

Jack

Gdzieś słyszałem o tej firmie więc postanowiłem pojechać, na początku jak jest ciężko z kasą to dają zaliczki na start a współpraca taka jak zapewniali

Irek

Powiem tak jak masz fach w ręku i trochę w swoim życiu przepracowałeś to wiesz jak wygląda budowlanka praca łatwa nie jest ale pewna i z wypłatą na czas a oszustów w tych czasach nie brakuje

Czarny67

Ja pracowałem trochę czasu w tej firmie i zero problemów – panie z biura chętnie pomagają i wszystko da się dogadać.

Mirek

Robota jest cały czas, na stawki nie ma co narzekać ogólnie polecam.

Zenon

Moim zdaniem ciężko znaleźć pracę na lepszych warunkach niż ta firma, sam pracowałem w różnych miejscach, ale u nich wszystko było jasne a kontakt w razie czego bezproblemowy nie to co gdzie indziej

Antoni

Nie ma co zostawać w Polsce – firma zapewnia mieszkanie, ubezpieczenie więc jak chcesz dorobić to warto jechać

Marek

Jak dla mnie szkoda tylko że zaliczki som tylko w pierwszym miesiącu pracy ale nie można mieć wszystkiego jak to mówią. Kwatera jest ok wypłata na koncie tak jak mówili.

Zdzisław

Poleciłem do pracy kolegów i dostałem za nich po 70€. Fajnie można tym dorobić. Koledzy mają pracę na zimę ja dostałem kasę i wszyscy są zadowoleni.

Tadek J.

Powiem tyle dla mnie najważniejsze jest żeby kasa się zgadzała. Tu jak na razie mi się zgadza choć pracuję dopiero trzeci miesiąc. Na razie nie mam na co narzekać.

Marcin

Zapewnili bezpłatny nocleg, zwrócili pieniądze za paliwo, zaliczki co tydzień do pierwszej wypłaty no i oczywiście wypłata na czas. Nie wiem jak można by narzekać. Ja pracuję z nimi już 4 miesiąc i nie mogę złego słowa powiedzieć. Nie jest to moja pierwsza praca w Niemczech także mam porównanie. Tutaj wszystko załatwili, o nic się nie musiałem martwić. Polecam

Ja

Praca ok płacą w terminie Papiery dziadostwo Żadnego zusu itd

Podpowiadacz
@Ja 06.08.2018 17:12

Maja ZUS ale trzeba zrobic przynajmniej miesiąc.

Zbynio

Podpowiedzcie jak organizują warunki pobytu za granicą? Czy pracy mają dużo?

Aneta

@Grzesiek, @Andrzejek, dziękuję Wam za opinię. Jesteście zadowoleni z pracy, a to duży plus. Pozytywne nastawienie pracownika zawsze podnosi wydajność. Wasi poprzednicy na forum też dobrze wypowiadają się o firmie. Czy prócz wynagrodzenia pracodawca proponuje premie, ekstra płatne nadgodziny, szkolenia lub pakiet socjalny? Jak wygląda sprawa umów o pracę? Czy są to zlecenia, czy umowy na czas określony? Każda informacja, którą tu dodacie będzie pomocna dla innych osób starających się o zatrudnienie.

Grzesiek

W zeszłym roku jechałem do Inserv z myślą, że jadę tylko miesiąc lub dwa żeby trochę gotówki na szybko zarobić, ale po tym czasie stwierdziłem, że nie ma sensu odchodzić skoro firma okazała się być fer. Dzięki nim wyszedłem z długów raz na zawsze. Dziękuję

Andrzejek

Praca ciężka, jak to w budowlance. Grunt, że pieniądze są na czas i nigdy nie było z nimi problemu. Kiedy miałem problem rodzinny i nie raz musiałem pilnie zjechać, Pani z biura zawsze starała się pomóc. Jak dla mnie super.

Aneta

@Paweł, Twoja opinia jest bardzo ważna, gdyby jednak była bardziej obszerna na pewno bardziej przydałaby się osobom odwiedzającym forum. Dodaj kilka szczegółów na temat zatrudnienia. Jesteś zadowolony z wynagrodzenia, a czy pracodawca oferuje też inne pozapłacowe dodatki takie jak szkolenia i pakiet socjalny? Jak oceniasz atmosferę w pracy? Jesteś z niej zadowolony? Czekam na Twoją bardziej szczegółową opinię.

Henryk

Pracuje w Inserv od lutego i jestem bardzo zadowolony. Szybki i sprawny kontakt z paniami z biura. Nie ma problemu z wypłatam, bo są zawsze na czas.

Mietek

Polecam współpracę z tą Firmą. Fajne zarobki, dużo godzin pracy. Mieszkanie dają bezpłatne.

Aneta

@Staszek, Twoja opinia jest bardzo cenna. Mógłbyś jeszcze dodać, czy poza wynagrodzeniem pracownicy mogą liczyć na premie lub pakiet socjalny? Jaki rodzaj umów proponuje pracodawca? Zlecenie, czy raczej na czas określony? Zachęcam wszystkich do dodawania opinii, tak, aby inni użytkownicy forum mogli się z nimi zapoznać.

Zostaw opinię o InServ Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InServ Sp. z o.o.