4 Dodaj merytoryczną opinię
counter
4 45 174 5 1

Opinie o InServ Sp. z o.o.

Monia88 Nowy wpis

Trochę się bałam tej Szwecji. W końcu daleko, drogo i inna kultura... Na szczęście mogłam liczyć na wsparcie koordynującej mnie Pani (Panie Magdo i Weroniko - pozdrawiam! :))) Spędziałm tam fajny czas, z fajnymi ludźmi. Okazuje się, że Szwedzi wcale nie są takim zimnym narodem a Polacy wcala nie muszą się tam czuć jak pracownicy drugiej kategorii. Ogólnie udany wyjazd, no i fajne pieniądze. Jeśli ktoś się wybiera, to powodzonka!

Tak4Nie1
Zych Nowy wpis

Nie ma nic za darmo a widziałem wielu co to mysleli że pojadą i dostaną wypłatę w Euro za udawanie ze pracuja. Ja akurat miałem fajną brygadę i po miesiącuy udalo nm się wynegocjować podwyżkę. Więc mogę polecić!

Tak3Nie1
Kasiek
Kandydat

Hej, mam wyjechać 1 raz z agencją i w końcu wybrałam hotistin. Mam nadzieję, że jak będzie git potem dogadam się z pracodawcą i będę pracować bez pośredników. Ale do tego czasu mam nadzieję, że nie wtopiłam??? Najważniejsze czy są wypłacalni, czy zwracają koszty dojazdu (w moim wypadku bardzo wysokie), jak kwatery, no i czy płacą uczciwie? Jak potem z rozliczeniem się z podatku z takiej umowy? Wiem, dużo pytań. Ktoś może coś wie?

Macias Nowy wpis
@Kasiek

Też się bałem tego dojazdy. Szwecja to jednak nie Niemcy czy nawet Holandia ;) U mnie jednak poszło jak należy, kasa do mnie wrociła. Wypłatę tez miałem na czas (byłem jako pomoc szefa kuchni). A podatek płacisz normalnie, dostajesz PIT jak z każdej innej pracy w Polsce i na tej podstawie się rozliczasz. Powodzenia!

Tak3Nie
Adam
Kandydat

Witam, czy ktoś pracuje przy wykończeniach i może podzielić się jakie warunki i jak z pracą?

Majkel Nowy wpis
@Adam

Byłem z kolegą na wykończeniach na początku wakacji. Po dwóch tygodniach zabrakło pracy, więc agencja od razu przeniosła nas na inną budowę. Także wszysko ogarnęli i nie byliśmy stratni ani euro. Warunki jak wszedzie - bez ananasów i szampana. Grunt że hajs się zgadza i nie traktowali nas jak pracowników 2-giuej kategori.

Szlumikk

Może nie płacą kokosów lae za to uczcuoiwe i na czas.

Tak7Nie1
Ewa
Kandydat

Jeszcze nie mogę się wypowiedzieć na temat firmy ,bo od miesiąca czekam na odpowiedz,ale według większości wypowiadających się firma jest Ok ????

Ewa
@Ewa

Jest ok (miało być potwierdzeniem a nie pytaniem) jak pokazuje w mojej opinii

GosiaK

Pierwsze dni kiepskie, słaby nocleg i trudny kontakt z przełożonym. 2-3 dni i agencja załatwiła przeniesienie i wszystko poszło już fajnie. Dobre pieniądze, jasne zasady. Czuła, że paniom w Polsce naprawdę zależy na pracowniku. To fajne, daje pewność siebie i chęć do pracy. Nie chcę nikomu pisać na złość ale muszę przyznać, że nie raz widziałam jak jeden czy drugi "udawał że pracuje" i potem narzekał że wypłatę mu obcinają. Ale tak już bywa. Grunt to nie oglądać się na innych i robić swoje. Wtedy wyjazd do pracy to właściwie czysta przyjemność, bo Szwedzi potrafią decenić pracownikka. Pozdrawiam :)

Tak6Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Czy InServ Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

ANIA

Dzień dobry, czy spotkał się ktoś z państwa z taka sytuacja że w biurze podpisał umowę na 12 euro A po przyjeździe do Niemiec dostał aneks na 10 euro ( praca dotyczy układania kostki brukowej )

Jerzy

Trzy miesiące na wykończeniach - pod Berlinem wiec blizutko domu. Między ludźmi różnie - z jednymi lepiej innymi gorzej. Ale pojechałem tam zarobić i to się w pelni udało.

Tak9Nie
Karolina

Witam, czy agencja wywiązuje się z wszystkich zapewnień i jest godna zaufania?

Tak3Nie2
MoniaB
@Karolina

Tak jak inni już tu pisali. Nie ma ideałów ale koniec końców kontrakty bardzo udane, pieniądze na czas. Musisz tylko szybko zgłaszać jeśli coś Ci nie pasuje - np. nocleg czy zakres obowiązków. Nie zawsze rozwiążą każdą sytuację ale na pewno nie zostawią Cię bez pomocy. Pieniądze uczciwe i na czas - to chyba najważniesze :)))

Tak8Nie1
Aneta
@Karolina

Byłam, sprawdziłam. Mogę polecić jako pomoc kuchenna. Mieliśmy małe problemy na początku żeby się dogadać (słabo znam angielski) ale przydzielili mnie na zmianę z kucharzem z Polski i już poszło z górki.

Tak5Nie1
Ada
@Karolina

Oj tak, polecam! Czasem trzeba długo czekać na zlecenie, ale bardzo lubię z nimi wyjeżdżać. No i Szwecja - piękny kraj!

Tak4Nie1
Martuśka
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Witam, pracował ktoś może jako kelner/kelnerka lub pokojówka w Szwecji? Chodzi mi o firmę InServ. Zastanawiamy się z przyjaciółka czy jechać. Od razu pytanie ile godzin się pracuje na tych stanowiskach i czy można zjeżdżać do polski

EddieQuest
Użytkownicy czekają na odpowiedź 110 dni.

Witam, był ktoś może w Szwecji na kelnerce lub pokojowce? Chce jechać z koleżanka na kilka miesięcy z ta firma. Czy od razu mógłby ktoś powiedzieć ile się tam pracuje na takich stanowiskach i czy można zjeżdżać do polski chociaż co dwa miesiace?

Przemoo

Trafilem na nich jak straciłem pracę przez koronę. W tydziseń dostałem wyjazd na pomocnika brukarza. Czekam na przejazd na samodzielne stanowisko ale i tak fajnie udało sie uniknąć bezrobocia!

Tak9Nie2
Adrian

Cześć. Mam pytanie. Cz pracował ktos moze dla firmy InServ Sp. z o.o. Sp. A konkretnie HOTISTIN. Wybieram sie do Sztokcholmu z tą agencja. Moze ktos slyszal opinie lub wspolpracowal z ta Agencją?

Tak7Nie1
Tomaj
@Adrian

Byłem pół roku w Karlskronie jako pizzermen. Lato - jesień, sporo godzin pracy więc i wypłata godna. Dobrze mnie traktowali, spoko nocleg i fajna ekipa do współpracy. Ze wszystkim szło się dogadać, miałem ubezpieczenie i zwrot pieniędzy za pierwszy dojazd. Dla mnie bardzo ok!

Tak17Nie1
Olkiz
@Adrian

Ja byłam w zeszłym roku i było super, a w tym roku nie mają dla mnie pracy i tłumaczą się koronawirusem :/ Czyli jednak są zlecenie w Szwecji?

Tak12Nie2
Damian
@Adrian

Z nimi to była moja pierwsza praca z agencją za granicą , więc trochę stresu bylo. Ale szybko dostałem zwrot kosztów za dojazd, miałem fajny nocleg i spoko ekipę w której było kilku Polakow więc na początek miałem dużo latwiej. Pracowałem 3 misiące jako barman Stromstadt. Fajna przygoda i fajne pieniądze. Teraz wiadomo, żona i dzicko więc trudniej byloby się zdecydować na taki wyjazd. Ale nigdy nie mow nigdy ;)

Tak16Nie2
Ania
@Adrian

Byłam miesiąc pod Sztokholmem jako pokojówka w hotelu. Traktowali mnie dobrze, nie czulam się gorsza czy cos. Dokumenty sprawnie załatwione, wypłata na czas.

Tak16Nie2
Anka
@Olkiz

Mam to samo, też czekam. Ale wiem przynajmniej, że z nimi warto poczekać, bo wyszukują naprawdę fajne oferty. Nawet jak sa jakieś problemy po drodze, to ostatecznie wszystko wychodzi ok. Byłam już raz i czekam cierpliwie na następny. Pozdrowionka!

Tak13Nie
Natka
@Adrian

U mnie na dzień dobry był fatalny nocleg, jak schowek na miotły. Ale po interwencji pań z Hotistinu na drugi dzień miałam już normalny pokój z własną łazienką. Reszta kontraktu przebiegła bez zarzutu1

Tak10Nie
Berek
@Adrian

jak najbardziej polecam firmę.

Tak5Nie1
Marek

Na poczatek wysłali mnie do miejsca gdzie był (usunięte przez administratora) brygadzista. chciałem po tygodniu rzucić papierami. Kazali mi poczekać 3 dni i znaleźli nową budowę. Po tej akcji wszystko jest ok, kasa na czas. Więc szacunek dla pań z biura za szybką reakcje.

Tak9Nie1
Brukarz

Ja miałem na odwrót niż niektórzy tu piszom -, dojechał do mnie gość który miał być brukarzem a okazało się, że nie potrafił nawet prosto nawet pół kraweżnika osadzić. I potem narzekał, że niemiec go (usunięte przez administratora) Więc byłbym ostrożny z takimi opiniami. Niestety ludzie czesto kłamią w CV i potem na budowie wszystko wychodzi. co do kasy - u mnie było wszystko na czas, pod warunkiem ze karte pracy wysłałem na czas. Z ubezpieczenia korzystalem raz - jak rozcęłem rękę i poszlo jak należy.

Tak17Nie
Marian

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!, CO INNEGO MÓWIĄ . A CO INNEGO JEST W PRACY NA MIEJSCU W NIEMCZECH. NIE POLECAM.....

Tak15Nie9
Sieklecki
@Marian

O tak, my się też przekonaliśmy że to firma z którą nie należy współpracować, bo kłamią perfidnie i oszukują podwykonawcow

Tak15Nie7
Adam
@Sieklecki

Masztyle ile z siebie dosz, tyś w kieliszek tylko patrzyl

Tak8Nie6
nowy
@Marian

Napisz o co chodzi, bo jade za tydzien.

Twój Pan
@Adam

Ty to taki głupek Adaś jesteś? Tak?Bo ryja masz jednego i szanuj go .

Tak2Nie1
Byly pracownik
@Sieklecki

Jedziesz jako pomocnik, Niemiec zdziwiony ! Miał przyjechać fachowiec.(usunięte przez administratora). Do czasu hehe.Ubezpieczenie to jakiś żart. Nie polecam, pamiętajcie ze to agencja pracy !

Tak2Nie4
Doris

Czy jakieś kobiety wyjeżdżały z tą firmą do Szwecji - jako pokojówki , sprzątaczki? Proszę o informację czy warto, czy to solidna firma ?

Tak5Nie
Lukasz
@Doris

Długo czekałam aż znajdzie sie dla mnie praca i potem musiałam się szybko decydować na wyjazd. Ale jak już pojechgałam, to było wszystko ok. Praca jako pomoc kuchenna, naprawdę przyjemne dwa miesiące.

Tak16Nie
Mariusz

Witam. Jestem zainteresowany pracą z Tą firmą. Czy polecacie ja?

Tak5Nie6
Lopez
@Mariusz

Generalnie tak. Musisz tylko dokładnie przeczytać umowę bo są kary za różne rzeczy. Jak [pracujesz uczciwie to wszystko gra. Pieniądze na czas, dobry kontakt z koordynatorem.

Tak15Nie1
Kuba
@Mariusz

Tak. Buyłem na regipsach. Nie mogę narzekać. Było tak, jak zapewniali przed wyjazdem.

Tak14Nie2
Szymon
@Kuba

Ile na regipsach netto

Adamo
@Lopez

idzie pracować bez znajomości języka?

TakNie1
Remi
@Adamo

To zależy od konkretnej ofert. Najczęściej wymaganiom komunikatywnegi niemieckiego. Ale są i takie bez języka więc próbuj i pytaj w biurze.

Tak10Nie
Kuba
@Szymon

U mnie było12 Euor na godzinę.

Tak8Nie

Zostaw merytoryczną opinię o InServ Sp. z o.o. - Poznań