InServ

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o InServ

Bruno
Kandydat

Jak wygląda sprawa z dojazdem? Ponoć zwracają pieniądze za przejazd z Polski? A na miejscu? Dowożą na budowę? Jaki macie doświadczenia?

Błażej
@Bruno

Jedziesz do Niemiec jak chcesz. Przedstwiasz fakturę za paliwo albo bilet na flixbusa czy busa i dostajesz zwrot. A na miejscu to zależy co masz w umowie. Czasem jeździsz samochodem z innymi z twojej ekipy a czasem jest bus z bazy firmy. W każdym razie jest to dobrze i sprawnie zorganizowane. Nie tracisz na dojazdy z godzin pracy.

@Błażej

Fajnie, że tak to jest zorganizowane A jak z kwaterami? Samemu sie za nie płaci czy pokrywa firma? Jaki jest standard zamieszkania?

zeek Nowy wpis
@Paweł

Standard średni ale nie ma co wymagać lepszych warunków.

Sylwek791
Kandydat

Witam, pracował ktoś w tej firmie przy wyburzeniach, są to wyburzenia całych budynków, czy są też w środku, ścianki działowe itd?

Woran
@Sylwek791

No to zależy od zlecenia na jakie się zdecydujesz. My robiliśmy akurat rozwałkę we wnętrzach - regipsy i działowe ścianki pod nowy układ pomieszczeń. Robota ok, stawka przyzwoita.

@Woran

Napiszesz jak to stawka? Bo chciałem się zatrudnić ale nie wiem ile płacą, a takie info bardzo by mi pomogło.

@Woran

Kobiety też pracują? Lubię takie męskie pracy, mam jakieś tam doświadczenie :)

Yeti Nowy wpis
@Paweł

Jak sie przyjmiesz to dostaniesz informacje o stawce.

Pyru
Kandydat

A jak że zjazdami do Polski, da radę chociaż raz w miesiącu zjechać czy ciężko?

Maku
@Pyru

Według umowy zjechac możesz co 5 tygodni. Oczywiście jak trochę popracujesz i zrobisz dobre wrażenie to da się dogadać i sprawa zjazdów jest bardziej elastyczna.

Bracho
@Pyru

To kwestia dogadania. Oczywiście musisz wyrobić sobie dobrą opinię i kontakt z koordynatorem. Wtedy jak w każdej pracy - da się dogadać. W końcy nikt nie ma wpływu na takie rzeczy jak choroba w rodzinie itp. Pamiętaj jednak, że na początku te 5 tygodni jak pisze kolega to mus wpisany do umowy.

Puru
@Bracho

A ile godzin można zrobić w miesiącu

Bracho
@Puru

Około 180 to pewnie taki standard. Plus jak jest opcja to nadgodziny.

aaa Nowy wpis
Klient
@Pyru

Jeśli stać Cię na zjazdy co tydzień to zgłaszasz to u nich i u brygadzisty i można zjechać na weekend

Pyru Nowy wpis
Kandydat

Trzeba mieć działalność czy można pracować na umowie

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w InServ Sp. z o.o. na stanowisko Murarz? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 dni.
Kandydat

Jak wygląda umowa czyli jest niemiecka firma czy zatrudnienie w agencji w Polsce i oddelegowanie

Kandydat

Jest mozliwa praca od poniedzialku do soboty i godz nad lidzbowych?

Borneo
@Pytanie

U nas na zleceniu są nadgodziny i to całkiem często. Są płatne 100%. Normalnie pracujemy pon-piątek. Ale to musisz podpytać o konkretną ofertę.

@Borneo

Kobiety też znajdą u was pracę? Szukam czegoś na już.

Kandydat

Jak dzialaja te karty godzin ?

Moro
@Pytanie

Brygadzista zatwierdza ci ile dokładnie pracowałeś. Po skończonej robocie podpisik i do biura. Tyle. Dokładnie wytlumaczą ci przed wyjazdem jak często i do kogo chodzić po podpis i gdzie to potem przekazać. Kobiety z biura i tak tego pilnują więc nie pozwolą ci zapomnieć. Prościzna a podpisywane jest przy tobie więc nikt cię w konia nie zrobi i dzięki temu wypłacą ci co do euro :)

@Moro

Czy są skrupulatni czy jednak zdarzają się pomyłki i trzeba go sprawdzać tego pana?

Aktualność
Poznaj opinie naszych pracowników i zobacz jak się pracuje z firmą InServ:

Pan Mateusz pracował za granicą w naszej firmie jako spawacz w Niemczech. Mówi o tym jak wygląda współpraca z naszą firmą InServ. Odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące pracy w Niemczech oraz tamtejszych zwyczajów.

Zobacz także: praca na budowie zagranica

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Zbrojarz prowadzona przez firmę InServ Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w InServ Sp. z o.o. na stanowisko Malarz? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Firma InServ Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Fizyczny. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Kandydat

Jak teraz wygladaja wyjazdy przez tego covida mocno utrudnione , bo zamierzam w Styczniu wyjechac?

Bruno
@Pytanie

Tak jak u nas w PL. Wyjazd i przejazd bez problemu. Na miejscu to zależy od pracodawcy niektórzy chcą szczepienia lub testów. Ale żadnych odgórnych przepisów nie ma. Więc na luzie.

Aktualność
Szukasz pracy za granicą na budowie i znasz język niemiecki? Mamy dla Ciebie idealną ofertę pracy! Zobacz sam korzystne warunki, które Ci proponujemy: praca w Niemczech

Firma InServ oferuje Ci między innymi:

• atrakcyjną stawkę

• bezpieczny wyjazd - 100% wypłacalności przez naszą firmę

• zwrot kosztu przejazdu do Niemiec

• zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę - GRATIS

• pomoc finansową w formie zaliczki 150€ co tydzień

• długotrwałą i legalną prace w Niemczech

• stałe wsparcie polskiego koordynatora

Mateusz Dzierla
Kandydat

Hej, czy ktoś jecheł z ta firmą na koniec roku albo na grudzień styczeń? Są takie zlecenia u nich? Warto?

Krystek
@Mateusz Dzierla

Tak i polecam. Na koniec roku wiele firm goni, żeby skończyć kontrakt w terminie. Wtedy potrzebują więcej ludzi. To dobra okazja żeby na takie stanowisko wskoczyć i w krótkim czasie fajnie dorobić. Najczęściej to wykończeniówka - glazura, regipsy, malowanie, tapetowanie. Niezbyt trudna robota a warunki fajna, szczególnie że w tym czasie w PL wiele budów ma przestoje.

Miro
@Mateusz Dzierla

Na koniec roku jest największy zapieprz bo zbliżają się odbiory. A to oznacza, że trzeba więcej ludzi i więcej godzin jest do wyrobienia. A to daje więcej do zarobienia. U nas zjeżdżają do domów np. brukarze ale potrzeba 5-6 osób na wykńczenia gk i tyle samo do malowania i tapetownia. Ilość godzin naprawdę godna ;)

InServ Sp. z o.o. w Poznań szuka pracownika na stanowisko Asystentka. Brałeś udział w tym procesie? Napisz, jak on wygląda. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Aktualność
Praca za granicą z InServ nie różni się niczym w zakresie obowiązków, od zatrudnienia bezpośredniego w niemieckiej firmie. Natomiast tym, co nas wyróżnia jest legalna i dobrze płatna praca, a także stałe wsparcie polskiego koordynatora, dzięki czemu możesz liczyć na naszą pomoc w każdej sytuacji.

Jeżeli chodzi o  zarobki w Niemczech  to możesz spodziewać się zdecydowanie większych pensji niż w Polsce. Niemcy są w stanie dużo zapłacić za wykwalifikowanego fachowca. Współpraca z InServ to przede wszystkim bezpieczeństwo, gwarancja legalnego zatrudnienia, terminowe wypłaty oraz pełne wsparcie i pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności. Nasz zespół specjalistów jest po to, abyś znalazł pracę dopasowaną do swoich oczekiwań.

Praca z nami niewątpliwie przyniesie Ci wiele korzyści. Zajmujemy się organizowaniem dobrego zatrudnienia, ale też darmowego zakwaterowania w korzystnych i sprawdzonych warunkach. Jeżeli interesuje Cię praca na budowie Niemcy  i zarobki wyższe niż w Polsce, to rozwiązaniem idealnym będzie wyjazd właśnie z InServ. Wówczas nie musisz martwić się o formalności i możesz swobodnie skupić się na wykonywaniu swoich obowiązków, zdobywaniu doświadczenia i oszczędzaniu pieniędzy.

Kandydat

Witam. Zamierzam podjac prace jako malarz lub regipsiarz , to bedzie moja pierwsza praca za granica na co sie moge nastawic?

@Pytanie

Na budowie raczej różnicy nie poczujesz - praca jak wszędzie. Pytanie, na ile się dogadujesz po niemiecku ale najczęściej łączą w zespoły gdzie ktoś ma dobry niemiecki. Szczególnie, jak jedziesz pierwszy raz to będą starali Ci ułatwić wejście i start. Jak czegoś nie wiesz, to pytaj. Nie musisz udawać superbohatera który wie i umie wszystko. Są cierpliwi i na pewno dają szansę nowym. Niemcy są staranni i pilnują szczegółów, nie lubią ściemniania, pilnują też czystości, BHP i pijaństwa. Nie znoszą spóźnień! A poza tym są ok i do dogadania, czas na żarty też się znajdzie. Jak ogarniasz robotę, to szefostwo zawsze będzie dla ciebie miłe i pomocne. O życiu w Niemczech poczytaj w necie, ale nie ma się czego bać, nawet spoko kraj. Powodzenia!

Monter
@Pytanie

Nic nie powinno Cię zaskoczyć. Warunki były zgodne z umową i tym co zapowiadali w ofercie. Mieszkanie ok - normalne mieszkanie w niskim bloku, 3 pokoje, jedna osoba na pokój. Dojazd na budowę busem firmy, tylko do bazy rano trzeba dojechać. Dopóki robisz swoje jest ok, ściemnianie na budowie szybko jest wyłapywane. Atmosfera na plus.

Bartol
@Pytanie

Nastaw się na ciężką pracę. Musisz pilnować kart godzin. Do roboty punktualnie i na na trzeżwo ;) I to tak naprawdę tyle. Reszta juz sama lecie jak masz fach w ręku. Formalności, papiery, rozliczenia, sprawy urlopów zjzdów itd załatwiają za Ciebie. Warunki noclegowe spoko, wypłata na czas. Niemieckich cen w sklepach nie ma się co bać, w przeliczeniu jest tak samo jak w Polsce. Myślę, ze dobrze robisz wyjeżdżając. Fajnie dorobisz i poznasz trochę inną kulturę.

@Pytanie

Hej, w Niemczech często zawody są łączone, trochę inaczej niż u nas. Np. często malarz czy tapeciarz powinien też ogarniać szpachlowanie czy nawet podstawowe konstrukcja G/K. Dopytaj więc o dokładny zakres obowiązków. Wykończeniowcy tam powinni być w miarę wszechstronni. Najczęściej jak jesteś tylko malarzem, a będzie trzeba położyć tapetę to Cię nauczą i przeszkolą. Także bez obaw ale bądź przygotowany na ewentualne podnoszenie swoich umiejętności. Ale na tym tylko skorzystasz! Powodzenia!

Jak wygląda praca na stanowisku Dekarz? Mogłaby osoba z tego stanowiska opowiedzieć o swoich obowiązkach i ogólnie o pracy w InServ Sp. z o.o.?

Firma InServ Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik Budowlany. Aplikowaliście na tę ofertę? Czy kwota 13300 PLN to rzeczywiste zarobki u tego pracodawcy?

Firma InServ Sp. z o.o. poszukiwała pracowników na stanowisko Operator Koparki. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Zostaw merytoryczną opinię o InServ - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w InServ?

Zobacz opinie na temat firmy InServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 35, z czego 26 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!