4 Dodaj opinię
4 37 113 5 1

Opinie o InServ Sp. z o.o.

Przemek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy firma jest wypłacalna? Co myślicie o ofercie pracy w Szwecji?

Przemek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o pracy w Szwecji na sam początek? Sprzątanie biur. Rzeczywiście jest 160 h pracy + nadgodziny ? Czy firma jest wypłacalna? Z góry dziękuje.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Czy InServ Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Były Klient Nowy wpis

Fatalna firma. Bardzo niskie kompetencje pracowników. Brak kultury osobistej, wiedzy i doświadczenia. Nie polecam.

Mirek

nie polecam tej firmy ponieważ okradają ludzi z wypłat wymyślając różne preteksty. A jak chcesz już skończyć współpracę to nie wypłacają wynagrodzenia. Kontakt z nimi jest tragiczny jak pracowałem i jak coś mi się stało to wogóle nie odbierali telefonów nie przejmując się tym że masz problem. Ubezpieczenie to również jedno wielkie oszustwo jak chcesz iść do lekarza to najpierw musisz zadzwonić na infolinię pzu i dojechać do palcówki wyznaczonej a nie do najbliższej. Ludzie unikajcie tej firmy mówię serio

Tak11Nie1
Rysiu
@Mirek

Ciekawy jestem co zrobiłeś, że tak ich opisujesz!? Ja swoje lata mam i już wiele w życiu widziałem. Najwięcej ryczy ten który jest winny! Ja nigdy nie miałem problemu z kontaktem bo zawsze odbierają i to samo z pieniędzmi. Irytują mnie takie baranki co to z wszystkiego są niezadowoleni i wszystko się im należy a najlepiej za nic. Miałem takich typków u siebie co to nie oni i wielce roszczeniowi a największą chałe odwalali a potem nagle zdziwieni, że się im uwagę zwraca. Jak się jest w porządku wobec pracodawcy i się stara to Cie nie olewa. A co do Ubezpieczenia to dziwne co piszesz, że nie działa bo korzystałem z niego kilka razy Lippstadt i nigdy nie miałem problemów do tego wszystko bezgotówkowo wiec jak dla mnie coś wymyślasz. Coś odwaliłeś i się poprostu mścisz jak to ma w zwyczaju zawistny polak !

Tak4Nie9
Marek_0485_POL
@Mirek

Firma jest ok. Jak najbardziej polecam ! To cebule które jadą za granice do pracy są problemem. Jak polak tobie nie zaszkodzi, to tobie pomoże.

Tak5Nie3
lekarz
@Mirek

Poczytaj sobie najpierw o prywatnym ubezpieczeniu to wtedy ci sie dekiel rozjasni. jak masz sraczke to karetka po ciebie nie przyjedzie dzwonisz i muwisz co jest zle albo jedziesz sam do szpitala.w dodatku panie na infolinii muwia po polsku. ze sraczka umuwiom cie do lekarza pierwszego kontaktu a jak jest zle to jedziesz na sor do szpitala i tyle. głeby jedne, zalatwili tak ze nawet bez jezyka się dogadasz na infolinii po polsku. Dac palec chcą całą reke nienawidzę rodaków i tej cebuli, ciongle zle

Piotr
@lekarz

Jesteś wśród osób, które mają inne zdanie na temat pracy za pośrednictwem firmy InServ? Jest to firma, która oferuje pracę sezonową za granicą. Chciałbym dowiedzieć się, czy również zatrudniane są osoby, które nigdy wcześniej nie wyjeżdżały za granicę? Przedstaw, proszę, jak to wygląda.

Gabriela

@Jee Na wstępie chcę Cię poinformować, że na forum GoWork.pl nikogo nie obrażamy, nie jest to zgodne z regulaminem serwisu. Gdybyś miał do tego wątpliwości, wklejam link https://www.gowork.pl/regulamin. Może lepiej skupmy się na temacie wątku, którym są warunki zatrudnienia w InServ Sp. z o.o.. Z Twojego doświadczenia, jakie jesteś w stanie wymienić pozytywne strony zatrudnienia w tej firmie. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Mati
@Marek_0485_POL

Do dziś czekam za kaso a mija już 3 rok nie polecam firmy

Anna
@Mati

@Mati A, czy w Twojej sytuacji jest jakiś kontakt z firmą? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Tedi
@Rysiu

Rysiu co ty wiesz o życiu chyba im donosisz i współpracuje z nimi są to (usunięte przez administratora) Y i zlodz... Je okradaja ludzi bo ja od 2miesiecy nie dostałem wypłaty bo wymyślili sobie ze opsikalem 6 materacy i każdy kosztuje 1000euro więc Rysiu pocaluj mnie w du.. E pajacu i się nie wypowiadaj bo (usunięte przez administratora) wiesz o czym kolwiek

Tak1Nie1
Tedi
@Marek_0485_POL

(usunięte przez administratora) wiesz i w (usunięte przez administratora) byłeś pajacu

Tak1Nie1
frup..
Nazwa działu: Marketing

Ludzie , wezcie juz nie piszcie ze ta firma jest wogole uczciwa i kazdy ja poleca , bo kazdy kto spedzil jakas czesc swojego zycia za granica wyjezdzajac przez posrednika , wie jak jest !!! ja tych firm przezylem dokladnie 14 z roznego regionu PL, cala jedna teczka umow papierow , mi po nich tylko została. A w kazdej to samo na wariackich papierach wszystko , tylko podpisz i wyp... , reszta pozniej sie bedziemy martwic , a niewiele takich firemek wyplacilo mi miesieczna wyplate zeby sie wszystko zgadzalo. Trzeba bylo wydzwaniac dopytywac sie , meczyc ich, bo inaczej maja cie gdzie ? A widząc te ich ogłoszenia ,, Jestesmy rzetelną profesionalną doswiadczona firma , mamy sztab specjalistow itd. '' Buahhahahahahahaa , myślałem że to JAś Fasola jest najbardziej zabawnym komikiem na świecie a tu zonk heheh... POZIOM USŁUG FIRM HR W CAŁEJ POLSCE TO (usunięte przez administratora).... (usunięte przez administratora)

Tak2Nie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 120 dni.

Osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do InServ Sp. z o.o.? Na co zwrócić uwagę w trakcie rozmowy na stanowisko Pracownik Budowlany?

Tak1Nie
Małgosia/baba z biura :)

No i będzie pierwsza opinia od baby z biura! Myślę jednak że również przyszli rekruterzy zasługują na to żeby wiedzieć czy warto czy też nie :) Opinia myślę, że pozytywna choć na pewno nie będę slodzić. To nie w moim stylu. Stawiam na uczciwość. Generalnie pracę polecam osobom które chcą rozwijać się w obszarze rekrutacji i nie straszna im praca w branży budowlanej a także opieka nad tymi pracownikami od a do z. Bywa dość wymagająco ale jak wg mnie właśnie to przynosi dużo satysfakcji. Pracy jest dużo, sytuacja codziennie bardzo dynamiczna i czasami działo się tak wiele, że nie zauważałam kiedy nadchodziła godzina 16. Nie można się tam nudzić, codziennie jest pełno wyzwań, szybkie tempo i przygody (czasami naprawdę ciekawe sytuacje, czasem zabawne a niekiedy wzbudzające dreszczyk emocji) Plusy: -myślę że spoko wypłata. Są uczciwe systemy premiowy więc do podstawy można ładnie dorobić nawet będąc jeszcze na okresie próbnym. I to tak realnie. -pieniądze na czas. Niby nie powinno to być w zaletach bo to obowiązek pracodawcy ale wiadomo jak to bywa. Tu chylę czoła za punktualność i dotrzymywanie słowa -były sytuacje kiedy firma pokazała ludzką twarz kiedy potrzebowałam pomocy więc to ogromny plus i też za to dziękuję -po okresie próbnym uczciwa forma zatrudnienia, umowa na czas nieokreślony -narzędzia pracy które spełniały moje oczekiwania- sprawny komputer, nowy smartfon. To istotne bo zdarzało mi się pracować już na tzw złomie. -fajne szkolenia Plus dotyczący z kolei zatrudnianych budowlańców: Czyli to co najbardziej do mnie przemawia to zaangażowanie w sprawy wysyłanych do Niemiec ludzi. Serio myślę, że pracownicy którzy są tam w Niemczech mogą czuć się zaopiekowani. Niejednokrotnie wszyscy w biurze stawali na rzęsach żeby ogarnąć szybko jakąś sprawę związaną z pracownikiem w Niemczech. Ludzie nie pracują w tym biurze na pół gwizdka. Minusy: -na pewno nie jest to praca dla osób wyrazistych, z inicjatywą i samodzielnie myślących. Musisz robić to co ci nakazują i nie ma ale. -nierówne traktowanie (mi wypomniano za mało formalny strój podczas gdy ruda koleżanka (mega sympatyczna żeby nie było) chodzi w trampkach i zwykłych tshirtach) i dawanie nierealnych celów do wykonania (tak moje drogie wystarczy policzyć sobie wszystko w pliku) -z mojej perspektywy sztuczna atmosfera. Sztuczne uśmiechy, zwłaszcza pani N i pani P i niepotrzebne konflikty między działami. Wszyscy z kijami wiadomo gdzie ;) i z prawie żadnym poczuciem humoru. Zwłaszcza odizolowani totalnie właściciele... A może to ja jestem lekko duchem i dziwakiem? :) Podsumowując: idźcie i pracujcie tam bo generalnie myślę, że warto. Stabilne warunki, praca w biurze od poniedziałku do piątku i ciekawe przygody z ludźmi którymi musicie się opiekować :) gdyby ludzie byli troszkę bardziej zdystansowani, pewnie biłabym się o to miejsce.

Tak4Nie3
Marek

Uważajcie na tę firmę. Ja mam jak najgorsze doświadczenia, nigdy więcej z tą firmą! Uważajcie na gewerbę i na rozliczenia roczne!

Tak4Nie
Piotr
@Marek

Chętne poznam Twoje zarówno dobre, jak i złe doświadczenia związane z pracą w firmie InServ. Napisałeś, aby uważasz na rozliczenia roczne. Dlaczego? Czyżby był one niezgodne z tym, jak było ustalane z pracodawcą?

Jarek
Nazwa działu: Produkcja

Chciałem zapytać jak warunki mieszkaniowe czy hotel robotniczy i jedna cb pralka jeden natrysk na 30 chłopa czy mieszkania i po dwóch n.p w pokoju

BOB MARLEY

Bardzo pozytywna współpraca . Jak najbardziej polecam

Hanna
@BOB MARLEY

To znakomicie! Każdy chyba przyzna mi rację co do tego, że bardzo przyjemnie czyta się takie właśnie komentarze. Jednak podałeś nam bardzo mało konkretów i dlatego przydałoby się, jakbyś rozwinął swoją poprzednią myśl. Śmiem twierdzić, iż wypowiadałeś się z perspektywy klienta InServ - mam rację? Bardzo zachęcam Cię do podjęcia ze mną dyskusji.

Tak1Nie2
muraz

2 tyg prAcuje z inserv dostalem zaliczke na kato ogulnie polecam, tszeba karte godzin wyslac na czas bo inaczej panie sie denerwujom. czekam za mojim 70e za polecenie kolegi do pracy. pozdrawiam

Tak6Nie
@muraz

Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak to się stało, że udało Ci się dostać do pracy za pośrednictwem firmy InServ? Odpowiedziałeś na jedno z aktywnych ogłoszeń, czy może polecił Cię któryś ze znajomych? Widzę, że Ty również kogoś polecałeś, więc chętnie dowiem się, jak Ty tam trafiłeś.

Marek

Nie polecam, zdecydowanie nie polecam. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

Tak5Nie2
@Marek

Przypuszczam, że spotkały Cię negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie InServ. Twoja wypowiedź na to wskazuje, dlatego chciałbym, abyś te doświadczenia opisał. Mógłbyś napisać o poziomie wynagrodzeń u tego pracodawcy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Janek

Mnie sie podoba to że już w rozmowie telefonicznej na wszystkie pytania odpowiadajo nie ma owijania w bawełne i to się chwali. wszystko wiesz od samego poczatku, stawka, umowa, kwatera. a nie że jedziesz kilkaset kilometrów do roboty i dopiero na miejscu sie wszystko okazuje. przy podpisywaniu umowy też w biurze wszystko powiedzieli. licze na duga wspołprace.

Tak5Nie2
@Janek

Dobrze wiedzieć, że firma już w trakcie rozmowy telefonicznej przedstawia warunki, które oferuje pracodawca w danym ogłoszeniu o pracę. Na pewno jest to spore ułatwienie, ponieważ decyzję o ewentualnym zatrudnieniu możemy podjąć bez stawiania się na rozmowę rekrutacyjną. Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również znajdą dla siebie odpowiednie ogłoszenia dodane przez firmę InServ?

Tak1Nie

Pazdzioch

Pracowałem już zagranicą i chyba z ta firma najlepiej,, inni za dużo kombinują, w biurze dużo papierkow do podpisania ale przynajmniej czarno na białym co i jak, w razie pytan można się dogadać

Tak4Nie2
@Pazdzioch

Chwalisz firmę, a to dobra rekomendacja dla osób zainteresowanych zatrudnieniem. Czy w kontrakcie masz wyszczególnione wszystkie prawa i obowiązki, które potem mają pokrycie w realnym zatrudnieniu? Praca jest sezonowa, czy długoterminowa? Podziel się swoim doświadczeniem.

Zenek
@Paweł

To co na umowie to w realu nie spotkałem się żeby było inaczej.

@Zenek

To dobra wiadomość dla osób, które chcą podjąć współpracę z firmą InServ. Może przybliżysz na jakim stanowisku pracowałeś i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwano? Każda taka informacja będzie cenna dla osób które chcą wyjechać z tą agencją.

Krystian

Jestem zadowolony. Jak powiedzieli tak jest. Wszystkie warunki spełnione. Trochę z ta stawka mi nie pasowało ale Rzymu od razu nie zbudowano, pieniadze są na czas i w ogole są - 4 m-c temu inna firma mnie wyrolowala na cała wypłatę wiec cieszę się, że trafiłem w koncu na normalna firmę. Kontakt z biurem ok choć mogliby popracować nad tym kto się czym zajmuje bo raz byłem odsyłany od jednej Pani do drugiej i na odwrót. Koniec końców załatwiłem to co chciałem ale nie powinno tak to wyglądać - kwestia do poprawy. Zwrócili kasę za dojazd, chata spoko, praca w normalnym towarzystwie. Moge polecić

Agata

Do pracy w Niemczech, InServ poszukuje Regipsiarzy. Oferowana jest stawka 12 euro na godzinę, ubezpieczenie, bezpłatny nocleg, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, zwrot kosztów pierwszego przejazdu oraz prowizje 70 euro od polecenia pracowników. Tutaj znajdziecie więcej informacji: http://inserv.com.pl/jobs/zatrudnimy-regipsiarzy/ Czy ktoś z Was w najbliższym czasie będzie korzystał z pośrednictwa firmy?

Tak1Nie3
Lukasz
@Agata

Tak ja będę korzystał z tej firmy za tydzień mam jechać w delegację i pierwszy raz więc też jest strach

alex
Nazwa działu: Handlowy
@Agata

Stawka jest 11e , koszty dojazdu nie sa zwracane , DARMOWE jest tylko mieszkanie . 100e miesiecznie odciagaja za ksiegowa . Wypłata jest na czas ale za tle godz ile wypracujesz nie masz na umowie okreslonych godz peacy w miesiacu nazezy ci sie 2 dni urlopu oczywiscie nie płatnego

@alex

Jak określiłbyś warunki mieszkaniowe? Czy są w dobrym standardzie? A ubezpieczenie i kontrakt z koordynatorem projektu? Czy na tym polu wszytko przebiegło pomyślnie? Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego? Rozwiń swoją wypowiedź o te szczegóły dotyczące zatrudnienia.

Marian

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!, CO INNEGO MÓWIĄ . A CO INNEGO JEST W PRACY NA MIEJSCU W NIEMCZECH. NIE POLECAM.....

Tak8Nie1
Sieklecki
@Marian

O tak, my się też przekonaliśmy że to firma z którą nie należy współpracować, bo kłamią perfidnie i oszukują podwykonawcow

Tak7Nie1
@Sieklecki

Masztyle ile z siebie dosz, tyś w kieliszek tylko patrzyl

Tak2Nie1
nowy
@Marian

Napisz o co chodzi, bo jade za tydzien.

Adam

Swoje trzeba umiec, znac się na robocie i nie narzekać że się robi. Pieniądze dobre lepsze niż w Polsce. Mam własna firme wiec taka wspolpraca jak najbardziej na plus

Zenek

Kary za picie spore wiec jak pijesz to odrazu do widzenia lepiej nie narobić sobie problemów a tak wszystko wporządku

xxx

Wypłata na koncie jak dosyleszz karte godzin podpisaną przez baulaitera, 100euro przez pierwszy miesiąc co tydziń to fajna sprawa

Zibi72

Uwaga! baby z biura nie chcom pomagac w załatwianiu kindergeld papiery mam i trzeba we wlasnym zakresie a one przez tel mowia ze firma w tym nie pomaga nie znam niemieckiego i ni (usunięte przez administratora) pomocyt od nich. dla mnie to jest warzne bo 500 plus to za malo a mam 7 dzieci radze sie dwa razy zastamnowic bo sa niepomocne

Tak2Nie6
elegancki89

niewyksztalceni (usunięte przez administratora)mysla ze wszystko dostaniecie

Tak3Nie1

andrzej

lwspólprace z Inserv. Pracowałem 3 miesiące w Monachium na regipsach, zaliczki otrzymalem 4, bez zadnego problemu. Zglosilem się sam, dostałem kolege, który mówil rtroche po niemiecku. Napisalem wypowiedzenie, obylo sie bez problemu, musialem przepracowac dwa tygodnie, potem ktos inny pojechal na moje miejsce. Wyplate rowniez dostalem na czas i bez żadnych problemow. Nocleg byl rownież ok.

Tak8Nie1
babcia

Jakie macie umowy

Michał84

Kwatera troche mała ale jesteśmy z batem we dwuch wiec nie ma tragedii ważne że jest duża lodówka. Raz na 5 tygodni podobno jest zjazd do domu na tydzień także trzebabyło zabrać z domu zapasy. Jak na razie jest spoko

Adam

Fajne Panie z biura, troche duzo dokumentow ale jest ok, kasa raz w miesiacu, nocleg darmowy, mozna zarobic, nawe w sobote

Tak5Nie1
Asit

Pracowałem w tej firmie dwa tygodnie prosiłem o zaliczkę i nie dostałem do tej pory zwolniłem się po dwóch tygodniach zarobiłem 750 € (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Asit
Nazwa działu: Handlowy

Ta firma jest najgorsza jaką tylko znam w Polsce za trzy miesiące dostałem 8000 do zapłacenia podatku

Tak4Nie2

Maniek

Rosciołem sobie reke na budowie. Pomoc pań z biura była od razu karetkę wezwały zawiozła mnie do szpitala szwy mi założyli. Nie znam niemieckiego panie z biura mi tłumaczyły wszystko przez telefon a poźniej jeszcze dzwoniły codziennie pytać jak się czuję po tygodniu szwy zdjeli i wróciłem do pracy. Taka opieka nad pracownikiem powinna być wszędzie!

Tak9Nie1
Kuba

Panie w biurze troche złoszczą sie za brak dokumentów jak ktos nie ma wszystkiego na czas, nocleg jest, wyplata tez

Tak5Nie1

Agata
@Kuba

Zapewne chodzi tu o dotrzymanie terminów i wszystkich niezbędnych formalności. Czy powiesz nam coś więcej na temat warunków finansowych na stanowisku, które zajmujesz? Napisałeś, że warunki finansowe są dla Ciebie odpowiednie. A czy dla pracowników przewidywane są również premie/dodatki płacowe, które niewątpliwie podnoszą wartość wynagrodzenia? Jak to wygląda w przypadku firmy InServ?

TakNie1

Zostaw opinię o InServ Sp. z o.o. - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie