InServ

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy InServ

Cieśla Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam. Czy pracując dla Inserv muszę mieć własne narzędzia?

Nickodem Nowy wpis
Były pracownik
@Cieśla

Na niektórych zleceniach tak ale nie jest to powszechne. Najczęściej dostajesz co trzeba na miejscu. Ale to zawsze możesz już spytać na początku dogadywania się.

Kamila Nowy wpis
@Nickodem

to jakie czasami na przykład narzędzia są potrzebne ?

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Jak dzialaja te karty godzin ?

Moro
Pracownik
@Pytanie

Brygadzista zatwierdza ci ile dokładnie pracowałeś. Po skończonej robocie podpisik i do biura. Tyle. Dokładnie wytlumaczą ci przed wyjazdem jak często i do kogo chodzić po podpis i gdzie to potem przekazać. Kobiety z biura i tak tego pilnują więc nie pozwolą ci zapomnieć. Prościzna a podpisywane jest przy tobie więc nikt cię w konia nie zrobi i dzięki temu wypłacą ci co do euro :)

Karolina
@Moro

Czy są skrupulatni czy jednak zdarzają się pomyłki i trzeba go sprawdzać tego pana?

Maki Nowy wpis
Pracownik
@Karolina

To Niemcy, więc wiadomo że są skrupulatni :) Poza tym, baulaiter zawsze podpisuje to przy Tobie więc masz pełen wgląd we wspisane godziny. Nie ma więc opcji żeby coś Ci ucięli bez twojej wiedzy.

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda umowa czyli jest niemiecka firma czy zatrudnienie w agencji w Polsce i oddelegowanie

Maki
Pracownik
@Nowy

Standard to własna działalność (najlepiej wychodzi jak masz tzw, gewerbę).

Sylwek791
Kandydat
 Pytanie

Witam, pracował ktoś w tej firmie przy wyburzeniach, są to wyburzenia całych budynków, czy są też w środku, ścianki działowe itd?

Woran
Były pracownik
@Sylwek791

No to zależy od zlecenia na jakie się zdecydujesz. My robiliśmy akurat rozwałkę we wnętrzach - regipsy i działowe ścianki pod nowy układ pomieszczeń. Robota ok, stawka przyzwoita.

Paweł
@Woran

Napiszesz jak to stawka? Bo chciałem się zatrudnić ale nie wiem ile płacą, a takie info bardzo by mi pomogło.

Karolina
@Woran

Kobiety też pracują? Lubię takie męskie pracę, mam jakieś tam doświadczenie :)

Yeti
Pracownik
@Paweł

Jak sie przyjmiesz to dostaniesz informacje o stawce.

Morty
Były pracownik
@Paweł

Stawka zawsze jest podana w ogłoszeniu i masz opcję negocjacji. Na różnych zleceniach jest różne wynagrodzenie. Ale zawsze z góry wiesz, ile dostaniesz - zanim się zatrudnisz. I dostajesz zawsze tyle, na ile się umówiłeś. U nich nie ma ściemy z kasą.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w InServ Sp. z o.o. na stanowisko Murarz? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Bruno
Kandydat
 Pytanie

Jak wygląda sprawa z dojazdem? Ponoć zwracają pieniądze za przejazd z Polski? A na miejscu? Dowożą na budowę? Jaki macie doświadczenia?

Błażej
Były pracownik
@Bruno

Jedziesz do Niemiec jak chcesz. Przedstwiasz fakturę za paliwo albo bilet na flixbusa czy busa i dostajesz zwrot. A na miejscu to zależy co masz w umowie. Czasem jeździsz samochodem z innymi z twojej ekipy a czasem jest bus z bazy firmy. W każdym razie jest to dobrze i sprawnie zorganizowane. Nie tracisz na dojazdy z godzin pracy.

Paweł
@Błażej

Fajnie, że tak to jest zorganizowane A jak z kwaterami? Samemu sie za nie płaci czy pokrywa firma? Jaki jest standard zamieszkania?

zeek
Były pracownik
@Paweł

Standard średni ale nie ma co wymagać lepszych warunków.

1
Morty
Były pracownik
@Paweł

Zawsze masz na miejscu opłacony nocleg. Nigdy nie są to jakieś baraki. Zawsze poprawny standard. No i nie pakują po dwudziestu chłopa do jednego miaszkania. Da się żyć, warun na plus.

Pyru
Kandydat
 Pytanie

A jak że zjazdami do Polski, da radę chociaż raz w miesiącu zjechać czy ciężko?

Maku
Pracownik
@Pyru

Według umowy zjechac możesz co 5 tygodni. Oczywiście jak trochę popracujesz i zrobisz dobre wrażenie to da się dogadać i sprawa zjazdów jest bardziej elastyczna.

Bracho
Były pracownik
@Pyru

To kwestia dogadania. Oczywiście musisz wyrobić sobie dobrą opinię i kontakt z koordynatorem. Wtedy jak w każdej pracy - da się dogadać. W końcy nikt nie ma wpływu na takie rzeczy jak choroba w rodzinie itp. Pamiętaj jednak, że na początku te 5 tygodni jak pisze kolega to mus wpisany do umowy.

Puru
Kandydat
@Bracho

A ile godzin można zrobić w miesiącu

Bracho
Pracownik
@Puru

Około 180 to pewnie taki standard. Plus jak jest opcja to nadgodziny.

aaa
Klient
@Pyru

Jeśli stać Cię na zjazdy co tydzień to zgłaszasz to u nich i u brygadzisty i można zjechać na weekend

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Jest mozliwa praca od poniedzialku do soboty i godz nad lidzbowych?

Borneo
Pracownik
@Pytanie

U nas na zleceniu są nadgodziny i to całkiem często. Są płatne 100%. Normalnie pracujemy pon-piątek. Ale to musisz podpytać o konkretną ofertę.

Karolina
@Borneo

Kobiety też znajdą u was pracę? Szukam czegoś na już.

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Jak teraz wygladaja wyjazdy przez tego covida mocno utrudnione , bo zamierzam w Styczniu wyjechac?

Bruno
Pracownik
@Pytanie

Tak jak u nas w PL. Wyjazd i przejazd bez problemu. Na miejscu to zależy od pracodawcy niektórzy chcą szczepienia lub testów. Ale żadnych odgórnych przepisów nie ma. Więc na luzie.

Mateusz Dzierla
Kandydat
 Pytanie

Hej, czy ktoś jecheł z ta firmą na koniec roku albo na grudzień styczeń? Są takie zlecenia u nich? Warto?

Krystek
Były pracownik
@Mateusz Dzierla

Tak i polecam. Na koniec roku wiele firm goni, żeby skończyć kontrakt w terminie. Wtedy potrzebują więcej ludzi. To dobra okazja żeby na takie stanowisko wskoczyć i w krótkim czasie fajnie dorobić. Najczęściej to wykończeniówka - glazura, regipsy, malowanie, tapetowanie. Niezbyt trudna robota a warunki fajna, szczególnie że w tym czasie w PL wiele budów ma przestoje.

1
Miro
Pracownik
@Mateusz Dzierla

Na koniec roku jest największy zapieprz bo zbliżają się odbiory. A to oznacza, że trzeba więcej ludzi i więcej godzin jest do wyrobienia. A to daje więcej do zarobienia. U nas zjeżdżają do domów np. brukarze ale potrzeba 5-6 osób na wykńczenia gk i tyle samo do malowania i tapetownia. Ilość godzin naprawdę godna ;)

Pytanie
Kandydat
 Pytanie

Witam. Zamierzam podjac prace jako malarz lub regipsiarz , to bedzie moja pierwsza praca za granica na co sie moge nastawic?

Były pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Na budowie raczej różnicy nie poczujesz - praca jak wszędzie. Pytanie, na ile się dogadujesz po niemiecku ale najczęściej łączą w zespoły gdzie ktoś ma dobry niemiecki. Szczególnie, jak jedziesz pierwszy raz to będą starali Ci ułatwić wejście i start. Jak czegoś nie wiesz, to pytaj. Nie musisz udawać superbohatera który wie i umie wszystko. Są cierpliwi i na pewno dają szansę nowym. Niemcy są staranni i pilnują szczegółów, nie lubią ściemniania, pilnują też czystości, BHP i pijaństwa. Nie znoszą spóźnień! A poza tym są ok i do dogadania, czas na żarty też się znajdzie. Jak ogarniasz robotę, to szefostwo zawsze będzie dla ciebie miłe i pomocne. O życiu w Niemczech poczytaj w necie, ale nie ma się czego bać, nawet spoko kraj. Powodzenia!

Monter
Były pracownik
@Pytanie

Nic nie powinno Cię zaskoczyć. Warunki były zgodne z umową i tym co zapowiadali w ofercie. Mieszkanie ok - normalne mieszkanie w niskim bloku, 3 pokoje, jedna osoba na pokój. Dojazd na budowę busem firmy, tylko do bazy rano trzeba dojechać. Dopóki robisz swoje jest ok, ściemnianie na budowie szybko jest wyłapywane. Atmosfera na plus.

Bartol
Pracownik
@Pytanie

Nastaw się na ciężką pracę. Musisz pilnować kart godzin. Do roboty punktualnie i na na trzeżwo ;) I to tak naprawdę tyle. Reszta juz sama lecie jak masz fach w ręku. Formalności, papiery, rozliczenia, sprawy urlopów zjzdów itd załatwiają za Ciebie. Warunki noclegowe spoko, wypłata na czas. Niemieckich cen w sklepach nie ma się co bać, w przeliczeniu jest tak samo jak w Polsce. Myślę, ze dobrze robisz wyjeżdżając. Fajnie dorobisz i poznasz trochę inną kulturę.

Paweł
Były pracownik
@Pytanie

Hej, w Niemczech często zawody są łączone, trochę inaczej niż u nas. Np. często malarz czy tapeciarz powinien też ogarniać szpachlowanie czy nawet podstawowe konstrukcja G/K. Dopytaj więc o dokładny zakres obowiązków. Wykończeniowcy tam powinni być w miarę wszechstronni. Najczęściej jak jesteś tylko malarzem, a będzie trzeba położyć tapetę to Cię nauczą i przeszkolą. Także bez obaw ale bądź przygotowany na ewentualne podnoszenie swoich umiejętności. Ale na tym tylko skorzystasz! Powodzenia!

Normalny pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Nie polecam nic nie ma jedynie pieniądze dają na czas i kwaterę która jest ........?!!!!!!!

Jolanta
@Normalny pracownik

A co jest nie tak z kwaterą w InServie? :P Z iloma osobami się ją dzieli? Czy daleko jest od niej do miejsca pracy? Wspomniałeś, że 'nic nie ma'.. A co byś chciał żeby było? Bo nie wiem do czego konkretnie nawiązujesz :) Wyjaśnisz?

Mariusz Mariusz
Były pracownik
@Jolanta

Już jeden taki był co mówił ze nie będzie niczego ;) To pewnie taki przypadek. U mnie było spoko - pokoje po dwie osoby. Kuchnia, łazienka. U nas akurat byli sami Polacy i kilku gości z Czech. Z noclegu jechaliśmy na bazę w czteruy osoby jakieś 10 minut, potem busami firmy na budowę. Da się żyć. I zarobić.

Andrzej
Kandydat
@Jolanta

Czy moze ktos napisac jakie sa zarobki netto i przy ilu godzinach.Czy sa wyplacalni i czy mozna byc na dzialalnosci.No i jak czesto zjazdy do Polski

Koral
Były pracownik
@Andrzej

Zarobki zależą od tego na jakie zlecenie pojedziesz. Podają widełki w ogłoszeniach (to już jest na rękę) i jak się dogadasz tak masz w umowie. Wypłacają na podstwie karty godzin - co do złotówki, zgodnie z umową. W miesiącu zrobisz coś ok 180 godzin myślę. Nie zdażyło mi się, żeby spóźnili się z kasą albo żeby coś się nie zgadzało. Własna działalnośc to chyba najwygodniejsza forma współpracy, ja tak miałem.

Andrzej
Kandydat
 Pytanie
@Koral

No niestety nikt nie moze odpisac konkretnie ile zarobil na reke w ilu godz.w budowlance,ani jak czesto i na ile zjezdzal?

Vernon
Pracownik
@Andrzej

Przecież masz napisane, że kolega robił około 180 godzin w miesiącu. Spójrz na dowolną ofertę albo zadzwoń i zapyaj w biurze i wyjdzie Ci ile w miesiąc możesz zgarnąć ;))

Marwin
Pracownik
@Andrzej

No nikt nie lubi jak mu się do portfela zagląda więc nikt nie będzie się chwalił ile zarabia, proste. Masz ok 180 godzin. Na ich stronie ofertę np . na murarza za 14-15 Euro. Łatwo obliczyć że wyjdzie Ci jakieś 2500 - 2700 Euro na miesiąc - tyle masz na rękę na czysto. U nich zasada jest taka, że ile na godzinę masz w umowie, tyle dostajesz na czysto. Proste i uczciwe. A zjazdy ustalasz indywidualnie - każdy kontrakt może mieć inaczej ale raczej nie ma z tym problemu i tak jak się umówisz, tak będziesz miał.

aadrian
Kandydat
 Pytanie
@Mariusz Mariusz

"pokoje po dwie osoby haha (usunięte przez administratora),może do WC to chyba o 4:30 rano trzeba stanąć w kolejce?

Siudh
Kandydat
 Pytanie
@Andrzej

Nikt Ci na takie pytanie nie odpisze człowieku bo na budowie pracują różni ludzie, jedni przez agencję inni są na umowie niemieckiej a jeszcze inni to podwykonawcy poza tym są specjaliści i pomocnicy ,czego oczekujesz?

Pytanie
 Pytanie

Jaka jest kultura pracy w InServ Sp. z o.o.?

Łukasz_Dolsk
Pracownik
@Pytanie

Ja mogę polecić. Szanują nas na budowie i traktują bardzo ok. Często Polak gorzej Ci koło (usunięte przez administratora) zrobi niż niemiecki brygadzista. Biuro w Poznaniu to natomiast ogarnięte, spoko koordynatorki. Ale jak zapomnisz wysłać karty godizn to ci spokoju nie dadzą ;)

Robert Szustakiewicz
Kandydat
 Pytanie

Czy szukacie pomocników czy tylko wykwalifikowanych pracowników w budowlance, wymagany jest język niemiecki komunikatywny?

Pracodawca

@Robert Szustakiewicz

Panie Robercie, posiadamy oferty również dla pomocników. W większości przypadków wśród wymagań jest komunikatywny lub podstawowy j. niemiecki. Prosimy śledzić nasze najnowsze ogłoszenia tutaj: https://inserv.com.pl/praca/ Pozdrawiamy!

Pytanie
 Pytanie

Jak się pracuje z ludźmi z InServ Sp. z o.o.?

Bartol
Pracownik
@Pytanie

Zależo o co pytasz. Z biurem bardzo dobrze, a na budowie jak na budowie - ludzie są różni. Sama praca bardzo ok.

Leszek
@Bartol

A jakie są zarobki w InServie? Znasz firmę od środka więc na pewno wiesz coś na ten temat. Ile tu dają na start? :) I czy są jakieś premie? Od czego zależne?

Bartol
Pracownik
@Leszek

To zależy jakie stanowisko i jaki kontrakt. Najczęsćiej w ofertach podają jaka jest stawka godzinowa. Tak, jak jest w umowie - tak wypłacają. Co do centa. Możesz też robić w nadgodzinach i za to też płacą. Premii jako takich nie miałem ale jak dłużej pracujesz możesz dostać podwyżkę godzinówki.

Łukasz
Kandydat
 Pytanie

A ja mam pytanie do inserv czy praca jest na umowę o niemiecką czy polską umowę o pracę?

robert
Kandydat
 Pytanie

czy są opłaty za pakiety

Pracodawca

@robert

Panie Robercie, nie pobieramy żadnych opłat.

Pytanie
 Pytanie

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę InServ Sp. z o.o. dla pracy jako Monter są dla was satysfakcjonujące?

Kasiek
Kandydat
 Pytanie

Hej, mam wyjechać 1 raz z agencją i w końcu wybrałam hotistin. Mam nadzieję, że jak będzie git potem dogadam się z pracodawcą i będę pracować bez pośredników. Ale do tego czasu mam nadzieję, że nie wtopiłam??? Najważniejsze czy są wypłacalni, czy zwracają koszty dojazdu (w moim wypadku bardzo wysokie), jak kwatery, no i czy płacą uczciwie? Jak potem z rozliczeniem się z podatku z takiej umowy? Wiem, dużo pytań. Ktoś może coś wie?

2
Macias
Pracownik
@Kasiek

Też się bałem tego dojazdy. Szwecja to jednak nie Niemcy czy nawet Holandia ;) U mnie jednak poszło jak należy, kasa do mnie wrociła. Wypłatę tez miałem na czas (byłem jako pomoc szefa kuchni). A podatek płacisz normalnie, dostajesz PIT jak z każdej innej pracy w Polsce i na tej podstawie się rozliczasz. Powodzenia!

Adam
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy ktoś pracuje przy wykończeniach i może podzielić się jakie warunki i jak z pracą?

Majkel
Były pracownik
@Adam

Byłem z kolegą na wykończeniach na początku wakacji. Po dwóch tygodniach zabrakło pracy, więc agencja od razu przeniosła nas na inną budowę. Także wszysko ogarnęli i nie byliśmy stratni ani euro. Warunki jak wszedzie - bez ananasów i szampana. Grunt że hajs się zgadza i nie traktowali nas jak pracowników 2-giuej kategori.

1
Karolina
 Pytanie

Witam, czy agencja wywiązuje się z wszystkich zapewnień i jest godna zaufania?

6
MoniaB
@Karolina

Tak jak inni już tu pisali. Nie ma ideałów ale koniec końców kontrakty bardzo udane, pieniądze na czas. Musisz tylko szybko zgłaszać jeśli coś Ci nie pasuje - np. nocleg czy zakres obowiązków. Nie zawsze rozwiążą każdą sytuację ale na pewno nie zostawią Cię bez pomocy. Pieniądze uczciwe i na czas - to chyba najważniesze :)))

Aneta
@Karolina

Byłam, sprawdziłam. Mogę polecić jako pomoc kuchenna. Mieliśmy małe problemy na początku żeby się dogadać (słabo znam angielski) ale przydzielili mnie na zmianę z kucharzem z Polski i już poszło z górki.

Ada
@Karolina

Oj tak, polecam! Czasem trzeba długo czekać na zlecenie, ale bardzo lubię z nimi wyjeżdżać. No i Szwecja - piękny kraj!

Zostaw merytoryczną opinię o InServ - Poznań

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej