opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

InServ

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.8/5

Na podstawie 257 ocen
Opinie(461)
Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(5)
Wywiady(1)

Opinie(461)

Dodaj opinię
Oferty pracy(49)
Aktualności(5)
Wywiady(1)
Logo
  • O nas
  • .
  • Kogo poszukujemy?
  • .
  • Dlaczego My?
  • .
  • Rekrutacja
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Kogo poszukujemy?

Dlaczego My?

Rekrutacja

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Jarocin
  • Piła
  • Kościan
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o InServ

Opinie

Opinie o InServ Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6
    • 7

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o InServ!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Janek

    25.06.2019 09:08

    Inne

    Mnie sie podoba to że już w rozmowie telefonicznej na wszystkie pytania odpowiadajo nie ma owijania w bawełne i to się chwali. wszystko wiesz od samego poczatku, stawka, umowa, kwatera. a nie że jedziesz kilkaset kilometrów do roboty i dopiero na miejscu sie wszystko okazuje. przy podpisywaniu umowy też w biurze wszystko powiedzieli. licze na duga wspołprace.
    ReviewUserIcon
    Pazdzioch

    03.06.2019 17:20

    Inne

    Pracowałem już zagranicą i chyba z ta firma najlepiej,, inni za dużo kombinują, w biurze dużo papierkow do podpisania ale przynajmniej czarno na białym co i jak, w razie pytan można się dogadać
    ReviewUserIcon
    Zenek

    06.06.2019 16:50

    Inne

    To co na umowie to w realu nie spotkałem się żeby było inaczej.
    ReviewUserIcon
    Krystian

    05.06.2019 18:13

    Inne

    Jestem zadowolony. Jak powiedzieli tak jest. Wszystkie warunki spełnione. Trochę z ta stawka mi nie pasowało ale Rzymu od razu nie zbudowano, pieniadze są na czas i w ogole są - 4 m-c temu inna firma mnie wyrolowala na cała wypłatę wiec cieszę się, że trafiłem w koncu na normalna firmę. Kontakt z biurem ok choć mogliby popracować nad tym kto się czym zajmuje bo raz byłem odsyłany od jednej Pani do drugiej i na odwrót. Koniec końców załatwiłem to co chciałem ale nie powinno tak to wyglądać - kwestia do poprawy. Zwrócili kasę za dojazd, chata spoko, praca w normalnym towarzystwie. Moge polecić
    ReviewUserIcon
    Adam

    22.05.2019 19:28

    Inne

    Swoje trzeba umiec, znac się na robocie i nie narzekać że się robi. Pieniądze dobre lepsze niż w Polsce. Mam własna firme wiec taka wspolpraca jak najbardziej na plus
    ReviewUserIcon
    Zenek

    20.05.2019 07:51

    Inne

    Kary za picie spore wiec jak pijesz to odrazu do widzenia lepiej nie narobić sobie problemów a tak wszystko wporządku
    ReviewUserIcon
    xxx

    18.05.2019 11:20

    Inne

    Wypłata na koncie jak dosyleszz karte godzin podpisaną przez baulaitera, 100euro przez pierwszy miesiąc co tydziń to fajna sprawa
    ReviewUserIcon
    Agata

    07.02.2019 22:39

    Inne

    Do pracy w Niemczech, InServ poszukuje Regipsiarzy. Oferowana jest stawka 12 euro na godzinę, ubezpieczenie, bezpłatny nocleg, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, zwrot kosztów pierwszego przejazdu oraz prowizje 70 euro od polecenia pracowników. Tutaj znajdziecie więcej informacji: http://inserv.com.pl/jobs/zatrudnimy-regipsiarzy/ Czy ktoś z Was w najbliższym czasie będzie korzystał z pośrednictwa firmy?
    ReviewUserIcon
    Lukasz

    24.03.2019 15:54

    Inne

    Tak ja będę korzystał z tej firmy za tydzień mam jechać w delegację i pierwszy raz więc też jest strach
    ReviewUserIcon
    alex

    09.05.2019 10:16

    Inne

    Stawka jest 11e , koszty dojazdu nie sa zwracane , DARMOWE jest tylko mieszkanie . 100e miesiecznie odciagaja za ksiegowa . Wypłata jest na czas ale za tle godz ile wypracujesz nie masz na umowie okreslonych godz peacy w miesiacu nazezy ci sie 2 dni urlopu oczywiscie nie płatnego
    ReviewUserIcon
    Zibi72

    27.03.2019 20:06

    Inne

    Uwaga! baby z biura nie chcom pomagac w załatwianiu kindergeld papiery mam i trzeba we wlasnym zakresie a one przez tel mowia ze firma w tym nie pomaga nie znam niemieckiego i ni (usunięte przez administratora) pomocyt od nich. dla mnie to jest warzne bo 500 plus to za malo a mam 7 dzieci radze sie dwa razy zastamnowic bo sa niepomocne
    ReviewUserIcon
    elegancki89

    01.04.2019 14:36

    Inne

    niewyksztalceni (usunięte przez administratora)mysla ze wszystko dostaniecie
    ReviewUserIcon
    andrzej

    30.03.2019 13:59

    Inne

    lwspólprace z Inserv. Pracowałem 3 miesiące w Monachium na regipsach, zaliczki otrzymalem 4, bez zadnego problemu. Zglosilem się sam, dostałem kolege, który mówil rtroche po niemiecku. Napisalem wypowiedzenie, obylo sie bez problemu, musialem przepracowac dwa tygodnie, potem ktos inny pojechal na moje miejsce. Wyplate rowniez dostalem na czas i bez żadnych problemow. Nocleg byl rownież ok.
    ReviewUserIcon
    babcia

    21.03.2019 16:08

    Inne

    Jakie macie umowy
    ReviewUserIcon
    Michał84

    02.03.2019 21:32

    Inne

    Kwatera troche mała ale jesteśmy z batem we dwuch wiec nie ma tragedii ważne że jest duża lodówka. Raz na 5 tygodni podobno jest zjazd do domu na tydzień także trzebabyło zabrać z domu zapasy. Jak na razie jest spoko
    ReviewUserIcon
    Adam

    21.02.2019 09:36

    Inne

    Fajne Panie z biura, troche duzo dokumentow ale jest ok, kasa raz w miesiacu, nocleg darmowy, mozna zarobic, nawe w sobote
    ReviewUserIcon
    Asit

    12.02.2019 16:54

    Inne

    Pracowałem w tej firmie dwa tygodnie prosiłem o zaliczkę i nie dostałem do tej pory zwolniłem się po dwóch tygodniach zarobiłem 750 € (usunięte przez administratora) Pozdrawiam
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - InServ

    Praca fizyczna / produkcja prefabrykatów - praca w Niemczech

    InServ

    LocationIcon

    Germersheim

    WalletIcon

    16 - 17 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Praca w Niemczech dla elektryków (m/k)

    InServ

    LocationIcon

    Lohne

    WalletIcon

    22 - 23 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Praca w Niemczech - płytkarz (m/k)

    InServ

    LocationIcon

    Oberhausen

    WalletIcon

    10 - 20 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Montaż konstrukcji stalowych - praca w Niemczech

    InServ

    LocationIcon

    Drezno

    WalletIcon

    18 - 19 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Praca w Niemczech - operator koparki

    InServ

    LocationIcon

    Peine

    WalletIcon

    22 - 24 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    Praca za granicą - malowanie

    InServ

    LocationIcon

    Hamberge

    WalletIcon

    17 - 18 EUR / h

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Asit

    12.02.2019 16:49

    Inne

    Ta firma jest najgorsza jaką tylko znam w Polsce za trzy miesiące dostałem 8000 do zapłacenia podatku
    ReviewUserIcon
    Maniek

    04.02.2019 10:44

    Inne

    Rosciołem sobie reke na budowie. Pomoc pań z biura była od razu karetkę wezwały zawiozła mnie do szpitala szwy mi założyli. Nie znam niemieckiego panie z biura mi tłumaczyły wszystko przez telefon a poźniej jeszcze dzwoniły codziennie pytać jak się czuję po tygodniu szwy zdjeli i wróciłem do pracy. Taka opieka nad pracownikiem powinna być wszędzie!
    ReviewUserIcon
    Bodzio

    31.01.2019 14:04

    Inne

    Piondz leci jak dżonyłolker z kranu tylko czeba jechac do poznania i umowe zapisac jestem murarz i pracuje rok jade do polski co miesionc tylko daleko trohe
    ReviewUserIcon
    Kuba

    21.01.2019 15:49

    Inne

    Panie w biurze troche złoszczą sie za brak dokumentów jak ktos nie ma wszystkiego na czas, nocleg jest, wyplata tez
    ReviewUserIcon
    anonymous

    14.01.2019 08:15

    Inne

    Kasa jest, na czas a nie ma co ukrywać… ale na tym najbardziej każdemu zalezy , firma jest ok, na razie nie slyszalem żeby kogos oszukali a o to tez trudno!
    ReviewUserIcon
    Peter

    08.01.2019 11:55

    Inne

    Nie pracuję już z Inserv, ale było wszystko dobrze, wypłata na czas ( z innymi firmami miałem gorzej, czasami czekało się 2 lub 3 miesiące bez wypłaty) dają zaliczki, zwracają za przejazd,tylko trzeba mieć paragon za busiarza.
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    21.12.2018 11:10

    Inne

    Troche sie trzeba naprawcować, nocleg w miarę blisko budowy, nie jest zapchlony, pokoje po 2 osoby, pieniadze sa zawsze, raz na miesiac wyplata
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w InServ?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Bartek

    18.12.2018 13:44

    Inne

    Podobało mi się bo nie musiałem sam się męczyć z papierkami,urzędami,załatwianiem…. przy tym warunki takie jak ustaliliśmy,da się spokojnie robić i co najważniejsze zarobić ;)
    ReviewUserIcon
    Kazimierz

    13.12.2018 15:14

    Inne

    Tak zarabiasz jak pracujesz, inne sprawy załatwione typu kwatera, ubezpieczenie, wynagrodzenie –informują o wszystkim, zero kruczków jak masz pytanie dzwonisz do którejś z pań nawet w weekendy, mi zawsze pomogły!
    ReviewUserIcon
    Jack

    10.12.2018 09:04

    Inne

    Kasa ok nocleg w porzontku panie w biurze spoko wszystko na czas czeba karty godzin wysylac ale jest ok
    ReviewUserIcon
    Marcino

    09.12.2018 10:49

    Inne

    Bardzo dobra uczciwa firma, dobre zarobki i mieszkania super. Jestem zadowolony i bede kontynuowal wspolprace. Marcin P
    ReviewUserIcon
    Kris

    30.11.2018 15:04

    Inne

    Jak znasz się na tym co robisz to będziesz zadowolony, bo firma ogólnie sprawdzona, uczciowa, ja się nie zawiodłem
    ReviewUserIcon
    Paweł

    19.06.2018 21:28

    Inne

    Wszystko ok. Kasa się zgadza. Naprawdę polecam, można dobrze zarobić w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Sylwester

    30.11.2018 08:58

    Inne

    Dobrze zarobić??????

    Kontakt - InServ

    ul. Murawa 12-18 /E1 61-655 Poznań

    NIP:6652868058

    REGON:302638677

    http://inserv.com.pl/
    Branże: Przygotowanie budowy

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Nick

    27.11.2018 16:05

    Inne

    Jak ktos planuje chlac po robocie to nie dla niego taka praca, bylo paru takich to szybko ich pogonili bo z pożytek z nich żaden, sama robota ok, nie zdazylo mi sie żeby cos było nie tak – jak jesteś fer to oni tez i tyle
    ReviewUserIcon
    Zenon

    22.11.2018 15:48

    Inne

    Kasa zgodnie z umową, ZUS, kwatera – wszystko załatwione elegancko!!!
    ReviewUserIcon
    Jack

    20.11.2018 15:38

    Inne

    Gdzieś słyszałem o tej firmie więc postanowiłem pojechać, na początku jak jest ciężko z kasą to dają zaliczki na start a współpraca taka jak zapewniali
    ReviewUserIcon
    Irek

    13.11.2018 14:15

    Inne

    Powiem tak jak masz fach w ręku i trochę w swoim życiu przepracowałeś to wiesz jak wygląda budowlanka praca łatwa nie jest ale pewna i z wypłatą na czas a oszustów w tych czasach nie brakuje
    ReviewUserIcon
    Czarny67

    09.11.2018 15:41

    Inne

    Ja pracowałem trochę czasu w tej firmie i zero problemów – panie z biura chętnie pomagają i wszystko da się dogadać.
    ReviewUserIcon
    Mirek

    06.11.2018 09:31

    Inne

    Robota jest cały czas, na stawki nie ma co narzekać ogólnie polecam.
    ReviewUserIcon
    Zenon

    30.10.2018 16:05

    Inne

    Moim zdaniem ciężko znaleźć pracę na lepszych warunkach niż ta firma, sam pracowałem w różnych miejscach, ale u nich wszystko było jasne a kontakt w razie czego bezproblemowy nie to co gdzie indziej
    ReviewUserIcon
    Antoni

    28.10.2018 11:09

    Inne

    Nie ma co zostawać w Polsce – firma zapewnia mieszkanie, ubezpieczenie więc jak chcesz dorobić to warto jechać
    ReviewUserIcon
    Marek

    24.10.2018 14:07

    Inne

    Jak dla mnie szkoda tylko że zaliczki som tylko w pierwszym miesiącu pracy ale nie można mieć wszystkiego jak to mówią. Kwatera jest ok wypłata na koncie tak jak mówili.
    ReviewUserIcon
    Zdzisław

    20.10.2018 12:12

    Inne

    Poleciłem do pracy kolegów i dostałem za nich po 70€. Fajnie można tym dorobić. Koledzy mają pracę na zimę ja dostałem kasę i wszyscy są zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Tadek J.

    16.10.2018 12:22

    Inne

    Powiem tyle dla mnie najważniejsze jest żeby kasa się zgadzała. Tu jak na razie mi się zgadza choć pracuję dopiero trzeci miesiąc. Na razie nie mam na co narzekać.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    15.10.2018 08:24

    Inne

    Zapewnili bezpłatny nocleg, zwrócili pieniądze za paliwo, zaliczki co tydzień do pierwszej wypłaty no i oczywiście wypłata na czas. Nie wiem jak można by narzekać. Ja pracuję z nimi już 4 miesiąc i nie mogę złego słowa powiedzieć. Nie jest to moja pierwsza praca w Niemczech także mam porównanie. Tutaj wszystko załatwili, o nic się nie musiałem martwić. Polecam
    ReviewUserIcon
    Ja

    06.08.2018 17:12

    Inne

    Praca ok płacą w terminie Papiery dziadostwo Żadnego zusu itd
    ReviewUserIcon
    Podpowiadacz

    07.08.2018 10:51

    Inne

    Maja ZUS ale trzeba zrobic przynajmniej miesiąc.
    ReviewUserIcon
    Grzesiek

    26.06.2018 11:29

    Inne

    W zeszłym roku jechałem do Inserv z myślą, że jadę tylko miesiąc lub dwa żeby trochę gotówki na szybko zarobić, ale po tym czasie stwierdziłem, że nie ma sensu odchodzić skoro firma okazała się być fer. Dzięki nim wyszedłem z długów raz na zawsze. Dziękuję

    Zostaw merytoryczną opinię o InServ

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.