InServ

Opinie o InServ

Martuśka

Witam, pracował ktoś może jako kelner/kelnerka lub pokojówka w Szwecji? Chodzi mi o firmę InServ. Zastanawiamy się z przyjaciółka czy jechać. Od razu pytanie ile godzin się pracuje na tych stanowiskach i czy można zjeżdżać do polski

EddieQuest

Witam, był ktoś może w Szwecji na kelnerce lub pokojowce? Chce jechać z koleżanka na kilka miesięcy z ta firma. Czy od razu mógłby ktoś powiedzieć ile się tam pracuje na takich stanowiskach i czy można zjeżdżać do polski chociaż co dwa miesiace?

Przemoo

Trafilem na nich jak straciłem pracę przez koronę. W tydziseń dostałem wyjazd na pomocnika brukarza. Czekam na przejazd na samodzielne stanowisko ale i tak fajnie udało sie uniknąć bezrobocia!

Adrian

Cześć. Mam pytanie. Cz pracował ktos moze dla firmy InServ Sp. z o.o. Sp. A konkretnie HOTISTIN. Wybieram sie do Sztokcholmu z tą agencja. Moze ktos slyszal opinie lub wspolpracowal z ta Agencją?

Tomaj
@Adrian

Byłem pół roku w Karlskronie jako pizzermen. Lato - jesień, sporo godzin pracy więc i wypłata godna. Dobrze mnie traktowali, spoko nocleg i fajna ekipa do współpracy. Ze wszystkim szło się dogadać, miałem ubezpieczenie i zwrot pieniędzy za pierwszy dojazd. Dla mnie bardzo ok!

Olkiz
@Adrian

Ja byłam w zeszłym roku i było super, a w tym roku nie mają dla mnie pracy i tłumaczą się koronawirusem :/ Czyli jednak są zlecenie w Szwecji?

Damian
@Adrian

Z nimi to była moja pierwsza praca z agencją za granicą , więc trochę stresu bylo. Ale szybko dostałem zwrot kosztów za dojazd, miałem fajny nocleg i spoko ekipę w której było kilku Polakow więc na początek miałem dużo latwiej. Pracowałem 3 misiące jako barman Stromstadt. Fajna przygoda i fajne pieniądze. Teraz wiadomo, żona i dzicko więc trudniej byloby się zdecydować na taki wyjazd. Ale nigdy nie mow nigdy ;)

@Adrian

Byłam miesiąc pod Sztokholmem jako pokojówka w hotelu. Traktowali mnie dobrze, nie czulam się gorsza czy cos. Dokumenty sprawnie załatwione, wypłata na czas.

Anka
@Olkiz

Mam to samo, też czekam. Ale wiem przynajmniej, że z nimi warto poczekać, bo wyszukują naprawdę fajne oferty. Nawet jak sa jakieś problemy po drodze, to ostatecznie wszystko wychodzi ok. Byłam już raz i czekam cierpliwie na następny. Pozdrowionka!

Natka
@Adrian

U mnie na dzień dobry był fatalny nocleg, jak schowek na miotły. Ale po interwencji pań z Hotistinu na drugi dzień miałam już normalny pokój z własną łazienką. Reszta kontraktu przebiegła bez zarzutu1

Berek
@Adrian

jak najbardziej polecam firmę.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w InServ na stanowisko Praca dla Brukarzy w Niemczech? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Na poczatek wysłali mnie do miejsca gdzie był (usunięte przez administratora) brygadzista. chciałem po tygodniu rzucić papierami. Kazali mi poczekać 3 dni i znaleźli nową budowę. Po tej akcji wszystko jest ok, kasa na czas. Więc szacunek dla pań z biura za szybką reakcje.

Brukarz

Ja miałem na odwrót niż niektórzy tu piszom -, dojechał do mnie gość który miał być brukarzem a okazało się, że nie potrafił nawet prosto nawet pół kraweżnika osadzić. I potem narzekał, że niemiec go (usunięte przez administratora) Więc byłbym ostrożny z takimi opiniami. Niestety ludzie czesto kłamią w CV i potem na budowie wszystko wychodzi. co do kasy - u mnie było wszystko na czas, pod warunkiem ze karte pracy wysłałem na czas. Z ubezpieczenia korzystalem raz - jak rozcęłem rękę i poszlo jak należy.

Marian

(usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!, CO INNEGO MÓWIĄ . A CO INNEGO JEST W PRACY NA MIEJSCU W NIEMCZECH. NIE POLECAM.....

Sieklecki
@Marian

O tak, my się też przekonaliśmy że to firma z którą nie należy współpracować, bo kłamią perfidnie i oszukują podwykonawcow

@Sieklecki

Masztyle ile z siebie dosz, tyś w kieliszek tylko patrzyl

nowy
@Marian

Napisz o co chodzi, bo jade za tydzien.

Twój Pan
@Adam

Ty to taki głupek Adaś jesteś? Tak?Bo ryja masz jednego i szanuj go .

Byly pracownik
@Sieklecki

Jedziesz jako pomocnik, Niemiec zdziwiony ! Miał przyjechać fachowiec.(usunięte przez administratora). Do czasu hehe.Ubezpieczenie to jakiś żart. Nie polecam, pamiętajcie ze to agencja pracy !

Doris

Czy jakieś kobiety wyjeżdżały z tą firmą do Szwecji - jako pokojówki , sprzątaczki? Proszę o informację czy warto, czy to solidna firma ?

Lukasz
@Doris

Długo czekałam aż znajdzie sie dla mnie praca i potem musiałam się szybko decydować na wyjazd. Ale jak już pojechgałam, to było wszystko ok. Praca jako pomoc kuchenna, naprawdę przyjemne dwa miesiące.

Mariusz

Witam. Jestem zainteresowany pracą z Tą firmą. Czy polecacie ja?

Lopez
@Mariusz

Generalnie tak. Musisz tylko dokładnie przeczytać umowę bo są kary za różne rzeczy. Jak [pracujesz uczciwie to wszystko gra. Pieniądze na czas, dobry kontakt z koordynatorem.

Kuba
@Mariusz

Tak. Buyłem na regipsach. Nie mogę narzekać. Było tak, jak zapewniali przed wyjazdem.

Szymon
@Kuba

Ile na regipsach netto

Adamo
@Lopez

idzie pracować bez znajomości języka?

Remi
@Adamo

To zależy od konkretnej ofert. Najczęściej wymaganiom komunikatywnegi niemieckiego. Ale są i takie bez języka więc próbuj i pytaj w biurze.

Kuba
@Szymon

U mnie było12 Euor na godzinę.

Marcel

Dlaczego w ogloszeniu jest podane "samozatrudnienie"? Firma ubezpiecza, na jakich warunkach, polskich, niemieckich?

Matt
@Marcel

Musisz mieć działalność polską albo niemiecką gewerbę - pomogą ci założyć bez problemu. Na terenie Niemiec masz normalne ubezpieczenie obowiazujace w calych Niemczech.

Stan

Mam ubezpieczenie i pełen kontakt z opioekunem. To dla mnie mega wazne. pieniadze mam na czas takie jak w umowie.

Pablo

Nie miałem większych problemów. Jak przyjechałem nocleg nie był gotowy. Po dwóch godzinach opanowali i znlezli mi inny. Reszta kontraktu nez fajerwerków. Kasa na czas, Miałem 12 Euro za godzinę jako brukarz.

krzysiek-zajda

Ile ludzi tyle opinii. Ja powiem tak - to nie był łatwy wyjazd ale tego włąśnie się spodziewałem. Formalności, dokumenty i pieniadze były zgodne z początkowymi ustaleniami. Nie byłem zachwycony z wspłlokatora ale niegdy nie wiesz na jakiego człowieka trafisz. Całość ocenia na cztery gwiazdki. Polecam tym kyórzy naprawdę chcą pracować i zarabiać. Jak ktość chce się obijac i imprezowac to nic z tegp nie będzie.

KowalMACIEJ

Ja długo szukałem i większość zleceń była za marne siano. Oni dali niezłe Euro i niezłe warunki. Baulajtera na miejscu miałem do (usunięte przez administratora) no ale jakoś gościa przetrawiłęm. Zjechalem już do Polski w przyszłym tygodniu już gadamy o kolejnym kontrakcie bo kasa mega mi się przyda

CzarnyKRIS
@KowalMACIEJ

Potwierdzam. Na miejscu można spotkać różnych zjebów i pijaków. Ale to da się przeżyć. Dla mnie liczyla sie kasa na czas i tak było.

Jakub
@CzarnyKRIS

Ile dokładnie można zarobić pracując za pośrednictwem tej firmy? Przede wszystkim chciałbym wiedzieć, czy można zarobić na tyle dużo, aby móc coś odłożyć? Oczywiście po odliczeniu kosztów utrzymania za granicą.

Józef_k
@Jakub

Ja jako brukarz miałem 12 euro na godzine. Spanie za darmo, za pierwszy dojazd tez mi zwrócili. (usunięte przez administratora)całkiem uczciwa kasa. To zależy oczywiście od ilosi godzin ale to ustalasz juz na poczatku. Wiec zanim wyjedziesz bedziesz wiedzial jakich pieniadzy się spodziweać.

Mocny

Trochę sytuacji na minus było. Ale tak jes zawsze. Dla mnie najważniejsze było to, że jak już byłem na kontrakcie i coś się działo zawsze moglem zadzwonić. Jak nie udało się czegos poprawić, to chociaż próbowali wiec ogónie na plus!

Czy InServ Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

msal59491

Umowy sa na świadczenie usług, albo na firmę jak masz. Dopytaj w biurze o warunki, mi to szybko przez telefon wyjasnili i było tak jak obiecali.

Robson

JA już wrociłe, Ale nie narzekałem na rootę z nimi. Jak miało być, tak było. Najlepsze, że zawse masz kotakt z opiekunem w Polsce. No i zaliczki na pczątek, to jet to

ozlu

Pracowałem i nie polecam Przedmiotowe traktowanie pracownika. Pani P oschła i ma w (usunięte przez administratora) wszystko co się do niej mówi. Inne są spoko, ale widać ze pod wpływem koleżanki po fachu, jakby zdania swojego nie miały. Wszystkie młode i tak naprawdę nic nie wiedza o życiu. Polecam szefom firmy zatrudnić Panie które wiedza czym jest budowlanka. Bo zadają pytania , a same odpowiedzi nie znają. Niech się chociaż raz na budowę przejada i zobaczą jak się tam zapier...a

maras47

Niektórzy Rodacy naprawdę potrafią robić wjochę na mieszkaniach… Spędziłem na robocie już kilka tygodni i wcale si,e nie dziwie żę im walą kary na kilkadziesiąt euro… No ale cuż, nie każdy ma świadomośćże robota jest od roboty a nie imprezowania

Przemek

Czy firma jest wypłacalna? Co myślicie o ofercie pracy w Szwecji?

Staszek
@Przemek

Mi zapłacili na czas. Miałem też zaliczki. W pierwszym miesiącu brałem i potem odcieli mi to z wyplaty. Pojade z nimi jeszcze raz tylko czekam na oferte na niemcy

sebastianj
@Przemek

Z godzinami mozna się dogadać, 160 to chyba minimum. Ważne,że płacą za każde wyrobione godziny. Wic jak masz wiecej to wiecej zarobisz. Ja miałam wypłatę na czas. Musisz ylko pilnować, żeby ci na miejscu podpisywali karte gdzin, bo na tej podstawie dostajesz swoje pieniadze.

Zostaw merytoryczną opinię o InServ - Poznań

• Jak się pracuje w InServ?

Zobacz opinie na temat firmy InServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 56 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InServ