InServ

Opinie o InServ

Adam2306

Duży plus dla pań na miejscu. Przy podpisywaniu umowy wszystko wyjaśnione u wiadomo czego się na miejscu spodziewać.

Maciej_Poznan

Ode mnie propsy już na początek za ciuchy robocze – nowe i fajnej jakości nie najtanszy chińczyk. Buty robocze nawet dali na start. Oby tak dalej!

Przemek

Witam, czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o pracy w Szwecji na sam początek? Sprzątanie biur. Rzeczywiście jest 160 h pracy + nadgodziny ? Czy firma jest wypłacalna? Z góry dziękuje.

Były Klient

Fatalna firma. Bardzo niskie kompetencje pracowników. Brak kultury osobistej, wiedzy i doświadczenia. Nie polecam.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w InServ na stanowisko Praca dla Brukarzy w Niemczech? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
frup..

Ludzie , wezcie juz nie piszcie ze ta firma jest wogole uczciwa i kazdy ja poleca , bo kazdy kto spedzil jakas czesc swojego zycia za granica wyjezdzajac przez posrednika , wie jak jest !!! ja tych firm przezylem dokladnie 14 z roznego regionu PL, cala jedna teczka umow papierow , mi po nich tylko została. A w kazdej to samo na wariackich papierach wszystko , tylko podpisz i wyp... , reszta pozniej sie bedziemy martwic , a niewiele takich firemek wyplacilo mi miesieczna wyplate zeby sie wszystko zgadzalo. Trzeba bylo wydzwaniac dopytywac sie , meczyc ich, bo inaczej maja cie gdzie ? A widząc te ich ogłoszenia ,, Jestesmy rzetelną profesionalną doswiadczona firma , mamy sztab specjalistow itd. '' Buahhahahahahahaa , myślałem że to JAś Fasola jest najbardziej zabawnym komikiem na świecie a tu zonk heheh... POZIOM USŁUG FIRM HR W CAŁEJ POLSCE TO (usunięte przez administratora).... (usunięte przez administratora)

Małgosia/baba z biura :)

No i będzie pierwsza opinia od baby z biura! Myślę jednak że również przyszli rekruterzy zasługują na to żeby wiedzieć czy warto czy też nie :) Opinia myślę, że pozytywna choć na pewno nie będę slodzić. To nie w moim stylu. Stawiam na uczciwość. Generalnie pracę polecam osobom które chcą rozwijać się w obszarze rekrutacji i nie straszna im praca w branży budowlanej a także opieka nad tymi pracownikami od a do z. Bywa dość wymagająco ale jak wg mnie właśnie to przynosi dużo satysfakcji. Pracy jest dużo, sytuacja codziennie bardzo dynamiczna i czasami działo się tak wiele, że nie zauważałam kiedy nadchodziła godzina 16. Nie można się tam nudzić, codziennie jest pełno wyzwań, szybkie tempo i przygody (czasami naprawdę ciekawe sytuacje, czasem zabawne a niekiedy wzbudzające dreszczyk emocji) Plusy: -myślę że spoko wypłata. Są uczciwe systemy premiowy więc do podstawy można ładnie dorobić nawet będąc jeszcze na okresie próbnym. I to tak realnie. -pieniądze na czas. Niby nie powinno to być w zaletach bo to obowiązek pracodawcy ale wiadomo jak to bywa. Tu chylę czoła za punktualność i dotrzymywanie słowa -były sytuacje kiedy firma pokazała ludzką twarz kiedy potrzebowałam pomocy więc to ogromny plus i też za to dziękuję -po okresie próbnym uczciwa forma zatrudnienia, umowa na czas nieokreślony -narzędzia pracy które spełniały moje oczekiwania- sprawny komputer, nowy smartfon. To istotne bo zdarzało mi się pracować już na tzw złomie. -fajne szkolenia Plus dotyczący z kolei zatrudnianych budowlańców: Czyli to co najbardziej do mnie przemawia to zaangażowanie w sprawy wysyłanych do Niemiec ludzi. Serio myślę, że pracownicy którzy są tam w Niemczech mogą czuć się zaopiekowani. Niejednokrotnie wszyscy w biurze stawali na rzęsach żeby ogarnąć szybko jakąś sprawę związaną z pracownikiem w Niemczech. Ludzie nie pracują w tym biurze na pół gwizdka. Minusy: -na pewno nie jest to praca dla osób wyrazistych, z inicjatywą i samodzielnie myślących. Musisz robić to co ci nakazują i nie ma ale. -nierówne traktowanie (mi wypomniano za mało formalny strój podczas gdy ruda koleżanka (mega sympatyczna żeby nie było) chodzi w trampkach i zwykłych tshirtach) i dawanie nierealnych celów do wykonania (tak moje drogie wystarczy policzyć sobie wszystko w pliku) -z mojej perspektywy sztuczna atmosfera. Sztuczne uśmiechy, zwłaszcza pani N i pani P i niepotrzebne konflikty między działami. Wszyscy z kijami wiadomo gdzie ;) i z prawie żadnym poczuciem humoru. Zwłaszcza odizolowani totalnie właściciele... A może to ja jestem lekko duchem i dziwakiem? :) Podsumowując: idźcie i pracujcie tam bo generalnie myślę, że warto. Stabilne warunki, praca w biurze od poniedziałku do piątku i ciekawe przygody z ludźmi którymi musicie się opiekować :) gdyby ludzie byli troszkę bardziej zdystansowani, pewnie biłabym się o to miejsce.

Uważajcie na tę firmę. Ja mam jak najgorsze doświadczenia, nigdy więcej z tą firmą! Uważajcie na gewerbę i na rozliczenia roczne!

@Marek

Chętne poznam Twoje zarówno dobre, jak i złe doświadczenia związane z pracą w firmie InServ. Napisałeś, aby uważasz na rozliczenia roczne. Dlaczego? Czyżby był one niezgodne z tym, jak było ustalane z pracodawcą?

Jarek

Chciałem zapytać jak warunki mieszkaniowe czy hotel robotniczy i jedna cb pralka jeden natrysk na 30 chłopa czy mieszkania i po dwóch n.p w pokoju

BOB MARLEY

Bardzo pozytywna współpraca . Jak najbardziej polecam

Hanna
@BOB MARLEY

To znakomicie! Każdy chyba przyzna mi rację co do tego, że bardzo przyjemnie czyta się takie właśnie komentarze. Jednak podałeś nam bardzo mało konkretów i dlatego przydałoby się, jakbyś rozwinął swoją poprzednią myśl. Śmiem twierdzić, iż wypowiadałeś się z perspektywy klienta InServ - mam rację? Bardzo zachęcam Cię do podjęcia ze mną dyskusji.

muraz

2 tyg prAcuje z inserv dostalem zaliczke na kato ogulnie polecam, tszeba karte godzin wyslac na czas bo inaczej panie sie denerwujom. czekam za mojim 70e za polecenie kolegi do pracy. pozdrawiam

@muraz

Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, jak to się stało, że udało Ci się dostać do pracy za pośrednictwem firmy InServ? Odpowiedziałeś na jedno z aktywnych ogłoszeń, czy może polecił Cię któryś ze znajomych? Widzę, że Ty również kogoś polecałeś, więc chętnie dowiem się, jak Ty tam trafiłeś.

Nie polecam, zdecydowanie nie polecam. Ostrzegam wszystkich przed tą firmą.

@Marek

Przypuszczam, że spotkały Cię negatywne doświadczenia związane z pracą w firmie InServ. Twoja wypowiedź na to wskazuje, dlatego chciałbym, abyś te doświadczenia opisał. Mógłbyś napisać o poziomie wynagrodzeń u tego pracodawcy? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Janek

Mnie sie podoba to że już w rozmowie telefonicznej na wszystkie pytania odpowiadajo nie ma owijania w bawełne i to się chwali. wszystko wiesz od samego poczatku, stawka, umowa, kwatera. a nie że jedziesz kilkaset kilometrów do roboty i dopiero na miejscu sie wszystko okazuje. przy podpisywaniu umowy też w biurze wszystko powiedzieli. licze na duga wspołprace.

@Janek

Dobrze wiedzieć, że firma już w trakcie rozmowy telefonicznej przedstawia warunki, które oferuje pracodawca w danym ogłoszeniu o pracę. Na pewno jest to spore ułatwienie, ponieważ decyzję o ewentualnym zatrudnieniu możemy podjąć bez stawiania się na rozmowę rekrutacyjną. Wiesz może, czy osoby bez doświadczenia zawodowego również znajdą dla siebie odpowiednie ogłoszenia dodane przez firmę InServ?

Pazdzioch

Pracowałem już zagranicą i chyba z ta firma najlepiej,, inni za dużo kombinują, w biurze dużo papierkow do podpisania ale przynajmniej czarno na białym co i jak, w razie pytan można się dogadać

@Pazdzioch

Chwalisz firmę, a to dobra rekomendacja dla osób zainteresowanych zatrudnieniem. Czy w kontrakcie masz wyszczególnione wszystkie prawa i obowiązki, które potem mają pokrycie w realnym zatrudnieniu? Praca jest sezonowa, czy długoterminowa? Podziel się swoim doświadczeniem.

Zenek
@Paweł

To co na umowie to w realu nie spotkałem się żeby było inaczej.

@Zenek

To dobra wiadomość dla osób, które chcą podjąć współpracę z firmą InServ. Może przybliżysz na jakim stanowisku pracowałeś i jakich kwalifikacji od Ciebie oczekiwano? Każda taka informacja będzie cenna dla osób które chcą wyjechać z tą agencją.

Krystian

Jestem zadowolony. Jak powiedzieli tak jest. Wszystkie warunki spełnione. Trochę z ta stawka mi nie pasowało ale Rzymu od razu nie zbudowano, pieniadze są na czas i w ogole są - 4 m-c temu inna firma mnie wyrolowala na cała wypłatę wiec cieszę się, że trafiłem w koncu na normalna firmę. Kontakt z biurem ok choć mogliby popracować nad tym kto się czym zajmuje bo raz byłem odsyłany od jednej Pani do drugiej i na odwrót. Koniec końców załatwiłem to co chciałem ale nie powinno tak to wyglądać - kwestia do poprawy. Zwrócili kasę za dojazd, chata spoko, praca w normalnym towarzystwie. Moge polecić

Agata

Do pracy w Niemczech, InServ poszukuje Regipsiarzy. Oferowana jest stawka 12 euro na godzinę, ubezpieczenie, bezpłatny nocleg, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie, zwrot kosztów pierwszego przejazdu oraz prowizje 70 euro od polecenia pracowników. Tutaj znajdziecie więcej informacji: http://inserv.com.pl/jobs/zatrudnimy-regipsiarzy/ Czy ktoś z Was w najbliższym czasie będzie korzystał z pośrednictwa firmy?

Lukasz
@Agata

Tak ja będę korzystał z tej firmy za tydzień mam jechać w delegację i pierwszy raz więc też jest strach

alex
@Agata

Stawka jest 11e , koszty dojazdu nie sa zwracane , DARMOWE jest tylko mieszkanie . 100e miesiecznie odciagaja za ksiegowa . Wypłata jest na czas ale za tle godz ile wypracujesz nie masz na umowie okreslonych godz peacy w miesiacu nazezy ci sie 2 dni urlopu oczywiscie nie płatnego

@alex

Jak określiłbyś warunki mieszkaniowe? Czy są w dobrym standardzie? A ubezpieczenie i kontrakt z koordynatorem projektu? Czy na tym polu wszytko przebiegło pomyślnie? Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego? Rozwiń swoją wypowiedź o te szczegóły dotyczące zatrudnienia.

Swoje trzeba umiec, znac się na robocie i nie narzekać że się robi. Pieniądze dobre lepsze niż w Polsce. Mam własna firme wiec taka wspolpraca jak najbardziej na plus

Zenek

Kary za picie spore wiec jak pijesz to odrazu do widzenia lepiej nie narobić sobie problemów a tak wszystko wporządku

xxx

Wypłata na koncie jak dosyleszz karte godzin podpisaną przez baulaitera, 100euro przez pierwszy miesiąc co tydziń to fajna sprawa

Zibi72

Uwaga! baby z biura nie chcom pomagac w załatwianiu kindergeld papiery mam i trzeba we wlasnym zakresie a one przez tel mowia ze firma w tym nie pomaga nie znam niemieckiego i ni (usunięte przez administratora) pomocyt od nich. dla mnie to jest warzne bo 500 plus to za malo a mam 7 dzieci radze sie dwa razy zastamnowic bo sa niepomocne

elegancki89

niewyksztalceni (usunięte przez administratora)mysla ze wszystko dostaniecie

andrzej

lwspólprace z Inserv. Pracowałem 3 miesiące w Monachium na regipsach, zaliczki otrzymalem 4, bez zadnego problemu. Zglosilem się sam, dostałem kolege, który mówil rtroche po niemiecku. Napisalem wypowiedzenie, obylo sie bez problemu, musialem przepracowac dwa tygodnie, potem ktos inny pojechal na moje miejsce. Wyplate rowniez dostalem na czas i bez żadnych problemow. Nocleg byl rownież ok.

Zostaw merytoryczną opinię o InServ - Poznań

• Jak się pracuje w InServ?

Zobacz opinie na temat firmy InServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 56 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InServ