InServ

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o InServ

Cieśla Nowy wpis
Kandydat

Witam. Czy pracując dla Inserv muszę mieć własne narzędzia?

Nickodem Nowy wpis
@Cieśla

Na niektórych zleceniach tak ale nie jest to powszechne. Najczęściej dostajesz co trzeba na miejscu. Ale to zawsze możesz już spytać na początku dogadywania się.

Kamila Nowy wpis
@Nickodem

to jakie czasami na przykład narzędzia są potrzebne ?

Administrator Nowy wpis

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy InServ. Poszukują kogoś na stanowisko Ślusarz. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Jacek
Kandydat

A powiecie jaki koszt samozatrudnienia ponosi pracownik w in serv

InServ szukała niedawno pracowników w mieście Wilnsdorf. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w InServ Sp. z o.o. na stanowisko Murarz? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Nick

Dobra robota! Dla mnie największy plus, że wszystko załatwiają za mnie. Nie muszę szukać ofert, chodzić gdzieś i pytać. Dogadujemy się co do stawki, dostaję adres budowy i tam już wszystko na mnie czeka łącznie z noclegiem. Taki układ to duży komfort. Polecam :)

Pamiętam, że firma prowadziła niedawno rekrutację na Kamieniarz. Czy komuś udało się zdobyć pracę i może się podzielić wrażeniami?

Kandydat

Jak dzialaja te karty godzin ?

Moro
@Pytanie

Brygadzista zatwierdza ci ile dokładnie pracowałeś. Po skończonej robocie podpisik i do biura. Tyle. Dokładnie wytlumaczą ci przed wyjazdem jak często i do kogo chodzić po podpis i gdzie to potem przekazać. Kobiety z biura i tak tego pilnują więc nie pozwolą ci zapomnieć. Prościzna a podpisywane jest przy tobie więc nikt cię w konia nie zrobi i dzięki temu wypłacą ci co do euro :)

@Moro

Czy są skrupulatni czy jednak zdarzają się pomyłki i trzeba go sprawdzać tego pana?

Maki
@Karolina

To Niemcy, więc wiadomo że są skrupulatni :) Poza tym, baulaiter zawsze podpisuje to przy Tobie więc masz pełen wgląd we wspisane godziny. Nie ma więc opcji żeby coś Ci ucięli bez twojej wiedzy.

Nowy
Kandydat

Jak wygląda umowa czyli jest niemiecka firma czy zatrudnienie w agencji w Polsce i oddelegowanie

Maki
@Nowy

Standard to własna działalność (najlepiej wychodzi jak masz tzw, gewerbę).

Sylwek791
Kandydat

Witam, pracował ktoś w tej firmie przy wyburzeniach, są to wyburzenia całych budynków, czy są też w środku, ścianki działowe itd?

Woran
@Sylwek791

No to zależy od zlecenia na jakie się zdecydujesz. My robiliśmy akurat rozwałkę we wnętrzach - regipsy i działowe ścianki pod nowy układ pomieszczeń. Robota ok, stawka przyzwoita.

Paweł
@Woran

Napiszesz jak to stawka? Bo chciałem się zatrudnić ale nie wiem ile płacą, a takie info bardzo by mi pomogło.

@Woran

Kobiety też pracują? Lubię takie męskie pracę, mam jakieś tam doświadczenie :)

Yeti
@Paweł

Jak sie przyjmiesz to dostaniesz informacje o stawce.

@Paweł

Stawka zawsze jest podana w ogłoszeniu i masz opcję negocjacji. Na różnych zleceniach jest różne wynagrodzenie. Ale zawsze z góry wiesz, ile dostaniesz - zanim się zatrudnisz. I dostajesz zawsze tyle, na ile się umówiłeś. U nich nie ma ściemy z kasą.

Piotr

Szukam pracy jestem murarzem i wykanczam domy i mieszkania jestem w borken

@Piotr

Masz tamz boku numer, zadzwoń i zapytaj czy coś mają. Ja zawsze tak robię i mam informacje z pierwszej ręki.

Bruno
Kandydat

Jak wygląda sprawa z dojazdem? Ponoć zwracają pieniądze za przejazd z Polski? A na miejscu? Dowożą na budowę? Jaki macie doświadczenia?

Błażej
@Bruno

Jedziesz do Niemiec jak chcesz. Przedstwiasz fakturę za paliwo albo bilet na flixbusa czy busa i dostajesz zwrot. A na miejscu to zależy co masz w umowie. Czasem jeździsz samochodem z innymi z twojej ekipy a czasem jest bus z bazy firmy. W każdym razie jest to dobrze i sprawnie zorganizowane. Nie tracisz na dojazdy z godzin pracy.

Paweł
@Błażej

Fajnie, że tak to jest zorganizowane A jak z kwaterami? Samemu sie za nie płaci czy pokrywa firma? Jaki jest standard zamieszkania?

zeek
@Paweł

Standard średni ale nie ma co wymagać lepszych warunków.

@Paweł

Zawsze masz na miejscu opłacony nocleg. Nigdy nie są to jakieś baraki. Zawsze poprawny standard. No i nie pakują po dwudziestu chłopa do jednego miaszkania. Da się żyć, warun na plus.

W InServ trwa rekrutacja na stanowisko Spawacz MAG. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Pyru
Kandydat

A jak że zjazdami do Polski, da radę chociaż raz w miesiącu zjechać czy ciężko?

Maku
@Pyru

Według umowy zjechac możesz co 5 tygodni. Oczywiście jak trochę popracujesz i zrobisz dobre wrażenie to da się dogadać i sprawa zjazdów jest bardziej elastyczna.

Bracho
@Pyru

To kwestia dogadania. Oczywiście musisz wyrobić sobie dobrą opinię i kontakt z koordynatorem. Wtedy jak w każdej pracy - da się dogadać. W końcy nikt nie ma wpływu na takie rzeczy jak choroba w rodzinie itp. Pamiętaj jednak, że na początku te 5 tygodni jak pisze kolega to mus wpisany do umowy.

Puru
@Bracho

A ile godzin można zrobić w miesiącu

Bracho
@Puru

Około 180 to pewnie taki standard. Plus jak jest opcja to nadgodziny.

aaa
Klient
@Pyru

Jeśli stać Cię na zjazdy co tydzień to zgłaszasz to u nich i u brygadzisty i można zjechać na weekend

Pyru
Kandydat

Trzeba mieć działalność czy można pracować na umowie

Kandydat

Jest mozliwa praca od poniedzialku do soboty i godz nad lidzbowych?

Borneo
@Pytanie

U nas na zleceniu są nadgodziny i to całkiem często. Są płatne 100%. Normalnie pracujemy pon-piątek. Ale to musisz podpytać o konkretną ofertę.

@Borneo

Kobiety też znajdą u was pracę? Szukam czegoś na już.

Pracodawca

Aktualność
Poznaj opinie naszych pracowników i zobacz jak się pracuje z firmą InServ:

Pan Mateusz pracował za granicą w naszej firmie jako spawacz w Niemczech. Mówi o tym jak wygląda współpraca z naszą firmą InServ. Odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące pracy w Niemczech oraz tamtejszych zwyczajów.

Zobacz także: praca na budowie zagranica

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Zbrojarz prowadzona przez firmę InServ Sp. z o.o.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej w InServ Sp. z o.o. na stanowisko Malarz? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może okazać się cenna dla innych użytkowników.

Firma InServ Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Fizyczny. Czy ktoś wie, jakie warunki oferują? Zależy mi na sprawdzonych informacjach.

Kandydat

Jak teraz wygladaja wyjazdy przez tego covida mocno utrudnione , bo zamierzam w Styczniu wyjechac?

Bruno
@Pytanie

Tak jak u nas w PL. Wyjazd i przejazd bez problemu. Na miejscu to zależy od pracodawcy niektórzy chcą szczepienia lub testów. Ale żadnych odgórnych przepisów nie ma. Więc na luzie.

Zostaw merytoryczną opinię o InServ - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w InServ?

Zobacz opinie na temat firmy InServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!