InServ

4.7 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o InServ

Łukasz
Kandydat

A ja mam pytanie do inserv czy praca jest na umowę o niemiecką czy polską umowę o pracę?

Majkel

Największe plusy: regularna wypłata, zaliczki i nocleg za darmo. Minusy jak na każdej budowie - raz lepiej, raz gorzej. Ale generalnie polecam, chociaż na kilka miesięcy żeby fajnie sobie dorobić. Nie chciałoby mi się samemu szukać roboty w Niemczech, a oni mają już tam wyrobione kontakty i szybko znaleźli dla mnie zlecenie. wszystkie papiery za mnie załatwili. Wystarczyło się spakować i pojechać. To duże ułatwienie i wygoda. Daję plusa!

Lord Wiader

Solidni i prawdomówni. Wiem co mówię bo z niejedną agencją pracowałem. Tu wszystko się zgadzało, pieniądze na czas i nie było żadnych problemów ani z biurem ani z Niemcami na miejscu. Po wakacjach wracam z nimi do Niemiec (murarz - zbrojarz).

Młody

Przez pierwszy miesiąc miałem stracha, bo to był mój pierwszy taki wyjazd do Niemiec. Pojechałem jako pomocinik na regipsy i muszę powiedzić, że starch ma wielkie oczy. Dali mnie do brygady z innymi Polakami i od razu pokazali mi co i jak. Dodatkowo koordynatporki dzwoniły właściwie co drugi dzień sprawdzić jak mi idzie. Po miesiacu zacząłem już dostawać samodzielne zadania. Zamierzam zostać co najmniej do końca wakaci z przerwą na urlop w sierpniu. Ludzie, nie narzekać tylko pracować i parę ełrasków uda się do domu przywieźć bez problemu ;) Pzdr!

Rozmowa kwalifikacyjna
Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w InServ Sp. z o.o. na stanowisko Murarz? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Mariusz Mariusz

Jaaaa...! Czytam o braku kontaktu, to się zastanawiam co z was za aparaty ;p Przecież oni wręcz co chwilę dzwonią, piszą SMS-y i pytają jak idzie w pracy, jak nocleg itp. Uważam że pod tym względem są mega profesjonalni i dobrze zorganizowani. Ja nie musiałem się o nic martwić tylko robic swoje i dostarczać karty godzin. A kasa byla na czas i wrazie jakichkolwiek problemów reakcja ze strony biura była na prawdę szybka. Polecam.

Tkacz Mirosław

Doceniam, że zawsze są po stronie pracownika. Na bydowie, jak na budowie - zdarzają się różne sytuacje z ludźmi. A biuro zawsze starało się każdą sytuację wyjaśnić i pomóć swojemu czlowiekowi. Za to szacunek. Co do warunków, złotych gór nie było ale dokładnie tak jak było umowione przed wyjazdem. Dla mnie bardzo ok!

xx
Kandydat

kontakt z ta firma jest zerowy, utrudniony. Predzej dogadam sie z wlasnym butem niz z przedstawicielem tej pozal sie Boze agencji

@xx

Szanowny Panie! Byłoby nam łatwiej odnieść się do Pana uwag, gdyby nie był Pan anonimem. Co więcej, nie wiemy o jakiej konkretnej sytuacji mowa. Za kontakt z potencjalnymi i aktualnymi pracownikami odpowiada u nas kilkanaście osób - dostępnych pod mailami i telefonami podanymi na stronie. Dodatkowo, każdy pracownik otrzymuje od nas opiekę dedykowanego koordynatora. Udzielamy wszelkich informacji, odpowiadamy na wszystkie pytania - co do najmniejszego szczegółu, a ustalenia zawsze są w formie pisemnej. Nie ma więc miejsca na niedomówienia i niejasności - bardzo tego pilnujemy. Dzięki temu skutecznie działamy na rynku już ponad 8 lat. Prosimy więc, by nie zarzucać nam bezpodstawnie braku kontaktu. Jeśli ma Pan jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt, dane znajdzie Pan tutaj: https://inserv.com.pl/kontakt/ Pozdrawiamy, zespół InServ.

Tomek Pawlak

Co najlepsze to kontakt z biurem. Z czymkolwiek zadzwonisz staraja się pomóc. Wypłata - to już zależy na jaką stawkę się umówisz i ile godzin przepracujesz. Ważne, że wszystko wiesz z góry i na miejscu nie zmieniają się warunki.

Baloo

Testy, kwarantanny, zaświadczenia... Sam nie miał bym do tego głowy a oni zajęli się wszystkimi formalnościami. Duża wygoda. Sama praca i warunki też jak należy.

Remek

Było nas w sumie 8 od regipsów, robiliśmy ścianki w domkach jednorodzinnych. Tempo spore ale tylko jedne młody nie dawał rady. Dla reszty była to normalne praca. Jestem zadowolony. Jedyny minus że przez Covida nie można tak często zjeżdżać do Polski. Ale za to odbiłem sobie w przepracowanych godzinach.

Byku

Trafiłem na ciężki okres - bo zima w tym roku strasznie się przeciągała. Ale robili co mogli przenosząc mnie na różne budowy, żebym nie tracił godzin. Sprawdzili się i wracam zadowolony. Polecam!

Michal

Poszukuję pracy na terenie Niemiec

@Michal

Panie Michale, najnowsze oferty znajdzie Pan na naszej stronie internetowej: https://inserv.com.pl/praca/ Można się z nami również skontaktować pod numerem telefonu: +48 577 511 922 Pozdrawiamy!

robert
Kandydat

czy są opłaty za pakiety

@robert

Panie Robercie, nie pobieramy żadnych opłat.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez pracodawcę InServ Sp. z o.o. dla pracy jako Monter są dla was satysfakcjonujące?

RadekKelner

Szkoda że teraz wyjazdy są mocno ograniczone. Bo taka Szwecja na podratowanie budżetu to super opcja. Szzcególnie że niedługo wiosna, więc trzymam kciuki żebym mógł znowy pojechać.

JustynWu

Jestem zadowolony. W kraju też można znaleźć fajną pracę ale wyjazd do Niemiec to fajna przygoda. My akurat stawialiśmy ścianki działowe pod nowe klasy w szkole a potem przy wykończeniach szatni i korytarzy na basenie i hali sportowej. Spoko robota, trzy miesiące zleciały. Po drodze oczywiście zjazdy do Polski ale z tym trzeba uważać. Testy na koronę itp. Dużo z tym zachodu. Generalnie mam teraz zlecenie u siebie w gminie, ale zaraz potem znowu planuje wyjechać na wykończenia w okolice bo jednak jak się policzy to wypłata w Euro wychodzi lepiej.

Michu

Można narzekać ze praca u Niemca itd. Ale jednak stawki dobre, robota pożądnie zorganizowana no i jakość życia tam to jednak jest różnica.

AdamWen

Można śmiało jechać. Może nie wróciłem jako milioner ale na pewno nie ma wstydu. Warunki na miejscu bardzo dobre, formalności załatwione jak należy. Praca ciężka, nawet bardzo. Ale to nie prawda, że Niemcy nas biorą jako tanią siłe roboczą. Ja i inni brukarze z Polski czuliśmy się pełnoprawnymi członkami ekipy. Sprawdza się stara prawda - dobra robota się sama obroni.

Michał

Zlecenie bardzo fajne, szkoda że w Szwecji też są obostrzenia bo liczyłem, że dłużej posiedzę. Fajni ludzie, bardzo przyjaźni. Na kontakt z agencją też nie mogę narzekać. Oby to wszystko się skończyło bo chętnie bym wyjechała ponownie do Szwecji.

Antoni

zatrudnilem sie jako pomocnik murarza. pracowalem w okolicach stutgartu, spoko bo duzo godzin,wyplate mialem na czas, pozdrawiam panie z biura

Zostaw merytoryczną opinię o InServ - Poznań

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w InServ?

Zobacz opinie na temat firmy InServ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InServ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 28 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!