Opinie o Raion Automatyka Mateusz Bąk w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Raion Automatyka Mateusz Bąk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Raion Automatyka Mateusz Bąk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raion Automatyka Mateusz Bąk w Poznań

Tamara Nowy wpis

Mówicie, że wszystko gra, tylko ciężko o rozwój. A jednak wspominaliście coś o rotacji. To tylko przez awanse, czy może nie jest tak idealnie? Ta stawka chyba nie jest specjalnie rynkowa czy ja miałam przyjemność pracować za więcej jak 15k?

AB&mK

Spróbuje krótko i zwięźle także przechodzę od razu do plusów i minusów. Dział programistyczny: + Świetna atmosfera, można powiedzieć, że trochę jak w rodzinie. + Dobre miejsce do nauki + Dobre zarobki na początek kariery (jeśli nie jesteś osobą 15k netto na start) + Fajnie prowadzony SCRUM + W większości naprawdę fajni ludzie Co do produktu: - Ciężko wgryźć się w system, zbyt dużo funkcji które wpływają na inne +cały czas cos do zrobienia na już! - Jeśli chcesz się rozwijać lub zarabiać lepiej to po 1-2 latach pracy trzeba szukać dalej - Pieniądze jak na początek nienajgorsze, choć nie koniecznie zależne od umiejętności Reszta firmy/działów, nie polecam. Słaba atmosfera. Dziwne decyzje, kwaśne miny. Podsumowując, polecam przyjść na programistę, nauczyć się swojego i lecieć dalej.

Przemysław
@AB&mK

Dość dużo plusów, szczególnie ta kasa do mnie przemawia ;) A jak z benefitami? Dostawałeś jakieś dodatki?

water Nowy wpis
@Przemysław

Są dodatki

Danuta Nowy wpis
@water

Masz na myśli te darmowe śniadania i owoce z ogłoszeń czy coś jeszcze tutaj do dziś dorzucili? Rozwinąłby ktoś kwestie aktualnego socjalu jaki tu by miał przysługiwać?

@Danuta

hahaha... darmowe śniadania w postaci mleka w lodówce (obrzydliwej i śmierdzącej zresztą) i płatki które tez stoją na stole ogólnodostępnym od tygodni ;/ Na papierze wygląda to nawet nawet - rzeczywistość weryfikuje i czar prysł!

Witam Co prawda nie jestem w Raionie od samego początku. Mogę zgodzić się tez z przedmówcą że idzie zima i możemy się szykować na to że czasami w firmie będzie zimno ale niestety jest to wina wynajmującego nam przestrzeń biurową. Nauczeni doświadczeniem wyposażyliśmy się już w urządzenia dogrzewające :). Z głównych plusów to to że jako firma bardzo mocno się rozwijamy i nie przeszkodziło nam w tym to całe epidemiologiczne zamieszanie. Każdy z nas ma duży wpływ w rozwój firmy i kreowanie sposobu pracy. Z wielka chęcią zapraszam do nas, a sami przekonacie się jak jest.

AD
@Adam

Nadal spora rotacja, ciągle szukacie ludzi.... Przypadek? Byłem, sprawdziłem, nie rekomenduje...

Wiktoria
@AD

Czemu nie rekomendujesz? Adam napisał więcej, fakt, że głównie o dogrzewaniu pomieszczeń, ale jednak. U Ciebie argumentów nie widać..

Agata
@AD

orientujesz się może skądś czy pracownicy sami odchodzą, czy to pracodawcy się przyczyniają się tych rotacji??

Czy Raion Automatyka Mateusz Bąk zapewnia kartę multisportu?

Krycha

Skąd nagle taki wysyp ofert? Wszyscy zrezygnowali i dali wypowiedzenia?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Raion Automatyka Mateusz Bąk kandydat na stanowisko .NET C# Backend Developer ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl
Jaro

Na chwile bo nikt dłużej tu się nie zatrzyma. Jak w każdej firmie są lepsze i słabsze strony. W Raion na wielu płaszczyznach można się dogadać z właścicielem ale i tak po kilkunastu miesiącach będziesz miał dość (rozliczenia, delegacje, wykaz godzin pracy - wszystko musisz raportować - a nikt twojej roboty za ciebie nie zrobi - nadgodzin z kolei brak). Podsumowując - nie jest to zła firma i tak jak ktoś napisał wcześniej rozwija się i pewnie za klika dobrych lat będzie to stabilny i dobry pracodawca. Na chwile obecną w szybkiej ocenie 6/10. Plusy: + Atmosfera + ciekawe projekty + praca hybrydowa Minusy: - oszczędzanie na czym sie da - papierologia - wynagrodzenie

Renata
@Jaro

Właśnie miałam dopytywać o warunki pracy w Raionie, więc super, że udało mi się znaleźć Twój wpis. Z tym że wysokość wynagrodzenia to raczej kwestia indywidualna. Wspomniałeś o dobrej atmosferze, a czy organizujecie sobie jakieś spotkania integracyjne?

mikiMik
@Renata

taaaa, w rozpadającym sie aucie podczas wyjazdu na robotę..

Marzena

Hej, czytałam, że kiedyś było tak w Raion, że po roku była umowa na czas nieokreślony. Nadal tak jest w okresie po pandemii?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Raion Automatyka Mateusz Bąk?

Średnio około 12 miesięcy - po takim okresie pracownicy dostają umowy na czas nieokreślony.

Filip

Podpowiedzcie czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje? Jaki rodzaj umowy przeważa w momencie jej podpisywania na starcie?

@Filip

W obecnym momencie firma prowadzi wiele rekrutacji na różne stanowiska. Polecam sprawdzić ogłoszenia na (usunięte przez administratora) Umowa o pracę jest standardem.

@Paweł

Polecam sprawdzić zakładki KARIERA na naszej stronie.

Master

Jako pierwsza praca ok. Zebrać doświadczenie, nauczyć sie kilku rzeczy, przetestować wiedze teoretyczna z praktyką. Zarobki słabo :) Ale idzie ku lepszemu. Duża rotacja, sporo studentów praktyki, umowy zlecenia itp. Ważne osoby nie są zatrzymywane w firmie tylko puszczane bez żadnych dyskusji negocjacji. Warto by poprawić onboarding. Zespół który stanowi trzon firmy kompetentny ale szef zbyt sfiksowany na teraz i tu już ma być i kasa misiu kasa. Niby próbują sie rozwijać i pewnie za 10 lat jeśli sie utrzymają na rynku będzie to spoko firma. PS. idzie zima w biurze będzie zimno :D Do poprawy: Wynagrodzenia Większy luz w firmie Nie każdą minutę da się rozliczyć w kosztach

Na jakie stanowiska aktualnie są prowadzone rekrutacje?

KT

Pracowałem w Raionie rok jako programista, wspominam dobrze. Praca rozwojowa, jeśli ktoś szuka pierwszego doświadczenia na rynku - zdecydowanie polecam. Ciekawe, różnorodne projekty - duży atut. Zespół programistów (z czasów kiedy pracowałem) zawsze pomocny. Na minus niestety zarobki, cytując klasyka: "pracodawca chce zawsze zarobić jak najwięcej". Ale dla równowagi - nigdy nie oszczędzano na sprzęcie. Moja ocena: 4/5.

Zostaw merytoryczną opinię o Raion Automatyka Mateusz Bąk - Poznań

• Jak się pracuje w Raion Automatyka Mateusz Bąk?

Zobacz opinie na temat firmy Raion Automatyka Mateusz Bąk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raion Automatyka Mateusz Bąk?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Raion Automatyka Mateusz Bąk

Raion Automatyka Mateusz Bąk