Opinie o Raion Automatyka Mateusz Bąk w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracodawcy Raion Automatyka Mateusz Bąk, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Raion Automatyka Mateusz Bąk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raion Automatyka Mateusz Bąk w Poznań

Jaro Nowy wpis

Na chwile bo nikt dłużej tu się nie zatrzyma. Jak w każdej firmie są lepsze i słabsze strony. W Raion na wielu płaszczyznach można się dogadać z właścicielem ale i tak po kilkunastu miesiącach będziesz miał dość (rozliczenia, delegacje, wykaz godzin pracy - wszystko musisz raportować - a nikt twojej roboty za ciebie nie zrobi - nadgodzin z kolei brak). Podsumowując - nie jest to zła firma i tak jak ktoś napisał wcześniej rozwija się i pewnie za klika dobrych lat będzie to stabilny i dobry pracodawca. Na chwile obecną w szybkiej ocenie 6/10. Plusy: + Atmosfera + ciekawe projekty + praca hybrydowa Minusy: - oszczędzanie na czym sie da - papierologia - wynagrodzenie

Renata Nowy wpis
@Jaro

Właśnie miałam dopytywać o warunki pracy w Raionie, więc super, że udało mi się znaleźć Twój wpis. Z tym że wysokość wynagrodzenia to raczej kwestia indywidualna. Wspomniałeś o dobrej atmosferze, a czy organizujecie sobie jakieś spotkania integracyjne?

Pytanie Nowy wpis

Czy rozmowa rekrutacyjna w Raion Automatyka Mateusz Bąk odbywa się również w języku angielskim?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Raion Automatyka Mateusz Bąk?

Paweł Nowy wpis
@Pytanie

Średnio około 12 miesięcy - po takim okresie pracownicy dostają umowy na czas nieokreślony.

Filip

Podpowiedzcie czy firma aktualnie prowadzi rekrutacje? Jaki rodzaj umowy przeważa w momencie jej podpisywania na starcie?

Paweł
@Filip

W obecnym momencie firma prowadzi wiele rekrutacji na różne stanowiska. Polecam sprawdzić ogłoszenia na (usunięte przez administratora) Umowa o pracę jest standardem.

Paweł
@Paweł

Polecam sprawdzić zakładki KARIERA na naszej stronie.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Raion Automatyka Mateusz Bąk kandydat na stanowisko Konstruktor Maszyn Przemysłowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adam
 Rekomendacja

Witam Co prawda nie jestem w Raionie od samego początku. Mogę zgodzić się tez z przedmówcą że idzie zima i możemy się szykować na to że czasami w firmie będzie zimno ale niestety jest to wina wynajmującego nam przestrzeń biurową. Nauczeni doświadczeniem wyposażyliśmy się już w urządzenia dogrzewające :). Z głównych plusów to to że jako firma bardzo mocno się rozwijamy i nie przeszkodziło nam w tym to całe epidemiologiczne zamieszanie. Każdy z nas ma duży wpływ w rozwój firmy i kreowanie sposobu pracy. Z wielka chęcią zapraszam do nas, a sami przekonacie się jak jest.

Master

Jako pierwsza praca ok. Zebrać doświadczenie, nauczyć sie kilku rzeczy, przetestować wiedze teoretyczna z praktyką. Zarobki słabo :) Ale idzie ku lepszemu. Duża rotacja, sporo studentów praktyki, umowy zlecenia itp. Ważne osoby nie są zatrzymywane w firmie tylko puszczane bez żadnych dyskusji negocjacji. Warto by poprawić onboarding. Zespół który stanowi trzon firmy kompetentny ale szef zbyt sfiksowany na teraz i tu już ma być i kasa misiu kasa. Niby próbują sie rozwijać i pewnie za 10 lat jeśli sie utrzymają na rynku będzie to spoko firma. PS. idzie zima w biurze będzie zimno :D Do poprawy: Wynagrodzenia Większy luz w firmie Nie każdą minutę da się rozliczyć w kosztach

Adam

Na jakie stanowiska aktualnie są prowadzone rekrutacje?

KT

Pracowałem w Raionie rok jako programista, wspominam dobrze. Praca rozwojowa, jeśli ktoś szuka pierwszego doświadczenia na rynku - zdecydowanie polecam. Ciekawe, różnorodne projekty - duży atut. Zespół programistów (z czasów kiedy pracowałem) zawsze pomocny. Na minus niestety zarobki, cytując klasyka: "pracodawca chce zawsze zarobić jak najwięcej". Ale dla równowagi - nigdy nie oszczędzano na sprzęcie. Moja ocena: 4/5.

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Raion Automatyka Mateusz Bąk w mieście Poznań? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od zatrudnionych na temat Raion Automatyka Mateusz Bąk. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Raion Automatyka Mateusz Bąk - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Raion Automatyka Mateusz Bąk
0/5 Na podstawie 0 ocen.