SYSTEMY INFORMATYCZNE ALMA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SYSTEMY INFORMATYCZNE ALMA SP. Z O.O.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@EgOn dziękujemy za Twoją opinię. A jak na dzień dzisiejszy prezentuje się SYSTEMY INFORMATYCZNE ALMA SP. Z O.O.? Czy w firmie zaszły może jakieś zmiany? Czy warto powiadomić o czymś przyszłych kandydatów? Każdy merytoryczny i rzetelny komentarz może być cenny dla innych.

sdf
użytkownik zarejestrowany

ale oni teraz szukja specjalsity do spraw marketingu w Poznaniu napisali ze oferuja zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie

EgOn

Współpracowałem na umowie z nimi w ostatnim czasie, żadnych negatywnych uwag. Chyba dostali wiatru w żagle, bo wcześniej bywał różnie.

nhs

2,5k za pracę przy wdrożeniach systemów medycznych, to żart. Chyba, że osoba bez doświadczenia, jako praktykant.... To KS 5k netto można wyciągnąć...

MIKE
@nhs 20.05.2016, 14:12

Wdrożeniowiec wdrożeniowcowi nie jest równy. Jeśli jest to osoba z wykształceniem profilowym informatycznym, to może dostać znacznie więcej. W przypadku, gdy to jest początkujący wdrożeniowiec, często z wykształceniem nieprofilowym, który ma prowadzić podstawowe szkolenia 2,5k jest stawką ok.

bab0l

Witam ! z ciekawości - na ile może liczyć konsultant ds. wdrożeń systemów informatycznych medycznych w SI ALMA?

Katarzyna

Misiek

Dużo pozytywnych zmian w ostatnim czasie. Widać świeżą krew na pokładzie!

Jola

3 x TAK

Mono

Natomiast moim zdaniem firma może i ok, ale zarząd podczas prowadzenia rozmów nie robi pozytywnego wrażenia, brak kultury osobistej Pani i Pana z zarządu, traktują bez szacunku ludzi ubiegających się o pracę. Oby On byli kiedyś w podobnej sytuacji.

Klientka

W moim przypadku bardzo pozytywna ocena. Konkretni, bezpośredni kontakt na etapie realizacji projektu z zarządem spółki. Firma z dużym potencjałem, produktami oraz ludźmi

Kierownik

Moim zdaniem wymiatają!

Wdrożeniowiec

Pracowałem z nimi jakiś czas, to co mnie urzekło to atmosfera w firmie i rozsądne podejście do projektów oraz klientów (na wdrożeniach głównie z nimi spędza czas wdrożeniowiec). Co do samej pracy to pewnie taka jak wiele innych w tej branży. Produkt, który oferują czas niestabilności ma już za sobą, więc też dla mnie to był plus.

Roman

Na mnie zrobili dobre wrażenie, popytałem na rynku mają dobrą pozycję. Jestem na TAK!

lukas

Spotkanie podobne do Etapu I z tym, że prowadzi jest już osobiście Zarząd spółki, zadają pytanie bardziej miękkie, typu co Pan robi w wolnym czasie...

Asd

Na czym polega II etap rekrutacji, czego należy się spodziewać ?

lukas

U mnie pierwsze wrażenie, było podobne, chociaż nie do końca się zgadzam, klimat w sekretariacie bardzo fajny, a II etap to już wysoka klasa

adddek

Byłem na rozmowie, mało pozytywne wrażenie. Niska kultura osobista oraz brak szacunku dla ludzi którym chcą zaproponować współpracę.

Zostaw opinię o SYSTEMY INFORMATYCZNE ALMA SP. Z O.O. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SYSTEMY INFORMATYCZNE ALMA SP. Z O.O.