SMARTWARE

Poznań

Opinie o SMARTWARE

Zuzanna

@S1751H - Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do SMARTWARE? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z firmą. Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

S1751H

Strata czasu. Nie polecam.

Zuzanna

@blondasrozumiem, że w odróżnieniu od innych użytkowników masz wrażenie, że praca w SMARTWARE daje Ci możliwość rozwoju. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego co zapewnia praca w firmie. @piosza możesz powiedzieć coś więcej na temat swojej współpracy z SMARTWARE?

piosza

Pracodawca poprawny ! Sprawy kadrowe i płacowe jak najbardziej poprawne. Pracowałem ok 10 miesięcy, oczywiście zgodnie z założeniem działalności byłem delegowany do docelowego pracodawcy . Pozwoliło mi to docelowo przejść do kolejnego pracodawcy. Z pracownikami kadrowymi miałem zawsze dobry kontakt. Wynagrodzenie wypłacane terminowo.

blondas

jest to bardzo rozwojowa praca, zapytaj ludzi zatrudnionych na tych stanowiskach a przekonasz się najlepiej

Rita

Ogólnie rzecz biorąc jest słabo. Brak szkoleń, roczne 'premie' w wysokosci 50-200 złotych, 0 kontakt z pracodawcą (rozmowa, podpisanie umowy i radź sobie sam). Jest jeden plus - zatrudniają praktycznie każdego - byleby chciał niewiele i miał jakiś dyplom, a później pracuj z takim kołkiem. Pracownicy banku w krórym przyjdzie Ci trwać w niedoli to w 99% osoby przez zasiedzenie, mierni, bierni ale wierni - 90% czasu na pudelku, a zadania się piętrzą. Nie polecam, praca w SMARTWARE niszczy, już lepiej zatrudnić się u prawdziwego pośrednika niż tutaj.

felek

Czyli tak jak maxym mówi - jedyne co proponuje ta firma to "rozwój". Chociaż nikt nie wie o co z tym do końca chodzi.

felek

Idź tam do pracy to się zdziwisz ;) tak jak standardem na początku dla testerów jest 2,5-4 k tak tutaj 1,5 k ;) Link: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,213698

felek

Wszystkie pozytywne komentarze chyba napisał właściciel. Polecam zrobić tak - sprawdzić kto jest właścicielem firmy, następnie wyszukać po nazwisku opinii i cała prawda o firmie wyjdzie. A wygląda ona następująco: - 1500 zł netto, - brak jakiegokolwiek rozwoju, - brak perspektyw lepszego stanowiska, - praca od projektu do projektu, nie wiadomo co będziesz robił za pół roku. Praca dla desperatów, chociaż i tak wolałbym pójść do pracy w biedronce za dużo lepszą pensje, a po drodze zrealizować projekt open source.

Zostaw opinię o SMARTWARE - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMARTWARE