Mennica Wrocławska

Wrocław

Mennica Wrocławska
4 5

Opinie o Mennica Wrocławska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Czy ktoś wie, jak w tej chwili prezentuje się Mennica Wrocławska na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla osób mieszkających w Wrocław i okolicach oraz poszukujących zatrudnienia.

Sas

NIE WARTO WYBIERAĆ SIĘ NA ROZMOWĘ. ZERO KONKRETÓW, CZYLI NIE PODAJĄ STAWKI ANI WARUNKÓW NA JAKIEJ BĘDZIE SIĘ PRACOWAŁO UMOWIE. PRZEZ TELEFON MÓWILI ,ŻE PRACA JEST OD ZARAZ A PO DWÓCH TYGODNIACH DZWONI NIBY KIEROWNICZKA I GŁUPIO SIĘ TŁUMACZY ,ŻE NIE MOŻE ZAOFEROWAĆ PODJĘCIA WSPÓŁPRACY. KPINA I ŻENADA ZARAZEM.

jala

Wcześniej nic nie wiedziałam o firmie i tej branży, ale teraz mogę polecić bo fajna firma. Trudno ją do czegoś porównać, ale to po prostu sprzedaż i doradzanie klientom. Jest trochę podobnie jak u jubilera, ale jednak bardziej poważnie. No i firma dba o szkolenia, więc nie trzeba mieć na starcie jakiejś wielkiej wiedzy. Ja pracowałam niewiele ponad rok, ale dobrze wspominam.

Karolina
@jala 27.07.2016 12:50

dlaczego już nie pracujesz ?

Zostaw opinię o Mennica Wrocławska - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mennica Wrocławska